Дъжд заля ЦСКА в Банско

Проливен дъжд заля ЦСКА по време на лагера в Банско. От два дни в планинския курорт не спира да вали. В понеделник тимът на Стойчо Младенов приключва лагера с мач срещу "Банско" от 15 ч.
Треньорът даде специална почивка на Георги Йомов, който напусна лагера на националите даради наказание. Крилото е един от твърдите титуляри не само в ЦСКА, но при Ясен Петров. Затова и Младенов пожела Йомов да почине максимално, преди отново да влезе в цикъла неделя-четвъртък.
Най-силно от националите на ЦСКА се представи последното ново попълнение. Естонецът Карел Метс беше избран за играч №1 на двубоя срещу Беларус, който отборът му спечели с 2:0. След това защитникът засипа с похвали организацията и дисциплината в ЦСКА.
Томас Лам игра 62 минути като халф за Финландия, който загуби с 1:2 у дома срещу Украйна. А Брадли Мазику не излезе за Конго, който завърши 1:1 на терена на Того.