Ясен Петров гледа загуба на „Славия“ в куриозен мач

Ясен Петров, новият селекционер на България, изгледа на живо втората контрола на „Славия“ от зимната подготовка в Турция. „Белите“ отстъпиха с 0:1 на „Войводина“ (Нови Сад) в Белек, а на трибуните бе и Александър Димитров, треньорът на младежите. Единственият гол за актуалния носител на Купата на Сърбия реализира Богдан Младенович в средата на втората част, когато отбраната на столичния тим се пропука. В заключителните 10 минути на срещата резервата Калоян Кръстев изравни, но голът му бе отменен заради спорна засада. Георги Петков пък спаси дузпа през първата част. Срещата бе съпътствана от силен порой, а последният съдийски сигнал дойде още преди да е изтекло редовното време заради влошаващите се метеорологични условия. Двубоят бе белязан от гаф на съдийската бригада, закъсняла с 45 минути за проверката, заради което началото на мача започна с импровизирани рефери от двата щаба.