Десподов - титуляр за ПАОК за първи път в първенството, тимът от Солун вече е втори

Кирил Десподов отново бе безупречен в игра за ПАОК в гръцкото първенство при гостуването на ПАС Янина, завършило с успех за тима на българина с 3:1. След тази среща от 5-ия кръг тимът от Солун има 10 точки и е на 2-о място, на 3 от лидера Олимпиакос.

Десподов започна за първи път като титуляр за новия си тим в първенството. Два гола вкара Янис Константелиас, който откри в 4-ата минута, а след това в 33-ата направи 2:1. Андрия Живкович оформи крайното 1:3 в 77-ата минута, а за домакините реализизра Йоргос Палмидис в 25-ата минута.

Десподов имаше шанс за гол в 42-ата минута, но израелският вратар на домакините Борис Клайман спаси.