Благотворителния футболен турнир в памет на старши полицай Пламен Вълков се проведе във Видин през почивните дни. Петото издание на спортната изява, инициатива на СК „Видапол“ при ОД на МВР – Видин, се състоя на комплекс „Колодрума“ в дунавския град, като и през тази година благотворителната инициатива събра средства за деца на загинали служители на реда.
Областният управител Ани Арутюнян приветства и награди участниците в турнира и отбеляза значимостта на спортната надпревара и отправи благодарност за ентусиазма и спортсменския дух, с които полицаите подкрепят благородната инициатива, която е дълбоко човешко и морално значение.
В благотворителния футболен турнир на името на старши полицай Пламен Вълков, дългогодишен служител на Районно управление Видин, починал по време на изпълнение на служебния си дълг, се включиха около 200 участници.