Убийственият тандем Уелтън - Роналдо донесе победа и плаши съперниците на "Левски" преди старта на шампионата

Левски победи Етър с 5:0 в последна си контрола и с баланс от равенство и четири поредни победи очаква старта на първенството, който за "сините" ще бъде в събота срещу ЦСКА 1948.

На полувремето на срещата в игра за столичани влязоха бразилците Уелтън и Роналдо, а в 57-ата минута след комбинация между двамата последният вкара за 1:0. Уелтън проби по лявото крило, пусна топката към точката за изпълнение на дузпа, където я чакаше Роналдо и резултатът стана 2:0. Двамата изработиха и третия гол, но реализатор бе Роналдо.

Левски стигна до четвърти гол в 82-ата минута, като този пътсе записа Билал Бари (4:0). В продължението на двубоя Бари вкара и втория си гол за 5:0.