Мачовете и спортът по телевизията днес, неделя, 23 февруари 2020

06.00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Наеба, слалом, мъже, втори манш Евроспорт 1

06.45 Суперкарс, второ състезание в Аделаида МАХ Спорт 2

10.00 Спускане с шейни: Световна купа във Вилинген, първи манш, двойки Евроспорт 1

10.50 Северна комбинация: Световна купа в Трьондхайм, ски скокове Евроспорт 2

11.00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кран Монтана, супер Г за комбинация, жени Евроспорт 1

11.30 Тенис на маса, открито първенство на Унгария БНТ 3

11.50 Ски бягане: Световна купа в Трьондхайм, 15 км, жени Евроспорт 2

12.00 "Витоша" - "Берое" Нова спорт

13.00 "Осасуна" - "Гранада" МАХ Спорт 4, Спорт+

13.00 Тенис, турнир в Катар F+

13.00 Биатлон: Световно първенство в Антхолц, масов старт, жени Евроспорт 1

13.05 Колоездене: Обиколка на Обединените Арабски Емирства, първи етат Евроспорт 2

13.30 "Дженоа" - "Лацио" МАХ Спорт 3

14.00 Хокей на лед, "Металург" - "Салават" Нова спорт

14.10 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кран Монтана, слалом за комбинация, жени Евроспорт 1

14.15 "Локомотив" (Пд) - "Царско село" Диема спорт

15.00 "Алавес" - "Атлетик" МАХ Спорт 4, Спорт+

15.00 Тенис, турнир в Марсилия (финал) F+

15.30 "Витес" - ПСВ "Айндховен" МАХ Спорт 1

15.30 Биатлон: Световно първенство в Антхолц, масов старт, мъже Евроспорт 1

16.00 "Верона" - "Каляри" МАХ Спорт 2

16.00 "Аталанта" - "Сасуоло" МАХ Спорт 3

16.00 "Манчестър Юнайтед" - "Уотфорд" Диема спорт 2

16.30 "Етър" - "Лудогорец" Диема спорт

16.30 "Байер" - "Аугсбург" Евроспорт 2

16.30 Тенис на маса, открито първенство на Унгария БНТ 3

16.45 Северна комбинация: Световна купа в Трьондхайм, ски бягане Евроспорт 1

17.00 "Валядолид" - "Еспаньол" МАХ Спорт 4, Спорт+

17.30 Тенис, турнир в Катар F+

17.30 Снукър: Турнир "Shoot Out", четвърти ден Евроспорт 1

17.45 "Хераклес" - "Аякс" МАХ Спорт 1

18.05 "Рен" - "Ним" Ринг

18.30 "Арсенал" - "Евертън" Диема спорт 2

19.00 "Рома" - "Лече" МАХ Спорт 3

19.00 "Волфсбург" - "Майнц" Евроспорт 2

19.00 НХЛ, "Вашингон" - "Питсбърг" МАХ Спорт 2

19.30 "Хетафе" - "Севиля" МАХ Спорт 4, Спорт+

20.45 Снукър: Турнир "Shoot Out", финали Евроспорт 1

21.00 Автомобилизъм: Световен шампионат за издръжливост в Остин, Тексас Евроспорт 2

21.45 "Интер" - "Сампдория" МАХ Спорт 3

22.00 "Атлетико" - "Виляреал" МАХ Спорт 4, Спорт +

22.00 ПСЖ - "Бордо" Ринг

22.00 Голф, световен шампионат МАХ Спорт 2

22.30 НБА, "ЛА Лейкърс" - "Бостън" Диема спорт

22.30 Тенис, турнир в Рио де Жанейро (финал) МАХ Спорт 1

01.00 НБА, "Торонто" - "Индиана" Диема спорт

Коментари

Задължително поле