Ясна е групата на "Черно море" за мача с "Левски"

Треньорът на Черно море Илиан Илиев определи групата за мача с Левски от 33-ия кръг на efbet Лига. В нея след изтърпяно наказание от две срещи се завръща Виктор Попов. На линия е и капитанът Даниел Димов, който пропусна двубоя с ЦСКА 1948 заради травма. Аут за гостуването в София са Николай Златев и Мишаел Алвес, съобщиха от варненския клуб.

В групата да двубоя са Георги Георгиев, Иван Дюлгеров, Живко Атанасов, Даниел Димов, Цветомир Панов, Виктор Попов, Мартин Дичев, Александър Василев, Росен Стефанов, Влатко Дробаров, Арлинд Дакай, Васил Панайотов, Стефан Велев, Велислав Василев, Мазир Сула, Алекс Фернандес, Едгар Пашеко, Атанас Илиев, Исмаил Иса и Матеус Машадо.

Мачът между Левски и Черно море е от 20:30 часа на стадион "Виваком Арена - Георги Аспарухов", а главен рефер на срещата ще бъде Георги Кабаков с асистенти Йордан Петров и Павлин Михайлов. За четвърти съдия бе назначен Георги Иванов, а за ВАР ще отговаря Валентин Железов, с помощник Мирослав Желев.

Преди мача "сините" са на четвъртото място в класирането на Първата шестица с 58 точки, с 3 по-малко от третия ЦСКА 1948, докато Черно море е пети с актив от 54 точки и аванс от 4 точки пред шестия Локомотив (Пловдив).