Новите с неофициален дебют при поредна победа на Лудогорец в контролите

Лудогорец постигна трета победа по време на летния си лагер в Австрия - с 2:0 над швейцарския Санкт Гален в Цамс. Попаденията за шампиона на България реализираха Ивайло Чочев и Бърнард Текпетей през двете полувремена. Резултатът бе открит в 36-ата минута, когато Чочев засече с глава центриране от десния фланг на Рик Джонатан. Крайното 2:0 бе оформено от Текпетей в 62-рата минута. Ганаецът напредна по десния фланг и стреля мощно от около 25 метра.

В първите си два мача в Австрия тимът от Разград победи словенския Приморие с 5:0 и словашкия Слован Братислава с 1:0.

Неофициален дебют за Лудогорец в срещата направиха новите попълнения Едвин Куртулуш и Дерой Дуарте. Двамата влязоха като смени през второто полувреме на местата на Диниш Алмейда и Чочев.

Стартов състав на Лудогорец (4-3-3): Серджо Падт - Аслак Фон Витри, Оливие Вердон, Диниш Алмейда, Антон Недялков - Педро Нареси, Ивайло Чочев, Тодор Неделев - Руан Крус, Рик Джонатан, Кайо Видал