Септември победи Славия с 3:2

Септември (София) извоюва първата си победа от началото на сезона, след като се наложи над Славия с 3:2 в двубой от 12-и кръг на Еfbet Лига. Още в 11-ата минута Карл Фабиен стреля, но вратарят Димитър Шейтанов изби. В 20-ата минута пък Витиньо пробва рефлекса на другия страж Светослав Вуцов, който изби в корнер. В 38-ата минута Септември поведе с гол на Джордан Гутиерес.

Втората част започна с удар в гредата на Денислав Александров. В 55-ата минута Борислав Рупанов вкара за 2:0 за домакините, а в 65-ата минута Цветелин Чунчуков бе точен за 1:2. Попадението беше прегледано с ВАР. В 69-ата минута отново Рупанов отбеляза втория си гол в двубоя за 3:1. В 85-ата минута Виктор Генев оформи крайния резултат.