Пожар в ПСЖ - Неймар и Мбапе запалиха съблекалнята

Нападателят на Пари Сен Жермен Килиан Мбапе е останал недоволен от действията на своя съотборник и партньор в атаката Неймар. Причината за това е егоизмът на бразилеца в мача от 8-ия кръг на Лига 1 срещу Монпелие. В него парижани надделяха с 2:0, а Неймар се отчете с асистенция за гола на Юлиан Дракслер в 89-ата минута.
Според „Марка” френският национал се е оплакал на съотборника си Идриса Гай от Неймар. Това е станало след замяната на Мбапе в 88-ата минута. "На мен той не ми подава", е казал 22-годишният нападател след попадението в 89-ата минута.
Според медията отношенията между Мбапе и Неймар са се влошили след пристигането в клуба на Лионел Меси. Аржентинецът бе съотборник с бразилеца в Барселона. Договорът на французина с ПСЖ е до края на текущия сезон и вероятно след това той ще премине в Реал Мадрид.