Махалите изригват с COVID-19 до седмици Без контрол плячкосват контейнерите по градовете

Двама студенти по медицина са доброволци в областната болница

Красимир Вълчев: Децата учат повече откакто се обучават в електронна среда

Онлайн търговците търсят нови складове

5000 лв. ще е глобата за излизане без маска

Банките финансират 73% от цената на жилищата Вноските по заемите не трябва да надхвърлят 30-40% от доходите

„Барса“ гази за Купата, Меси вкарва два

„Барселона“ може да побеждава убедителни и при новия треньор Кике Сетиен. Това се оказа неприятна новина за „Леганес“, който бе отнесен с 0:5 в осминафинален мач за Купата на краля. Звездата Лионел Меси пък вкара два гола след почивката, но след като мачът на практика беше решен. През първото полувреме се разписаха Антоан Гризман и Клеман Лангле, а Артур добави един гол между двата на Меси.
Каталунците не останаха „капо“ и през последния ден от зимния трансферен прозорец, макар че не се сдобиха с ново попълнение за тази пролет. 20-годишният португалец Франсиско Тринкао от „Брага“ ще пристигне през лятото срещу 31 млн. евро.