Безпроблемна победа за ЦСКА

ЦСКА постигна безпроблемна победа към завръщането в тройката на Първа лига. "Червените" сразиха с минимални усилия признатия от едва няколко дузини армейски фенове ЦСКА 1948 - 2:0. Резултатът можеше да е много по-голям, но липса на прецизност пред гола не позволи на Бруно Акрапович и компания да вкарат повече.

Али Соу откри резултата в средата на първото полувреме. В края на двубоя Лазар Марин, бивш футболист на "червените", помогна с автогол. За първи път мач от трибуните на "Българска армия" изгледа новият спортен директор Алън Пардю. Англичанинът с над 400 мача във Висшата лига "дебютира" с ЦСКА при 0:1 от "Йънг Бойс" в четвъртък.

Именно сгъстената програма очевидно изморява 31-кратния шампион н България. Идния четвъртък предстои нов европейски двубой - като гост на "Клуж" в Румъния. Там ЦСКА гостува през 2011 година срещу "Стяуа" отново в Лига Европа.