Спряха движението на тирове по АМ „Хемус“ при км 34, в посока Варна

Божинов започва на чисто в Италия

Google пусна новата версия на Android

Български тираджия опитал да подкупи италиански полицаи с ракия и суджук

Разследват само две къщи за гости в Еленския Балкан Собствениците ползвали 600 000 лева европари не по предназначение

Лондонската полиция: Атаката в джамията не е тероризъм

До 10 980 лв. заплата за шеф в държавна фирма Годишните бонуси ще бъдат до около 40 хил. лв.

Шефът на спортния тотализатор: Бяхме пред катастрофа заради игрите на Божков Няма да бъдем по-слаби, нито в дизайн, нито в класата на игрите, обеща Дамян Дамянов

БСП-София ще отбележи Деня на защитника на Отечеството с поднасяне на венци и цветя на два паметника

Джулиан Асанж моли Франция за политическо убежище

Фирмите ще тестват софтуера за продажби

Серина си тръгна от Мелбърн без скандал

Серина Уилямс отпадна с достойнство от Аустрелиън оупън, въпреки че имаше повод да се скара с рефера по време на четвъртфинала с Каролина Плишкова (Чехия). Американката загуби с 4:6, 6:4, 5:7, а в третия сет пропусна мачбол при 5:1 заради несправедливо отсъдено пристъпване на линията при сервис. За разлика от друг път обаче, сега носителката на 23 титли от Големия шлем прие безропотно решението. Кошмарите за нея продължиха с обърнат глезен, което я принуди на доиграе мача на куц крак.
„Не това беше проблемът, просто Каролина игра най-добрия тенис в кариерата си“, заяви след мача Уилямс, която отново отложи плановете да изравни рекорда на Маргарет Корт от 24 трофея.
Плишкова пък остава в битката за №1 в ранглистата след турнира наред със сънародничката си Петра Квитова и Наоми Осака (Япония).
„В един момент вече се виждах в съблекалнята, бях почти отчаяна, а малко по-късно все още бях на корта – призна чехкинята. – Тогава си казах, че ще гледам просто да спечеля още един гейм. В тениса имаш нужда и от късмет.“
Чехкинята ще гони място на финала срещу Осака, която надигра с 6:4, 6:1 Елина Свитолина (Украйна).