Старши треньорът на ЦСКА 1948 Любослав Пенев очаква тежък мач срещу Черно море от 13-ия кръг на Първа лига утре от 21:00 ч на стадиона в Бистрица.
Пенев обяви на пресконференция преди срещата: „Най-общо казано, искаме да играем по нашия начин и да реализираме головите ситуации. Черно море е сериозен отбор и го показа през последните години. Имат добър треньор. Важно е един треньор да се запази дълги години и футболистите да бъдат под негов контрол. Концентрираме се само върху утрешния мач, всеки следващ мач е решителен за нас, нищо друго не ни интересува. Всеки си гони интереса. Нашият интерес е да продължаваме да побеждаваме. Момчетата работят добре, играят колективно. Не бих спрял нито един футболист за чужбина. Освен Чочев имаме и много други футболисти, които срещу добра оферта биха се озовали в чужбина. Искам да имаме повече българи, които да играят в чужбина.
Работим в спокойна атмосфера и не се притесняваме от нищо. Имаме си програма, която следваме. Първи сме в класирането, което значи, че сме на правилния път. Няма напрежение в нашия отбор. Имам желание да бъдат привлечени няколко футболисти в зимния трансферен прозорец, предстоят преговори“.