ЦСКА 1948 победи Ботев Пд и мечтае за Европа

ЦСКА 1948 победи Ботев (Пловдив) с 2:1 в мач от предпоследния 35-и кръг на Еfbet Лига. Мартин Секулич на два пъти се опита дая организира по-сериозни голови положения, но неуспешно в първия половин час. Десет минути след това Никола Илиев стреля неточно. В 41-ата минута отново Секулич нацели гредата. Пет минути след почивката Кристиан Нвачукву се разписа в полза на Ботев Пд. Радослав Кирилов пропусна своя шанс в 69-ата минута, стреляйки встрани. ЦСКА 1948 пропусна най-чистото си положение след удар на Талис в гредата и недостатъчна точност при изстрела на Педриньо. Неделко Пишчевич изравни резултата за 1:1, преди с глава да донесе победата на "червените" с 2:1.

ЦСКА 1948 вече е на седмо място, даващо право на бараж за Лигата на конференциите преди последния кръг на шампионата.