Общинската туристическа агенция „Царевград Търнов“ с 9,13% ръст на организираните посещения

Бивша клисарка и пенсионер по болест са загиналите при пожара в Шумен

Пари за бебета, лекари и учители заделя Монтана в бюджет 2019

Нинова почерпи съмишленици и опоненти за рождения си ден (СНИМКИ)

Волен Сидеров с предложение: Да преговаряме за самолети и с Русия Ако не, САЩ да ни дадат Ф-16 без пари

Кукери гониха злите сили в парламента (СНИМКИ)

Григор Димитров се класира за третия кръг на Аустрейлиън оупън Победи уругваеца Пабло Куевас в четири сета

В морските летища са инвестирани 390 млн. лева Пътниците за Южното Черноморие бележат ръстове и извън сезона

Бизнес клиентите на A1 купуват до 100 е-винетки за служебни автомобили с една поръчка

Томислав Дончев открива Българо-македонски бизнес форум в Скопие

Туристи от 89 националности гостували във Варна

Раздават продукти от БЧК на 1252 нуждаещи се лица в Свищов

Валери Симеонов за предложението на ГЕРБ за изборните резултати: Това, че СЕМ не си върши работата, не означава, че не трябва да се налагат санкции

Задържаха под стража циганина, нападнал с брадва курсанти от НВУ

Вижте какво реши Министерски съвет днес, 16 януари 2019

България изпраща 24 състезатели в 14 спорта на младежката олимпада в Буенос Айрес

България ще бъде с 24 състезатели в 14 вида спорт на младежките олимпийски игри в Буенос Айрес (6-18 октомври), съобщиха от Български олимпийски комитет.

Делегацията ще бъде водена от председателя на БОК Стефка Костадинова. В състава е и генсекът на БОК Белчо Горанов.

Наши състезатели ще преследват отличия в следвите видове спорт: спортна акробатика, бадминтон, бокс, борба, вдзигане на тежести, джудо, спортно катерене, фехтовка, художествена гимнастика, спортна стрелба, плуване, лека атлетика, модерен петобой и тенис.

Спортна акробатика
Мариела Костадинова смесена двойка
Панайот Димитров смесена двойка

Бадминтон
Мария Делчева индивидуално

Бокс
Горяна Стоева кат. 51кг

Борба
Едмонд Назарян кл. стил кат. 45кг

Джудо
Алекса Георгиева кат. до 44кг

Спортно катерене
Петър Иванов

Художествена гимнастика
Татяна Воложанина индивидуално

Спортна стрелба
Кирил Антонов Киров пистолет
Пламен Емилов Емилов пушка

Вдигане тежести
Галя Шатова кат. 63 кг
Христо Христов кат. +85 кг

Модерен петобой
Христо Панайотов индивидуално
Зорница Стоилова индивидуално

Плуване
Йордан Янчев 200,400, 800м свободен стил
Тихомир Тодоров 50, 100, 200м бътерфлай
Диана Петкова 50, 100м свободен стил; 50м бруст
Василики Кадоглу 800м свободен стил

Лека атлетика
Александра Начева троен скок
Валентин Андреев хвърляне на чук
Яна Копчева тласкане на гюлле
Веселин Живков 200м

Фехтовка
Йоана Илиева сабя

Тенис
Адриан Андреев сингъл

Длъжностни лица 16 треньори
Гергана Денева треньор Спортна акробатика
Слънчезар Цанков треньор Бадминтон
Петър Лесов треньор Бокс
Станислав Борисов треньор Борба
Емил Дамянов треньор Джудо
Белла Каратанчева треньор Худ. гимнастика
Васил Киров треньор Спортно катерене
Румяна Апостолова треньор Спортна стрелба
Живко Николов треньор Вдигане тежести
Владимир Кузманов треньор Модерен петобой
Ботко Трендафилов треньор Плуване
Стойко Цонов треньор Лека атлетика скокове
Андриан Андреев треньор Лека атлетика хвърляния
Христо Стоянов треньор Лека атлетика бягане
Ивайло Трайков треньор Тенис
Ивайло Воденов треньор Фехтовка

Ръководство на делегацията
Стефка Костадинова председател на БОК, ръководител на делегацията
Белчо Горанов генерален секретар, зам. ръководител на делегацията
Камелия Игнатова шеф на мисия

Оперативно управление
Д-р Стефан Стругаров главен лекар
Християн Янков протокол и транспорт
Лилия Пандурова администрация
Ивана Динева образователна програма

Коментирайте от Фейсбук

Отговорете

error: Съдържанието на trud.bg и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права.