Шоу на Кешеру в Разград

Клаудио Кешеру започна вихрето 2021 година. Румънският таран вкара четири гола, с които "Лудогорец" разгроми "Етър" с 6:0 и вгорчи дебюта на Димитър Бербатов. Бившият национал за първи път беше в щаба на Александър Томаш при великотърновци.
Кешеру обаче беше героят на деня. Румънецът има повече от 100 гола за "Лудогорец", където играе пет години и половина. За капак Пламен Крачунов от "Етър" си заби в собствената мрежа, за да оформи резултата, а в последната минута вкара Каули Оливейра.
Двубоят бе дебют в Първа лига и за треньора Валдас Дамбраускас. Много му помогна и вратарят-ветеран Христо Иванов, който още в 24-ата минута получи червен картон за игра с ръка извън наказателното поле. С победата "Лудогорец" остана запази разликата от шест точки пред ЦСКА в класирането. Другия уикенд е дербито на върха в Разград.