45 души са били извадени живи под руините след труса в Турция, загиналите са поне31

Проверяват фирма за преработка на пластмаса заради мъртвата риба в Марица

Слънчево време и високи температури ни очакват днес

Адвокатите на Тръмп обвиниха демократите, че се месят в изборите

Изследват първи случаи на коронавирус в Канада, Португалия и Русия

Зодиите, когато са тъжни

Мачовете и спортът по телевизията днес, неделя, 26 януари 2020

Дневен хороскоп на Алена за неделя, 26.01.2020

На 26 януари 2020 да почерпят

„Боинг 777X“ излетя за първия си полет (ВИДЕО и СНИМКИ) Той е най-големият пътнически самолет с два двигателя в света

Над 100 коли са изгорели в пожара в автоморгата в Хасково, прокуратурата разследва случая

В Китай произвеждат по 8 милиона маски на ден заради коронавируса

Стоил Славов станал жертва на разпада на СИК 16 г. след бомбата в асансьора на ул. “Джеймс Баучер” убиецът е неизвестен

Тръмп представи логото на Космическите войски на САЩ

Прасе с африканска чума е отстреляно в землището на Стралджа

България изпраща 24 състезатели в 14 спорта на младежката олимпада в Буенос Айрес

България ще бъде с 24 състезатели в 14 вида спорт на младежките олимпийски игри в Буенос Айрес (6-18 октомври), съобщиха от Български олимпийски комитет.

Делегацията ще бъде водена от председателя на БОК Стефка Костадинова. В състава е и генсекът на БОК Белчо Горанов.

Наши състезатели ще преследват отличия в следвите видове спорт: спортна акробатика, бадминтон, бокс, борба, вдзигане на тежести, джудо, спортно катерене, фехтовка, художествена гимнастика, спортна стрелба, плуване, лека атлетика, модерен петобой и тенис.

Спортна акробатика
Мариела Костадинова смесена двойка
Панайот Димитров смесена двойка

Бадминтон
Мария Делчева индивидуално

Бокс
Горяна Стоева кат. 51кг

Борба
Едмонд Назарян кл. стил кат. 45кг

Джудо
Алекса Георгиева кат. до 44кг

Спортно катерене
Петър Иванов

Художествена гимнастика
Татяна Воложанина индивидуално

Спортна стрелба
Кирил Антонов Киров пистолет
Пламен Емилов Емилов пушка

Вдигане тежести
Галя Шатова кат. 63 кг
Христо Христов кат. +85 кг

Модерен петобой
Христо Панайотов индивидуално
Зорница Стоилова индивидуално

Плуване
Йордан Янчев 200,400, 800м свободен стил
Тихомир Тодоров 50, 100, 200м бътерфлай
Диана Петкова 50, 100м свободен стил; 50м бруст
Василики Кадоглу 800м свободен стил

Лека атлетика
Александра Начева троен скок
Валентин Андреев хвърляне на чук
Яна Копчева тласкане на гюлле
Веселин Живков 200м

Фехтовка
Йоана Илиева сабя

Тенис
Адриан Андреев сингъл

Длъжностни лица 16 треньори
Гергана Денева треньор Спортна акробатика
Слънчезар Цанков треньор Бадминтон
Петър Лесов треньор Бокс
Станислав Борисов треньор Борба
Емил Дамянов треньор Джудо
Белла Каратанчева треньор Худ. гимнастика
Васил Киров треньор Спортно катерене
Румяна Апостолова треньор Спортна стрелба
Живко Николов треньор Вдигане тежести
Владимир Кузманов треньор Модерен петобой
Ботко Трендафилов треньор Плуване
Стойко Цонов треньор Лека атлетика скокове
Андриан Андреев треньор Лека атлетика хвърляния
Христо Стоянов треньор Лека атлетика бягане
Ивайло Трайков треньор Тенис
Ивайло Воденов треньор Фехтовка

Ръководство на делегацията
Стефка Костадинова председател на БОК, ръководител на делегацията
Белчо Горанов генерален секретар, зам. ръководител на делегацията
Камелия Игнатова шеф на мисия

Оперативно управление
Д-р Стефан Стругаров главен лекар
Християн Янков протокол и транспорт
Лилия Пандурова администрация
Ивана Динева образователна програма

error: Съдържанието на trud.bg и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права.