Уникална почит за Синиша Михайлович на рестарта на шампионата в Сърбия

В мача от 20-ия кръг на сръбската Суперлига Цървена звезда завърши наравно срещу Войводина 1:1. Преди двубоя беше отдадена почит към легендата на страната Синиша Михайлович, като всички играчи се наредиха около кръгла негова снимка на центъра на терена, а футболистите играха със специални фланелки с неговия лик. Трогателните сцени от Маракана не оставиха никого безразличен.

Цървена звезда се сбогува с легендата си, а синовете му Николас и Душан направиха събитието още по-емоционално.

Съпругата на наскоро починалия футболист и треньор Арияна Михайлович говори веднага след церемонията.
Червено-белите решиха да кръстят една трибуна на Михайлович, за което тя е безкрайно благодарна.
Синовете им получиха като подарък фланелка на баща си в рамка, а песен в чест на легендата звуча на стадиона.

В срещата Урош Кабич даде преднина на Войводина в 25-ата минута. Той получи отлично центриране по земя, стреля и с ефектен удар преодоля Милан Борян.

Щастието на местните футболисти обаче не продължи дълго, след като в 29-ата минута Александър Катаи майсторски прехвърли вратаря на Войводина и изравни резултата.