Бербатов с гол красавец в Индия

Димитър Бербатов вкара първия си гол в Индия. Българинът отбеляза красиво попадение от воле извън наказателното поле в 55-ата минута. Въпреки това неговият "Керала Бластърс" завърши 2:2 като гост на "Атлетико де Колката". С ремито тимът на Бербатов все още има шанс за класиране във плейофната четворка, в която отборите спорят за шампионската титла.

А попадението е първо за Димитър Бербатов от 2 години насам. За последно българинът отбеляза като играч на ПАОК срещу "Верия" на 17-и януари 2016 година.

И в този мач в Индия 37-годишният благоевградчанин игра като дефанзивен халф, който организираше играта на своя тим. Бербатов остана на терена до 80-ата минута, когато бе сменен от Самад. След края бе определен за играч на мача.

С равенството "Керала" е на шесто място и изостава на две точки от топ 4.