Крумовград отложи празненствата във Велико Търново

Четвъртият в класирането на Втора лига Крумовград победи втория Етър (Велико Търново) с 2:1 в дербито на 31-ия кръг. В петък тимът от Велико Търново ще играе срещу Спартак (Плевен) и е възможно да се класира за участие в елита.

Мартин Сораков се разписа в 52-ата и 58-ата минута, но от дузпа на Мартин Тошев върна интригата в 70-ата минута.  В последните минути на срещата гостите останаха с човек по-малко заради директен червен картон да удар без топка на Мариян Иванов срещу Джеферсон.

Начело в класирането е дубълът на ЦСКА 1948, Етър остава на второ място с 57 точки, вторият тим на Лудогорец е трети, а Крумовград е на четвърта позиция с 51 точки.

Първият и вторият в класирането - дублиращите тимове на ЦСКА 1948 и Лудогорец нямат право да играят в Efbet лига, тъй като двата клуба вече имат отбори там. За елита ще се класират следващите тимове по реда в класирането от Втора лига.