Свищовската академия почете 95-годишнината на своя доайен проф. д-р ик. н. Петко Петков

Френският премиер ще довърши пенсионната реформа въпреки протестите

Земеделското министерство с благотворителна кампания за закупуване на живи елхички

64-годишен е загинал при пожар

Над 15 вторични труса на остров Крит Няма щети и пострадали

Изнасяме вино за по 1-2 евро бутилката Нараства производството на бели за сметка на червените

Опасен токсичен пушек в Сидни заради огромен пожар

Масов бой пред нощно заведение в Хасково, един пострадал

Две катастрофи в Шумен на едно място през 6 часа

Най-малко 43 души загинаха при пожар в Индия Други 16 са приети в болница

На младини принц Филип искал да се жени за друга Кралица Елизабет Втора и съпругът й отпразнуваха 72 години от сватбата си

Канадец е новият пилот на „Уилямс“ във Формула 1 за 2020-а

24-годишният канадец Никълас Латифи ще стане съотборник на Джордж Ръсел в тима на „Уилямс“ за следващия сезон във Формула 1. През тази година пилотът участва във Формула 2, като взе 4 победи и кръг преди края е втори в класирането.

Същевременно Валтери Ботас бе най-бърз в първата свободна тренировка преди последния старт за 2019-а, Гран при на Абу Даби. Но независимо от резултата пилотът на „Мерцедес“ ще стартира от последна позиция, заради смяна на турбото и мотора. На половин секунда след финландеца финишира Макс Верстапен (“Ред Бул“), а трети завърши шестратният вече световен шампион Люис Хамилтън (“Мерцедес”). Основната борба в първенството вече е приключила. Интригата остава само за 3-ото място.