Рашфорд отново измъкна Юнайтед в последните секунди, Роналдо бесен заради претенции за дузпа (ВИДЕО)

Манчестър Юнайтед победи Уест Хям в последната секунда с 1:0 с гол на Маркъс Рашфорд. Голът бе четвърти за Рашфорд в последните минути от среща във Висшата лига. Юнайтед влезе в топ 4 с 38 точки от 22 мача, докато Уест Хям остана пети с 37 точки от 23 срещи.
Звездата на Юнайтед Кристиано Роналдо имаше сериозни претенции за дузпа, но реферът Джонатан Мос не ги уважи.

В друг мач от кръга Нюкасъл победи като гост Лийдс с 1:0. Гола на "свраките" отбеляза Джонджо Шелви в 75-ата минута, като изпълни точно пряк свободен удар. С успеха Нюкасъл събра 15 точки в класирането и е на 18-то място. Лийдс е 15-ти с актив от 22 точки.