Потъването на Берое продължава

ЦСКА 1948 победи като гост с 3:1 Берое в мач от 24 кръг на Еfbet Лига. Старозагорци, които нямат победа от началото на 2023 година. В 10-ата минута Ивайло Чочев откри резултата с глава със 17-ия си гол от началото на сезона. В 35-ата минута ЦСКА 1948 поведе с 2:0, след като Евгений Сердюк отново с глава продължи центриране от корнер, което Елитон засече. След секунди Спас Георгиев центрира, а Вини Трибулет надскочи защитата на гостите и вкара за 1:2.

В 79-ата минута домакините останаха с човек по-малко. Густаво Каскардо фаулира Чочев и получи втори жълт картон, а в 86-ата минута Георги Русев оформи крайния резултат.

ЦСКА 1948 има актив от 48 точки и заема трето място в класирането, на пет зад втория Лудогорец. Берое е на 13-а позиция с 21 точки.