Борис Джонсън: Ще напуснем ЕС на 31 октомври, дори ако споразумението бъде отхвърлено от депутатите

Меркел: Имаме много работа до постигане на споразумение по дългосрочния бюджет на ЕС

Признаха си спонсори на Мая ДБГ си спомниха, че платили билбордовете на Манолова

Регулират цените на вносни лекарства Паралелният внос ощетява потребителите

Малина Крумова: 96% от катастрофите се дължат на грешки на водача

Нередовни пътници биха кондуктор в автобус в Пловдив

Взимат на Станислава Бойчева световната титла по карате киокушин заради допинг

Титлата на световната ни шампионката по карате киокушин Станислава Бойчева ще бъде отнета заради употреба на допинг, след като в урината й са открити следи от метенолон.

Българката стана световен шампион в най-тежкия стил на първенството на планетата на KWU (в категории) на 4 октомври миналата година в Хабаровск.

Още един българин е дал положителна допинг проба – Христо Георгиев (95+ кг.), който ще загуби бронзовия си медал от Световното първенство в Русия.

Общо шест положителни проби са установили от WADA от Световното първенство по карате, което се проведе в началото на октомври в Хабаровск. Освен отнетите титли, KWU спира правата на всички шестима каратеки за срок от две години.

Двама българи отиват нагоре в класирането

На база на отнетите титли и медали се размества класирането в шест категории.
Добрата новина за България, е че други двама българи ще се изкачат нагоре в класирането – Виолета Литовска (до 55 кг.) и Деян Братков (до 75 кг.) ще получат сребърни медали.