Лаутаро изкачи Интер на второ място в Серия "А"

Интер победи с 2:1 последния в класирането Кремонезе в мач от 20-ия кръг на италианската Серия А. Аржентинският национал Лаутаро Мартинес вкара и двата гола за успеха, а "нерадзурите" се изкачиха на второ място в класирането на 10 точки след лидера Наполи, който утре приема Рома в дербито на кръга.

Кремонезе поведе в резултата с първата си атака в 11-а минута, когато Давид Окереке бе точен. Интер изравни в 21-а минута с попадение на Мартинес, а световният шампион с Аржентина направи и обрата за тима в 65-а минута след асистенция на Един Джеко.

В класирането тимът на Симоне Индзаги е с актив от 40 точки в класирането, на две пред шампиона Милан, който вече трети. Кремонезе е на дъното със 7 точки.