Владимир Зографски открива българското участие на Зимните олимпийски игри

Българският скачач Владимир Зографски ще открие българското участие на зимната Олимпиада в Пекин. Той ще направи тренировъчни опити между 13:15-14:00 часа местно време на 5 февруари. Олимпиадата в китайската столица ще се проведе между 4 и 20 февруари.

Ето и пълната предварителна програма (часовете са местно време, разликата между Пекин и София е 6 часа):

05.02 събота

13.15 – 14.00 Ски скок мъже нормална шанца тренировъчни опити – Влад. Зографски

14.20 – 15.26 Ски скок мъже нормална шанца квалификации - Владимир Зографски

17.00 – 18.15 Биатлон микс щафета 4х6 км – съставът ще се реши на място

19.10 – 20.20 Шейни мъже единично 1.манш - Павел Ангелов

20.50 – 22.00 Шейни мъже единично 2.манш - Павел Ангелов

06.02 неделя

15.00 – 16.35 Ски бягане мъже 15+15 км скиатлон - Симеон Деянов

? 18.00 – 18.35 Ски скок мъже нормална шанца тренировъчни опити – Вл. Зографски

? 19.00 – 19.45 Ски скок мъже нормална шанца състезателни опити – Вл. Зографски

? 20.00 – 20.33 Ски скок мъже нормална шанца финал - Владимир Зографски

19.30 – 20.40 Шейни мъже единично 3.манш - Павел Ангелов

21.15 – 21.59 Шейни мъже единично 4.манш - Павел Ангелов

07.02 понеделник

10.15 – 11.55 Ски гигантски слалом жени I манш – Ева Вукадинова

13.45 – 15.39 Ски гигантски слалом жени II манш – Ева Вукадинова

17.00 – 18.40 Биатлон жени 15 км индивидуално – М.Тодорова, Д.Кадева, М.Здравкова, Л.Христова

08.02 вторник

11.07 – 11.32 Сноуборд PGS мъже квалификации – Радослав Янков

12.01 – 12.26 Сноуборд PGS мъже елиминации – Радослав Янков

14.48 – 16.00 Сноуборд PGS мъже 1/8, ¼, ½ и финали – Радослав Янков

16.30 – 18.15 Биатлон мъже 20 км индивидуално – В.Илиев, Д. Герджиков, А.Синапов, Б.Тодев

16.50 – 17.35 Ски-бягане мъже спринт св. стил квалификации - Симеон Деянов

? 18.55 – 20.14 Ски-бягане мъже спринт св. стил - Симеон Деянов

09.02 сряда

10.15 – 11.50 Ски слалом жени I манш - Ева Вукадинова

13.45 – 15.29 Ски слалом жени II манш - Ева Вукадинова

11.02 петък

15.00 – 16.35 Ски-бягане мъже 15 км кл. стил - Симеон Деянов

17.00 – 18.10 Биатлон жени 7.5 км спринт - М.Тодорова, Д.Кадева, М.Здравкова, Л.Христова

17.45 – 18.30 Ски-скок мъже голяма шанца тренировъчни опити - Владимир Зографски

19.00 – 20.06 Ски-скок мъже голяма шанца квалификации - Владимир Зографски

12.02 събота

17.00 – 18.15 Биатлон мъже 10 км спринт - В.Илиев, Д.Герджиков, А.Синапов, Б.Тодев

? 18.00 – 18.35 Ски скок мъже голяма шанца тренировъчни опити – Вл. Зографски

? 19.00 – 19.45 Ски скок мъже голяма шанца състезателни опити – Вл. Зографски

? 20.00 – 20.33 Ски скок мъже голяма шанца финал – Владимир Зографски

13.02 неделя

10.15 – 12.15 Ски гигантски слалом мъже I манш – Алберт Попов и Камен Златков

13.45 – 15.49 Ски гигантски слалом мъже II манш – Алберт Попов и Камен Златков

17.00 – 17.40 Биатлон жени 10 км преследване -

18.45 – 19.25 Биатлон мъже 12.5 км преследване –

15.02 вторник

17.00 – 18.15 Биатлон мъже щафета 4х7.5 км - В.Илиев, Д. Герджиков, А.Синапов, Б.Тодев

18.08 – 22.25 Фигурно пързаляне жени кратка програма - Александра Фейгин

16.02 сряда

10.15 – 12.10 Ски слалом мъже I манш – Алберт Попов и Камен Златков

13.45 – 15.39 Ски слалом мъже II манш – Алберт Попов и Камен Златков

15.45 – 17.00 Биатлон жени щафета 4х6 км - М.Тодорова, Д.Кадева, М.Здравкова, Л.Христова

17.02 четвъртък

18.08 – 21.57 Фигурно пързаляне жени волна програма - Александра Фейгин

18.02 петък

? 17.00 – 17.45 Биатлон мъже 15 км масов старт

19.02 събота

? 17.00 – 17.45 Биатлон жени 12.5 км масов старт.

 

Коментари

Регистрирай се, за да коментираш

Още от Извън терена