Флорентино поздрави бразилците, главоболия за Анчелоти след международната пауза

След зрелищното равенство 3:3 между Испания и Бразилия на стадион "Сантиаго Бернабеу" се състоя емоционална среща. Президентът на Реал Мадрид Флорентино Перес се срещна с бразилците от тима Винисиус Жуниор, Родриго и новото попълнение Ендрик. Шефът на кралския клуб поздрави сърдечно младия бразилски нападател, който преди дни стана най-младият голмайстор в историята на тима си на легендарния "Уембли", когато отбеляза гол за победата над Англия с 1:0.

„Чакаме те тук“, каза Флорентино Перес на 17-годишния Ендрик, който ще се присъедини към Реал Мадрид през лятото. Перес усмихнато го поздрави за гола, а Родриго му даде фланелката си накрая и двамата позираха пред камерите.
През сезона Карло Анчеоти имаше големи проблеми с отсъствието на важни играчи и най-вече се опасяваше, че сегашната международна пауза ще му създаде нови главоболия с контузии в тима.

В приятелския мач между Франция и Чили пък халфът на Реал Едуардо Камавинга се контузи през първото полувреме.

Камавинга е важен играч за Реал, а доказателство за това е, че през този сезон той има 32 мача и над 2000 игрови минути и играе на няколко позиции. Очакват се допълнителни тестове, но има основателни опасения, че той може да пропусне мача от първенството с Атлетик и дори сблъсъка със Сити в Шампионската лига.