Чочев със средна оценка след 0:3 от „Юве“

Италианската футболна библия „Гадзета дело Спорт“ не бе възхитена от Ивайло Чочев и съотборниците му от „Палермо“ след загубата с 0:3 у дома от „Ювентус“. Националът игра цял мач и получи оценка 5. „Чочев не успя да се противопостави на Стефано Стураро в средата на терена - пише „Гадзета дело Спорт“. - Нямаше възможност да даде повече енергия в халфовата линия на „Палермо“.“

„Юве“ спечели дуела с голове след почивката. Първо се разписа Марио Манджукич, а в последните две минути вкараха Стураро и Симоне Заза.

Скандал избухна в „Рома“. Вратарят Войчех Счесни изпадна от състава за 0:2 у дома от „Аталанта“ заради цигара. Полският национал бе хванат да пуши след 1:6 от „Барселона“ в Шампионската лига. Френският треньор Руди Гарсия побеснял от липсата на дисциплина у дошлия от „Арсенал“ под наем вратар. Счесни бе хванат да пуши и от Арсен Венгер - докато се къпеше в съблекалнята на „артилеристите“.