Струмска слава и Арда Кърджали завършиха 1:1 в контрола

Струмска Слава и Арда Кърджали завършиха 1:1 в днешната контрола на комплекс Evima в град Банско. Тимът на Арда излезе с основният си състав, с който ще атакува квота в УЕФА-Лига на Конференциите. Радомирци откриха резултата в 30-та минута, след като канадският таран Джон Пол тръгна сам от центъра на терена, преодоля двамата защитници на кърджалийци и отбеляза след страхотен удар, който нямаше как да бъде отразен от Иван Караджов, а 8 минути след това Иван Коконов изравни резултата. Към края на срещата юношата Борислав Никифоров, който е ново попълнение от школата на Миньор Перник, се измъкна от защитата на противника и пропусна да завърши атаката сам срещу вратаря. Следващата учебна игра на радомирци ще е на 07.07.2021г (сряда) срещу новия член на Втора Лига-Марек на стадион "Бончук" (Дупница).