Мъж намушка 64-годишна жена в гърба в Пловдивско Пострадалата е с опасност за живота

България е сред първенците в ЕС по управление на корабния трафик Нова комуникационна система в пристанищата ще облекчава бизнеса

Космонавт към Брад Пит: Като астронавт си по-убедителен от Джордж Клуни

5 хитри начина за спиране на късното хранене Малките изкушения вечер добавят много калории на сутринта

Премиерът Борисов на Хераклея Синтика: Това е национално богатство (ВИДЕО)

Почина кучето Вихрен, служило 12 г. в ГДБОП в отдел „Наркотици“

Вдигат складове за отдаване под наем 4 евро на кв.м за наемане на модерни логистични площи

„Локо“ (София) би младежите в секретна контрола

„Локомотив“ (София) надви с 4:1 младежкия национален отбор на България до 19 години в контрола, играна на базата в Бояна в сряда. През първото полувреме наставникът на „червено-черните“ Младен Додич заложи на експериментален състав, включващ основно резерви и юноши на тима. След почивката в игра влязоха футболистите, играли най-много през сезона до момента. Попаденията за отбора от Втора лига вкараха Димитър Георгиев на два пъти, Красимир Милошев и Китан Василев. “Лъвовете“, водени от Ангел Стойков, пък пропуснаха дузпа през втората част, спасена от Цветомир Витков.
В събота „червено-черните“ на свой ред гостуват на „Спартак“ (Варна) в преследване на пета поредна победа във втория ни ешелон. „Соколите“ пък търсят първа точка след завръщането си в професионалния футбол. Дни преди мача, „синьо-белите“ привлякоха Архан Исуф под наем от „Локомотив“ (Пд).