Тотнъм победи с 5:1 Лайън Сити Сейлърс в Сингапур

Тотнъм победи с 5:1 Лайън Сити Сейлърс в Сингапур във втората си контрола от предсезонната подготовка. В 14-ата минута Шавал Ануар даде преднина на сингапурския тим, но Хари Кейн изравни резултата в самия край на първото полувреме, когато се разписа от дузпа. Попадение на Хюн-Мин Сон бе отменено заради засада. Ричарлисон се разписа в началото на втората част, а след това направи резултата 3:1 след удар с глава. Две попадения на бразилеца бяха отменени поради засада преди Ло Селсо да направи резултата 4:1. Новото попълнение Манор Соломон удари греда, а в края Ричарлисон оформи своя хеттрик.

За “шпорите” това бе втора контрола, след като в първата загубиха от Уест Хям с 2:3. Следващите мачове на тима са срещу Шахтьор на 6 август в Лондон и срещу Барселона два дни по-късно в Испания.