Спорт по телевизията

08.50 Фрийстайл ски: Световна купа в Алмати, ски акробатика Евроспорт 2
10.20 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Крайнска Гора, гигантски слалом, мъже, първи манш Евроспорт 1, БНТ 3
11.00 Голф, Европейски тур МАХ Спорт 2
11.30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Оре, слалом, жени, първи манш Евроспорт 1
12.00 "Славия" - "Монтана" Диема спорт
12.30 Ски бягане: Световна купа в Енгадин, масов старт, мъже Евроспорт 1
13.25 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Крайнска Гора, гигантски слалом, мъже, втори манш Евроспорт 1, БНТ 3
14.15 "Ботев" (Пд) - ЦСКА 1948 Диема спорт
14.20 Колоездене: Париж - Ница, седми етап Евроспорт 2
14.30 "Лийдс" - "Челси" Диема спорт 2
14.30 "Лутън" - "Суонси" Нова спорт
14.30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Оре, слалом, жени, втори манш Евроспорт 1
15.00 "Алавес" - "Кадис" МАХ Спорт 4, Sport+
15.45 Биатлон: Световна купа в Нове Место, преследване, мъже Евроспорт 1
16.00 "Сасуоло" - "Верона" МАХ Спорт 3
16.30 "Ботев" (Вр) - "Левски" Диема спорт
16.30 "Вердер" - "Байерн" Евроспорт 2
16.30 Ски бягане: Световна купа в Енгадин, масов старт, жени Евроспорт 1
17.00 "Кристъл Палас" - "Уест Бромич" Диема спорт 2
17.00 "Портсмут" - "Салфорд" Нова спорт
17.00 Тенис, турнир в Катар (финал, мъже) МАХ Спорт 1
17.00 Тенис, турнир в Катар (финал, жени) F+
17.00 Баскетбол, купа на България МАХ Спорт 2
17.15 "Реал" - "Елче" МАХ Спорт 4, Sport+
18.00 "Марсилия" - "Брест" Ринг
18.15 Биатлон: Световна купа в Нове Место, преследване, жени Евроспорт 1
19.00 "Беневенто" - "Фиорентина" МАХ Спорт 3
19.00 Волейбол, мач от първенството Диема спорт
19.30 "Осасуна" - "Валядолид" МАХ Спорт 4, Sport+
19.30 "Борусия" (Д) - "Херта" Евроспорт 2
19.30 "Евертън" - "Бърнли" Диема спорт 2
20.00 НХЛ, "Бостън" - "Ню Йорк" МАХ Спорт 1
20.00 Баскетбол, Купа на България МАХ Спорт 2
21.00 НБА, "Оклахома" - "НЙ Никс" Диема спорт
21.30 Голф: PGA Tour, Шампионат на играчите, трети ден Евроспорт 2
21.45 "Дженоа" - "Удинезе" МАХ Спорт 3
21.45 Баскетбол, "Барселона" - "Салагоса" Нова спорт
21.50 Сноуборд: Световно първенство в Аспен, халфпайп Евроспорт 1
22.00 "Хетафе" - "Атлетико" МАХ Спорт 4, Sport+
22.00 "Фулъм" - "Манчестър Сити" Диема спорт 2
22.00 Тенис, турнир в Сантяго МАХ Спорт 2
03.00 UFC Fight Night: Едуардс срещу Мухамад МАХ Спорт 2
03.00 Тенис, турнир в Гуадалахара (финал) F+. Sport+

Коментари

Регистрирай се, за да коментираш

Още от Спорт по телевизията