Интер писа шестица на Болоня

Интер победи Болоня с 6:1 в мач от 4-ия кръг на италианската Серия А. Със спечелените 3 точки тимът на Симоне Индзаги се изкачи поне временно на първото място с актив от 10 точчки. Бившият отбор на Валентин Антов е на седма позиция.
Лаутаро Мартинес даде старт на головото шоу още в 6-ата минута, след като засече центриране на Дъмфрис. След половин час игра Милан Шкриниар покачи на 2:0 след корнер, а малко след това Николо Барела даде комфортен аванс от два гола на нерадзурите преди почивката. 10 минути след началото на второто полувреме Матиас Весино направи резултата 4:0, а два гола на Един Джеко в рамките на 5 минути (63` и 68`) направиха успеха на Интер 6:0! В края на срещата гостите върнаха едно попадение на Артур Теате.