"Хебър" взе точка срещу Крумовград

Хебър и Крумовград завършиха 0:0 в единствения мач от Еfbet Лига, който ще се изиграе в деня за размисъл.

В 8-ата минута след асистенция на Момчил Цветанов Матеус Енрике вкара гол, но страничният съдия вдигна засада на Цветанов. В 33-ата минута удар на Матеус Енрике беше отразен от вратаря на домакините. В 39-ата минута Джуниет Али пробва от центъра да прехвърли вратаря на Хебър, който се спъна, но топката се отби в страничната греда и не влезе във вратата. Две положения направи и "Хебър" през първата част, но стражът Янко Георгиев ги отрази.

В 54-ата минута капитанът на Хебър Мартин Михайлов засече топката с глава след центриране от корнер, но неточно. В 69- ата минута пропуск направи Рафаел Енрике. Нападателят на Крумовград сам в наказателното поле на пазарджиклии стреля над вратата на Хебър.

След спечелената точка тимът от Пазарджик остава последен в класирането с 8 точки, а Крумовград е 8-и с 15.