И съдии помогнаха на „Ливърпул“

И съдийската бригада помогна на „Ливърпул“ да победи последния във Висшата лига „Фулъм“ - 2:0. В края на първото полувреме гол на Александър Митрович бе отменен заради засада. А и видеоповторенията не убедиха, че решението е правилно. Само 13 секунди по-късно Мохамед Салах откри резултата за „Ливърпул“. Швейцарският национал Жердан Шакири заби за 2:0 малко след началото на второто полувреме. Вероятно загубата ще доведе до уволнение на Славиша Йоканович от „Фулъм“.

„Тотнъм“ пък празнува победа в лондонско дерби благодарение на първи гол на свой футболист в елита. Джуан Фойт заби за 1:0 над „Кристъл Палас“ в 68-ата минута.Уго Лорис спаси феноменално в добавеното време ситуация за изравняване.

След мача треньорът Маурисио Почетино призна - „Тотнъм“ поне до Нова година ще продължи да домакинства на „Уембли“. Новият стадион трябваше да е готов за началото на сезона, но строежът се забави.