Меси се завърна с нов имидж и нова контузия, Интер Маями мачка

Звездата на Интер Маями Лионел Меси се завърна на терена при победата на Интер Маями над канадския Торонто с 4:0 в мач от МЛС. Аржентинецът и Жорди Алба обаче се контузиха. С победата тимът им се изкачи до 13-ото място в Източната Конференция с 31 точки от 28 мача и е на 26-а позиция в общото класиране.

През първата част Торонто загуби Виктор Васкес в 12-ата минута и Брандън Серваниа в 26-ата. В 34-ата минута с травма напусна Жорди Алба, а три минути след това - и Лео Меси. В добавеното време Факундо Фариас вкара за 1:0.

През второто полувреме Роберт Тейлър се отчете с два гола и асистенция. Финландецът покачи на 2:0 в 54-ата минута, а в 73-ата асистира за третия гол, дело на Бенджамин Кремасчи. Тейлър оформи крайното 4:0 в 87-ата минута.

Меси се появи и с нов имидж, след като бе избръснал брадата си. Той пропусна последните два мача на Интер Маями, както и последния мач на националния тим на Аржентина от световните квалификации заради натрупана умора.