Дузпа донесе точка на „Левски“ срещу „Дунав“

„Левски“ стигна до 2:2 с „Дунав“ в Разград. „Сините“ се добраха до ремито след дузпа, отбелязана от Роман Прохазка в 54-ата минута. Наказателният удар беше отсъден за игра с ръка на Олексей Ларин в наказателното поле. Иначе символичният домакин поведе с гол на Бирсент Карагерен (8). Антон Огнянов (36) възстанови равенството с първия точен удар на „сините“ в мача. Той се разписа с глава. Пет минути преди почивката Мирослав Будинов изведе „Дунав“ отново напред.

След първите три изиграни кръга „Левски“ все още няма победа. В следващия мач „сините“ излизат срещу ЦСКА във вечното дерби. Сблъсъкът е на 4 март на националния стадион „Васил Левски“.