Ливърпул с шокираща загуба, Холанд не спира да вкарва

Ливърпул загуби от Нотингам с 0:1 на „Анфийлд“ в мач от четвъртия кръг на Висшата лига и е втори в класирането с 9 точки, на 3 зад лидера Манчестър Сити. Нотингам е четвърти с 8, колкото има и третият Брайтън. В 17-ата минута Луис Диас нацели гредата. Осем минути след това удар на Диого Жота от воле бе спасен от Матц Селс. В 37-ата минута вратарят на Нотингам отново се прояви след шут на Алекс МакАлистър. Форест поведе, след като Калъм Хъдсън-Одой вкара гол. В 85-ата минута Алисон спаси нов удар на играча. В 88-ата минута Върджил ван Дайк стреля с глава над вратата на съперника.

За разлика от него Ерлинг Холанд отбеляза нови два гола за победата на Манчестър Сити с 2:1 срещу Брентфорд. Съперникът на Сити поведе 23 секунди след началото на двубоя след гол на Уиса с глава. Вратарят на тима на Пеп Гуардиола Едерсон спаси няколко последващи опити за гол, преди Холанд да изравни и да донесе победата на тима си.