Мъж намушка 64-годишна жена в гърба в Пловдивско Пострадалата е с опасност за живота

България е сред първенците в ЕС по управление на корабния трафик Нова комуникационна система в пристанищата ще облекчава бизнеса

Космонавт към Брад Пит: Като астронавт си по-убедителен от Джордж Клуни

5 хитри начина за спиране на късното хранене Малките изкушения вечер добавят много калории на сутринта

Премиерът Борисов на Хераклея Синтика: Това е национално богатство (ВИДЕО)

Почина кучето Вихрен, служило 12 г. в ГДБОП в отдел „Наркотици“

Вдигат складове за отдаване под наем 4 евро на кв.м за наемане на модерни логистични площи

Отбелязваме 98 години от смъртта на Иван Вазов На 22 септември се навършват 98 години от кончината на народния поет

Сребро за ансамбъла ни и бронз за Катрин Тасева в многобоя на Световната купа в Казан

Снимка: Българска федерация по художествена гимнастика.

Сребро за българския ансамбъл по художествена гимнастика и бронз за Катрин Тасева в многобоя на Световната купа в Казан.

Повече от отлично представяне за българския национален отбор в последната купа преди започващото на 16-ти септември Световно първенство в Баку (Азербайджан), съобщава във фейсбук страницата си Българската федерация по художествена гимнастика.

Катрин Тасева се пребори за бронзовия медал в многобоя днес като вчера се движеше пета във временното класиране. Боряна Калейн допусна грешки днес, след като вчера тя завърши трета във временното класиране, днес се нареди на 4-то място, веднага след Катрин Тасева.

Златен медал за Дина Аверина(Русия), среброто спечели нейната сестра – близначка Арина.
Страхотна игра на ансамбъла вчера и днес, което им донесе среброто в многобоя, веднага след ансамбъла на домакините от Русия.

Утре Катрин Тасева ще участва на всичките 4 финала, Боряна Калейн ще се бори за медали на обръч, топка и бухалки, а ансамбъла – и на двата финала с големи шансове да спечели златен медал.

АКО ВИДИТЕ НЕЩО ЛЮБОПИТНО, НЯКОЕ НАРУШЕНИЕ ИЛИ ПРЕСТЪПЛЕНИЕ, СНИМАЙТЕ И ПРАЩАЙТЕ ВАШИТЕ СИГНАЛИ НА МЕЙЛА НА „ТРУД“ – trud@trud.bg и trudonline@gmail.com