Андрей Ковачев: Пакетът „Мобилност“ остава за следващия Европейски парламент

Тодор Чобанов: Няма недостиг на места в детските градини, проблемът е в яслените групи

Авторите на разследването за руския агент „Федотов”: Българските тайни служби са инфилтрирани от руското разузнаване

Турция ни предаде Митьо Очите

АПИ сменя пътните табели към границата със Северна Македония

Полицаи хванаха 13 афганистанци край ямболско село

Белгия сгази Англия с 2:0 и взе бронза на Мондиал 2018

Отборът на Белгия спечели третото място на Световното първенство по футбол в Русия.

В Санкт Петербург „червените дяволи“ победи с 2:0 Англия в малкия финал и за първи път заслужиха бронзовите медали. Двата отбора бяха заедно и в предварителната група и белгийците тогава отново спечелиха, само че с 1:0.

Тома Мюние откри резултата още в 4-ата минута след центриране на Насер Чадли. Капитанът Еден Азар вкара втория гол в 82-ата като Кевин де Бройне го изведе сам срещу вратаря Джордан Пикфорд, информира БНР.

За Англия най-чистото положение се откри пред Ерик Дайър. Той излезе очи в очи с Тибо Куртоа, копна топката над него, но Тоби Алдервейрелд изчисти топката пред голлинията.

Белгия за втори път достигна до полуфинал на Световно след 1986 година, когато обаче отстъпи на Франция в мача за третото място и остана четвърти. Англичаните три пъти са в топ 4 на планетата. През 1966 г. станаха световни шампиони, а през 1990-а, както и сега заемат четвъртата позиция.

АКО ВИДИТЕ НЕЩО ЛЮБОПИТНО, НЯКОЕ НАРУШЕНИЕ ИЛИ ПРЕСТЪПЛЕНИЕ, СНИМАЙТЕ И ПРАЩАЙТЕ ВАШИТЕ СИГНАЛИ НА МЕЙЛА НА „ТРУД“ – trud@trud.bg и trudonline@gmail.com