Урсула фон дер Лайен: България доказва, че солидарността все още е в сърцето на ЕС

Александровска болница с лаборатория за PCR тестове за COVID-19

Бивш шеф на IT отдела в СГС: Всички програмисти имат достъп до файловете на съдията

Нова израелска технология може да ускори диагностицирането на COVID-19

Фейсбук започва да следи абонатите си заради коронавируса

Борис Джонсън е приет в интензивно отделение

На 7 април 2020 да почерпят

Телците да проявят търпение, Водолеите стабилизират финансите си – Дневният хороскоп на Алена

Стилиян Петров: До няколко месеца ще обявя дали се кандиратирам за президент на БФС

Коронавирусът – тор за графоманията Сред мераклиите за слава преобладават неразбрани поети

Улица в Ню Йорк е №1 по сделки с луксозни имоти Средната цена е 38,5 млн. долара

Строят апартаменти за възрастни хора

Броят на смъртните случаи от коронавирус в САЩ надхвърли 10 000

Коронавирусът предпочита мъжете

Франция съобщи за още 833 смъртни случая от Covid-19

Мачовете и спортът по телевизията днес, събота, 15 февруари 2020

10.50 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Марибор, гигантски слалом, жени, първи манш Евроспорт 1
11.00 Световен рали шампионат: Швеция МАХ Спорт 2
11.55 Ски полети: Световна купа в Бад Митендорф, състезание Евроспорт 1
12.35 Спускане с шейни: Световно първенство в Сочи, двойки, първи манш Евроспорт 2
13.00 Тенис, турнир в Санкт Петербург F+
13.45 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Марибор, гигантски слалом, жени, втори манш Евроспорт 1
14.00 „Майорка“ – „Алавес“ МАХ Спорт 4, Спорт+
14.30 „Саутхемптън“ – „Бърнли“ Диема спорт 2
14.30 „Уест Бромич“ – „Нотингам“ Нова спорт
14.45 „Левски“ – ЦСКА Диема спорт
14.45 Снукър: Открито първенство на Уелс, полуфинали Евроспорт 2
15.00 Ски бягане: Световна купа в Йостерзунд, 10 км, жени Евроспорт 1
15.40 Биатлон: Световно първенство в Антхолц, спринт, мъже Евроспорт 1
16.00 „Лече“ – СПАЛ МАХ Спорт 3
16.00 Тенис, турнир в Ротердам МАХ Спорт 1
16.30 „Лайпциг“ – „Вердер“ Евроспорт 2
17.00 „Барселона“ – „Хетафе“ МАХ Спорт 4, Спорт+
17.00 „Мидълзбро“ – „Лутън“ Диема спорт 2
17.00 „Хъл“ – „Суонси“ Нова спорт
17.00 Тенис, турнир в Хуа Хин F+
17.05 Ски бягане: Световна купа в Йостерзунд, 15 км, мъже Евроспорт 1
17.30 „Лудогорец“ – „Ботев“ (Вр) Диема спорт
18.00 Баскетбол, финал за купата на България (жени) БНТ 3
18.30 „Амиен“ – ПСЖ Ринг
19.00 „Болоня“ – „Дженоа“ МАХ Спорт 3
19.00 Тенис, турнир в Буенос Айрес МАХ Спорт 2
19.30 „Виляреал“ – „Леванте“ МАХ Спорт 4, Спорт+
19.30 „Фортуна“ – „Борусия“ (Мьонхенгладбах) Евроспорт 2
19.30 „Норич“ – „Ливърпул“ Диема спорт 2
19.30 Баскетбол, полуфинал за Купата на краля Нова спорт
19.35 Формула Е: Квалификация в Мексико Евроспорт 1
20.30 Тенис, турнир в Ротердам МАХ Спорт 1
21.45 „Аталанта“ – „Рома“ МАХ Спорт 3
21.45 Фрийстайл ски: Световна купа в Калгари, слоупстайл Евроспорт 1
22.00 „Гранада“ – „Валядолид“ МАХ Спорт 4, Спорт+
22.00 НХЛ, „Сейнт Луис“ – „Нашвил“ МАХ Спорт 2
22.30 Баскетбол, полуфинал за Купата на краля Нова спорт
23.55 Формула Е: Състезание в Мексико Евроспорт 1
03.00 UFC, Андерсън срещу Блахович МАХ Спорт 2
03.00 НБА, конкурс по забивки Диема спорт 2

error: Съдържанието на trud.bg и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права.