„Бодо Глимт“ и „Зоря“ вкарват по 3

Следващите съперници на ЦСКА в Лигата на конференциите вкараха по три гола в победни мачове. „Бодо Глимт“, който ще гостува на 30 септември в София, разгроми „Викинг“ с 3:1 на неговия терен. Първото полувреме завърши с преднина за домакините. Обратът започна от 67-ата минута, когато Бреде Мое изравни, последваха голове на Амал Пелегрино и Ерик Ботхейм. Така „Бодо Глимт“ си върна първото място в класирането на Норвегия с точка пред „Молде“.
„Зоря“, който пък ще дойде в София на 21 октомври, срази с 3:0 „Черноморец“ (Одеса) в Украйна. Владислав Карабаев, Александър Гладки и Алахаяр Саядманеш бяха точни за тима от Луганск, който е едва седми.
Разгромът над ЦСКА с 5:1 пък се оказа последен от победната серия на Жозе Моуриньо в „Рома“. „Римските вълци“ паднаха за първи път през сезона – 2:3 като гост на „Рома“. Националът Лоренцо Пелегрино, автор на два гола срещу „червените“, откри резултата. „Верона“ обърна, „Рома“ изравни с автогол, но накрая спечелиха момчетата от града на Ромео и Жулиета. В голямото дерби „Ювентус“ и „Милан“ завършиха 1:1.