Спорт по телевизията

09.50 Спускане с шейни: Световна купа във Винтерберг, двойки, първи манш Евроспорт 2
11.10 Спускане с шейни: Световна купа във Винтерберг, двойки, втори манш Евроспорт 2
11.20 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа във Вал д'Изер, спускане, жени Евроспорт 1
12.10 Северна комбинация: Световна купа в Рамзау, ски скокове Евроспорт 2
12.45 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа във Вал Гардена, спускане, мъже Евроспорт 1
12.45 Спускане с шейни: Световна купа във Винтерберг, жени, първи манш Евроспорт 2
14.00 "Берое" - "Монтана" Диема спорт
14.00 Биатлон: Световна купа в Хохфилцен, преследване, мъже Евроспорт 1
14.10 Спускане с шейни: Световна купа във Винтерберг, жени, втори манш Евроспорт 2
14.30 "Кристъл Палас" - "Ливърпул" Диема спорт 2
14.30 "Норич" - "Кардиф" Нова спорт
14.40 Ски бягане: Световна купа в Дрезден, спринт Евроспорт 1
15.00 "Атлетико" - "Елче" МАХ Спорт 4, Sport+
15.15 Северна комбинация: Световна купа в Рамзау, ски бягане Евроспорт 2
15.55 Биатлон: Световна купа в Хохфилцен, преследване, жени Евроспорт 1
16.00 "Фиорентина" - "Верона" МАХ Спорт 3
16.30 "Борусия" (М) - "Хофенхайм" Евроспорт 2
16.35 Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, състезание Евроспорт 1
17.00 "Саутхемптън" - "Манчестър Сити" Диема спорт 2
17.00 "Родъръм" - "Дарби Каунти" Нова спорт
17.15 "Барселона" - "Валенсия" МАХ Спорт 4, Sport+
18.30 Волейбол, "Хебър" - "Добруджа" Диема спорт
19.00 "Сампдория" - "Кротоне" МАХ Спорт 3
19.00 Баскетбол, "Левски" - "Балкан" МАХ Спорт 2
19.30 "Леванте" - "Реал Сосиедад" МАХ Спорт 4, Sport+
19.30 "Евертън" - "Арсенал" Диема спорт 2
19.30 "Байер" - "Байерн" Евроспорт 2
20.00 "Марсилия" - "Реймс" Ринг
20.55 Снукър: Уърлд Гран При, полуфинали Евроспорт 1
21.00 "Ваалвайк" - ПСВ "Айндховен" МАХ Спорт 1
21.45 "Парма" - "Ювентус" МАХ Спорт 3
22.00 "Севиля" - "Валядолид" МАХ Спорт 4, Sport+
22.00 "Нюкасъл" - "Фулъм" Диема спорт 2
22.00 "Ница" - "Лион" Ринг
02.00 UFC Fight Night: Томпсън срещу Нийл МАХ Спорт 2

Коментари

Задължително поле