Джулиана Гани подарява свои дрехи на последователите си (СНИМКА)

Автор: Труд

Джулиана Гани обяви, че стартира кампания в профила си в инстаграм, чрез която ще подарява на свои последователи дрехи и други принадлежности.

Еротичната моделка, която от няколко месеца е и майка, първо пусна в giveaway-a бебешки дрешки, които бързо са омалели на малкия Давид. Редица майка веднага се включиха в импровизираната игра чрез коментар под видеото профила на Джулката.

Вдъхновена от големия интерес, дамата с най-големи гърди у нас реши да подари и свои скъпарски тоалети. Тя публикува снимка на приказна червена пола, която също ще отиде при нейна последователка.

Полата, която Джулиана подарява.„Искам да подаря още една своя любима дреха! Тази пола ми е шита по поръчка за фотосесия и е наистина уникална, но смятам, че е време да направи някоя от вас истински щастлива! Както обещах ще подарявам от дрехите си все по-често, даже от днес нататък мисля да зачестя тези публикации! Искрено се надявам да направя престоя ви у дома по-приятен, по-интересен и много по-щастлив! Пък като всичко отмине ще имате поводи да си носите новите дрехи! Напишете коментар и харесайте снимката, за да знам, че участвате в играта. Тъй като тегля на случаен принцип най-голям шанс имат хората, написали най-много коментари”, обясни Джулиана.

Много от нейните фенове я похвалиха за хубавата инициатива и я засипаха с благодарности.

Най-четени