"Лудогорец" победи поляци в дебюта на Павел Върба

Снимка: Lap.bg

Шампионът "Лудогорец" победи с 2:0 "Висла" Плоцк в първата си контрола по време на зимната пауза, предаде БТВ.

"Орлите" не срещнаха никакви затруднения при дебюта на новия треньор Павел Върба. Якуб Шверчок откри още в осмата минута, а Талеб Тауата вкара второто попадение в 28-ата.Чешкият специалист заложи на два състава в двете полувремена, а през втората част своето завръщането под рамките на вратата за първия отбор направи Владислав Стоянов.

От първата минута игра новото попълнение Каули.Още в осмата минута Шверчок се разписа след подаване на Димо Бакалов. Последваха няколко пропуска, но в 28-ата минута левият бек Талеб Тауата отбеляза за 2:0.След почивката с пропуски се отчетоха Жоржиньо и Клаудиу Кешеру.

Следващата контрола на "Лудогорец" в Белек е срещу полския "Пяст" Гливице.