Оправдаха прокурор, бил невменяем

Кмет и фолк певец връщат парите за къщи за гости 158 проекта възстановяват пълната сума

Наводнението във Венеция е повредило мозайки и колони в катедралата Сан Марко

Ловци от Норвегия и Гърция отстреляха 100 фазана

Затягат правилата за биоресторантите

Министър Ангелкова: Започваме дебат за повишаване на минималната застраховка за туроператори Tой е актуален и в чужбина след фалита на “Томас Кук”

MU-Vi.tv представя филм за Варна в Културния институт на България в Берлин

Разследват пловдивски полицай, взимал заеми без да ги връща

Вижте какво ще решава Министерският съвет утре, 20 ноември 2019 г.

Волейболната федерация за натиска: Голословни твърдения

Причината за смъртта на 3-годишното дете от София е пневмония

Вучич: Имам хронично заболяване

Бялото братство с изненадваща прогноза на Учителя за България Могат да останат 300 хиляди българи, но възложената им от небето мисия - ще изпълнят, казал Дънов

Перничани твърдят, че графикът на водния режим не се спазва

Вицепремиерът Николова: Работим за изграждането на всеобхватно българо-индийско партньорство

„Лудогорец“ би „Берое“ в мач с 6 гола

„Лудогорец“ надви с 4:2 „Берое“. Много силен мач изигра новото попълнение Жоржиньо, който вкара първите си два гола за „орлите“. Той беше точен в 8-ата и 36-ата минути, а голмайсторът на тима от Разград Клаудиу Кешеру (53, 56) вкара нови две попадения, като вече има четири гола през този сезон. Новият таран на „заралии“ Зоран Йосипович също отбеляза два пъти в дебюта си като титуляр. Швейцарецът беше точен в последните секунди на двете полувремена.

Така „Лудогорец“ се изравни на върха в класирането с „Черно море“, като и двата тима имат пълен актив от шест точки и голова разлика 6:2.