Много скрит гняв у Дерменджиев

Георги Дерменджиев традиционно е любим треньор за камерите – говори напоително и спокойно. След победата на „Лудогорец“ с 1:0 над ЦСКА наставникът беше коренно различен. Дерменджиев отговаряше троснато и кратко на въпроси защо съперникът е бил по-добър и защо отборът му няма точен удар (попадението беше автогол на Християн Петров).
Един гол е един гол. През първото полувреме неутралицирахме всичко, което беше за ЦСКА. Бяхме подготвени за тази игра. Направихме корекции през второто полувреме. Взехме това, което ни е необходимо. Така изглеждаха кратките отговори на Дерменджиев.
Въпреки огромното количество футболисти, с които разполага, „Лудогорец“ се представя повече от колебливо в началото на сезона. Загуби с 0:1 от „Динамо (Батуми) в Шампионската лига, а грузинците имаха куп положения. В сряда предстои втория кръг и „Динамо“ (Минск).