Дневният хороскоп на Алена за четвъртък, 27.02.2020

Комисия от Министерство на културата обследва сградите на пл. „Тройката” в Бургас

Вдигнаха “Батмобил“ с паяк в Москва (ВИДЕО)

Гръцки острови на бунт срещу мигранти Недоволство от строителството на нови лагери

Създадоха робот, който може да усеща болка Чувствителността се дължи на синтетична кожа със сензори

Вижте какво ще решава Министерски съвет утре, 27 февруари 2020 г.

Италианец е приет с температура в габровската болница Резултатите от теста за коронавирус ще излязат след два дни

ООН разтревожена заради безпрецедентната инвазия на скакалци в Африка

Втори починал от коронавируса във Франция

Насила отпуск за карантина – незаконен

Осигуровки за фермер, който е и едноличен търговец

Вижте акцентите в броя на вестник „Труд“ в четвъртък, 27 февруари 2020

Ибра вкара, „Милан“ с първи успех през 2020 година

Златан Ибрахимович овенча първия си мач като титуляр за „Милан“ след завръщането на „Сан Сиро“ с попадение. Шведът се разписа при важния успех с 2:0  като гост на „Каляри“. Таранът, дебютирал преди дни срещу „Сампдория“ (0:0), остана на терена през всичките 90 минути. Ибра бе сред най-активните на терена като преди почивката удари греда, а през второто полувреме негов гол с глава бе отменен поради засада. С победата тимът на наставника Стефано Пиоли прекъсна серията от 3 мача без успех и 360 минути без отбелязано попадение.

За двубоя на о-в Сардения Пиоли смени тактиката, залагайки на 4-4-2 като отпред освен 38-годишния таран, започна и Рафаел Леао. Именно бразилецът откри резултата в началните секунди на второто полувреме. Нападателят се възползва от добър пас на Сами Кастийехо, а при последвалият му удар имаше и лек рекошет в тялото на бранител на „белите“. В 64-ата минута Ибра затвори мача, след като бе намерен перфектно от Тео Ернандес и стреляйки без подготовка не остави шансове на стража Робин Олсон.

С победата „Милан“ събра 25 точки и вече е на 8-а позиция. „Росонерите“ вече са на 4 пункта от топ 6, а програмата в следващите кръгове е благоприятна – „Удинезе“ (д), „Бреша“ (г) и „Верона“ (д).