ЦСКА с 32-а поредна победа срещу Спартак Варна

BULFOTO

ЦСКА победи Спартак (Варна) с 1:0 в среща от 24-ия кръг на Efbet лига в мач , в който наказаният теньор на "червените" Саша Илич се завърна на пейката.

"Армейците" откриха резултата след четвърт час игра, след като в герой за тима се превърна Маурисио Гарсес, който завърши центриране на Брадли де Нойер за 1:0. В 33-ата минута Густаво Бусато предотврати изравняване след опасен удар на Жоао Марио. До края на полувремето удар на Дюкенс Назон бе изчистен от голлинията, а минута по-късно Юрген Матай удари греда.

През втората част Хайнц и Назон пропуснаха голови възможности, а в 71-ата минута Бусато надхитри Родни Антуи и не допусна изравняване.

Срещата беше прекъсната за кратко, след като феновете на "Българска армия" запалиха факли.

Наставникът на Спартак Димитър Димитров - Херо няма победа над ЦСКА в 16 мача (14 загуби и 2 равенства), а тимът му остава последен в класирането. Това бе и 32-ата поредна победа на "армейците" над варненския тим.

ЦСКА е на първото място с 60 точки, на 4 пред втория Лудогорец, който днес победи "Хебър" с 3:1.