Мистерията с тровене на кучетата в бургаския квартал “Сарафово” се разплита

Почина легендата на “Левски” Павел Панов

Пет жени са били убити в близост до църква в Дагестан

12 души са задържани преди срещата Левски – Ботев (Пд)

Красимир Каракачанов: Амбицията ми е докато съм министър да въведем доброволната военна служба

Патриарх Неофит поиска и даде прошка в храма ”Света Неделя”

Делян Пеевски: Противниците ми са хората, ограбили България

Пропадане в снежна козирка убива Ния (обзор) Седнала да си сложи котки на краката върху снежна козирка, която се сринала

Турист почина на ски писта „Кулиното”

Вижте акцентите в броя на вестник “Труд” в понеделник, 19 февруари 2018

Десет души са затрупани от лавина в Алпите

Италиански „Левски“ на старта

Българските Destiny’s Child изгряха в „Гласът на България“

НФСБ провежда шествие по повод 145 години от гибелта на Апостола на свободата

Протестиращи пред парламента: Не гласувайте тайно Конвенцията

Вижте как са начертани мажоритарните избирателни райони в проекта на Слави (ПЪЛЕН СПИСЪК И КАРТИ)

Сценаристът на “Шоуто на Слави” Тошко Хаджитодоров внесе по-рано днес в Народното събрание проект за разпределение на 231 едномандатни избирателни района в страната и 9 в чужбина. Документът е приложение към вече внесените от независимия депутат Георги Кадиев от името на инициативния комитет за референдума промени в Изборния кодекс за въвеждане на мажоритарна избирателна система с абсолютно мнозинство в два тура на парламентарни избори.

map_bulgaria1

map_eir

map_world2

Вижте в пълния списък как са разчертани районите от екип от математици. Можете да намерите вашия район чрез функцията за търсене (Ctrl+F или от менюто) в браузъра.

Приложение № 6 към чл. 249, ал. 2, т. 1

Наименования, граници и номерация на изборните райони при избори за Народно събрание

1. Първи изборен район – Благоевград, включващ от гр.Благоевград: квартал Запад, булеварди Васил Левски (№2,4,6,7,8,10,12-18,20-27,29-31,33,37,39-41,45,49,51,53,59,60), Св.Димитър Солунски (№4,10,12,16), Св.Св.Кирил и Методий (№26,28,30), улици Александър Фон Хумболдт, Антон Страшимиров, Антон Чехов, Бели Извор, Бодрост, Босилек, Бяло Море, Вардар, Ветрен, Витоша, Вихрен, Владая, Възрожденска, Георги Попов, Д-р Борис Проевски, Даме Груев (№3,19,21,24,26-28,32,34,36,42), Дойран, Дружба, Дунав, Евтим Драганов, Здраве, Зеленка, Иван Гарванов, Иван Михайлов (№39-57 неч,58-62), Илинден (№1-12,15,19-31 неч), Искър, Климент Охридски, Крушево (№1,3,5), Кузман Шапкарев, Листопад, Люляк, Майор Стефан Иванов(№20-32 чет), Малешево, Марица (№2,13,15,17,18,20,25-39 неч), Места, Мир, Мусала, Независимост, Обел, Обзор, Осогово, Петър Зографски, Победа, Покровнишко Шосе, Радовиш, Ридо, Рилски Езера, Роден Край, Родина, Скакавица, Скаптопара (№47,49), Славянска (№67,68,102,104), Спартак, Страцин (№1-4,6,8-11,14,16,18), Тодор Александров (№51-103 неч), Цар Симеон (№29-35 неч), Шар Планина, местност Карамихайлов Бунар, селата Бело Поле, Бистрица, Бучино, Българчево, Дренково, Дъбрава, Зелендол, Клисура, Лисия, Логодаж, Обел, Рилци, Селище.
2. Втори изборен район – Благоевград, включващ от гр.Благоевград: квартал Комплекс Вароша, булеварди Васил Левски(№3), Сан Стефано, Св.Димитър Солунски(№1,3,7,9,11,15,17,19,20,30,47,65,149,151,153), Св.Св.Кирил и Методий(№2-4,6,7,9-12,14-25,27,29,31), улици 14-ти Полк, Акациите, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Андрей Ляпчев, Антим I, Аргир Манасиев, Арсений Костенцев, Асен Итов, Асен Христов, Асен Чаушки, Бадемите, Балкан, Бистрица, Бор, Борис Сарафов, Братя Иванови, Братя Миладинови, Брегалница, Бреза, Брод, Ванюша Валчук, Васил Априлов, Васил Коритаров, Васил Мечкуевски, Владо Черноземски, Воден, Воденицата, Генерал Тодоров, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Григор Пърличев, Гьорче Петров, Д-р Владимир Бъчваров, Д-р Христо Татарчев, Даме Груев(№2,10-16 чет,20,22), Дамяница, Данаил Крапчев, Делвинска, Детелина, Джеймс Баучер, Димитър Димов, Димитър Йосифов, Димитър Талев, Драма, Дъбравска, Егея, Ел-тепе, Зарево, Захари Стоянов, Здравец, Зора, Иван Вазов, Иван Михайлов(№1-9,11-14,16,18-38,40-56 чет), Иглика, Изгрев, Иларион Макариополски, Илинден(№14,16,17,18-30 чет), Ильо Войвода, Ичко Бойчев, К. И Никола Хайдукови, Калиманци, Коста Босилков, Костур, Крали Марко, Крушево(№2,4,6-18,20-30 чет), Кръстьо Асенов, Кукуш, Лале, Липа, Майор Стефан Иванов(№1-19,21-29 неч), Мара Бунева, Марица(№19,21,23), Марулевска, Мелник, Менча Кърничева, Мизия, Митрополит Борис, Младост, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Николай Петрини, Околчица, Орловица, Орцето, Отец Паисий, Охрид, Панайот Хитов, Парангалица, Патриарх Евтимий, Пере Тошев, Петко Д.Петков, Петко Р.Славейков, Петър Ичев, Петър Стоянов, Пирин, Плиска, Полк.Кирил Чамишки, Полковник Димов, Полковник Дрангов, Порой, Предел, Преспа, Прилеп, Райко Даскалов, Рила, Родолюбие, Родопа, Сава Михайлов, Сандо И Петър Китанови, Св.Иван Рилски, Света Гора, Свети Наум, Свобода, Свобода Бъчварова, Сергей Румянцев, Синчец, Скаптопара(№1-3,5-16,18-21,23-26,27-45 неч,51), Славово, Славянска(№19-41 неч,43-57,59-65 неч,66,69-73,75-81,83,85,86,88,94-96), Сотир Атанасов, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Стоимен Календерски, Страцин(№20,32), Струмица, Ташко Малев, Теменуга, Тодор Александров(№1,12,16,18,22-28 чет,29,30,31-39 неч,43-49,52,54,58-78 чет,84-92 чет,96-110 чет), Трайчо Китанчев, Трети Март, Търново, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Хилендар, Христо Силянов, Христо Смирненски, Христо Ценин, Христо Чернопеев, Хърсовска, Цанко Церковски, Цар Борис I, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман, Цар Симеон(№1-18,20-28,30), Чакалица, Чаталджа, Шипка, Янко Забунов, площади 7-ма Рилска Дивизия, Георги Измирлиев-македонче, Гоце Делчев, Димитър Кощанов, Македония, Мите Марков, Христо Ботев, махали Баларбаши, Бачиново-общежитие.
3. Трети изборен район – Благоевград, включващ от гр.Благоевград: квартали Ален Мак, Еленово, Струмско Център, булевард Пейо К.Яворов, улици Астра, Атон, Ахелой, Баба Тонка, Бачо Киро, Борис Ангелушев, Броди, Влахина Планина, Гемеджиите, Георги Андрейчин, Заря, Калиакра, Калина, Клокотница, Кресна, Лотос, Любен Каравелов, Люлин, Малешевска, Огражден, Орион, Орфей, Освобождение, Отдих, Панайот Волов, Панорамен Път, Пеньо Пенев, Перелик, Питу Гули, Преслав, Прогрес, Пролет, Радецки, Райко Жинзифов, Секвоя, Симеон Радев, Слава, Солунските Атентатори, Струга, Струма, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Трудолюбие, Хвойна, Цар Самуил, Чавдар, Чудомир Кантарджиев, Юрий Гагарин, Явор, Яне Сандански, площад Възраждане, местности Калиманска Чука, Песока Оранжерии, Под Черквата, Шейница-ш.24, махала Долно Церово и Р-н Рибарника, Р-н Стопански Двор, селата Габрово, Горно Хърсово, Градево, Дебочица, Делвино, Еленово, Железница, Изгрев, Лешко, Марулево, Мощанец, Падеш, Покровник, Церово.
4. Четвърти изборен район – Благоевградски, включващ град Гоце Делчев, селата Дебрен, Делчево, Добротино, Долен, Долно Дряново, Дъбница, Крушево, Мусомища, Ново Лески, Ореше, Осина, Плетена, Сатовча, Хвостяне.
5. Пети изборен район – Благоевградски, включващ град Петрич.
6. Шести изборен район – Благоевградски, включващ град Хаджидимово, селата Абланица, Бельово, Беслен, Блатска, Боголин, Ваклиново, Виногради, Враня, Вълкосел, Гайтаниново, Генерал Тодоров, Годешево, Голешово, Горно Спанчево, Долно Спанчево, Дрангово, Жижево, Златолист, Зорница, Илинден, Калиманци, Капатово, Катунци, Ковачево, Копривлен, Кочан, Крибул, Кромидово, Кулата, Кърналово, Левуново, Лехово, Лозеница, Лъки, Марикостиново, Марино Поле, Митино, Михнево, Нова Ловча, Ново Кономлади, Ново Ходжово, Парил, Петрелик, Петрово, Пиперица, Рибник, Рупите, Ръждак, Садово, Склаве, Слащен, Спатово, Старчево, Теплен, Тешово, Тополница, Туховища, Фъргово, Хотово, Храсна, Хърсово, Черешница, Чучулигово, Яново.
7. Седми изборен район – Благоевградски, включващ община Банско, селата Балдево, Баничан, Баня, Борово, Брезница, Буково, Горно Дряново, Господинци, Гърмен, Елешница, Ковачевица, Корница, Лещен, Лъжница, Марчево, Огняново, Осиково, Рибново, Скребатно.
8. Осми изборен район – Благоевградски, включващ общините Белица, Якоруда, град Разлог, селата Бачево, Годлево, Горно Драглище, Горно Осеново, Добърско, Долно Драглище, Долно Осеново.
9. Девети изборен район – Благоевградски, включващ от С.Микрево: улици 3-ти Март, Александър Стамболийски, Георги Бенковски, Голак, Даме Груев, Димитър Талев, Дядо Мицко, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов(№16-24 чет,27-37 неч), Малешевска, Освобождение, Палат, Патриарх Ефтимий, Св.Георги, Св.Паисий Хилендарски, Стефан Караджа(№42-50 чет,77-93 неч), Стефан Стамболов, Тодор Александров, Цар Иван Асен II, Цар Самуил, Чинара, Яне Сандански, градовете Мелник, Сандански, селата Белевехчево, Богородица, Бождово, Велющец, Вихрен, Вълково, Голем Цалим, Горна Сушица, Дамяница, Дебрене, Джигурово, Долени, Драгуш, Драката, Дреново, Иваново, Игралище, Кашина, Крънджилица, Кръстилци, Кърланово, Ладарево, Ласкарево, Лебница, Лешница, Лиляново, Любовище, Любовка, Малки Цалим, Махалата, Ново Делчево, Палат, Пирин, Плоски, Поленица, Рожен, Седелец, Стожа, Струма, Сугарево, Тонско Дабе, Яково.
10. Десети изборен район – Благоевградски, включващ от С.Микрево: улици 6-ти Септември, Ангел Каралийчев, Баба Тонка, Берово, Васил Априлов, Васил Левски, Василево, Вихрен, Ген.Гурко, Даскал Ангел, Десислава, Детелина, Димитър Попгеоргиев, Дора Габе, Екзарх Антим I, Елисавета Багряна, Здравец, Иван Вазов(№1-15,17-25 неч), Йордан Йовков, Крали Марко, Криа Вриси, Митрополит Борис, Орфей, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петър Берон, Поп Иван, Поп Трендафил, Райна Княгиня, Решково, Рождество Христово, Света Богородица, Свети Иван Рилски, Сирма Войвода, Спартак, Стефан Караджа(№1-41,43-75 неч), Струма, Феникс, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Хан Тервел, Цар Иван Шишман, Шипка, община Кресна, град Симитли, селата Баскалци, Беласица, Боровичене, Брежани, Брестово, Вишлене, Волно, Вракуповица, Габрене, Гега, Гореме, Горна Крушица, Горна Рибница, Горчево, Добри Лаки, Докатичево, Долене, Долна Крушица, Долна Рибница, Дреновица, Зойчене, Илинденци, Кавракирово, Камена, Каменица, Кладенци, Клепало, Ключ, Коларово, Колибите, Крупник, Кукурахцево, Кърпелево, Мендово, Мечкул, Никудин, Полена, Полето, Право Бърдо, Първомай, Раздол, Ракитна, Самуилово, Сенокос, Скрът, Струмешница, Струмяни, Сухострел, Сушица, Тросково, Цапарево, Черниче, Чурилово, Чуричени, Яворница.
11. Единадесети изборен район – Бургас, включващ от гр.Бургас: квартал Жп Фондови(№1,3-7,9-13,17-20,22-30), булеварди Алеко Богориди (Ленин), Демокрация (Карл Маркс)(№1,4,8-14 чет,18-32 чет,36,38,40,44,46,52-58 чет,62,64,68,74-82 чет,86,90,92,96,98,100,104,106,108,120), Иван Вазов, Мария Луиза (Москва)(№5-27 неч,31,33), Сан Стефано(№105,107,115,121,123,129), Стефан Стамболов(№13,15,19,21,26,30,32,38,40,42,52,60,66,70,74), улици Алеко Константинов, Александровска (Първи Май)(№2,6,8,11,14-16,18-21,26,32,36,38,41-46,50,52,53,58,59,69,73,77,79,81,87,91,93,95,99,107,109,111,115,117,119,123,129,133,135,137,147), Александър Велики, Александър Невски (Венелин), Александър Стамболийски(№1-11,14-24 чет,28-82 чет), Ангел Кънчев, Ангелари, Антим Първи, Анушка Драгиева, Апостол Карамитев, Беласица, Богомил, Болярска (Никола Гинков), Борис Дрангов, Бузлуджа, Булаир, Васил Априлов, Васил Левски(№5,7,9,11), Вая, Веслец, Войнишка (Седми Февруари), Вола, Враня, Възраждане (Герас.Михайлов), Вълчан Войвода, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Гео Милев, Георги Кирков, Георги Шагунов, Гладстон (Ернст Телман)(№1,2,4,5,8-11,13-19,21,25-30,32-38,40,44,46,50,52,62,64), Горазд, Граф Игнатиев, Д-р Нидер (Никола Вапцаров), Дебелт (Никола Ботушев)(№1,2,4-9,11,14-16,21-29 неч,33-39 неч,42-50 чет), Дебър, Димитър Бракалов (К.Делчев), Екзарх Йосиф(Хр.Смирненски), Елин Пелин, Емил Де Лавеле (Й.Николова), Ивайло(№2,4-6,8-16,18,21,24,26-40,42-45,47,50-57), Иван Богоров(№1-3,5,7,8,13-15,20,42,46-52 чет), Иван Шишман, Иларион Макариополски, Индустриална, Качаник, Китка, Княгина Райна, Княз Александър Батенберг, Княз Борис Първи(№2-10 чет,16-22 чет), Константин Величков(№1,3-5,11,29,33,34,45), Константин Фотинов, Конт Андрованти (Ив.Рашеев), Крали Марко, Лебед, Лермонтов, Ловна, Любен Каравелов(№4-8), Македония(№10-14), Мара Гидик (Димитър Илиев), Марин Дринов, Милин Камък, Митрополит Симеон, Михаил Герджиков, Момина Сълза, Морска, Неврокоп, Оборище, Отец Паисий, Охрид, Пейо К.Яворов, Пеликан, Петко Каравелов, Пиротска (Есперанто), Поп Георги, Поп Грую(№2,4-7,9-11,13-15,17,23,27,30,45,47), Пробуда (Теохар Бакърджиев)(№1,5-7,10,15,16,18), Проф.Асен Златаров, Рилска (Асен Йорданов), Св.Климент Охридски, Св.Патриарх Евтимий(№1,2,6-17,20-23,25-27,29-31,33-35,38-40,42-45,48-51,53), Св.Св.Кирил и Методий, Сердика, Силистра, Славянска, Сливница (Гани Ганев), Сокол, Софроний, Средна Гора (Васил Новаков), Стефан Караджа, Странджа Планина(№1,4,12,15,17,19,20,28-30,32), Страхил, Съгласие (Аврам Яков), Съединение, Трайко Китанчев, Тракийска, Тутракан, Успенска (Вела Пеева), Фердинандова, Филип Кутев, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев(№1,3,7,14-17,19,21,27,29,33-35,38,40), Христо Фотев (Дим.Благоев)(№1,2), Цар Асен, Цар Калоян(№1-13,15-18,20-27,29,31,33,36,38,39,41,43,44,45,46-58 чет), Цар Петър, Цар Самуил(№7-12,117), Цар Симеон I, Цариградска (Атанас Манчев), Чайка, Шейново(№1,2,6,8-12,14-20,27,29,32,37,40-46,49,50,52,54), Шести Септември, Шипка, Юрий Венелин(№6,7,8-14 чет,15,16,18,19,39,40,57), площади Баба Ганка (Парижка Комуна), Жени Патева (Правда), Инж.Атанас Сиреков(Свобода), Св.Св.Кирил и Методий, Тройката (Георги Димитров), Царица Йоанна (В.Коларов) и Жп Гара, Общеж.Патев И Окр Затвор, Подстанция Рибари, село Равнец.
12. Дванадесети изборен район – Бургас, включващ от гр.Бургас: квартали Банево, Банево-вилна Зона, Банево-вилна Зона Боровете, Банево-извън Регулацията, Банево-местн.Острицата, Банево-пл.Св.Троица, Ветрен, Ветрен-вила Паркстрой, Ветрен-вилна Зона, Ветрен-подстанция, Ветрен-чифлика, Нхк 01, Нхк 02, Нхк 03, Нхк 04, Нхк 17, Нхк 18, Нхк 19, Нхк 20, Нхк 23, Нхк 24, Нхк 25, Нхк 26, Нхк 28, Нхк 29, Нхк 34, Нхк 35, Рудник, Рудник-местност Бадемите, Рудник-местност Лагера, Рудник-местност Сметището, Черно Море, Черно Море-к-с Ат.Манчев, Черно Море-к-с Баира, Черно Море-к-с Ким, Черно Море-общеж.Миньор, улици Алабин (Атанас Манчев), Албатрос, Ангел Димитров, Антон Иванов(Атанас Манчев), Арбанаси (Вая)(№1-12,14,16,18,46,48,50-56,58,60-75,77-85,87,89,91), Астория (М.Герджиков)(№9,11,13-38,40-46 чет), Баба Тонка (Бузлуджа), Бежанска, Бели Искър (Антон Иванов), Брацигово (Балкан), Бургос, Буревестник (Чайка), Вит (Васил Левски), Георги Дълбошки(№30,32,34-55,57,61,63), Георги Казаков-даскала, Доспат (Гоце Делчев), Драва, Емона (Мир), Есперанто (Оборище), Железничар (Кантон), Захари Зограф(№50,52-58,60-104,108-130,132-144 чет), Капитанска, Кипарис, Китен (Асен Златаров), Комсомолска, Лагуна, Лазурна (Странджа), Лом (Георги Кондолов)(№25,26,28-37,39-59,62-75,77,78,80-82), Магура (Лозенград), Манастирска, Момчил Войвода (Шипка), Морски Изгрев, Найден Геров (Тракия), Начо Иванов (Витоша), Октомври (Първи Май), Паисий (Христо Ботев)(№24,28,30,34), Пловдив (Марица), Прибойна (Струма), Пробуда-кв.Сарафово, Ради Николов, Резовска (Искър), Река Ерма (Юрий Гагарин), Ремсова (Мусала), Рибарска (Стара Планина), Рила, Родопи, Рожен (Родопи), Ропотамо (Юбилейна)(№1-13 неч), Слънце, Тарфа (Съветска), Твърдица (Тракия), Теменуга-кв.Банево, Транспортна, Тупик, Химик (Девети Септември), Черно Море, Яне Сандански, вилни зони Мин.Бани Ул.1-ва, Мин.Бани Ул.10-та, Мин.Бани Ул.11-та, Мин.Бани Ул.12-та, Мин.Бани Ул.14-та, Мин.Бани Ул.16-та, Мин.Бани Ул.17-та, Мин.Бани Ул.2-ра, Мин.Бани Ул.3-та, Мин.Бани Ул.4-та, Мин.Бани Ул.5-та, Мин.Бани Ул.6-та, Мин.Бани Ул.7-ма, Мин.Бани Ул.8-ма, Мин.Бани Ул.9-та и В.З.Боровете-банево Ул.1-ва, В.З.Боровете-банево Ул.13-та, В.З.Боровете-банево Ул.2-ра, В.З.Боровете-банево Ул.3-та, В.З.Боровете-банево Ул.7-ма, В.З.До Стопанския Двор Ул.3-та, В.З.До Стопанския Двор Ул.4-та, Пети Километър, от Гр.Поморие: квартал Свобода, булевард П.К.Яворов(№2-4,6,42-104 чет), улици Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Анхиалски Солници, Арда, Ахелой(№2,4,6-38,40,42,44), Беласица, Булаир, Бунар Хисар, България(№1,4-6,8-14,16-22 чет,23,24-34 чет,35-37,38-62 чет), Вардар, Велека, Велико Търново(№16-29,31), Веслец, Витоша, Възраждане, Генерал Гурко, Генерал Скобелев(№16), Генерал Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Кондолов, Гладстон, Гоце Делчев, Граф Игнатиев, Д-р Петър Берон, Димо Хаджидимов, Добри Чинтулов, Драва, Дунав, Европа(№1,3,5,7-54,56-100 чет), Езерна, Екзарх Йосиф(№2-20 чет), Елин Пелин, Емона, Захари Стоянов, Ивайло, Иван Вазов(№14-16,18,20), Изгрев, Илинден, Искър, Йордан Йовков(№12,14-20), Камчия, Капитан Петко Войвода, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I(№1-15,17,38-48 чет,49,50,54,77,79-87,89,91-94,96-99,101,103,105,107-159,162,163,165,167,175-187 неч,193,195,199-211 неч,215-223 неч), Козлодуй, Крайбрежна, Кубрат, Лагуна, Лазар Маджаров, Лиман, Лозарска, Лозенградска, Любен Каравелов, Люле Бургас, Люлин, Майор Колонтаевски, Македония, Манастирска, Марица, Места, Митрополит Климент, Морска, Морска Звезда, Морски Звуци, Мусала, Нео Анхиало(№2-10 чет), Нептун, Никола Йонков Вапцаров, Оборище, Огоста, Одрин, Опълченска, Отец Паисий(№2,4,6,8,9-11,13,14,15-21 неч), Пазарна, Панайот Волов, Панайот Хитов, Петко Каравелов, Петко Р.Славейков, Плиска, Поморин, Поп Сава Катрафилов, Преслав, Проф.Стоянов, Раковска(№2,4-8,11,13), Републиканска, Рибарска, Родопи, Ропотамо, Руен, Сакар, Сан Стефано, Св.Иван Рилски, Св.Климент Охридски, Симеон Стойков, Сливница, Смирна, Солено Езеро, Солна(№2-22 чет,24-67,69,70,71-77 неч,90-120 чет), Софроний Врачански, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Странджа, Струма, Тамарикс, Тимок, Тодор Каблешков, Тракия, Трапезица, Тунджа, Тутхон, Търговска(№4,6,8-11,13,14), Хан Аспарух(№1-15 неч), Хемус, Цар Иван Александър, Цар Калоян(№5,7,8,10), Цар Константин-асен, Цар Крум, Цар Освободител(№1-5,7-13 неч,17,19-37,39-45 неч), Цар Самуил(№3-11 неч,13-27), Цар Симеон(№1-7,23,25,27-32,34-36,38-47,62), Цар Тодор-светослав, Цар Шишман, Царибродска, Цветница, Чайка, Черно Море, Яне Сандански, местност Палеокастро и Извън Регулацията, М.Кошарите Виктория Гардънс, М.Кошарите Виктория Хил, М.Кротиря Комплекс Вилмар, М.Кротиря Поморие Бийч Резорт, М.Кротиря Х-л Марина Холидей, селата Бата, Белодол, Брястовец, Драганово, Дъбник, Изворище, Косовец, Миролюбово, Страцин.
13. Тринадесети изборен район – Бургас, включващ от гр.Бургас: квартали Братя Миладинови(№1-5,7-9,17-19,27-30,32,33,117,128-130,141), Възраждане, Жп Фондови(№33,37,38), Лазур(№12-20,23-30,32,34,71-77,117,126,128,162,163,166), булеварди Демокрация (Карл Маркс)(№160), Мария Луиза (Москва)(№37-45 неч,49,51,53,57-67 неч), Сан Стефано(№8,10,32,37,46-49,54,58-61,63,64,72-78 чет,79,80-86 чет,97,99), Стефан Стамболов(№45), улици Александровска (Първи Май)(№76,78,82,86-104 чет,120), Александър Стамболийски(№15-29 неч,39-69 неч), Арда, Байкал (Балкан), Барикадите (Босна), Бистрица, Борислав, Боровец, Вардар(№25,39-53 неч), Васил Левски(№13,15,23,26-28,30-38,40-56,58,59,61,63-72,74,76,77,79-92,94,96,103,106,113-121 неч), Велека, Владислав, Волга, Вълко Пушков, Генерал Владимир Вазов, Георги Баев (Плиска)(№24), Георги Сава Раковски, Гладстон (Ернст Телман)(№39,47,51-63 неч,65-85,87,89-94,96-101,103,104,106,107,108-114 чет,119,123,125,131,133), Гоце Делчев, Д-р Петър Берон, Дебелт (Никола Ботушев)(№41-51 неч,54-58,60-66,68,70,72,76,78,128), Драма, Дружба, Дунав, Еделвайс, Здравец, Зора(Преображенец), Ивайло(№58-70,72-75,78,80,82,86-93,97,99,101,119), Иван Рилски, Илинденска, Индже Войвода, Кавала, Каваците(№1-51 неч,55,59,61), Камчия, Княз Борис Първи(№21,26,28-30,32-34,36,37-43 неч,45-52,54-60,62-77,79,81,83,84,85,87,89), Кожухарска, Константин Величков(№55), Крайна, Кракра, Лозенградска, Любен Каравелов(№12,15,17,26-36 чет,37-41,43-58,60-62,64-66,68-80,82,89,92,94,98,112), Мадара, Македония(№15-18,20-28,31,32,34,36-39,41-55,57,59,60,62-97,99-105 неч), Марица(№2,6,15), Места(№67,69), Минзухар, Московска, Мургаш, Мусала, Опълченска, Орловец, Осогово, Панайот Хитов, Перла, Пирин, Пробуда (Теохар Бакърджиев)(№23,25,27,37,39,41,43-48,50-65,67,69-85,89-99 неч,102), Пчела, Резвая, Росица (Ружа), Св.Патриарх Евтимий(№55,57,59,60,62-84,86,87,91-96,98-111,113,115-123), Светослав Тертер, Средец, Стара Планина, Странджа Планина(№36,38,42,44), Страцин, Струма(№66,68), Тамара, Тодор Александров(Г.Иванов), Хан Омуртаг, Хан Телериг, Хилендар, Христо Ботев(№50,55-61 неч,70,77-85 неч,93,101), Христо Фотев (Дим.Благоев)(№3,5,9,11,20-30 чет,38,43-48,50,52,56,58,60,83,85,87,92-98 чет,110), Цар Калоян(№47,49,51,55,57,61-84,86,88,89,90-96 чет,97,98-118 чет), Цар Самуил(№15-22,24-26,28-31,38,40,42,44-66,68-86 чет,90,92,94-101,111,113,115,119), Цветна, Чаталджа, Шейново(№58,60-62,64-66,69,70,72,73,74-86 чет,90,92,94,98,100,102,108-130 чет), площад Хан Кубрат и Гара Владимир Павлов, Големи Бълг.Мелници, Жп Кантон.
14. Четиринадесети изборен район – Бургас, включващ от гр.Бургас: квартали Братя Миладинови(№38-43,46,47,56,57,59-67,70,71,88-93,131-135), Изгрев(№3-9,15-26,50,53,54,56-59,62,64-74,86,87,93,119-128,136-146,150-157,160-168,188), Лазур(№1-9,11,21,31,33,35-41,46-48,50-55,57,60-66,68-70,78,79,81,82,86-89,95-116,118-125,127,129-131,139-141,143-146,150-156,159-161), Работнически Жилища, булеварди Демокрация (Карл Маркс)(№7,61-83 неч,164,166,168), Сан Стефано(№62), Стефан Стамболов(№67,69,71,75-81,84-90 чет,91,94,96,118), улици Абоба (Стоян Шивачев), Адам Мицкевич, Батак, Вардар(№1,26,27,28-34 чет), Васил Петлешков, Велико Търново, Георги Баев (Плиска)(№5,7,13,15,23,25), Дрин, Иван Богоров(№35,37,64,66,70,72), Калофер, Карлово, Константин Величков(№57-71 неч), Копривщица, Марица(№48,50,52,73,75,81), Места(№38,40-46,49,78-86 чет,90,92,96-104 чет), Перущица, Поморийска, Поп Грую(№64-70 чет,71,72,74), Струма(№24,29-37 неч,38-46 чет,50,52), Тодор Каблешков, Шар Планина (Коста Кехайов), Юрий Венелин(№84,86,87), Янтра и Общеж.Тих.
15. Петнадесети изборен район – Бургас, включващ от гр.Бургас: квартали Зорница, Зт Перла, Изгрев(№27-35,37-44,48,49,51,55,60,61,88-92,94-107,109-118,129-135,147-149,158,159,169-187,189,191,192,194), Славейков(№18-35,49,63-65,70-72,81,82,86-92,96-104,106,107,112-116,119,124,141-144,146-148,150,152-155,162,172,178-180), улици Ахелой, Бисер, Димитър Николов, Добри Чинтулов (х.Димитър), Елин Връх (еделвайс), Иглика, Комуна (комсомолска), Кремена, Проф.Яким Якимов(№10), Роза, Ружа, Теменуга, Тракия, Трети Март, Янко Комитов, Ясенова Гора (явор), Ястребино (девети Май) и Гробищен Парк, Общеж.Тих Труд, Солниците.
16. Шестнадесети изборен район – Бургас, включващ от гр.Бургас: квартали Крайморие, Меден Рудник(№2-21,23-39,72-87,91-100,117-119,122,126-128,131-133,136,159-162,165,171,174-176,187-190,212-214,216-240,242,244,246-256,258,260-264,300,320,321,323,331-333,354-361,381-388,391-399,420,421,500- 504,528,529,600,601,603,700), булевард Захари Стоянов (т.Грудов), улици Албена, Ален Мак, Амур, Априлци, Балкан, Бачо Киро, Божур, Босна, Бреза, Бриз, Вълнолом, Въстаническа, Георги Бенковски, Гларус, Детелина, Залесителна, Каваците(№2,6-54 чет), Капитан Петко Войвода, Капче, Кокиче, Кооперативна, Кооператор, Ленко, Лилия, Липа, Лорна, Люлин, Миньорска, Мир, Народен Юмрук, Огражден, Ортото, Отец Матей-миткалото, Перуника, Петрова Нива, Преображенска, Роден Край, Септемврийци, Сирена, Слънчеви Хълмове, Слънчеви Хълмове-съни Хил, Тополица, Тракиец, Тракийска Низина (тракиец), Христо Арнаудов, Черни Връх, Черноморка, Юбилейна, Юндола, Явор, местности Аязмото-манастира, Рибарско Селище, Сухото Дере, Шилото и Възлова Станция Капче, Мс Върли Бряг, Общеж.Корабостроене, Подстанция Меден Рудник, Стопански Двор Меден Рудник.
17. Седемнадесети изборен район – Бургас, включващ от гр.Бургас: квартали Меден Рудник(№40-48,50-53,55-57,59-71,101-116,170,172,173,177-186,191- 211,241,243,245,257,265,266,281,289-297,302,304-312,510,512,513,516-519,521-527,530-532,541-548,550,551,602,604-607), Немцов, Славейков(№1-17,36-42,44-48,50-62,66-69,75-80,83-85,93-95,105,108-111,117,118,120-123,125-140,145,151,156-161,163-167,169-171,173-177,181-186,188,189), улици Атанас Буров, Георги Минков (вая), Корали, Крайезерна, Одрин (стефан Димитров), Проф.Яким Якимов(№1-35 неч), Спартак, Тоника и Вила Кимон Георгиев, Общеж.Вхти, Подстанция 110.
18. Осемнадесети изборен район – Бургас, включващ от гр.Бургас: улици Арбанаси (Вая)(№13,15,17,19-43,47), Астория (М.Герджиков)(№1-3,5-8,10), Буря (Стара Планина), Вечерница (Яна Лъскова), Вършец (Ивайло), Георги Дълбошки(№1,4-9,11,12,14,15,17-29,31,33), Дряново (Янтра), Дубровник (Батак), Елените (Тодор Грудов), Запад (Черноморска), Захари Зограф(№1-49,51), Зеленика (Теменуга), Кавакли (Средна Гора), Лом (Георги Кондолов)(№1,2,4-11,13-16,18-23), Младост (Комсомолска), Неофит Бозвели (Н.Вапцаров), Ниш (Камчия), Орел (Здравец), Орляк (Преображенска), Паисий (Христо Ботев)(№1-12,14-22 чет), Пасат (Вихрен), Персенк (Пирин), Петко Д.Петков (Мих.Дойчев), Пиргос (Странджа), Подполк.Калитин, Ропотамо (Юбилейна)(№2,4,6), Северна, Средногорие (Пионерска), Урожай, Черна Гора (Рила), от Гр.Карнобат: булеварди България(№2,4,6), Москва(№73-85 неч), улици Братя Миладинови, Васил Левски, Слав Мерджанов(№14,17-23,25,27), общините Камено, Средец, град Българово, селата Аспарухово, Братово, Детелина, Добриново, Драганци, Драгово, Екзарх Антимово, Житосвят, Кликач, Козаре, Крумово Градище, Сан-стефано, Смолник, Соколово, Сърнево, Хаджиите, Черково.
19. Деветнадесети изборен район – Бургаски, включващ общините Малко Търново, Приморско, Созопол, Царево, селата Димчево, Извор, Маринка, Твърдица.
20. Двадесети изборен район – Бургаски, включващ община Айтос.
21. Двадесет и първи изборен район – Бургаски, включващ община Руен.
22. Двадесет и втори изборен район – Бургаски, включващ от гр.Карнобат: квартали Възраждане, Железничар, Изток, Института, Люляците, Хаджи Георги Кунев, булеварди България(№1,5,9), Девети Септември, Москва(№1-5,7,9-11,15-17,19,21,25,27,32,34-36,37-59 неч,65,69,87,89,111-121 неч,131-171 неч), улици Алеко Богориди, Алеко Константинов, Алекси Денев, Алекси Нейчев, Андрей Пенев, Антон Иванов, Арда, Асен Златаров, Атанас Манчев, Ахелой, Баба Тонка, Балчик, Батак, Бачо Киро, Беласица, Бенчо Обрешков, Боримечка, Борис Хаджисотиров, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Атанасов, Васил Михалев, Велека, Велико Търново, Велчова Завера, Витоша, Ганчо Хардалов, Генерал Гурко, Генерал Радецки, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Кондолов, Господин Нанев, Гоце Делчев, Граф Игнатиев, Гроздьо Гроздев, Даме Груев, Двадесет И Четвърти Януари, Двадесети Април, Дебър, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Драва, Дунав, Екзарх Антим I, Елин Връх, Елин Пелин, Захари Стоянов, Ивайло, Иван Вазов, Иван Карановски, Иван Рилски, Изгрев, Иларион Макариополски, Искър, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Калоян, Карл Маркс, Карнобатска Комуна, Кирил и Методий, Климент Охридски, Клисура, Клокотница, Козлодуй, Кокиче, Кооперативна, Лазар Маджаров, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Люлин, Майор Беляев, Максим Горки, Малчика, Марица, Места, Милин Камък, Минко Неволин, Митко Палаузов, Мургаш, Мусала, Народен Партизан, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Й.Вапцаров, Николай Лъсков, Оборище, Огнян Танев, Огоста, Освобождение, Панайот Хитов, Парижка Комуна, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Петко Напетов, Петко Р.Славейков, Петър Берон, Петър Пенчев, Пирин, Поп Андрей, Преспа, Пушкин, Райна Княгиня, Рила, Ришки Проход, Родопи, Ропотамо, Руси Дянков, Сакар Планина, Сан Стефано, Сашо Кофарджиев, Слав Мерджанов(№2,4,6,8-13,15), Сливница, София, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефана Чамурова, Странджа, Страцин, Струма, Съби Димитров, Теменуга, Тимок, Тодор Каблешков, Тракия, Тунджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Кабакчиев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Асен I, Цариброд, Чавдар Войвода, Шейново, Шипка, Юрий Венелин, Яна Лъскова, Янтра, площади Александър Стамболийски, Трети Март и Извън Регулацията, Извън Регулацията-изток, община Сунгурларе, селата Венец, Глумче, Деветак, Деветинци, Железник, Зимен, Искра, Крушово, Мъдрино, Невестино, Огнен, Раклица, Сигмен, Церковски.
23. Двадесет и трети изборен район – Бургаски, включващ от гр.Поморие: булевард П.К.Яворов(№8-40 чет), улици Антим I, Ахелой(№1,3,5), Братя Миладинови, Бузлуджа, България(№2), Васил Левски, Велико Търново(№1-6,8-15), Генерал Скобелев(№1-6,8,10-12,14), Добрич, Европа(№2,4,6), Екзарх Йосиф(№1-9 неч,13,15,17), Иван Вазов(№1-13), Йордан Йовков(№1-11), Княз Борис I(№16,18-37,39-47 неч,57,59,61,62,64-66,72,76), Нео Анхиало(№1-11 неч), Отец Паисий(№1,3,5,7), Патриарх Евтимий, Пирин, Райна Княгиня, Раковска(№10-20 чет), Солна(№1,7-13 неч,72-88 чет), Съединение, Трети Март, Тутракан, Търговска(№1,3,5,7), Хаджи Димитър, Хан Аспарух(№2-10 чет), Хан Телериг, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Иван Асен, Цар Калоян(№3,4,6), Цар Освободител(№6-18 чет), Цар Петър, Цар Самуил(№1,2-12 чет), Цар Симеон(№8-22,24,26), Черковна, Шипка, община Несебър, градовете Ахелой, Каблешково, селата Александрово, Габерово, Горица, Гълъбец, Каменар, Козичино, Лъка, Медово, Порой.
24. Двадесет и четвърти изборен район – Варна, включващ от гр.Варна, район Аспарухово: квартал Дружба-аспарухово, улици Адмирал Грейг, Арда, Атанас Калчев, Атанас Манев, Бабини Видини Кули, Балатон, Балкапан, Белгород, Борис Великов Киряков, Боровец, Боровец Север-юг, Боровец Юг-1-ва, Боровец Юг-10-та, Боровец Юг-100-на, Боровец Юг-101-ва, Боровец Юг-102-ра, Боровец Юг-103-та, Боровец Юг-104-та, Боровец Юг-105-та, Боровец Юг-106-та, Боровец Юг-107-ма, Боровец Юг-108-ма, Боровец Юг-109-та, Боровец Юг-11-та, Боровец Юг-110-та, Боровец Юг-111-та, Боровец Юг-112-та, Боровец Юг-113-та, Боровец Юг-114-та, Боровец Юг-115-та, Боровец Юг-116-та, Боровец Юг-117-та, Боровец Юг-118-та, Боровец Юг-119-та, Боровец Юг-12-та, Боровец Юг-120-та, Боровец Юг-121-ва, Боровец Юг-122-ра, Боровец Юг-123-та, Боровец Юг-124-та, Боровец Юг-125-та, Боровец Юг-126-та, Боровец Юг-127-ма, Боровец Юг-128-ма, Боровец Юг-129-та, Боровец Юг-13-та, Боровец Юг-130-та, Боровец Юг-131-ва, Боровец Юг-132-ра, Боровец Юг-133-та, Боровец Юг-134-та, Боровец Юг-135-та, Боровец Юг-136-та, Боровец Юг-137-ма, Боровец Юг-14-та, Боровец Юг-15-та, Боровец Юг-16-та, Боровец Юг-17-та, Боровец Юг-18-та, Боровец Юг-19-та, Боровец Юг-2-ра, Боровец Юг-20-та, Боровец Юг-21-ва, Боровец Юг-22-ра, Боровец Юг-23-та, Боровец Юг-24-та, Боровец Юг-25-та, Боровец Юг-26-та, Боровец Юг-27-ма, Боровец Юг-28-ма, Боровец Юг-29-та, Боровец Юг-3-та, Боровец Юг-30-та, Боровец Юг-31-ва, Боровец Юг-32-ра, Боровец Юг-33-та, Боровец Юг-34-та, Боровец Юг-35-та, Боровец Юг-36-та, Боровец Юг-37-ма, Боровец Юг-38-ма, Боровец Юг-39-та, Боровец Юг-4-та, Боровец Юг-40-та, Боровец Юг-41-ва, Боровец Юг-42-ра, Боровец Юг-43-та, Боровец Юг-44-та, Боровец Юг-45-та, Боровец Юг-46-та, Боровец Юг-47-ма, Боровец Юг-48-ма, Боровец Юг-49-та, Боровец Юг-5-та, Боровец Юг-50-та, Боровец Юг-51-ва, Боровец Юг-52-ра, Боровец Юг-53-та, Боровец Юг-54-та, Боровец Юг-55-та, Боровец Юг-56-та, Боровец Юг-57-ма, Боровец Юг-58-ма, Боровец Юг-59-та, Боровец Юг-6-та, Боровец Юг-60-та, Боровец Юг-61-ва, Боровец Юг-62-ра, Боровец Юг-63-та, Боровец Юг-64-та, Боровец Юг-65-та, Боровец Юг-66-та, Боровец Юг-67-ма, Боровец Юг-68-ма, Боровец Юг-69-та, Боровец Юг-7-ма, Боровец Юг-70-та, Боровец Юг-71-ва, Боровец Юг-72-ра, Боровец Юг-73-та, Боровец Юг-74-та, Боровец Юг-75-та, Боровец Юг-76-та, Боровец Юг-77-ма, Боровец Юг-78-ма, Боровец Юг-79-та, Боровец Юг-8-ма, Боровец Юг-80-та, Боровец Юг-81-ва, Боровец Юг-82-ра, Боровец Юг-83-та, Боровец Юг-84-та, Боровец Юг-85-та, Боровец Юг-86-та, Боровец Юг-87-ма, Боровец Юг-88-ма, Боровец Юг-89-та, Боровец Юг-9-та, Боровец Юг-90-та, Боровец Юг-91-ва, Боровец Юг-92-ра, Боровец Юг-93-та, Боровец Юг-94-та, Боровец Юг-95-та, Боровец Юг-96-та, Боровец Юг-97-ма, Боровец Юг-98-ма, Боровец Юг-99-та, Браила, Вежен, Вилите, Галатея, Галац, Георги Велчев, Георги Стаматов, Гомел, Горна Студена, Граф Воронцов, Гривица, Деде Агач, Детелин Войвода, Джузепе Гарибалди, Димчо Дебелянов, Дойчин Войвода, Драва, Драма, Дряновски Манастир, Дядо Димитър-македонеца, Емона, Зеленика-1-ва, Зеленика-10-та, Зеленика-11-та, Зеленика-12-та, Зеленика-13-та, Зеленика-14-та, Зеленика-15-та, Зеленика-16-та, Зеленика-17-та, Зеленика-18-та, Зеленика-19-та, Зеленика-2-ра, Зеленика-20-та, Зеленика-21-ва, Зеленика-22-ра, Зеленика-23-та, Зеленика-24-та, Зеленика-25-та, Зеленика-26-та, Зеленика-27-ма, Зеленика-28-ма, Зеленика-29-та, Зеленика-3-та, Зеленика-30-та, Зеленика-31-ва, Зеленика-32-ра, Зеленика-33-та, Зеленика-34-та, Зеленика-35-та, Зеленика-36-та, Зеленика-37-ма, Зеленика-38-ма, Зеленика-39-та, Зеленика-4-та, Зеленика-40-та, Зеленика-41-ва, Зеленика-42-ра, Зеленика-43-та, Зеленика-44-та, Зеленика-45-та, Зеленика-46-та, Зеленика-47-ма, Зеленика-48-ма, Зеленика-49-та, Зеленика-5-та, Зеленика-6-та, Зеленика-7-ма, Зеленика-8-ма, Зеленика-9-та, Злетово, Иван Владиков, Иван Момчилов, Инж.Каракулаков, Искър, Калач, Калиакра, Камчия, Кантона, Кап.I Ранг Георги Купов, Кап.Рашко Серафимов, Капитан I Ранг Ст.Димитриев, Керч, Кирил и Методий, Кирил Патриков, Кирил Пейчинович, Кичево, Кишинев, Константин Арабаджиев, Контраадмирал Сава Иванов, Костур, Крайбрежна, Курск, Лазурна, Лайош Кошут, Лерин, Лонгоз, Майстор Манол, Манастирска, Мара Гидик, Маркови Кули, Места, Младост, Морава, Морски Бриз, Моряшка, Мур, Найчо Цанов, Нарва, Народни Будители, Нишава, Новгород, Орел, Панорамна, Перекоп, Перник, Пехчево, Прибой-1-ва, Прибой-10-та, Прибой-11-та, Прибой-12-та, Прибой-13-та, Прибой-14-та, Прибой-15-та, Прибой-16-та, Прибой-17-та, Прибой-18-та, Прибой-19-та, Прибой-2-ра, Прибой-20-та, Прибой-21-ва, Прибой-22-ра, Прибой-23-та, Прибой-24-та, Прибой-25-та, Прибой-26-та, Прибой-27-ма, Прибой-28-ма, Прибой-29-та, Прибой-3-та, Прибой-30-та, Прибой-31-ва, Прибой-32-ра, Прибой-33-та, Прибой-34-та, Прибой-35-та, Прибой-36-та, Прибой-37-ма, Прибой-38-ма, Прибой-39-та, Прибой-4-та, Прибой-40-та, Прибой-41-ва, Прибой-42-ра, Прибой-43-та, Прибой-44-та, Прибой-45-та, Прибой-5-та, Прибой-6-та, Прибой-7-ма, Прибой-8-ма, Прибой-9-та, Пролет, Професор Иван Шишманов, Първи Май, Ракитин, Рожен, Розова Долина, Ропотамо, Ростов, Руен, Русалка, Света Гора, Сергей Румянцев, Серес, Средец, Станчо Кир.Войнов, Стария Фар, Стенка Разин, Тепляков, Тимок, Томас Мюнцер, Тунджа, Фичоза, Хоризонт-галата, Цар Иван Александър, Черноморска, Чонгора, Янтра, Ясен, Яш, местности Боровец, Боровец-горски Кантон, Боровец-север, Боровец-север-1, Боровец-север-2, Боровец-север-3, Боровец-север-4, Боровец-юг, Боровец-юг 2, Боровец-юг 3, Боровец-юг 4, Боровец-юг-1, Вилите, Вилите-2, Зеленика, Зеленика-1, Зеленика-3, Карантината, Мезерлика, Мимишона, Патрабана-65, Патрабана-70, Прибой-1, Прибой-2, Прибой-галата, Ракитника, Ракитника-1, Ракитника-ул.1-ва, Ракитника-ул.10-та, Ракитника-ул.11-та, Ракитника-ул.12-та, Ракитника-ул.13-та, Ракитника-ул.14-та, Ракитника-ул.15-та, Ракитника-ул.16-та, Ракитника-ул.17-та, Ракитника-ул.18-та, Ракитника-ул.19-та, Ракитника-ул.2-ра, Ракитника-ул.20-та, Ракитника-ул.21-ва, Ракитника-ул.22-ра, Ракитника-ул.23-та, Ракитника-ул.24-та, Ракитника-ул.25-та, Ракитника-ул.26-та, Ракитника-ул.27-ма, Ракитника-ул.28-ма, Ракитника-ул.29-та, Ракитника-ул.3-та, Ракитника-ул.30-та, Ракитника-ул.31-ва, Ракитника-ул.32-ра, Ракитника-ул.33-та, Ракитника-ул.34-та, Ракитника-ул.36-та, Ракитника-ул.37-ма, Ракитника-ул.38-ма, Ракитника-ул.4-та, Ракитника-ул.40-та, Ракитника-ул.41-ва, Ракитника-ул.44-та, Ракитника-ул.5-та, Ракитника-ул.6-та, Ракитника-ул.7-ма, Ракитника-ул.8-ма, Ракитника-ул.9-та и Блок Тец-я.Костов, Общеж.Галатекс, Център за Временно Настаняване, селата Звездица, Казашко, Константиново, Тополи.
25. Двадесет и пети изборен район – Варна, включващ от гр.Варна, район Вл. Варненчик: квартал Владислав Варненчик(№19-22,401-409), булевард Константин И Фружин, местности Ментеше, Ментеше 2, Ментеше-1, от Гр.Варна, район Младост: квартали Победа, Св.Иван Рилски, булеварди Република, Сливница(№160,163-169 неч,170,171-177 неч), улици Андрей Сахаров, Анри Барбюс, Атанас Манолов, Атанас Томов, Атанас Христов, Банат, Боримечката, Борис Игнатов, Ботевградски Проход, Бук, Бяла Черква, Георги Василев Атанасов, Георги Георгиев, Георги Сотиров, Горски Пътник, Грамада, Д-р Лиляна Ставрева, Девня, Деница, Димо Димов, Доброволци, Доктор Селименски(№1-4,18-58 чет,63,64,65-105 неч), Донка Златева, Дрян, Езеро, Енчо Атанасов, Звезда, Здравец, Злати Бръчков, Зорница, Искра, Йосиф Брадати, Калина, Кап.Райчо, Кедър, Киро Радев, Козница(№1-17 неч), Крим, Кръстю Асенов, Магнолия, Мизия, Никола Корчев, Нов Живот, Огоста, Огражден, Орлово Гнездо, Осогово, Отец Спиридон, Паско Желев, Петко Стайнов, Под Игото(№1-3,5,19-25 неч,40,42,52-58 чет,59,60), Поп Харитон, Райко Даскалов, Ралица, Самарско Знаме, Свобода(№1-11 неч,17-39,41-49 неч), Секвоя, Страцин, Струга, Тодор Радев Пенев, Топола, Трепетлика, Труд, Уста Кольо Фичето, Флора, Цанко Дюстабанов, Цоню Тодоров, Черешово Топче, Чинар, Юлиус Фучик.
26. Двадесет и шести изборен – Варна, включващ от гр.Варна, район Вл. Варненчик: квартали Вл.Варненчик-I М.Р., Вл.Варненчик-II М.Р., Владислав Варненчик(№1-18,24-36,50,53,54,61-68,70,71,201-230,301-309), Западна Пром.Зона, булеварди Владислав Варненчик, Света Елена, Сливница, Трети Март, Цар Освободител, Ян Хунияди, улици Ангел Каралийчев, Антон Франгя, Асен Разцветников, Атанас Москов, Боян Илиев, Видул Войвода, Георги Минков, Гургулят, Д-р Петър Дертлиев, Димитър Дончев-доктора, Димитър Пешев, Дора Габе (ст.Михайловски), Емануил Поптодоров, Иван Мърквичка, Иван Павлов, Кап.Георги Панчев, Коево, Краков, Мургаш, Нептун, Ниш, Панайот Кърджиев, Перла, Перперикон, Перун, Полк.П.Димков-лечителя, Светослав Минков, Станислав Доспевски, Стилиян Чилингиров, Уста Кольо Фичето, Цанко Церковски, Шести Септември, местности Балъм Дере, Влад.Варненчик, Ментеше, Ментеше-1, Налбанка и Промишлена Зона Планова.
27. Двадесет и седми изборен район – Варна, включващ от гр.Варна, район Младост: квартали Възраждане, Възраждане-Iv М.Р., Възраждане-Iv М.Р.-1, Възраждане-възлова Ст-я, Трошево(№6-13,46-51,74-83), булеварди Владислав Варненчик, Трети Март, Цар Освободител(№162,170,172,179,191), улици Ана Феликсова, Блян, Венета Славчева, Владимир Висоцки, Гео Милев, Добрин Василев, Добромир, Драгаш(№11,13-15,18,20-30), Елин Пелин(№9,11-27), Емил Главанаков, Здравко Чакъров, Иван Кацарски, Иван Нивянин, Иван Троянски, Иван Янев, Иваница Данчев, Ивац, Идеал Петров, Йордан Йовков, Майка Тереза, Милосърдие(№1-33 неч), Петко Маринов, Петър Алипиев, Петър Маринов, Поп Димитър, Радост, Тихомир(№3,5,7,9,11-19,21-28), Фантазия(№4,6,8-21,23,30,32), Хан Кубрат, Христо Смирненски(№1,6,17), Цар Гаврил Радомир, Цар Светослав Тертер, Юрдан Тодоров, местност Оброчище и Под.С-я Север Жк Възраждане, С.О.Кочмар, С.О.Планова, С.О.Планова-1, С.О.Сълзица.
28. Двадесет и осми изборен район – Варна, включващ от гр.Варна, район Младост: квартали Младост, Трошево(№1-4,14-42,44,55-57), булеварди Сливница(№187,191), Цар Освободител(№124), Ян Хунияди, улици Атанас Стоев, Белински, Вяра, Вярност, Димитър Ефендулов, Добролюбов, Драгаш(№21,32,40), Елин Пелин(№28-40,42-86,88-96 чет), Копнеж, Лира, Любов, Милосърдие(№2-14 чет), Младежка, Надежда, Нежност, Никола Симов, Сълзица, Тихомир(№30-68 чет), Усмивка, Фантазия(№25-87 неч), Херцен, Христо Смирненски(№2,3,14,15,17,19,30), Чернишевски и Зпз-1, Общ.Ств.Левски, С.О.Пчелина.
29. Двадесет и девети изборен район – Варна, включващ от гр.Варна, район Младост: улици Академик Курчатов, Велека, Витко Христов, Вихрен, Георги Пиячевич, Дибич, Доктор Селименски(№60,62,74,100,107,109), Козница(№6), Павел Милюков, Плевен, Под Игото(№27-39 неч), Райна Княгиня, Свобода(№40,42,44,53-59 неч,65,67,69), от Гр.Варна, район Одесос: квартал Батак, булевард Владислав Варненчик(№83-113 неч,124-138 чет), улици Академик Методи Попов, Академик Н.Обрешков(№13,15-18,20,22), Алеко Богориди, Александър Василев(№1-8,10-14,16-18,23,45-47,49,51,55,59,75), Ангеларий, Антон Страшимиров, Барутен Погреб, Боряна, Братя Тедецки(№7,9,20,22,24,30), Васил Априлов(№1-12,14,18-28 чет,99), Велчова Завера, Веслец, Влад.Димитров-майстора, Владая, Гаврил Кръстевич(№1-11,14-17), Георги Мамарчев, Горазд, Гоце Делчев(№42,44-46,48,50-63), Григорий Цамблак(№3,6,9,11), Даме Груев(№13,16-24,26,28,30), Девня(№33), Добротица, Доктор Вълкович, Доктор Петър Берон(№1-8), Доктор Пискюлиев(№53-61 неч), Дончо Ватаха, Доспат(№1-9,49,50), Екатерина Симитчиева(№3,4,6,9), Зограф, Ивайло(№53,55-74,76-92,94,96,98,99,100,102,104), Иван Рилски(№1-12,14-24 чет,27-49 неч), Илю Войвода, Индже Войвода, Инж.Георги Бърнев, Калофер, Кап.Райчо(№48,50,52-77,79), Капитан Дядо Никола, Карнеги, Княз Черказки(№13-17,19-24,26-41,43,45-50,51-67 неч,157,236), Константин Величков(№24), Константин Доганов(№47,49,51-55,57,59,73), Константин Иречек(№22,24,26), Крайезерна, Кракра(№1,2,3,5,7,9,29-57 неч,61-67 неч), Крепостна, Майор Минчо Димитриев, Макгахан(№1-16,18-24 чет), Мануш Войвода, Милин Камък, Момчил Войвода, Наум, Неофит Бозвели(№46-76 чет), Никола Палаузов, Павел Шафарик(№2,4,8-14 чет), Панайот Медникаров(№4), Панайот Хитов, Патриарх Ефтимий(№1,3-27,29,31,46,48,49-57 неч,70-78 чет,88-100 чет), Пейо Яворов(№33-39 неч), Пенчо Славейков(№1,3,5,9-21 неч), Петко Напетов, Петко Ю.Тодоров(№58-68 чет), Пловдив(№1-9 неч,13), Поп Костадин Дъновски, Поп Христо Върбанов, Пробуда, Проф.Кирил Попов, Проф.Парашкев Стоянов, Радецки(№61,63,67,69), Сава, Секула Детенце, Средна Гора(№1,2,4-6,8,38-44,46,48), Стара Гара, Стара Планина(№56-68 чет,69,70,72,74), Теодосий Търновски, Тодор Влайков, Трайко Китанчев(№11-19,21), Три Уши, Филип Тотю, Фьодор Успенски, Хайдут Сидер, Хан Кардам, Хан Пресиян(№1-16,18-32 чет), Хан Тервел, Хилендар, Христо Македонски, Хъшове, Цар Иван Срацимир(№48,50-112,114-122 чет,123,124-130 чет,136), Черни Връх(№2-12,37,39,54,56,58), Щип(№4,6), Юрий Венелин(№18-28 чет), Янаки Жеков, Янко Карагяуров, Яребична, от Гр.Варна, район Приморски: квартали Изгрев 551, Победа, булеварди Генерал Колев(№75,83), Цар Освободител(№78,84,88,90), Чаталджа(№14,97,99), улици Азалия, Акад.Атанас Бешков(№9-17 неч,18,31), Арония, Атанас Михов, Баучер(№1,3,5,11), Битоля(№23,25-27,29-37), Боровинка, Братя Бъкстон, Брегалница(№24-36 чет), Бяла Мура, Гладиола(№104,156), Гладстон(№1,2,4,5,8,10,12), Добруджа, Дойран(№3,5,6,8,10-14,18), Доктор Басанович(№21,23,25,26,27,33,40,44,54,74), Доктор Головина, Доктор Железкова(№23-33 неч,39,40,42,44), Драва Чехи, Дружба, Жасмин, Илинден(№2,8,29,31,33), Караагач, Кдп Георги Боев, Кестен, Лале, Лозенград, Люлебургас, Народен Юмрук, Неделчо Кайков, Нов Живот, Отец Паисий, Полк.Свещаров(№1,3,5,7), Прилеп(№1,2,3-13 неч,27-33 неч), Райска Ябълка, Ръж, Селиолу(№2,12,14,24-42 чет,46), Струга, Топра Хисар(№11,13,15,16-30 чет), Царевец(№36,38,40,44), Чавдар Войвода, Черна, местности Франга Дере, Франга Дере И Кокарджа, село Каменар.
30. Тридесети изборен район – Варна, включващ от гр.Варна, район Одесос: булеварди Владислав Варненчик(№53,63-79 неч,80,81,82-90 чет,96-114 чет,115,116,118,120,121,122,131,133,140-150 чет,154,156), Генерал Колев(№24,28,31-37 неч,38,39,47,49,50,52,54,59), Сливница(№28,36-56 чет,60-72 чет,76,78,80,88,92,94,98,104-106,108,109,111,112,114,118,120,122-132,134,135,137,139-145,147-149,151,152,155-157,159), Цар Освободител(№37-43 неч,49,57,63,67,75-83 неч,93-113 неч,150), улици Авксентий Велешки, Академик Н.Обрешков(№4,8-12,14,29), Алеко Константинов, Ангел Кънчев(№1,3-13,15,17-20,22-24,26,27,35,38,41,44,48,51-53,54-64 чет,65-77 неч,87), Антон Неделчев, Баба Тонка, Беласица, Братя Миладинови(№39-47 неч,48,50-63,65,68,73,75,77-83,85-87,89,90,91-97 неч,100-103,114-128 чет,140-160 чет), Братя Тедецки(№3,5,12,14,16), Български Орел, Васил Априлов(№13-27 неч), Велес, Витоша, Възраждане, Гаврил Кръстевич(№16,18,19,21-23,53), Георги Живков(№53,55-58,60,62), Георги Раковски(№13,15-25,27-37,39,41-48,50-53,57,58,60-66,68,70,72,73,75-81,83,85,87,91,95,100,105,107), Гоце Делчев(№1-16,18,20-27,29,30,32,34-41,43), Григор Пърличев, Даме Груев(№2-4,6,10-12,15,17,32,34), Димитър Станчев, Доктор Петър Берон(№3,7,9-14,16-28,30,32), Доктор Пискюлиев(№39-51 неч,61,66-90 чет,94,96,102), Доспат(№10,12-15,17-38,40-48), Дрин(№28-60 чет), Дунавски Лебед, Екатерина Симитчиева(№10,12-15,17), Ивайло(№1-29,31-52,54), Иван Драсов, Иван Рилски(№26,28,30), Изгрев, Кап.Райчо(№1-47,49,51), Княз Черказки(№9,11), Константин Величков(№1,5,7,12-21,24-29,31-37,41-67 неч), Константин Иречек(№1-10,12,13,16,18-20), Кракра(№50-68 чет,69-73,74-114 чет), Кукуш, Македония(№55-61 неч,66,68,69,70-82 чет,83,84,86-88,90,92-103,105,107,108,112,116,117,119-121,123-127,129,131,142,145,147,149-160,163,164,168,172,180,182), Марин Дринов(№1,3,5,6,7,10,13,15,16,23,25,35-41 неч), Митрополит Симеон, Начо Начев, Неофит Бозвели(№1,3-9,13,15,16,17-23 неч,25-32,34-40 чет,45,46,47-61 неч,62,63), Неофит Рилски, Никола Бацаров, Оборище, Овчо Поле, Осми Март, Отец Паисий, Патриарх Ефтимий(№22,28,30,32-37,39-43,45,47,60,61,62-68 чет,80-86 чет), Пейо Яворов(№1-21,23-30,32,34,36,37,38,40,42,43,44-52 чет), Пенчо Славейков(№4-22 чет,26-32 чет,33,34-50 чет,51-54,56,58), Петко Ю.Тодоров(№3-12,14,16-24,26,28-33,35-40,42,44-57), Пирин, Пловдив(№1,12,15-27,36), Поп Харитон, Професор Державин, Рибен Буквар, Рила, Родопи, Скопие, Средна Гора(№3,7,9-23,25-37), Стара Планина(№1-7,9-55,57-67 неч), Странджа(№1-3,5,8,14-22 чет,25,28,32-42 чет,43-55 неч), Страхил Войвода, Струга, Струма, Съединение, Тодор Каблешков, Трайко Китанчев(№5,7,9,10,20,22-25,27), Тракия, Хаджи Димитър, Хан Маламир, Христо Самсаров(№32,34,49-57 неч), Цар Асен, Цар Иван Срацимир(№1-11,13-47,49), Черни Връх(№13,15,17-21,23-34,36-52 чет), Шар, Щип(№1,12,14), Юрий Венелин(№1,3,4,6,8,9,10,12-14,16,25,27,29), Яне Сандански, Янкул Войвода.
31. Тридесет и първи изборен район – Варна, включващ от гр.Варна, район Одесос: квартал Пристанище, булеварди Владислав Варненчик(№1-3,5,7-13,15-21,23-25,27,29-31,35,36,38,39-49 неч,50,68), Генерал Колев(№8-14 чет,15,16,18,20,21,22), Княз Борис I, Мария Луиза, Осми Приморски Полк, Приморски, Сливница(№4,5,7,8,10-20,22,26,39-59 неч,69-77 неч,81-95 неч,119,121), Съборни, Христо Ботев, Цар Освободител(№1-13 неч,17,18,19-27 неч,31,33,35), улици Александър Василев(№1-10), Александър Дякович, Александър Малинов, Александър Рачински, Александър С.Пушкин, Ангел Георгиев, Ангел Кънчев(№14,16), Антим I, Архимандрит Панарет, Архимандрит Филарет, Асен Златаров, Атанас Георгиев, Баба Рада, Балик, Батак, Бачо Киро, Бдин, Братя Георгиевич, Братя Миладинови(№1-11,13,15-17,19-24,26-28,30,32,40,42,44), Братя Шкорпил, Бузлуджа, Вардар, Велико Христов, Воден, Габрово, Ген.Радко Димитриев, Георги Бенковски, Георги Живков(№1-5,8,10-16,19-23,26-32 чет,35,37-47,52,54), Георги Раковски(№1-6,10), Господин Х.Иванов, Граф Игнатиев, Григорий Цамблак(№1,2,4,5,7), Густав Вайганд, Двадесет И Седми Юли, Дебър, Девня(№2,3,5,7-17,19), Доктор Пискюлиев(№5-13,15,17-22,24,29,30,42,44,48-54 чет,62), Драган Цанков, Драгоман, Дрин(№1-5,9-16,31,33,35,39,41,45,47,51-59 неч,65-83
неч), Дръзки, Дунав, Екзарх Йосиф, Епископ Константин, Иван Вазов, Иларион Макариополски, Йоан Екзарх, Йосиф Ковачев, Йосиф Стоянов, Кавала, Каварна, Кап.I Ранг Добрев, Кап.Петко Войвода, Капитан Иван Томов(житна), Княз Ал.Батенберг, Княз Дондуков, Козлодуй, Константин Доганов(№1-9,11-35,37,39,41-45,48), Копривщица, Коста Тюлев, Котел, Кракра(№4,6,8,12,14,16,20-46 чет), Крали Марко, Кръстю Мирски, Любен Каравелов, Людвиг Заменхоф, Макгахан(№17,19,21,26), Македония(№1-5,7-10,12-16,18-20,23-35,38,40-42,44,46,52-60 чет,64), Марин Дринов(№28,32,40,42,44), Марица, Марко Балабанов, Михаил Колони, Михаил Паничерски, Моис Леви, Мусала, Никола Даскалов, Никола Кънев, Одесос, Одрин, Околчица, Опълченска, Осми Ноември, Охрид, Павел Шафарик(№5,7,9), Панагюрище, Панайот Волов, Панайот Медникаров(№1,3,5-15,22,23), Парашкева Николау, Парижка Комуна, Патлейна, Петко Каравелов, Петър Енчев, Петър Парчевич, Пирот, Плиска, Поп Богомил, Прага, Презвитер Григорий, Презвитер Козма, Преслав, Преспа, Радецки(№3,5,7,9,10,11,13,15-18,29,35-51 неч,54-59,60-80 чет), Райко Жинзифов, Рали Мавридов, Русе(д.Кондов), Сава Доброплодни, Сан Стефано, Свети Климент, Славянска, Солун, София, Софроний Врачански, Стефан Богориди, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Стоенчо Хаджи Иванов, Стоян Заимов, Странджа(№9,11), Тича, Тодор Шишков, Фр.Шопен, Фредерик Кюри, Хаджи Стамат, Халил Ефенди, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Хан Пресиян(№17-33 неч,34-37,39-45,47), Хараламби Ангелов, Христо Попович, Христо Самсаров(№1-6,8-14,16,18,20-23,25-30,35,39-47 неч), Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Петър, Цар Самуил, Цар Симеон I, Цариброд, Черноризец Храбър, Чипровци, Шабла, Шейново, Шипка, Юджин Скайлер, площади Лаврентий, Петко Р.Славейков, Св.Св.Кирил и Методий и Общеж.Янко Костов, Южна Промишлена Зона.
32. Тридесет и втори изборен район – Варна, включващ от гр.Варна, район Приморски: квартали Ботаника , Бриз, Бриз Юг-2, Бриз-1, Бриз-2, Бриз-21-ви Микр.Р-н-2, Бриз-3, Бриз-юг-1, Изгрев 551-2, Изгрев(№36,56,62,125,135,137,167,170,177,184,188,196,203,210,224,227,251,263,288,292,297,309,359,397,399,409,429,431,439,455,462,467,503,505,532,555,565,579,608,630,656,671,677,681,703,716,730,754,763,779,799,800,808,813,843,865,871,890,897,923), Изгрев-1, Чайка, булеварди Васил Левски(№52,58,70,72), Княз Борис I(№121,123-354,356-498 чет), Осми Приморски Полк(№105,107,150-186 чет,188-315,317-409 неч), Цар Освободител(№50,52,54,60,64,70-76 чет), Чаталджа(№35,49), улици 8-ма, Абел Тасман, Адонис, Аладжа Манастир, Албатрос, Албена, Алеково, Александър Жендов, Александър Кръстев, Алфатар, Америго Веспучи, Ангел Главчев, Антон Прудкин, Арх.Ангел Леонкев, Арх.Анри Пиер, Арх.Атанас Несторов, Арх.Георги Ганев, Арх.Георги Костов, Арх.Геро Геров, Арх.Димитър Раделия, Арх.Димитър Стоянов, Арх.Евгени Дякович, Арх.Желязко Богданов, Арх.Жечко Чолаков, Арх.Камен Горанов, Арх.Константин Бойчев, Арх.Костадин Яръмов, Арх.Манол Йорданов, Арх.Марин Маринов, Арх.Никола Лазаров, Арх.Николай Хорозов, Арх.Ставри Ставридис, Арх.Стефан Венедикт Попов, Арх.Стефан Колчев, Арх.Стоян Доков, Арх.Торос Тороманян, Асен Брусев, Атанас Липчев, Ахат, Бартоломео Диас, Батова, Безмер, Белун, Бисер, Бистра, Бистра Винарова, Битоля(№1-16,18-22), Блага Димитрова, Божидар Божилов, Божик, Божил Райнов, Борис Митов, Боян Блъсков, Боян Бъчваров, Брегалница(№4,6,10,11,12-18 чет), Българка, Ваес Де Торес, Васил Петлешков, Васил Попов, Васил Стоилов, Васил Стоянов, Васил Чолаков, Вашку Да Гама, Венчан, Вера Мутафчиева, Весела Василева, Веселин Ханчев, Весна, Вилхелм Баренц, Вилям Янсон, Владимир Райчев, Владислав Граматик, Влас, Войно Войнов, Володя Вълчев, Вулкан, Генерал Гурко(№21,29), Генерал Кантарджиев, Генерал Паренсов(№28,30,33,35,37,38,39,41), Генерал Скобелев(№31-37 неч,44,48,50,56), Генерал Столетов(№33,35,37,45,47,49), Гено Станев, Георги Василев – Виница, Георги Каварналиев, Георги Сараванов, Георги Урумов, Гларус, Горска, Графит, Д-р Божидар Иванов, Д-р Борис Божков, Д-р Борис Окс, Д-р Василаки Пападопулу, Д-р Владимир Смоленски, Д-р Георги Добрев, Д-р Иван Теодоров, Д-р Индржишка Кръстева, Д-р Кирил Йорданов, Д-р Любен Лазаров, Д-р Любен Попов, Д-р Максим Караденев, Д-р Марко Марков, Д-р Мирон Игнатиев, Д-р Младен Желязков, Д-р Недялка Головина, Д-р Николай Коларов, Д-р Параскев Казаски, Д-р Петър Скорчев, Д-р Стефан Титев, Д-р Стойчо Йорданов, Д-р Стоян Златаров, Д-р Янаки Богданов, Дамян Дамянов, Дамян Перелингов, Данаил Дечев, Дейвид Ливингстън, Делфи, Делфин, Деметра, Деша Рязкова, Джеймс Кук, Димитър Бояджиев, Димитър Димов, Димитър Кантакузин, Димитър Константинов, Димитър Паничков, Димитър Петров, Димитър Талев, Димитър Тошкович, Димитър Хаджиянев, Дионис, Добри Филов, Добри Христов, Добруджанска, Доц.Д-р Владимир Василев, Драган Данаилов, Дюля, Евгени Константинов, Евксиноград, Еделвайс, Емил Иванов, Емине, Жак Картие, Жар-птица, Жаровит, Жеко Жеков, Жул Верн, Заря, Захари Стоянов, Зевс, Земя, Златю Бояджиев, Иван Бориславов, Иван Кондов, Иван Манолов, Иван Силимински, Иван Церов, Иглика(№2,4,6,8,14), Илинден(№1-9 неч,12,21,23,25), Илия Пенев, Илия Петров, Инж.Адолф Герар, Инж.Йордан Минков, Инж.Любомир Димов, Инж.Цаню Цанев, Йоаким Кърчовски, Йордан Радичков, Йорданка Тенчева, Калиопа, Камен Калчев, Каменци, Кастрица, Катя Динева, Катя Папазова, Кентавър, Киро Меразчиев, Китен, Константин Илиев, Константин Костанечки, Константин Павлов, Константин Петкович, Константин Преславски, Корал, Косара, Коста Ранков, Кръстьо Мармарев, Лада, Лазур, Ламбо Пасков, Лозарска, Лунен Камък, Любен Дилов, Люляк(№8-16 чет,19-25 неч), Майстор Янко Костанди, Манол Лазаров, Мара Белчева, Маргарита Лилова, Марин Дринов(№57,68,70), Марина, Мария Бацарова, Марко Поло, Марс, Матей Преображенски, Менданя Де Нейра, Мир(№42,48,50,52,56,58,60,64,65,67,75,78,79,83-86,88,89,93,94,96,100,104-106,110,112,113,119,122,124-126,128,134,149,153,156,161,190,191), Михаил Лазарев, Михалаки Георгиев, Морска Звезда, Морски Звуци, Н.Й.Вапцаров, Найден Йованович, Найден Райков, Наум Преславски, Нефрит, Никола Вълканов, Никола Ганушев, Никола Димитров, Никола Касапски, Никола Козлев(№1,7,11,13,16,18,19,21-24,26), Никола Пиколо, Никола Танев, Никола Фурнаджиев, Николай Лилиев, Николай Райнов, Обзор, Овеч, Оникс, Опал, Орфей, Павел Вежинов, Пагане, Панайот Василев, Панайот Семерджиев, Пандели Кисимов, Парис, Партений Зографски, Пегас, Педро Кабрал, Пеньо Пенев, Петрич, Петър Николов, Петър Попов, Петър Сапунов, Петър Слабаков, Петя Дубарова, Полк.Милко Железов, Поп Пейо, Посев, Посейдон, Преслав Петров, Прометей, Проф.Атанас Иширков, Проф.Д-р Иванка Николаева, Проф.Д-р Н.Константинов, Проф.Камен Проданов, Проф.Петър Ников, Проф.Цани Калянджиев, Първан Бянов, Радой Ралин, Рашко Блъсков, Робърт Пири, Робърт Скот, Рубин, Сава Геренов, Самара, Сандрово, Сапфир, Саша Попов, Св.Йоан Кръстител, Св.Климент Охридски, Св.Пророк Илия, Св.Теодор Стратилат, Света Екатерина, Света Параскева, Свети Атанасий, Свети Георги, Свети Димитър Солунски, Свети Константин И Елена, Свети Мина, Свети Прокопий Варненски, Свети Седмочисленици, Светослав Миларов-сапунов, Светослав Обретенов, Седеф, Селиолу(№3,5,11,13,17-27 неч), Семьон Дежньов, Сирма Войвода, Смарагд, Соколска, Ст.Л.Костов, Станка Николица, Станко Вълчанов, Станой Йонев, Станчо Савов, Стефан Самсиев, Стефан Циганчев, Стилиян Ковачев, Стоян Бацов, Стоян Бъчваров, Студентска(№4), Съби Велков, Тангра, Теодоси Атанасов, Тодор Димов(№1,3-15,17,19), Тодор Костов, Тодор Пеев, Тодор Хаджистанчев, Томас Де Берланга, Топаз, Топра Хисар(№1,4-8,10,12,14), Тракия, Тритон, Тулча, Тюркоаз, Уста Генчо Кънев, Фани Мутафова, Федот Попов, Фернандес Де Кирос, Фернандо Магелан, Филип Симидов, Франсис Дрейк, Франциско Писаро, Хемус, Херакъл, Хоризонт-виница, Христаки Павлович, Христина Морфова, Христина Хранова, Христо Динев, Христо Каварналиев, Христо Мирски, Христо Смирненски(№95,103,105), Христо Тошков, Христо Фотев, Христофор Колумб, Цанко Лавренов, Цар Борис III, Царевец(№2,4,5,55), Чавдар Мутафов, Черно Море, Честименско, Чудомир, Юпитер, Юрдан Ненов, Ягода(№6), Яким Михов, Якоб Лемер, Якоб Роггевен, Ян Палах, Яна Язова, Янко Маринов, Янко Славчев, местности Абатко, Абатко-ул.53-та, Акчелар-1, Акчелар-2, Аязмо-чучура, Баба Алино, Баба Алино 464, Банала Чешма, Варна Йолу, Делбер Чешма, Драгу Дере, Евксиноград, Евксиноград-ул.1-ва, Евксиноград-ул.1-ва-а, Евксиноград-ул.10-та, Евксиноград-ул.13-та, Евксиноград-ул.14-та, Евксиноград-ул.15-та, Евксиноград-ул.16-та, Евксиноград-ул.18-та, Евксиноград-ул.19-та, Евксиноград-ул.20-та, Евксиноград-ул.21-ва, Евксиноград-ул.22-ра, Евксиноград-ул.23-та, Евксиноград-ул.24-та, Евксиноград-ул.8-ма, Златни Пясъци, Каваклар, Кукудива, Малкою, Манастирски Рид-1, Манастирски Рид-2, Панорама-1, Розмарин, Розмарин 2026, Руски Окопи, Салтанат, Св.Никола, Св.Никола-1, Св.Никола-2, Свети Никола 526, Свети Никола 526-1, Свети Никола 566, Стопански Двор 2029, Траката Разширение, Траката Разширение-ул.30, Узун-алан, Чайка, Чайка-3, Шашкъна, вилни зони Ален Мак-2, Сп.Ген.Вл.Заимов, Сп.Журналист, Сп.Хоризонт, Траката-2, Ул.1-ва, Ул.10-та, Ул.11-та, Ул.12-та, Ул.13-та, Ул.14-та, Ул.15-та, Ул.16-та, Ул.17-та, Ул.18-та, Ул.19-та, Ул.2-ра, Ул.20-та, Ул.21-ва, Ул.22-ра, Ул.23-та, Ул.24-та, Ул.25-та, Ул.26-та, Ул.27-ма, Ул.28-ма, Ул.29-та, Ул.3-та, Ул.30-та, Ул.31-ва, Ул.32-ра, Ул.33-та, Ул.34-та, Ул.35-та, Ул.36-та, Ул.37-ма, Ул.4-та, Ул.5-та, Ул.6-та, Ул.7-ма, Ул.8-ма, Ул.9-та и В.З.Траката-ул.38-ма, В.З.Траката-ул.6-та, Дом За Стари Хора-гергана, Кад.План 21-ви Микрорайон-2, Кад.План 21-ви Подрайон, Кад.План 21-ви Подрайон-1, Кад.План Манастирски Рид-1, Кад.План Св.Никола-1, Кад.План Траката, Кад.План Траката-1, Кад.План Чайка-3, Кк Зл.Пясъци 513 Голдън Лайн, Кк Зл.Пясъци 513 Иглика-2, Кк Зл.Пясъци 513 Парадайз Парк, Кк Зл.Пясъци-общ.Светулка, Кк Златни Пясъци 2116, Кк Златни Пясъци 513, Кк Златни Пясъци 513 Х-л Палма, Кк Златни Пясъци-иглика, Кк Златни Пясъци-сънрайс, Кк Св.Конст.И Елена-порт Палас, Кк Св.Константин и Елена 570, Кк Св.Константин И Елена Ул.1, Кк Св.Константин И Елена Ул.45, Кк Св.Константин И Елена Ул.46, Кк Св.Константин И Елена Ул.47, Кк Св.Константин И Елена Ул.48, Кк Св.Константин И Елена Ул.49, Кк Св.Константин И Елена Ул.50, Кк Св.Константин И Елена Ул.51, Кк Св.Константин И Елена Ул.52, Кк Св.Константин И Елена Ул.53, Кк Св.Константин И Елена Ул.54, Кк Св.Константин И Елена Ул.57, Кк Св.Константин И Елена Ул.66, Кк Св.Константин И Елена Ул.67, Кк Св.Константин И Елена Ул.68, Кк Св.Св.Константин И Елена, Кк Чайка, Кк Чайка 571, Кк Чайка 572, Кк Чайка 573, Кк Чайка 573-1, Кк Чайка 615, Кк Чайка-3, Кп 21-ви Микрорайон, Общеж.Витоша, Общеж.Златен Връх, Общеж.Златен Рог, Общеж.Тих, Общежитие Люлин, Пвз.Траката, Пвз.Траката-1, Поч.Дом Мвр Св.Конст И Елена, Приморски Парк 536, Приморски Парк 536-1, Приморски Парк II, Приморски Парк Р-т Адлер, Приморски Парк Салтанат, Приморски Парк-горчивата Чешма, Прир.Парк Златни Пясъци 116, С.О.Акчелар, С.О.Ален Мак, С.О.Ален Мак 515, С.О.Ален Мак 515-1, С.О.Ален Мак 515-3, С.О.Ален Мак-1, С.О.Ален Мак-2, С.О.Ален Мак-3, С.О.Бялата Чешма И Дъбравата, С.О.Бялата Чешма-дъбрава 516, С.О.Бялата Чешма-дъбрава 516-2, С.О.Бялата Чешма-дъбрава 517-1, С.О.Бялата Чешма-дъбравата-1, С.О.Бялата Чешма-дъбравата-2, С.О.Бялата Чешма-дьбравата-4, С.О.Ваялар, С.О.Ваялар 723, С.О.Ваялар 723-1, С.О.Ваялар-1, С.О.Ваялар-3, С.О.Виница Север 2052, С.О.Горна Трака, С.О.Горна Трака 2013, С.О.Горна Трака 523, С.О.Горна Трака 623, С.О.Горна Трака 623-1, С.О.Горна Трака 623-2, С.О.Горна Трака 623-4, С.О.Горна Трака 623-8, С.О.Горна Трака-8, С.О.Дели Сава, С.О.Дели Сава 519, С.О.Добрева Чешма, С.О.Добрева Чешма 510, С.О.Добрева Чешма 510-1, С.О.Добрева Чешма-1, С.О.Долна Трака 566, С.О.Манастирски Рид, С.О.Манастирски Рид 517, С.О.Манастирски Рид 517-1, С.О.Манастирски Рид 517-2, С.О.Манастирски Рид Бчд 516, С.О.Манастирски Рид Бчд 516-1, С.О.Манастирски Рид Бчд 516-2, С.О.Манастирски Рид Бчд 516-4, С.О.Манастирски Рид Бчд 517, С.О.Манастирски Рид Бчд 517-1, С.О.Манастирски Рид Бчд 517-2, С.О.Манастирски Рид Бчд 517-3, С.О.Манастирски Рид Бчд 517-4, С.О.Манастирски Рид Бчд 517-5, С.О.Манастирски Рид Бчд 565, С.О.Перчемлията, С.О.Перчемлията 512, С.О.Перчемлията 512-1, С.О.Телевизионна Кула, С.О.Телевизионна Кула 509, С.О.Траката, С.О.Траката 520, С.О.Траката 520-1, С.О.Траката 520-2, С.О.Траката 520-3, С.О.Траката 520-4, С.О.Траката 520-5, С.О.Траката 520-6, С.О.Траката 520-7, С.О.Траката 564 Ул.14-та, С.О.Траката 723-2, С.О.Траката-1, С.О.Траката-2, С.О.Траката-3, С.О.Траката-4, С.О.Траката-5, С.О.Траката-6, С.О.Траката-св.Никола-2, С.О.Траката-ул.1-ва, С.О.Траката-ул.10-та, С.О.Траката-ул.11-та, С.О.Траката-ул.12-та, С.О.Траката-ул.2-ра, С.О.Траката-ул.3-та, С.О.Траката-ул.4-та, С.О.Траката-ул.5-та, С.О.Траката-ул.6-та, С.О.Траката-ул.7-ма, С.О.Траката-ул.8-ма, С.О.Траката-ул.9-та, С.О.Фатрико Дере, Спирка Марек Ул.42-ра, Спирка Марек-ул.1-ва, Спирка Марек-ул.13-та, Спирка Марек-ул.16-та, Спирка Марек-ул.17-та, Спирка Марек-ул.20-та, Спирка Марек-ул.22-ра, Спирка Марек-ул.25-та, Спирка Марек-ул.26-та, Спирка Марек-ул.27-ма, Спирка Марек-ул.28-ма, Спирка Марек-ул.29-та, Спирка Марек-ул.30-та, Спирка Марек-ул.32-ра, Спирка Марек-ул.33-та, Спирка Марек-ул.34-та, Спирка Марек-ул.35-та, Спирка Марек-ул.36-та, Спирка Марек-ул.37-ма, Спирка Марек-ул.38-ма, Спирка Марек-ул.40-та, Спирка Марек-ул.8-ма
33. Тридесет и трети изборен район – Варна, включващ от гр.Варна, район Приморски: квартали Изгрев 552, Изгрев 552-1, Изгрев 555, Изгрев(№1-5), Изгрев-2, Изгрев-3, булеварди Васил Левски(№1-5,7,9), Осми Приморски Полк(№161-187 неч), улици Аврам Стоянов, Акация, Арх.Петко Момчилов, Архитект Дабко Дабков, Архитект Мирчев, Болград, Босилек, Бряст, Букет, Бял Равнец, Васил Ставрев, Виолетка, Генерал Георги Попов, Георги Бакалов, Георги Китов, Георги Паспалев, Георги Робев, Гладиола(№19,21,26,40,42,52), Глог, Д-р Акад.Димитър Мишев, Дива Лоза, Дилянка, Димитър Димитров, Димитър Икономов, Доктор Ал.Недялков, Доктор Басанович(№10-14,17-19,53-61 неч,78,99,101,105,107,108,110-112,114,116,128), Доктор Железкова(№2-10 чет,50,51-61 неч,71), Доц.Д-р Димитър Клисаров, Дубровник, Евлоги Георгиев, Елица, Емануил Манолов, Железни Врата, Жеравна, Зеленика, Зора, Ива, Иван Иванов, Иглика(№3-17 неч), Инж.Крум Петров, Каймакчалан, Камелия, Кап.I Ранг Д-р Г.Пецов, Кап.I Ранг Доц.Цв.Папазов, Кап.I Ранг Неделчо Недев, Касис, Клокотница, Константин Щъркелов, Лазар Паяков, Лайка, Латинка, Лоза, Люляк(№18-30 чет,33,35,37,41,43), Лютиче, Мадара(№5-9,15-25 неч,26-28,30,47), Мак, Маргарита, Мария Николова, Маточина, Мимоза, Минзухар, Мир(№1-8,15,17,22,26,28,30,32-41,43,57,81,90,92,97), Михаил Лазаров, Нарцис, Невен, Никола Козлев(№4-16 чет,20,27-29,31,33-39,41,43), Орхидея, Острава, Отон Хаджидимчев, Перуника, Петуния, Петър Райчев, Подвис, Подполковник Калитин, Полк.Никола Дръжков, Проф.Ал.Рождественски, Проф.Д-р Ванко Ванков, Проф.Д-р Георги Георгиев, Проф.Фриц Цвики, Разлог, Роза(№2,4,16-18,21,22,24,36,38,40,44), Роса, Рощок, Света Ирина, Сергей Покровски, Слънчоглед, Смокиня, Стоян Стоянов, Студентска(№1,3,5-9,11-14,17,21,64), Теменуга, Тинтява, Тодор Бояджиев, Фрезия, Хортензия, Христо Смирненски(№139,141,153,155,185,239), Циклама, Череша, Ягода(№2,9,12,15,19,21,27,35), местности Кемер Дере, Малка Кокарджа, Чаира и Компл.Подстанция Ул.Мир, С.О.Акчелар 521, С.О.Акчелар 521-3, С.О.Акчелар 522, С.О.Акчелар 522-1, С.О.Акчелар 522-2, С.О.Акчелар 522-3, С.О.Пчелина, С.О.Сотира, С.О.Сотира 508, С.О.Сотира 508-1, С.О.Сотира 508-9, С.О.Сотира 555, С.О.Сотира-2, С.О.Сотира-3.
34. Тридесет и четвърти изборен район – Варна, включващ от гр.Варна, район Приморски: квартали Изгрев 552-2, Изгрев 552-3, Изгрев 552-4, Изгрев(№37-41), булеварди Васил Левски(№1), Генерал Колев(№60-76 чет,82,84-87,88-104 чет), Княз Борис I(№79-89 неч,90-92,94,96,98-106,108,109,110-122 чет), Осми Приморски Полк(№87,91,93,95,112,114-116,118-120,122,135,137,139,151), Цар Освободител(№4-16 чет,24-30 чет,34,40,42,44,48,114,116), Чаталджа(№1-6,8-10,12,14,19-21,67,69,81-89 неч), улици Акад.Атанас Бешков(№2,7,8,12,14,16,19,20,22,24,25,26,33-35), Балчик, Баучер(№2,4,40,47), Бели Лилии, Божур, Брегалница(№1-3,38-52 чет,60), Бреза, Бял Крем, Васил Друмев, Васил Кънчев, Войнишка, Ген.Петър Кюркчиев, Генерал Гурко(№3,5,9,13,43-53 неч,80-88 чет), Генерал Киселов, Генерал Паренсов(№3,4,6,8,21-27 неч,42-50 чет), Генерал Скобелев(№1,4,8,10,12-15,19,65-67,81-90,92), Генерал Стефан Тошев, Генерал Столетов(№4-12,14-16,25,65-68,77,79,81-88,90,92), Генерал Столипин, Генерал Цимерман, Гладстон(№6), Детелина, Добри Войников, Добри Чинтулов, Дойран(№20,22,26-32 чет), Доктор Аршинков, Доктор Басанович(№2,3,5-9,15,16-24 чет), Доктор Железкова(№3-11 неч,15-17,19-21), Доктор Иван Богоров, Драва Соболч, Зюмбюл, Иван Аксаков, Кап.Рончевски, Карамфил, Кирил Шиваров, Княз Н.Николаевич, Кокиче, Константин Фотинов, Кюстенджа, Лейтенант Минков, Лотос, Любен Каравелов, Люляк(№1-4,6,7-17 неч), Мадара(№4,10,18,20,22), Марин Дринов(№43-51 неч,52,53,54-62 чет), Матей Граматик, Мачин, Мащерка, Момина Сълза, Морска Сирена, Найден Геров, Нидерле, Никола Михайловски, Никулицел, Петра, Полк.Свещаров(№4,6,8,10-23,27,29,31), Прилеп(№2-30 чет,38-44 чет,45,49,51,52-58 чет,59,60,62,66,68,172,173,190,201,203), Ради Колесов, Райко Блъсков, Райно Попович, Роза(№1,13,15,19,20,23,25,29,31,34,37), Ружа, Сава Радулов, Селиолу(№29-37 неч), Силистра, Синчец, Тодор Димов(№18,20-36,38), Тодор Икономов, Трендафил, Тутракан, Търново, Феликс Каниц, Хризантема, Христо Данов, Христо Смирненски(№75), Цани Гинчев, Цар Асен, Царевец(№7,9,11,25,35), Явор.
35. Тридесет и пети изборен район – Варненски, включващ община Бяла, градовете Долни Чифлик, Дългопол, селата Арковна, Аспарухово, Боряна, Булаир, Бърдарево, Венелин, Голица, Горен Чифлик, Детелина, Камен Дял, Комунари, Красимир, Кривини, Лопушна, Медовец, Ново Оряхово, Партизани, Поляците, Пчелник, Рояк, Рудник, Сава, Сладка Вода, Солник, Старо Оряхово, Шкорпиловци, Юнец.
36. Тридесет и шести изборен район – Варненски, включващ община Ветрино, град Провадия, селата Блъсково, Бързица, Величково, Венчан, Градинарово, Гроздьово, Дебелец, Добрина, Златина, Китен, Комарево, Кривня, Неново, Нова Шипка, Овчага, Петров Дол, Равна, Славейково, Снежина, Староселец, Тутраканци, Храброво, Цонево, Чайка, Черковна, Черноок.
37. Тридесет и седми изборен район – Варненски, включващ общините Аврен, Белослав, Девня, град Игнатиево, селата Бозвелийско, Житница, Манастир.
38. Тридесет и осми изборен район – Варненски, включващ общините Вълчи Дол, Суворово, град Аксаково, селата Ботево, Водица, Въглен, Генерал Кантарджиево, Доброглед, Долище, Засмяно, Зорница, Изворско, Кичево, Климентово, Крумово, Куманово, Любен Каравелово, Новаково, Орешак, Осеново, Припек, Радево, Слънчево, Яребична.
39. Тридесет и девети изборен район – Велико Търново, включващ от гр.Велико Търново: квартал Велико Търново – Хилс, булевард Ю.А.Гагарин, улици Акация, Алеко Константинов, Александър Бурмов, Александър Добринов, Александър Пенчев, Александър Стамболийски, Ангел Каралийчев, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Асен Разцветников, Асен Русков, Баба Мота, Балкан, Бачо Киро, Белчеви, Беляковско Шосе, Бойчо Войвода, Борис Денев, Братя Миладинови, Бузлуджа, България(№3-22,26-32 чет,36,38,40,48-62 чет,63,64-70 чет,76), Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Вела Благоева, Вела Пискова, Велчо Джамджията, Вихрен, Възрожденска, Въстаническа, Г.С.Раковски, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Мамарчев, Гоце Делчев, Григорий Цамблак, Д-р Алберт Лонг, Д-р Васил Берон, Д-р Христо Даскалов, Двадесет И Трети Декември, Десети Февруари, Димитър Иванов, Димитър Найденов, Димитър Полянов, Драгоман, Евгения Кисимова, Елин Пелин, Есперанто, Ефрем Попхристов, Захари Стоянов, Зеленка, Ивайло, Иван Вазов, Иван Н.Момчилов, Иван Панов Семерджиев, Иванка Ботева, Илю Войвода, Искър, Йоасаф Бдински, Йоновка(№4,6,8,10), Йордан Инджето, Йордан Йовков, Камен Зидаров, Каменец, Капитан Дядо Никола, Капитан Петко Войвода, Киприан, Кирил и Методий, Киро Тулешков, Климент Охридски, Клокотница, Княз Дондуков-корсаков, Козлодуй, Колю Гайтанджията, Колю Фичето, Ком, Константин Кисимов, Константин Костенечки, Крайбрежна, Ксилифорска, Любен Каравелов, Магистрална, Максим Райкович, Мальовица, Мария Кирова, Мармарлийска, Медникарска, Мизия, Мир, Митрополит Панарет Рашев, Михаил Кефалов, Момина Крепост, Моско Москов, Негованка, Независимост, Никола Габровски(№2-20,22,25,26,28-40,42), Никола Златарски, Никола Пиколо, Никола Странджата, Николай Павлович, Опълченска, Освобождение, Осма Дружина, Осми Март, Отец Паисий Хилендарски, П.К.Яворов, П.Р.Славейков, П.Ю.Тодоров, Панайот Ангелов, Панайот Волов, Панайот Типографов, Панайот Хитов, Пандели Кисимов, Панорамна, Патриарх Евтимий, Петър Богданов, Поборническа, Поп Матей Преображенски, Поп Харитон, Пролет, Първи Май, Рафаел Михайлов, Рафаил Попов, Резервоарска, Родолюбец, Росица, Сава Пенев, Седми Юли, Сергей Румянцев, Силвестър Пенов, Славянска, Сливница, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Стоян Михайловски, Стоянчо Ахтар, Страцин, Теодосий Търновски, Тодор Балина, Тодор Лефтеров, Тракия, Трапезица, Трети Март, Тунел, Филип Тотю(№1-4,6-14,16,20,24,28), Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Иванов-войводата, Христо Караминков, Христо Смирненски, Цани Гинчев, Цанко Церковски, Цар Иван Александър, Цар Иван Асен Втори, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил, Цар Тодор-светослав, Царевец, Цветарска, Чавдар Войвода, Черни Връх, Черноризец Храбър, Читалищна, Чумерна, Шейново, Шипка, Янтра, площади Марно Поле, Пенчо Славейков, Поборнически, Цар Асен Първи, местности Дервеня, Ксилифор, Пишмана, Света Гора и Гара Велико Търново, Гара Трапезица.
40. Четиридесети изборен район – Велико Търново, включващ от гр.Велико Търново: улици Ален Мак, Архитект Георги Козаров, Асти, България(№29-45 неч), Велики Преслав, Георги Бакалов, Димитър Буйнозов, Йоновка(№3-11 неч), Княз Александър Батенберг, Козлуджа, Колоня Товар, Краков, Мария Габровска, Никола Габровски(№43,45,47-50,52-56,58,77,82,98), Ниш, Оборище, Охрид, Плиска, Полтава, Професор Илия Янулов, Серес, Симеон Велики, Слънце, Твер, Толедо, Филип Тотю(№15,17,19), местности Козлуджа, Козлуджа 5394, градовете Дебелец, Долна Оряховица, селата Драганово, Крушето, Паисий, Писарево, Поликраище, Първомайци.
41. Четиридесет и първи изборен район – Велико Търново, включващ от гр.Велико Търново: улици Борис Богданов, Бяла Бона, Васил Златарски, Венета Ботева, Генерал Иван Сарафов, Генерал Сава Муткуров, Георги Бенковски, Георги Живков, Георги Измирлиев, Деньо Чоканов, Димитър Благоев, Димитър Рашев, Драган Цончев, Емилиян Станев, Иван Хаджидимитров, Иларион Драгостинов, Йордан Вишовградски, Йордан Кулелиев, Константин Паница, Лазурна, Народни Будители, Никола Габровски(№63,67), Никола Кабакчиев, Петър Пармаков, Рада Войвода, Райна Княгиня, Райчо Николов, Сан Стефано, Стефан Мокрев, Стоян Коледаров, Тодор Иванов, Филип Симидов, Христо Донев, местности Дълга Лъка, Сини Вир, град Килифарево, селата Балван, Беляковец, Бижовци, Бойчеви Колиби, Бочковци, Бояновци, Бранковци, Буковец, Велчево, Ветринци, Виларе, Войнежа, Въглевци, Върлинка, Габровци, Гащевци, Големаните, Горановци, Горен Еневец, Деветаците, Дечковци, Димитровци, Димовци, Долен Еневец, Дунавци, Ивановци, Илевци, Кладни Дял, Клъшка Река, Куцаровци, Къпиново, Лагерите, Леденик, Малки Чифлик, Малчовци, Мишеморков Хан, Нацовци, Ново Село, Пирамидата, Плаково, Пожерник, Поповци, Присово, Продановци, Пушево, Пъровци, Радковци, Райковци, Ресен, Русковци, Самоводене, Самсиите, Сеймените, Семковци, Суха Река, Тодоровци, Хотница, Цепераните, Цонковци, Шемшево, Шодековци, Ялово.
42. Четиридесет и втори изборен район – Великотърновски, включващ град Свищов, селата Българско Сливово, Вардим, Деляновци, Драгомирово, Козловец, Ореш, Совата, Царевец.
43. Четиридесет и трети изборен район – Великотърновски, включващ общините Павликени, Сухиндол, селата Водолей, Горна Студена, Дичин, Емен, Момин Сбор, Морава, Никюп, Овча Могила, Русаля, Червена.
44. Четиридесет и четвърти изборен район – Великотърновски, включващ от гр.Горна Оряховица: булевард Македония, улици Акация, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Априлско Въстание, Атанас Буров, Атанас Чартазанов, Балатон, Беласица, Бистрица, Божур, Борима, Братя Бендереви, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бунар Хисар, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Вит, Витоша, Вихрен, Вичо Грънчаров, Владая, Въстаническа, Въча, Г.С.Раковски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Бенковски, Георги Бошнаков, Георги Измирлиев, Д-р Петър Берон, Деветнадесети Февруари, Добри Войников, Добри Чинтулов, Добро Поле, Драгоман, Дружба, Дунав, Екзарх Йосиф, Елена Грънчарова, Златна Панега, Ивайло, Иван Вазов, Иван Момчилов, Йордан Йовков, Камчия, Кирил и Методий, Климент Охридски, Клокотница, Козлодуй, Колю Фичето, Ком, Косово Поле, Любен Каравелов, Люлин, Люляк, Мано Тодоров, Марин Дринов, Марица, Милин Камък, Младост, Мургаш, Н.Й.Вапцаров, Найден Геров, Наум Охридски, Никола Петров, Оборище, Одрин, Осми Март, Осогово, Осъм, Отец Герасим, Отец Паисий Хилендарски, Охридско Езеро, П.К.Яворов, П.Р.Славейков, Панайот Волов, Панайот Цвикев, Патриарх Евтимий, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Пирот, Подполк.Калитин, Пролет, Радецки, Раховец, Родопи, Ропотамо, Росица, Руен, Сан Стефано, Свети Княз Борис Първи, Сидер Войвода, Славянска, Сливница, Софроний Врачански, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоил Войвода, Стоян Михайловски, Странджа, Страцин, Струма, Теменуга, Тракия, Трапезица, Тунджа, Тутракан, Филип Махмудиев, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Хан Тервел, Христо Смирненски, Цар Асен Първи, Цар Калоян, Цар Освободител(№2-5,7,8,10-17,19-38,40-48 чет,52,54,56), Цар Самуил, Черни Връх, Шейново, Шипка, Ю.А.Гагарин, Юмрукчал, Янко Боянов, площад Георги Измирлиев, местности Бабенец, Летището, Ловна Хижа 1, Ловната Хижа, Мерата, Над Горичката, Над Стадиона, Под Арбанашкото Бърдо, Срещу 3.Осн.Училище и Вили Бабенец, селата Горски Горен Тръмбеш, Горски Долен Тръмбеш, Стрелец, Янтра.
45. Четиридесет и пети изборен район – Великотърновски, включващ от гр.Горна Оряховица: улици Антон Страшимиров(№1-15,17,18-24 чет,26-32,34-41,43-45,47,49,53,55,59), Асен Златаров, Асен Разцветников, Атанас Димитров, Баба Тонка, Балкан, Димитър Захариев, Добрич, Иларион Макариополски, Каймакчалан, Крайбрежна, Кракра Пернишки, Кубадин, Кюстенджа, Лозенград, Мадара, Мусала, Ниш, Преслав, Първи Май(№1-8), Струга, Съединение, Тича, Уилиам Гладстон, Цар Иван Александър, Цар Освободител(№39-57 неч,58-64,66-72,74-83,85-105,107-109,111,115-123 неч), Цветарска, Яребична, местност Над Локомотивното Депо, община Полски Тръмбеш, град Стражица, селата Алеково, Александрово, Асеново, Балканци, Благоево, Бряговица, Виноград, Владислав, Върбица, Горски Сеновец, Кавлак, Камен, Лозен, Любенци, Мирово, Николаево, Нова Върбовка, Ново Градище, Сушица, Хаджидимитрово, Царски Извор.
46. Четиридесет и шести изборен район – Великотърновски, включващ от гр.Горна Оряховица: улици Антон Страшимиров(№46,52,54,60,62,64,68-71,72-82 чет,83-86,88,90-100,102-125,127-151 неч,159,163), Бачо Киро, Варненска, Веслец, Градинарска, Добруджа, Елин Пелин, Железничарска, Заводска, Иван Панов Семерджиев, Изворска, Калтинска Комуна, Мизия, Моско Грънчаров, Опълченска, Орлово Гнездо, Освобождение, Пирин, Победа, Пробуда, Първи Май(№9-32,34-41,43,44-54 чет), Райко Даскалов, Рила, Свобода, Тополница, Черно Море, Янтра, общините Елена, Златарица, Лясковец, селата Арбанаси, Белчевци, Бойчовци, Водно, Вонеща Вода, Дойновци, Долни Дамяновци, Железарци, Йовчевци, Кесарево, Кисьовци, Марговци, Миндя, Осенарите, Правда, Пчелище, Рашевци, Сърненци, Теменуга, Терзиите, Ушевци, Церова Кория, Шереметя.
47. Четиридесет и седми изборен район – Видин, включващ от гр.Видин: квартали Александър Стамболийски, Баба Тонка, Васил Левски, Вида, Заводско Селище, Крум Бъчваров(№1,2,4-8,13-16,19-24,27-29), Петко Каравелов, Плиска, Стефан Стамболов, Строител, Съединение, Химик, Христо Ботев, булевард Панония(№7,9,11,14,17,19,24,26,27,28-40 чет,50-58 чет), улици Акад.Стефан Младенов, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Арда, Баба Вида, Баба Тонка, Бдин(№1-9,11-16,18,20,24,26,28,46-60 чет), Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Владикина, Връшка Чука, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Герго Божинов, Гладстон(№5,12-23,25-27,29), Горазд, Градинска, Д-р Бърни Бончев, Двадесети Април, Деветнадесети Февруари, Димитър Маринов, Димитър Цухлев, Драва, Драган Цанков, Дунавска, Екзарх Антим I, Екзарх Йосиф I(№1,3-20,22-24,28,30,32,37-50,52-54,56,58-61,63-67,72,74,75,77-81,83,85,87-104,106,108,109-117 неч,118-120,122,124-136,138-144,150-152,154,155,156-162 чет), Елин Пелин, Епископ Софроний, Железничарска, Жул Паскин, Запад, Иван Вазов, Ильо Войвода, Иречек, Искър, Йоан Екзарх, Йоасаф Бдински, Йоница Николов, Камчия, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I(№1,2,4-26,28,30,32,36,38-42,44,45,48,50,52,80,82), Княз Дондуков, Константин Фотинов, Лайош Кошут, Любен Каравелов, Любен Порчелов, Малка, Марин Дринов, Марица, Мизия, Митрополит Кирил, Михалаки Георгиев, Найчо Цанов, Неофит Рилски, Нечаева, Никола Й.Вапцаров, Никола Палаузов, Общинска, Осман Пазвантоглу, Отец Паисий, Пазарска, Папуджийска, Патриарх Евтимий(№1-20,48,50,52-82,84,86), Пейо Яворов, Поп Андрей, Поп Русинова, Преспа, Пуйо Войвода, Пчеларска, Разлог, Райко Жинзифов, Райна Княгиня, Рибарска, Сан Стефано, Свети Кирил, Свети Климент Охридски, Свети Методий, Свети Ромил Видински(№45,74,79,81,83-98,100,102,105), Солун, Средна Гора, Стефан Еленков, Стефан Караджа, Теодосий Търновски, Тодор Велков, Тополовец(№1-7,10,11,13,20,21), Трайко Китанчев, Трапезица, Тунджа, Търговска, Търновска, Узунова(№1,3-5,7-12,14,15,18-24 чет,25,26-32 чет), Хаджи Димитър(№21,23,24,26), Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев(№2,12,14,16,20,25,30,32,34-44,46,48,50,54-62 чет,63-65,67,73), Цанко Церковски, Цар Александър II, Цар Асен I(№25-30,32), Цар Иван Асен II(№1,2,4-6,9,10,13-17,19,21,23,24,26,27,29,32,45,51,55,59,63), Цар Иван Срацимир, Цар Иван Шишман, Цар Симеон Велики(№2-10,12-69,71,81,85,87), Цибър, Чепино, Шести Септември, Широка, Юри Венелин, местности Алимана Кв.170, Ново Бърдо Кв.111 и Жп Кантон 62, Общежитие Гара, Общежитие Кос, Общежитие Сград.У-ще, Южна Пром.Зона.
48. Четиридесет и осми изборен район – Видин, включващ от гр.Видин: квартали Бонония, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Крум Бъчваров(№3,9,10,16), Панония, булевард Панония(№5,71,108,120), улици Акация, Александър Хаджиспасов, Андрей Николов, Антон Страшимиров, Байкал, Батак, Батальонна, Бачо Киро, Бдин(№66-72 чет), Божур, Бонония, Букет, Вардар, Васил Петлешков, Ведерник, Вела Пеева, Волга, Генерал Боревски, Генерал Гурко, Генерал Кръстьо Маринов, Гео Милев, Георги Радомир, Гладстон(№28,30,34,35,36-44 чет,45-51 неч,55,57,61,63,67,69,73), Гларус, Гоце Делчев, Девета-кв.Нов Път, Девети Май, Десета-кв.Нов Път, Деспот Шишман, Детелина, Димитър Мишев, Димитър Хранов, Димчо Дебелянов, Дъбравка, Единадесета-кв.Нов Път, Екзарх Йосиф I(№86,110), Заря, Здравец, Ивайло, Иван Кулин, Иглика, Йеромонах Лазар, Йонка Маркова, Казармена, Камелия, Капитан Атанас Узунов, Капитан Киряев, Княз Борис I(№29,33,35), Кокиче, Кокошевец, Константин И Фружин, Константин Кисимов, Кочо Честименски, Кракра Пернишки, Къкринско Ханче, Лале, Лило Панов, Лотос, Малина, Металург, Миджур, Митрополит Неофит, Мичман Луцки, Младост, Момчил Войвода, Незабравка, Независимост, Никола Петров, Оборище, Околчица, Осма-кв.Нов Път, Осъм, Отец Матей Миткалото, Палма, Патриарх Евтимий(№21-47,49), Паша Петко, Перущица, Петко Р.Славейков, Пирин, Преславска, Пролет, Проф.Александър Поплилов, Пушкин, Работническа, Ралица, Редута, Рила, Родопи, Росица, Ружа, Св.Св.Кирил и Методий, Свети Ромил Видински(№47-65 неч,66-73,75,77), Свобода, Седма-кв.Нов Път, Синчец, Славянска, Стара Планина, Стефан Малиновски, Стефан Тодоров, Теменужка, Тополовец(№22-32 чет), Узунова(№4), Феликс Каниц, Хаджи Димитър(№8,11-15,17,22), Христо Ботев(№93-99 неч), Цар Асен I(№5,8-12,14-21,23), Цар Иван Асен II(№122-142 чет,143-145,148-150,152-161,166,189,191,192,194-196), Цар Калоян, Цар Михаил III Шишман, Цар Самуил, Цар Симеон Велики(№70,72,76-102 чет,103,105-125,127,128,130-133,135,137,138,140-177,179-182,184,185,187-191,193-195,197-218,220,221,225), Чайка, Шейново, Шипка, Яне Сандански, Янтра, местности Нула Редута Кв.512, Шуговец и Извън Регулация-база Кос, Стопански Двор На Кос, град Дунавци, селата Акациево, Антимово, Бела Рада, Войница, Въртоп, Генерал Мариново, Гомотарци, Градец, Динковица, Долни Бошняк, Дружба, Жеглица, Ивановци, Иново, Капитановци, Кошава, Кутово, Майор Узуново, Новоселци, Пешаково, Плакудер, Покрайна, Рупци, Синаговци, Сланотрън.
49. Четиридесет и девети изборен район – Видински, включващ общините Белоградчик, Бойница, Брегово, Грамада, Димово, Кула, Макреш, Ново Село, Ружинци, Чупрене, селата Ботево, Буковец, Гайтанци, Каленик, Слана Бара, Търняне, Цар Симеоново.
50. Петдесети изборен район – Враца, включващ от гр.Враца: квартал Младост, улици 28-ми Октомври, Авлига, Алеко Константинов(№2,4,8-14 чет), Александър Стамболийски(№1,4-6,8,9,11,13,14,15-21 неч), Амур, Ангел Грамчев, Андрей Николов, Антим I, Антон Страшимиров, Априлско Въстание, Арда(№1-5,7,9), Атанас Йованович, Баба Йота, Бабуна, Беласица, Братя Савови, Бузлуджа, Булаир, Бързия, Вардар, Васил Априлов, Васил Атанасов, Васил Кънчов(№23,25,54,80,86-116 чет), Вежен, Венец, Веслец, Вестителя, Вихрен, Войводин Дол, Войнишка, Вратица, Втори Юни, Ген.Леонов, Ген.Скобелев, Гео Милев, Георги Апостолов, Георги Бенковски, Георги Бързашки, Георги Пенчев, Георги С.Раковски(№6-12 чет,15-18,20,22-26,28,30), Григория Найденов, Грънчарска, Давид Тодоров, Демокрация(№2-11,14,20,22,24,26-31,33-47,49-61 неч,69), Димитраки Хаджитошев, Доспат, Екзарх Йосиф(№1,2,5,7,9,11,12,13,15,17,20-22,23-31 неч,32,35,37,39,42-49,51,53,55,59-71 неч), Елин Пелин, Здравец, Зорница, Иван Вазов, Иван Замбин, Иван Рилски, Иван Ст.Андрейчин, Иван Тричков, Иван Фунев, Иваница Данчов, Иванка Ботева, Иванчо Цветков, Илия Кръстеняков, Искър, Йолковица, Казашка, Камчия, Климент Охридски, Клокотница, Козлодуйски Бряг, Кокиче, Ком, Константин Фотинов, Коста Бошнаков, Краище, Кракра, Кръстьо Българията, Кръстьо Бързаков, Кръстьо Пишурка, Кубадин, Леденика, Лукашов, Любен Каравелов(№16,18,20,24), Люле Бургас, Мак, Максим Горки, Медковско Дере, Милин Камък, Минзухар, Мистер Сенко, Мито Анков, Мито Бояджиев, Мито Орозов(№1,3,5,6,7-13 неч), Мито Хаджимицов, Мито Цветков, Морава(№2,3,5-14,16,18), Мургаш, Мусала, Неофит Бозвели, Никола Войводов(№1-8,10-16,18,20), Никола Симов (куруто), Оборище(№1,3,5), Огоста, Одрин, Осогово, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Петко Р.Славейков, Петропавловска, Плиска, Подбалканска, Полковник Кетхудов, Поп Боюклийски, Поп Сава Катрафилов, Проф.Димитър Йоцов, Радан Войвода, Радецки, Райна Княгиня, Рашов Дол, Река Лева(№4-24 чет,28,32-42 чет,46-56 чет), Речка, Рила, Родопи, Росица, Руен, Сан Стефано, Св.Св.Кирил и Методий(№1-16,18), Скакля, Софроний Врачански, Спас Соколов, Спортна, Средна Гора, Стара Планина, Стефанаки Савов, Стефанка, Стоян Заимов(№19-25 неч), Стоян Калъчев(№1-11 неч,13-22,24,25,27), Страцин, Струма, Студена Вода, Теменуга, Тодор Балабанов, Тодор Каблешков, Тодорини Кукли, Топилки, Трайко Китанчев(№1,3,7,10,11-17 неч,22-36 чет), Трапезица, Три Уши, Тунджа, Тутракан, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Крум, Химик, Христанчо Матов, Христо Ботев(№1,2,8,14,16,20,22-25,27,31-39 неч,43-53 неч,57,59,63-69 неч,75,77), Цар Борис I(№2-22 чет), Цар Калоян(№1-5,7), Цар Обединител, Цвета Кръстенякова(№2,4,8-22 чет), Цвятко Бобошевски, Цено Тодоров, Чаталджа, Чеган, Червен Лиляк, Черна Вода, Черни Дрин, Шар, Ясен, местности Големо Крайще, Мало Крайще, вилна зона Врачански Балкан и Източна Промишлена Зона, селата Горно Пещене, Згориград.
51. Петдесет и първи изборен район – Враца, включващ от гр.Враца: квартал Сениче, улици Ален Мак, Бистрица-б, Божур, Бориките, Боровица, Ботева Поляна, Ботуня, Вишня, Гаврил Бистричанин, Ген.Гурко, Герена, Граф Игнатиев, Джуджан, Джуджански Поток, Драва, Драгоман, Дружба, Дъб, Еделвайс, Езерото, Ел.Подстанция, Иглика, Извор, Илинден, Калето, Канарата, Касината, Кокиче-к, Купена, Лозарска, Лопушанска Дружина, Люляците-б, Маджар, Манастирска, Мир, Мътница, Никола Занкин, Оборище(№2-10 чет), Орешака, Остри Връх(№2,4), Преслав, Пълковица, Първа Улица, Радовене, Река Лева(№1,3,5,58,68,70,72,76,80,86,90,92,98), Ритлите, Роза, Рула, Сениче, Скът, Славов Дол, Сливница, Стоян Орловски, Студен Извор, Студил, Суходолска, Тинтява, Христо Ботев(№79-97 неч,105,107,115,119,121,123), Чудна, местности Зелена Морава, Ливадите, Новоселското, Пищиково и Блокове На Апк, Блокове На Дзс, Блокове На Дзс-к, Блокове На Затвора, Блокове На Противочумен Инст., Блокове На Рвмс, Втора Улица, Дзс-център Филиал, Лиляшка Могила, от С.Хайредин: улици Ален Мак, Ангел Боков, Благой Иванов, Борис Гавазки, Васил Воденичарски(№1,3,5,7), Георги Димитров(№2-5,8,10-18,20-23,25-29,32-35,38,39,41-47,49-52,54-56,58-70,72-83,85-88,90-100,102,104,105,107,109,110,111,113,114,116-119,121-130,132-134,136-142,144-150,152-154,158-164 чет,168,170,174-182 чет), Георги С.Раковски, Дафинка Чергарска, Добрич, Елин Пелин, Иглика, Клементина, Кръстьо Боков, Лазар Драйчев, Лиляна Димитрова(№4,6,8,10), Любен Каравелов(№16-18,20), Македония, Митко Палаузов, Младен Машов, Мусала, Огоста, Паисий Хилендарски(№1-13 неч), Панайот Волов, Партизанска, Плиска, Поройна, Рила, Росица, Савчо Дишов, Стралджа, Тетевенска, Тодор Бушев(№1-9,11,13,14,17), Търговска, Търнето, Хан Омуртаг, Христо Ботев(№2,5,7-14,16-21,23,25-28,29-41 неч,45-67 неч,73,75,79-91 неч,95,97,103,107), Цар Калоян, Цар Самуил, Цветан Томов, Шипка, Юрий Гагарин, Яташка и Пирин, общините Борован, Криводол, селата Баница, Бели Извор, Ботево, Бързина, Власатица, Девене, Лиляче, Мало Пещене, Манастирище, Михайлово, Нефела, Оходен, Рогозен, Три Кладенци, Чирен.
52. Петдесет и втори изборен район – Враца, включващ от гр.Враца: квартали Дъбника, Дъбника-орбити, булевард Съединение, улици Алеко Константинов(№1,3,5,7,11,13), Александър Стамболийски(№12), Ангел Кънчев, Арда(№6,8,10,11,13), Батак, Борис Коцев, Боян Секулов, Братя Миладинови, Васил Кънчов(№2-22,24-46 чет,50,68,70,72,76,78), Ген.Владимир Заимов, Георги С.Раковски(№1,3,7-13 неч,27-37 неч,41), Демокрация(№15,17,21,23,25), Деривол, Дико Илиев, Димчо Дебелянов, Драган Цанков, Екзарх Йосиф(№75,77,79), Есперанто, Жабокрек, Ивайло, Иван Ангелов, Индустриална, Кирил Буюклийски, Кольо Фичето, Константин Огнянович, Кореньо, Любен Каравелов(№1-13), Мито Орозов(№2,4,8-14 чет,15-17,19,20,22-25,27,28,31,33,43-51 неч,52,53-59 неч), Морава(№17,19,20,22,24,25,26,28), Найден Геров, Никола Вапцаров, Никола Войводов(№17,19,34-42 чет), Никола Обретенов, Ниш, Околчица, Оряховска 2-ра, Оряховско Шосе, Остри Връх(№1,3), Охрид, Панега, Поп Богомил, Поп Тодор Врачански, Пършевица, Райко Алексиев, Русалка, Св.Св.Кирил и Методий(№17,19-21,23-25,27-29,31,32,34,35,37), Свети Мина, Сестри Хаджикръстеви, Складова, Стоян Заимов(№1,3,4,6-13,15-18,22,24,26,28-38,40-43,44-58 чет), Стоян Калъчев(№6,10,12), Страхил Войвода, Стрежер, Томин Мост, Трайко Китанчев(№6), Хан Аспарух, Христо Ботев(№48,52-114 чет,118,120,124-134 чет,138,140,144-150 чет,176), Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Борис I(№1-21 неч,24-31,33-36,38,42), Цар Иван Александър, Цар Калоян(№6,8-18,20-22), Цар Симеон I, Цвета Кръстенякова(№3,5,9,11,15-23 неч), Цветана Табакова, Череша, Черноризец Храбър, Шаровитица, Шипка, Юрий Венелин, Янкин Връх, местности Ботев Път, Върха, Гладно Поле, Дружба, Дъбника, Пожарковец, Роджевото, Свети Илия, Стефанка, Турканица и Мачкин Дол, Младежко Общежитие Н.Марков, Общежитие На Пътно Упр., Общежитие Студентско-градче, Пискавец, Сливова Дръмка.
53. Петдесет и трети изборен район – Врачански, включващ общините Бяла Слатина, Мизия.
54. Петдесет и четвърти изборен район – Врачански, включващ общините Мездра, Роман, селата Веслец, Вировско, Върбица, Голямо Пещене, Костелево, Лютаджик, Мраморен, Паволче, Тишевица, Челопек.
55. Петдесет и пети изборен район – Врачански, включващ от С.Хайредин: улици Асен Златаров, Баба Тонка, Бачо Киро, Васил Воденичарски(№2,4,10-18,20-26,28,30), Георги Димитров(№19,155,157,161-171 неч,175,177,181,183-185,187,189), Гоце Делчев, Гръмнатото, Димитър Благоев, Драгоман, Дунав, Здравец, Иван Козарев, Иван Нивянин, Крум Аврамов, Латинка, Лиляна Димитрова(№1,3,5), Лъката, Любен Каравелов(№1-5,8-11,14), Малчика, Минзухар, Незабравка, Никола Вапцаров, Оборище, Паисий Хилендарски(№2-14 чет), Попов Камък, Тодор Бушев(№16,18), Хан Аспарух, Хан Кубрат, Христо Ботев(№30-48 чет,109,113,115,117), Яне Сандански, Янкова Падина, Ястребино, общините Козлодуй, Оряхово.
56. Петдесет и шести изборен район – Габрово, включващ от гр.Габрово: квартали Водици, Гачевци, Йовчовци, Кряковци, Негенци, Петкова Нива, Пройновци, Радецки, Стефан Караджа, Търсиите, Ябълка, булеварди Априлов(№1,3,9-27 неч,33-51 неч,54-57,59-62,66-78 чет), Бойката, Никола Йонков Вапцаров, Стефан Караджа(№3,5,7,9,13-25 неч), Столетов, Трети Март, Хемус, улици Аврам Гачев, Аврора, Албена, Александър Керков, Александър Стамболийски, Алекси Димов, Ангел Кънчев(№1,4,6,8,10-26), Антим Първи, Антифашистка, Априловска(№1), Баба Зара, Байкал, Бакойска, Бакойски Баир, Баланска, Балкан, Батак, Бачково, Бачо Киро, Бедек, Беленска, Бенковска, Бисер, Бистра, Бодра Смяна, Бодрост, Божур, Боровете, Борущица, Бояна, Братовска, Братя Миладинови, Брегът, Бръшлян, Брянска, Бузлуджа, Бук, Букет, Бяла Вода, Бяла Река, Вардар, Васил Левски, Васил Петлешков, Василка Бенева, Ведрина, Веселие, Веслец, Водолей, Втора, Въдичарска, Възход, Въстаническа, Въча, Генерал Гурко, Генерал Дерожински, Генерал Николов, Гео Милев, Георги Илиев, Георги Кирков, Георги Стефанов, Гергина, Гимназиална, Гладстон, Градище, Григоровци, Гусла, Гърмидолов, Д-р Василияди, Д-р Заменхоф, Д-р Петър Берон, Д-р Рачо Ангелов, Даскал Алекси, Даскал Цвятко, Дебел Дял, Добри Чинтулов, Доспат, Дружба, Дунав, Дъб, Еделвайс, Единство, Екзарх Йосиф, Еким Цанков, Еледжик, Елин Пелин, Елховска, Емануил Манолов(№18,20-24,26,30,32), Епископ Софроний, Етнографска, Етрополе, Ехо, Железопътна, Жълтешка, Захари Стоянов, Здравна, Зелен Бряг, Зелен Връх, Зеленика, Златарска, Златен Дол, Златия, Златна Роза, Зов, Зюмбюл, Ивайло, Иван Андрейчин, Иван Димов, Иван Калпазанов, Иван Люцканов, Иван Тончев, Иглика, Извора Две, Извора Едно, Изток, Илевска, Илия Габровски, Индустриална, Искър, Йоан Предтеча, Йосиф Соколски, Казашка, Калиакра, Камчия, Камъка, Капитан Дядо Никола, Карамфил, Кожарска, Козещица, Козлодуй(№1), Кокиче, Коста Евтимов, Краева Ливада, Крайбрежна, Крайречна, Криволак, Кръгозор, Кукуш, Къкрина, Лале, Латинка, Лиляна, Липите, Липница, Лисец, Лом, Луна, Любен Каравелов, Люляк, Мадара, Мазалат, Мак, Македония(№24,26,28,30-37,40), Малуша, Марагидик, Марек, Марин Дамянов, Марин Дринов(№14,16-18,20), Марица, Мека Ливада, Места, Мечта, Минзухар, Минка Стефанова, Минковото, Мир, Митко Палаузов(№1-28,30-52 чет,56-58,68-82 чет), Михаил Василев-каменоломна, Младежки Жар, Морвешки Скали, Мургаш, Мусала, Народна, Народна Воля, Невен, Негенска, Негенска Пътека, Неофит Рилски, Никола Балканеца, Николаевска, Николай Палаузов(№1), Нов Път, Нова Махала, Ножарска, Огражден, Опълченска(№2,5,6), Орехите, Орлово Гнездо, Орловска, Осениковец, Осми Март, Острец, Осъм, Отец Паисий, Палатки, Палма, Паничарка, Панорамна, Панчо Владигеров, Папрат, Патриарх Евтимий, Пенчо Постомпиров, Пенчо Семов, Перуника, Перущица, Петко Андреев, Петър Божинов, Петър Панайотов, Пионерска, Планинец, Плодородие, Подполковник Калитин, Подуево, Поп Андрей, Поп Харитон, Прага, Преслав, Прилеп, Прогрес, Пройновска, Пролет, Просвета, Проф.Николай Цанков, Първа, Първи Май, Равнера, Радецка(№2-10,12-17,22-28 чет), Радичевец, Радост, Разцветна, Райко Даскалов, Раковска, Рачев Кладенец, Рачо Ковача, Република, Рибарска, Рила, Роден Край, Роден Кът, Родолюбие, Родопите, Рожен, Роза, Ропотамо, Росица, Руен, Русалка, Сан Стефано, Саша, Св.Климент Охридски, Свежест, Светлина, Северна, Седянкова Ливада, Сини Скали, Слава, Слави Ангелов, Славянска, Слънчев Бряг, Слънчев Дол, Слънчева, Смели Хора, Софроний Врачански, Спасета, Спортна, Средна, Станимирова, Станционна, Стара Планина, Стефана Богдан Генчева, Стомана, Странджа, Строител, Струма, Сукайка, Съгласие, Съзнание, Сълза, Съревнование, Сърна, Текстилец, Теменуга, Теофана Крил, Тодорчета, Топлеш, Топлик, Тополите, Тотьо Иванов, Транзитна, Тригьово Кладенче, Тунджа, Турист, Турски Дол, Узана, Успех, Филип Тотю, Хан Аспарух, Хан Крум, Хорото, Христо Ботев, Христо Конкилев, Христо Смирненски, Христо Цокев, Цанка Цонева, Цанко Дюстабанов(№2,3), Цанко Стефанов, Чая, Чепино, Червен Мак, Череша, Черковна, Черни Връх, Черни Лом, Чукара, Чучура, Шейново, Шипка, Ю.И.Венелин(№7,9,11,24-30 чет), Юджийн Скайлър, Юрта, Ягода, Язовирна, Ямбол, Яна, Ясен, площади 10-ти Юли, Белорусия, Бесарабия, Добри Пенчев, Марсел Де Бископ, Орлово Гнездо, Отец Паисий, Първи Май, махала Дупели.
57. Петдесет и седми изборен район – Габрово, включващ от гр.Габрово: квартали Войново, Петър Падалски, Славовци, Чехлевци, Шенини, булеварди Априлов(№8-30 чет,34,46), Могильов, Стефан Караджа(№6,27,35-59 неч,65,67,71,73,97-113 неч), улици Акация, Алеко Богориди, Алеко Константинов, Ангел Кънчев(№28,29,31-42,44,45,47-52,54,56), Априловска(№2,6,8,10,11,12), Арх.Атанас Донков, Баждар, Боженци, Борба, Боровска, Братя Гъбенски, Брегалница, Бялката, Ванче Михайлов, Варовник, Васил Друмев, Венера, Венец, Видима, Вихър, Вишеград, Възраждане, Върба, Гаврил Кръстевич, Ген.Никола Рязков, Георги Бочаров, Гоце Делчев, Граничар, Д-р Илиев-детския, Д-р Никола Михов, Д-р Петър Цончев, Д-р Тота Венкова, Даскал Ботьо Петков, Добри Карталов, Добруджа, Драва, Дрен, Евтим Дабев, Елисавета Попантонова, Елха, Емануил Манолов(№2,3,5,6,8,10-13,15), Ерма, Житарска, Звезда, Зелена Ливада, Златна Нива, Знаменосец, Зорница, Иван Вазов, Иван Гюзелев, Изгрев, Каменно Цвете, Катюша, Клокотница, Козлодуй(№6,8), Колева Ливада, Константин Величков, Константин Иречек, Кракра, Лазар Донков, Лазурна, Люлякова Градина, Лястовичка, Македония(№1-7,9-14,16-23,25,27,29), Малина, Марин Дринов(№1,3,7,9-13,15), Мирни Дни, Михаил Петров, Младост, Момина Скала, Морава, Найден Геров, Напредък, Народна Победа, Нарцис, Незабравка, Несебър, Никола Войновски, Никола Стефанов, Николай Палаузов(№6-9,11,13-20,22-24), Нов Живот, Обзор, Околчица, Опълченска(№14,16,20-24,26-38,40-42,44,45,47,49,52), Орел, Охрид, Парижка Комуна, Пенчо Славейков, Петко Каравелов, Петър Михов, Петър Падалски, Пею К.Яворов, Поп Иван Петков, Професор Моров, Прохлада, Пчела, Равнец, Радецка(№32), Радион Умников, Райчо Каролев, Роса, Самара, Св.Св.Кирил и Методий, Светло Бъдеще, Свищовска, Селимица, Синкевица, Скобелевска, Смърч, Средна Гора, Стръмнина, Студентска, Съзаклятие, Тиха, Тихи Кът, Тодор Бурмов, Тракия, Урожай, Устрем, Факел, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Хризантема, Цанко Дюстабанов(№10-12,14-20,22), Цанко Церковски, Цар Калоян, Цветарска, Чавдар, Чайка, Чардафон, Чумерна, Чучулига, Щастие, Ю.И.Венелин(№1,3,5,6,8,12-18 чет,22), Янтра, Ястребец, площади 10-ти Юли, Българка, Пробуда, местности Колева Ливада, Копаците-глушково, Мальова Клада, Хаджи Велчевото, Хаджийска Усойна, Чехлеви Ливади, Шенини и Цнстздунпмг.
58. Петдесет и осми изборен район – Габрово, включващ от гр.Габрово: улица Митко Палаузов(№19), общините Дряново, Трявна, селата Ангелов, Армените, Баевци, Баланите, Балиновци, Банковци, Бекриите, Беломъжите, Бобевци, Богданчовци, Боженците, Бойновци, Бойчета, Болтата, Борики, Борското, Брънеците, Бялково, Валевци, Велковци, Ветрово, Влайчовци, Влаховци, Войнишка, Врабците, Враниловци, Вълков Дол, Гайкини, Гайтаните, Гарван, Геновци, Генчовци, Гергини, Гледаци, Горнова Могила, Гръблевци, Гъбене, Дебел Дял, Джумриите, Дивеци, Дисманица, Донино, Драгановци, Драганчетата, Драгиевци, Драгомани, Думници, Езерото, Живко, Жълтеш, Здравковец, Зелено Дърво, Златевци, Иванили, Иванковци, Иглика, Източник, Калчовци, Камещица, Карали, Киевци, Кметовци, Кметчета, Кози Рог, Колишовци, Копчелиите, Костадините, Костенковци, Кръвеник, Купен, Лесичарка, Ловнидол, Лоза, Малини, Малки Вършец, Малуша, Междени, Мечковица, Милковци, Михайловци, Мичковци, Младен, Млечево, Моровеците, Мрахори, Музга, Николчовци, Новаковци, Овощарци, Орловци, Парчовци, Пейовци, Пенковци, Петко Славейков, Петровци, Пецовци, Попари, Поповци, Поток, Прахали, Продановци, Пъртевци, Райновци, Раховци, Рачевци, Редешковци, Руйчовци, Рязковци, Ряховците, Свинарски Дол, Седянковци, Сейковци, Селище, Семерджиите, Сенник, Смиловци, Солари, Спанци, Спасовци, Старилковци, Стефаново, Стоевци, Стойковци, Стойчовци, Стоките, Столът, Стоманеците, Съботковци, Табашка, Тодоровци, Тодорчета, Торбалъжите, Трапесковци, Трънито, Тумбалово, Търхово, Угорелец, Узуните, Фърговци, Харачерите, Хирево, Цвятковци, Чавеи, Чарково, Червена Локва, Черневци, Читаковци, Чукилите, Шарани, Шипчените, Шопите, Шумата, Яворец, Янковци, Ясените.
59. Петдесет и девети изборен район – Габровски, включващ град Севлиево, селата Агатово, Батошево, Бериево, Боазът, Богатово, Буря, Горна Росица, Градище, Градница, Дамяново, Дебелцово, Добромирка, Душево, Душевски Колиби, Енев Рът, Идилево, Карамичевци, Кастел, Корията, Кормянско, Крамолин, Крушево, Попска.

60. Шестдесети изборен район – Добрич, включващ от гр.Добрич: квартал Петър Сарийски, булеварди 25-ти Септември(№1,3,5,7,11-21 неч,25,27,31,35-43 неч,51,61,63,179,211), Добричка Епопея, Добруджа(№11-21 неч,27-33 неч,35-44,46,143,145,151-169 неч,170-176,178-192,194-201,203-214,216,218,220,233), Трети Март, улици Абрит, Адриана Будевска, Алеко Константинов, Александър Кръстев, Ален Мак(№1-3,4-24 чет), Ангел Кънчев, Ангел Стоянов, Армейска, Асеница, Баба Минка, Баба Тонка, Байкал, Богдан, Боряна(№1,3,5,7,13,15), Брацигово, Бузлуджа, България, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Велико Търново, Вида Димитрова, Витоша, Владая, Войвода Д.Калъчлията, Войнишка, Гвардейска, Ген.Ад.К.Манзей, Ген.Киселев, Ген.Колев, Ген.Л-т Т.Д.Кантарджиев, Ген.М-р Стефан Попов, Ген.Столетов, Георги Бенковски, Георги Измирлиев, Георги Кирков, Горски Извор, Горчиви Чешми, Господин Желязков, Даскал Димитър Попов, Диляна, Добри Немиров, Дора Габе, Драва, Еделвайс, Екзарх Антим, Екзарх Йосиф I, Железничарска, Загоре, Захари Стоянов, Здравец, Иван Вазов, Иван Кършовски, Иван Рилски(№1-8,9-29 неч), Иван Шишман, Индже Войвода, Искър, Йордан Йовков, Калиакра, Каменица(№8-14 чет), Кап.Димитър Списаревски, Кап.Петко Войвода, Кап.Райчо Войвода, Капитан Андреев, Карвуна, Катюша, Кирил и Методий, Климент Охридски(№39-54,56-70 чет), Клисура, Клокотница, Княз Ал.Батенберг(телман), Копривщица, Кочо Честименски, Крайовски Договор, Кубадин(№1-16), Кубрат, Любен Каравелов, Любимец, Люлин, Майор Векилски, Максим Горки, Малка Кайнарджа, Марин Дринов, Марица, Маяк, Методи Кусевич, Младост, Момин Проход, Момина Сълза, Момчил Войвода, Морава, Независимост, Неофит Бозвели, Никола Тахтунов, Оборище, Оп Димитър Ковачев(№1,3,4,6,10,17,19,21), Оп Кузман Христов, Оп Петър Алексиев, П.Д.Петков, Панайот Волов, Панайот Станчев, Панайот Хитов, Петрохан, Петър Берон, Победа, Поп Богомил, Пробуда, Радецки, Разлог, Райко Даскалов, Райко Цончев, Руен, Сава Огнянов, Сан Стефано, Свщ.Павел Атанасов, Силистра, Сима Войвода, Сирма Войвода, Славянска(№15-23,25-31 неч), Софроний Врачански, Стара Планина, Стефан Караджа, Стилиян Чилингиров, Стоил Войвода, Стоян Михайловски, Страхил Войвода, Страцин, Твърдица, Тимок, Тодор Каблешков, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Кардам, Хан Крум, Хан Омуртаг, Хан Тервел, Хемус, Христо Смирненски, Цар Иван Асен, Цар Калоян, Цар Петър, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Черноризец Храбър, Четник Никола Алексиев, Шести Септември(№40,45), Шипка, Ябълкова Градина, Явор, площади Вица Попова, Свобода и Авиограда, Жп Блокове, Западна Кр. Зона Ул.Шеста, Западна Кр.Зона Ул.Пета, Западна Кр.Зона Ул.Първа, Западна Кр.Зона Ул.Трета, Лозята I Път, Лозята II Път, Лозята III Път, Лозята Главен Път, Лозята Двеста Двадесет И Пета, Лозята Двеста Двадесет И Първа, Лозята Двеста Двадесет И Трета, Лозята Ул.Двадесет И Втора, Лозята Ул.Двадесет И Девета, Лозята Ул.Двадесет И Пета, Лозята Ул.Двадесет И Първа, Лозята Ул.Двадесет И Трета, Лозята Ул.Двадесета, Лозята Ул.Дванадесета, Лозята Ул.Девета, Лозята Ул.Десета, Лозята Ул.Единадесета, Лозята Ул.Осемнадесета, Лозята Ул.Осма, Лозята Ул.Пета, Лозята Ул.Петнадесета, Лозята Ул.Седемнадесета, Лозята Ул.Седма, Лозята Ул.Сто И Десета, Лозята Ул.Сто И Единадесет, Лозята Ул.Сто И Осма, Лозята Ул.Сто И Пета, Лозята Ул.Сто И Петнадесета, Лозята Ул.Сто И Шеста, Лозята Ул.Тридесет И Седма, Лозята Ул.Тридесет И Шеста, Лозята Ул.Тридесета, Лозята Ул.Тринадесета, Лозята Ул.Четвърта, Лозята Ул.Четиридесет И Седма, Лозята Ул.Четиринадесета, Лозята Ул.Шестнадесета, Общежитие Студентско, Околовр.Път С.Козлодуйци, Околовръстен Път Пр.Зона Север, селата Богдан, Бранище, Врачанци, Долина, Дончево, Златия, Малка Смолница, Одринци.
61. Шестдесет и първи изборен район – Добрич, включващ от гр.Добрич: квартали Балик, Иглика, Строител, Христо Ботев, булеварди 25-ти Септември(№76), Добруджа(№5,7,9,22,24), Русия(№4-98 чет,102-142 чет,146-214 чет), улици Аврора, Агликина Поляна, Албена, Арда(№39,41,43,45-53,54-74 чет), Баба Парашкева, Бачо Киро(№9-37 неч,41,43), Божур, Бойчо Огнянов, Боровина, Боряна(№2,4,6,8,15,17,19,20,21-35 неч,36-48 чет), Бяла Река, Виолета, Възход, Ген.Георги Попов(№18-61,63-102,104), Гривица(№7,9-32,34-40 чет), Девня, Детелина, Добро Поле, Дуранкулак, Емона, Златен Клас, Зорница, Ивайло, Калина, Каменица(№1-7,9,11,16,21,24), Ковачевци, Купен, Лилия, Липите, Лом, Малина, Маргарита, Митко Палаузов, Надежда, Оп Димитър Ковачев(№8,23,25,27,30-42 чет,43-46,51-57 неч,58-66 чет,67,68), Опълченска, Орфей, Преслав, Ралица, Родопи, Роза, Ружа, Русалка, Самарско Знаме, Теменуга, Тополите(№7-17 неч), Тракия, Трапезица, Трепетлика, Тунджа(№20-30 чет,32-39,41-53 неч,57), Хризантема, Христо Ботев(№8,10,12,14-25,27-53,55-59,61,62,63-103 неч,117), Цар Освободител, Чайка, Черно Море, Ясна Поляна и Околовръстен Път Балик.
62. Шестдесет и втори изборен район – Добрич, включващ от гр.Добрич: квартали Добротица, Дружба, булеварди 25-ти Септември(№10-22 чет,23,26,28,32,34,38,40,42,48,51,52,56-66 чет,78,86,92), Добруджа(№10-20 чет,26,30,32), Русия(№1-3,7-33 неч,37-45 неч,49-93 неч,99), улици Акация, Александър Стамболийски, Ален Мак(№5-15 неч,19,26-32 чет), Арда(№1-38,40,42,44), Асен Златаров, Балкан, Батак, Батовска, Бачо Киро(№1-6,8,10,12), Беласица, Белмекен, Боримечка, Брегалница, Вардар, Вит, Вихър, Волга, Ген.Георги Попов(№1-17,19), Ген.Гурко, Ген.Скобелев, Ген.Цимерман, Горица, Гоце Делчев, Гривица(№1-6,8), Д-р Иван Пенаков, Д-р К.Стоилов, Даме Груев, Дойран, Дунав, Елисейна, Ерма, Иван Георгиев, Иван Рилски(№10-22 чет,31-49 неч), Иван Х.Вълков, Изгрев, Иларион Макариополски, Илинден, Ильо Войвода, Климент Охридски(№1-18,20,21,24-29,31,32-38 чет), Княз Дондуков, Кокиче, Кольо Фичето, Ком, Кубадин(№17-33,35-45 неч), Лозарска, Любен Станчев, Любомир Бобевски, Люлебургаз, Места, Михаил Андреев, Незабравка, Никола Петков, Огоста, Одрин, Осми Март, Осъм, Отец Паисий, Охрид, П.Р.Славейков, Пере Тошев, Перущица, Плиска, Полк.Дрангов, Полк.Калотинов, Простор, Първомайска, Райна Княгиня, Река Чая, Ропотамо, Росица, Синчец, Славянска(№1-6,8-13), Спартак, Средна Гора, Стефан Стамболов, Странджа, Струма, Суха Река, Тополите(№1-5,6-18 чет,22,32,36), Триадица, Тунджа(№4,6,8-17,19-31 неч), Устрем, Хайдут Пейо, Христо Ботев(№2-7,9,11,13), Цанко Церковски, Шести Септември(№14,27), Янтра, площади Македония, Свобода и Варненски Път, Околовръстен Път Добротица, Околовръстен Път Дружба 4.
63. Шестдесет и трети изборен район – Добрички, включващ община Балчик, селата Батово, Бдинци, Бенковски, Ведрина, Владимирово, Вратарите, Генерал Колево, Гешаново, Дебрене, Драганово, Енево, Карапелит, Козлодуйци, Котленци, Крагулево, Ловчанци, Ломница, Лясково, Медово, Методиево, Миладиновци, Ново Ботево, Одърци, Опанец, Орлова Могила, Паскалево, Плачидол, Победа, Подслон, Полковник Иваново, Полковник Минково, Полковник Свещарово, Попгригорово, Прилеп, Приморци, Пчелино, Пчелник, Росеново, Самуилово, Свобода, Славеево, Смолница, Соколник, Стефан Караджа, Стефаново, Стожер, Тянево, Царевец.
64. Шестдесет и четвърти изборен район – Добрички, включващ общините Генерал Тошево, Каварна, Шабла.
65. Шестдесет и пети изборен район – Добрички, включващ общините Крушари, Тервел, селата Алцек, Божурово, Воднянци, Добрево, Дряновец, Житница, Камен, Овчарово, Сливенци, Фелдфебел Денково, Хитово, Черна.
66. Шестдесет и шести изборен район – Кърджали, включващ от гр.Кърджали: квартал Възрожденци(№5,7,14,25,36,41,42,49,61,100-102,107), булевард Христо Ботев(№102), улици Артескос(№133), Васил Друмев(№29), Захари Зограф(№38), Йордан Йовков, Никола Иванов(№20,22), от С.Айрово: улици Детелина, Христо Ботев, от С.Опълченско: улици Ален Мак, Васил Левски, Изгрев, Младост, Първи Май, селата Багра, Бащино, Бели Вир, Бели Пласт, Бленика, Божак, Бойно, Болярци, Брош, Бяла Поляна, Бялка, Велешани, Висока, Висока Поляна, Вишеград, Водач, Воловарци, Върбенци, Главатарци, Глухар, Гняздово, Голяма Бара, Горна Крепост, Гъсково, Даскалово, Добриново, Долище, Долна Крепост, Драганово, Дъждино, Дъждовница, Дънгово, Дядовско, Енчец, Жинзифово, Житарник, Житница, Зайчино, Звезделина, Звезден, Звиница, Звъника, Звънче, Зелениково, Зимзелен, Зорница, Иванци, Илиница, Калинка, Калоянци, Каменарци, Каняк, Кобиляне, Кокиче, Кокошане, Конево, Костино, Крайно Село, Крин, Крушевска, Крушка, Кьосево, Лисиците, Лъвово, Люляково, Лясково, Майсторово, Македонци, Мартино, Миладиново, Минзухар, Мост, Мургово, Мъдрец, Невестино, Ненково, Орешница, Охлювец, Панчево, Патица, Пеньово, Пепелище, Перперек, Петелово, Повет, Пропаст, Пчеларово, Пъдарци, Рани Лист, Ридово, Рудина, Сватбаре, Свободиново, Севдалина, Седловина, Сестринско, Сипей, Скалище, Скална Глава, Скърбино, Снежинка, Соколско, Соколяне, Солище, Срединка, Старо Място, Стражевци, Стражница, Страхил Войвода, Стремово, Стремци, Татково, Тополчане, Три Могили, Ходжовци, Царевец, Чеганци, Черешица, Черна Скала, Черньовци, Чилик, Чифлик, Широко Поле, Яворово, Яребица, Ястреб.
67. Шестдесет и седми изборен район – Кърджали, включващ от гр.Кърджали: квартали Веселчани-1, Веселчани-2, Възрожденци(№1-4,6,8-13,15-24,26-29,32-35,37,39,40,44-47,50-58,60,62,82-85,89-99,103-106,233-238), Възрожденци-прилепци, Горна Гледка, булеварди Беломорски, България, Сан Стефано, Тракия, Христо Ботев(№33,38,40,42,43,46,47,51,55-61 неч,67,68-74 чет,78,80,83,86-88,90,93,105,107,112,113,123,138), улици Аида, Акад.Проф.Любомир Милетич, Алада, Алеко Константинов, Александър Занков, Ален Мак, Ана Вентура, Ана Маймункова, Ангел Каралийчев, Ангел Кънчев, Антим I, Арда, Ардинска, Артескос(№20,135), Баба Тонка, Балкан, Беласица, Бели Брези, Бистрица, Богдан, Брацигово, Бузлуджа, Булаир, Васил Априлов, Васил Друмев(№17,25,31,36,38,42,44), Васил Левски, Вашингтон, Вежен, Вела Пеева, Вела Пискова, Велико Търново, Веслец, Вец, Виолета Якова, Владая, Волга, Възрожденска, Вълчо Табаков, Вършец, Въча, Генерал Вл.Стойчев, Генерал Генев, Генерал Делов, Генерал Чернозубов, Георги Бенковски, Георги Кондолов, Георги Сава Раковски, Георгица Карастоянова, Д-р Георги Попмаринов, Дарец, Девети Май, Деде Агач, Детелина, Джебелска, Джон Атанасов, Димитър Маджаров, Добри Чинтулов, Добрич, Добруджа, Дойран, Доспат, Драва, Дружба, Евридика, Екзарх Йосиф, Елена Гичева, Елин Пелин, Жечка Карамфилова, Жълтуша, Заводска, Задболничен Квартал, Захари Зограф(№3,26,28,32), Захари Стоянов, Здравец, Златица, Ивайло, Иван Балкански, Иван Вазов, Извън Рег.Пл.Пътя за Ардин, Извън Чертите Плачи Мост, Извън Чертите Под Психиатри, Извън Чертите Ст Кладенец, Искър, Йорданка Чанкова, Кадрие Лятифова, Кап.Георги Георгиев, Капитан Петко Войвода, Кирил и Методий, Климент Охридски, Клокотница, Крайбрежна, Крайна, Кубрат, Лилия Карастоянова, Лиляна Димитрова, Люлин, Македония, Мара Михайлова, Мара Мутафова, Мара Петлякова, Марица, Места, Металург, Миньорска, Мир, Морава, Мургаш, Назъм Хикмет, Незабравка, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Иванов(№12), Никола Фичев, Оборище, Огоста, Одеса, Омуртаг, Опълченска, Орфей, Осми Март, Осми Октомври, Осогово, Отец Паисий, Параскева Ванкова, Пейо Крачолов Яворов, Перперикон, Перущица, Пета, Пети Декември, Пети Септември, Петко Калчев, Петко Рачов Славейков, Петя Караколева, Пирин, Плиска, Победа, Полк.Петър Дервингов, Преслав, Преспа, Пролет, Първа, Първи Май, Пътя За Калинка, Райна Княгиня, Републиканска, Рила, Родопи, Рожен, Росица, Руен, Руси Русев, Самуил, Северна, Синчец, Славянска, Софроний Врачански, Средец, Средна Гора, Стадионска, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Стоян Терзиев, Странджа, Строител, Струма, Тина Киркова, Тодор Каблешков, Тополница, Трапезица, Три Уши, Тринадесети Март, Тутракан, Устрем, Хан Аспарух, Хвойна, Христо Ботев, Христо Г.Данов, Цар Калоян, Червена Стена, Черни Връх, Шейново, Шипка, Юмер Лютви, Юндола, Язовирска, Яна Лъскова, Янтра, местности Дур Балък 300, Дур Балък 301, Зона 28, Зона 3, Мари Ери 5, Мъчилището 20, Пътя За Петлино 6, Чаир Тарла 19, Юренлик, Язовирна Стена, от С.Айрово: улици Арда, Бреза, Вела Пеева, Генерал Гурко, Иван Вазов, Кубрат, Орфей, Осми Март, Пеньо Пенев, Родопи, Юндола, Ястреб, от С.Опълченско: улици Бистрец, Петър Мирчев, Хан Крум, махала Сестрица и Извън Регулацията, селата Островица, Петлино, Прилепци, Резбарци.
68. Шестдесет и осми изборен район – Кърджалийски, включващ община Кирково, град Момчилград.
69. Шестдесет и девети изборен район – Кърджалийски, включващ община Крумовград, селата Ауста, Багрянка, Балабаново, Биволяне, Врело, Върхари, Горско Дюлево, Груево, Гургулица, Девинци, Джелепско, Друмче, Загорско, Звездел, Каменец, Карамфил, Конче, Кос, Кременец, Лале, Летовник, Манчево, Момина Сълза, Нановица, Неофит Бозвелиево, Обичник, Пазарци, Пиявец, Плешинци, Постник, Прогрес, Птичар, Равен, Ралица, Садовица, Свобода, Седефче, Седлари, Сенце, Синделци, Соколино, Татул, Чайка, Чобанка, Чомаково, Чуково, Юнаци.
70. Седемдесети изборен район – Кърджалийски, включващ общините Ардино, Джебел, селата Бакалите, Безводно, Беснурка, Божурци, Боровско, Босилица, Бостанци, Бърза Река, Верско, Вождово, Войново, Възел, Габрово, Душка, Железник, Женда, Йончово, Каблешково, Комунига, Копитник, Куцово, Мурга, Небеска, Нови Пазар, Новоселище, Ночево, Паничково, Пряпорец, Русалина, Соколите, Среднево, Средска, Черна Нива, Черноочене, Ябълчени.
71. Седемдесет и първи изборен район – Кюстендил, включващ от гр.Кюстендил: квартали Бузлуджа, Комплекс Изток, улици Александър Димитров, Александър Стамболийски(№51,53,55,66-72 чет), Ален Мак, Ангел Кънчев, Антим I, Априлско Въстание, Архимандрит Зинови, Асен Златаров, Банщица, Бачо Киро, Битолска, Босилеградска, Братя Миладинови, Бреза, Бузлуджа, Булаир, Буревестник(№1-13 неч,15-23,27,30,33-36), България(№7,9-12,14-16,18,19,22-34,36-47,50,52,53-61 неч), Васил Друмев, Васил Петлешков, Веса Паспалеева, Власина, Вола, Врабча, Възраждане, Габрово, Георги Друмохарски, Георги Тертер, Георги Цариградски, Глоговска, Гороцветна(№49,55,57,59,64-70 чет,74), Гоце Делчев, Гургулят(№15), Даскал Дамаскин(№5,7,9,14), Даскал Димитри(№21-27 неч,30,31,33), Двадесети Април, Девети Май, Деветнадесети Февруари, Демокрация(№58), Димитър Беровски, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дондуков, Драгоман, Драгомир, Дрин, Еверест 84, Евлоги Георгиев(№2,4,6), Единадесети Август(№9,11,20,24,26), Елисавета Багряна, Емануил Попдимитров, Емил Марков, Ефрем Каранов, Ефрем Каранфилов(№2,4,6-12,14,16,18,19,20,22), Жан Жорес, Жельо Демиревски, Жп Гара, Земен, Зимница, Златна Панега, Ивайло, Иван Банков, Иван Шишман, Иглика, Игнат Барбар, Илинден, Индустриална, Искър, Йосиф Ковачев, Казанлък, Камчия, Климент Охридски, Клокотница, Княз Ал.Батенберг(№2-20 чет,21-24,27-30), Козлодуй, Константин Николов, Кочо Честименски, Кракра, Кресна, Крум Зарев, Кубрат, Кукуш, Липа, Лисец, Любен Харалампиев, Любимец, Людмил Янков(№34-40 чет), Люле Бургас, Люлин, Маестро Никола Атанасов, Македония, Малчика, Мара Гидик, Мездра(№2-12 чет,14-32,34-55,57,59,61,65,67), Места, Митко Палаузов, Младост, Мориц Леви, Незабравка, Неофит Бозвели, Неофит Рилски(№16,22,24,36), Никола Атанасов, Никола Вапцаров, Николай Рукавишников, Оборище, Овощарска, Одрин, Октомврийска Революция, Опълченска, Осми Март, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Войвода(№6), Петър Берон, Плиска, Пловдив, Прогона, Раденко Видински, Райна Цанева, Раковски, Риша, Родопи, Ропотамо, Самодивска, Свищов, Скобелев, Сливница(№29-37 неч), Соволска, Спартак, Спасовица, Средна Гора, Стаматов, Стефан Караджа(№4,6-8,10-18,20,22-28,30,31-39 неч), Столетов, Стоян Венев, Струма, Сълза, Тимок, Тодор Пеев, Трайко Китанчев, Тракия, Траянова, Три Уши, Трън, Узунов, Хаджи Димитър, Христо Ботев(№14-36 чет,40,48,50,52), Христо Лекарски(№3,5,7,9), Цар Крум, Цар Михаил(№6,8,11,12,13-21 неч), Цар Освободител(№246,248,261,262,270,276,284,288,290-292,294,320-328 чет), Цар Петър, Цар Симеон I(№1-17,19-21,23-38,40-43,45-49,51-53,55,56,73-83,85,87), Цариградска, Цветна Градина, Цвятко Радойнов, Църноок, Чайка, Чаталджа, Черенец, Шести Септември, Янтра, площад Кирил и Методий, местности Гърлянски Черешарник, Лозенски Механи, Модро Поле, Николичевски Път, Полски Имоти, махала Корубанска, община Трекляно, селата Блатец, Бобешино, Буново, Вратца, Гирчевци, Горановци, Горна Брестница, Горна Гращица, Горно Уйно, Гурбановци, Гърбино, Гърляно, Гюешево, Дворище, Дождевица, Долна Гращица, Долно Село, Долно Уйно, Драговищица, Жабокрът, Жеравино, Жиленци, Ивановци, Каменичка Скакавица, Коняво, Копиловци, Коприва, Кутугерци, Кършалево, Леска, Лисец, Лозно, Ломница, Мазарачево, Николичевци, Полетинци, Полска Скакавица, Преколница, Радловци, Раждавица, Раненци, Режинци, Ръсово, Скриняно, Соволяно, Стенско, Таваличево, Церовица, Црешново, Цървендол, Цървеняно, Чудинци, Шипочано, Шишковци, Ябълково.
72. Седемдесет и втори изборен район – Кюстендилски, включващ от гр.Дупница: квартали Бистрица, Дупница, Елица, Люляк, Старите Жилища, Чавдар Войвода, Южен, улици Академик Петър Динеков(№8,10,12-27,31,32,33-39 неч), Алеко, Александър Стамболийски, Андон Величков, Арда, Асен Златаров, Асен Меджидиев, Атанас Величков, Бачо Киро, Бел Кладенец, Бешика, Бисеров, Битоля, Богдан Петров, Ботьо Петков, Братя Миладинови, Бузлуджа, Булаир(№1,3,5,7,9-56,58,60,62,64-77,79,81), Бяло Море, Велико Търново, Венелин(№1-53,55-89 неч,91-122,124-145,147-156,158,165), Витоша, Владимир Димитров Майстора, Влахина Планина, Войводска, Втора, Генерал Владимир Вазов(№1-11 неч,13-22,24-26,28,32), Гео Милев, Гергана, Граничар, Двадесет И Втори Март, Димчо Дебелянов, Добруджа, Драган Овчаров, Дружба, Евтим Трайчев, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Жива Вода, Захари Бобошевски, Иван Шишман, Игумен Йосиф, Илинден, Искър, Йордан Йовков, Калина, Калоян, Кирил и Методий, Княз Ал.Батенберг, Княз Борис I, Латинка, Лилия, Липа, Люляк, Максим Горки, Малина, Мальовица, Марин Дринов, Милин Камък, Мир, Неофит Рилски, Никола Чомаков, Одрин, Орляк, Оструган, Отец Полихроний, Пазарна, Патриарх Евтимий, Побит Камък, Прогона, Професор Ал.Балабанов, Професор Александър Балан, Първа, Първи Май, Рилски Езера, Рилски Манастир, Родопи(№9-17 неч,66-72 чет,74-91,93,95,97,101-115 неч), Ропотамо, Росица, Свети Георги(№1-15,17,19,23,25,27,31-37 неч,41), Свети Иван Рилски(№2-10 чет,11,12,14,15,21-27 неч,102-108 чет,140,149,151,153,157,161-179 неч,185-209 неч,213-223 неч,227,229,231,235-287 неч,288,289-327 неч,328,329,331-334,335-345 неч,349,351,371,380-390), Седма Рилска Дивизия, Скакавица, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Тишина, Тобеница, Трета, Трети Гвардейски Полк(№1-15,17-27 неч,29-47,49,50,51-67 неч), Тумбата, Тунджа, Фенерка, Хан Аспарух(№2,4), Христо Смирненски(№1-6), Цанко Церковски, Цар Иван Асен II, Цар Симеон Велики, Черни Връх, Яне Сандански, Янтра, местност Жива Вода, махала Гиздова, общините Рила, Сапарева Баня, селата Бистрица, Крайни Дол, Крайници, Самораново, Червен Брег.
73. Седемдесет и трети изборен район – Кюстендилски, включващ от гр.Дупница: квартали Велчова Завера, Възход, Пейо К.Яворов, Развесена Върба, Химик, улици Академик Петър Динеков(№1-7,9,11), Ана Малашевска, Антим I, Антон Страшимиров, Аракчийски Мост, Баба Ната, Баба Тонка, Бабуна Планина, Балановска Пътека, Балкан, Батак, Беласица, Бенковски, Бистрица, Благодарност, Брегалница, Бричи Бор, Булаир(№2,4,6,8), Вардар, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Разсолков, Венелин(№58-90 чет), Верила, Втори Януари, Възраждане, Генерал Владимир Вазов(№2-12 чет), Генерал Георги Тодоров, Георги Измирлиев, Георги Икономов, Горица, Гоце Делчев, Дамка, Даскал Христо Тодоров, Джерман, Димитър Радев, Доктор Сапунджиев, Дора Габе, Драгой Болярин, Дренски Рид, Дунав, Дупките, Дупница, Дъб, Еделвайс, Елисавета Багряна, Ерусалим, Жп Гара Приемна, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Каваклия, Китка, Климент Охридски, Клисура, Клокотница, Кокиче, Комитска, Крайречна, Кракра Пернишки, Кресна, Криволак, Кулата, Лакатица, Лоза, Любен Каравелов, Мадара, Македония, Марица, Марков Камък, Места, Метоха, Миньор, Морава, Мусала, Начо Величков, Невена Коканова, Неофит Бозвели, Никола Лазарков, Никола Малашевски, Николаевска, Омуртаг, Опълченска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отец Паисий, Отовица, Охрид, Паничище, Патрики Сандев, Петрохан, Петър Берон, Пирин, Пиротска, Плиска, Победа, Поп Харитон, Преслав, Преспа, Пролет, Разметаница, Райна Княгина, Раковска, Рила, Родопи(№1-8,10-16 чет,18-47,49-62,64,69,73), Руен, Рупите, Русалка, Самоковско Шосе, Саморанска, Свети Георги(№16-34 чет,43-63 неч), Свети Иван Рилски(№16,20,22,24,29-36,38-44 чет,46-53,55-65,67,68,70-73,75,76,79,81-87,89-95,97,101-141 неч,145,147), Свети Никола, Свобода, Скопие, Славейков, Солун, Софийско Шосе, Софроний, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Струга, Стръмна, Теменуга, Тодор Самодумов, Тракия, Трети Гвардейски Полк(№52-66 чет,68-97,99-113 неч), Труд, Тютюнева Долина, Фани Попова-Мутафова, Хаджи Димитър, Хан Аспарух(№1-15 неч,21,23), Хан Крум, Хан Кубрат, Хемус, Хисара, Христаки Павлович, Христо Ботев, Христо Грънчаров, Христо Смирненски(№7-13,15), Цар Освободител, Цар Самуил, Царичина, Чайка, Чаталджа, Черковна, Шейново, Шипка, Яворов, местности Дренски Рид, Пульова Воденица и Площад Независимост, общините Бобов Дол, Бобошево, Кочериново, Невестино, селата Баланово, Блатино, Грамаде, Делян, Джерман, Дяково, Кременик, Палатово, Пиперево, Тополница, Яхиново.
74. Седемдесет и четвърти изборен район – Кюстендилски, включващ от гр.Кюстендил: квартали Герена, Запад, Осогово, Румена Войвода, улици Аверки, Авксентий Велешки, Александър Стамболийски(№1-13,15-17,19-26,28-31,33,35-39,41-47 неч,48,49,50-64 чет), Арда, Асен Суичмезов, Бабуна, Банска, Батак, Бащовица, Беласица, Белият Камък, Бенковски, Бистрица, Боровец, Буревестник(№4-14 чет), Бурин Дол, България(№2,4,6), Васил Априлов, Велбъжд, Веслец, Виница, Вит, Витоша, Владимир Димитров Майстора, Генерал Заимов, Генерал Крум Лекарски, Гео Милев, Георги Горанов, Гладстон, Голак, Гороцветна(№1-20,22-27,29,35,37,39,41-46,50,52,54,60), Гранички Път, Граф Игнатиев, Гургулят(№1-9,11,13), Гюешевско Шосе, Даскал Дамаскин(№6,8,12,17-29 неч,31-42,44-52 чет), Даскал Димитри(№1-20,22-28 чет), Двадесет И Осми Февруари, Демокрация(№1,6,8,10,13,14,16,19-21,23-25,29-34,36-38,39-49 неч,57,61), Димитър Грънчаров, Димитър Пешев, Добрич, Евлоги Георгиев(№1,3,5,7,8-10), Еделвайс, Единадесети Август(№1,3-5,6-14 чет), Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Ефрем Каранфилов(№1,3,5), Жданов, Захари Стоянов, Здравец, Зора, Иван Вазов, Изгрев, Иларион Ловчански, Иларион Макариополски, Ильо Войвода, Йордан Захариев, Йордан Йовков, Йордан Митрев, Каблешков, Кадин Мост, Калосия, Калоян, Каменица, Карпош, Кириат Оно, Кирил Цонев, Княз Ал.Батенберг(№1-13 неч,17), Княз Богороди, Кокиче, Колуша, Костадин Поппандов, Крали Марко, Криволак, Лавеле, Левски, Лиляна Димитрова, Лозенград, Любен Каравелов, Любчо Кечев, Людмил Янков(№2-20 чет,24-30 чет,31,32,39-55 неч), Манастирска, Марин Дринов, Марица, Мария Грубешлиева, Медковец, Мездра(№1-13 неч), Метохия, Млада Гвардия, Морава, Мусала, Невестинско Шосе, Неофит Рилски(№1,3-5,6-14 чет), Орлица, Осоговска, Отец Паисий, Охрид, Панайот Хитов, Парижка Комуна, Парчевич, Пауталия, Пенчо Славейков, Перущица, Петко Войвода(№1,3,5), Петър Ников, Пирин, Пиянец, Площад Тодор Ангелов, Победа, Полковник Стефан Манов, Порой, Преславска, Пролет, Професор Георги Паспалев, Първи Май, Радецки, Радослав Нотев, Ракла, Рила, Руен, Румена Войвода, Савойски, Самуил, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свети Мина, Седемнадесети Януари, Сенокос, Синчец, Славянска, Сливница(№9-27 неч), Солун, София, Софроний, Стара Планина, Стефан Караджа(№1,3,5), Страцин, Стрелча, Стрема, Студен Кладенец, Теменужка, Тинтява, Три Кладенци, Трифон Стефанов, Тутракан, Филип Тотю, Хаджи Йоаким, Хайдушка, Хан Аспарух, Харковска, Хижата, Хисарлъка, Христо Ботев(№2-8,9-33 неч,37-47 неч), Христо Лекарски(№2-12 чет), Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Борис I, Цар Михаил(№5,7,9), Цар Освободител(№1,2,4,6-10,13,15,17,21-31 неч,32,33,35,38,40,41,45-47,49,51,52,54,62,63,67,69-74,77-80,82,84,86- 94,96,100,123,127,129,135,137,138,142,145-148,151,153,155-159,168-172,174,192,193,195,197,201,203,210,215,217,218,228-230,233-236,238-244,249-257 неч,261,267), Цар Симеон I(№59,61,63-72), Чапаев, Черешово Топче, Черна Река, Черно Море, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Юстиниян, Яворов, Ямбол, Яне Сандански, местности Гола Велика, Змиярника, Хисарлъка, махала Стаева, селата Багренци, Берсин, Богослов, Грамаждано, Граница, Катрище, Лелинци, Нови Чифлик, Ново Село, Пиперков Чифлик, Савойски, Сажденик, Слокощица, Търновлаг, Търсино, Цървена Ябълка
75. Седемдесет и пети изборен район – Ловеч, включващ от гр.Ловеч: квартали Здравец, Младост(№44,307,309,310,315-322), Червен Бряг, булевард България(№55,57,59,60,62,64-68,70-72,74,77,79,81-86,88,90,96-102 чет,108,110,112), улици Алексей Куропаткин, Амбарица, Ангел Кънчев(№2,4,6-10,12-22,24,26,28), Бяло Море, Вардар, Васил Петлешков, Върхът, Ген.Доброволски, Ген.Паренсов, Георги С.Раковски(№1-3,5-17,19,20,24-30 чет), Двадесет И Втори Август(№2,4,8,10,14), Дунав, Илинден, Инж.Ненчо Ганев, Инж.Петър Иванчев(№2-18 чет,19-25), Клокотница, Княз Имеретински(№1-29 неч,62-68 чет,71,72,75-81 неч,85,89,93,95,97,101,103,107), Лале, Любен Каравелов, Марко Крачунов, Матея Кръстев, Михаил Петков, Могилата, Осъмска(№26-41,43,70), Панайот Волов, Панайот Хитов, Перущица, Петко Р.Славейков, Петър Граматик, Пирот, Подп.Александър Кусев(№3,5,9,12-18 чет,21,23), Подп.Тутолмин, Пол.Жребков, Проф.Беньо Цонев, Райна Княгиня, Рила, Свобода, Сливница, Стоян Цанков, Тодор Каблешков, Трети Март(№2,4,9-19 неч,21-47,49-57 неч), Търговска(№70-78 чет,79,81-88,89-113 неч,123,129), Хан Крум(№21-31 неч,32,34-41,42-60 чет), Хан Кубрат, Харманска(№1-5,7-14,16,26-36 чет,37-40,41-75 неч), Христо Ботев(№22-28 чет,32,34,36-43,45-47,49,50,51-57 неч), Христо Русков, Цар Асен Първи(№1-14,31,33,35,38,40,42), Цар Освободител(№37-45 неч,78,80,82,86), Цачо Шишков(№39-45 неч,51-57 неч,61,63,65,66,68,71-77 неч), Чешмата, Шести Септември, Шипка, местности Липака, Синан Тепе, Червен Бряг и Дзс-м.Музговото, Жп Спирка, Източна Индустриална Зона, Кантон 11 12, Северна Индустриална Зона, община Летница, селата Александрово, Баховица, Владиня, Горан, Гостиня, Деветаки, Дойренци, Дренов, Йоглав, Лисец, Пресяка, Скобелево, Славяни, Слатина, Смочан, Тепава, Умаревци, Хлевене, Чавдарци
76. Седемдесет и шести изборен район – Ловеч, включващ от гр.Ловеч: квартали Изгрев, Младост(№38,40,301-306,308,311-314,323-328,332), булевард България(№19-25 неч,29-37 неч,38,40,42,46,48-52,54,56), улици 34-ти Пехотен Полк, Акад.Анастас Иширков, Акад.Иван Урумов, Акация, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ана Предич, Ангел Кънчев(№1,3,5), Балканска, Бачо Киро, Васил Героя, Васил Джабарски, Васил Йонков-Гложенеца, Васил Левски, Велики Преслав, Величка Хашнова, Витоша, Възрожденска, Габрака, Ген.Гембицки, Ген.Столетов, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски(№21,23,25), Граф Игнатиев, Даскал Манол, Даскал Никола, Двадесет И Втори Август(№1-13 неч), Дикисанска, Димитър Пъшков, Дойран, Доктор Васил Каракановски, Доктор Никола Сяров, Доктор Съйко Съев, Дълбокия Път, Дядо Дончо, Ивайло, Иван Вазов, Иван Драсов, Иларион Ловчански, Иларион Макариополски, Инж.Петър Иванчев(№1-17 неч), Искър, Княгиня Невинна, Княз Александър I Батенберг, Княз Имеретински(№8-28 чет,34-37,40,41,44,45,47-53,55-59,61-67 неч), Люлин, Мадара, Маестро Камен Луков, Марин Поплуканов, Митропол.Дионисий Ловчански, Михаил Попович, Мишева, Момина Сълза, Момчил Войвода, Нарцис, Ната Стоянова, Неофит Рилски, Никола Петков, Никола Цвятков, Николчо Терзиев, Оборище, Одрин, Осъмска(№1,2,4-25), Осъмски Юнак, Отец Климент, Отец Паисий, Панайот Пипков, Пано Рогозаров, Пастор Стефан Гечев, Патриарх Евтимий, Пирин, Пладнище, Плиска, Подп.Александър Кусев(№4,6,8,10), Проф.Д-р Стефан Ватев, Райкова Кошара, Ракита, Св.Св.Кирил и Методий, Синчец, Сирко Станчев, Стара Планина, Стефан Караджа, Съйко Съйчев, Тодор Стратиев, Тодор Чернев, Тома Давидов, Тракийска, Трети Март(№6-20 чет), Търговска(№1,3-8,10-12,15,21,24,25,27,29,34,36,38,48,50,54,55,58,67-77 неч), Уста Колю Фичето, Феликс Каниц, Хаджи Димитър, Хаджиненчева, Хан Крум(№1-17,20-30 чет), Хан Омуртаг, Харманска(№15-21 неч,22-24,25-35 неч), Хисарска, Христо Ботев(№1,5,12-14,16-20,21-33 неч), Христо Иванов-големия, Цар Асен Първи(№17-20,22,25-27,29,30-36 чет), Цар Иван Александър, Цар Иван Шишман, Цар Освободител(№3,6,9-12,14,17,18,21-27,29-31,33,35,38,42-54 чет,64-76 чет), Цар Самуил, Цачо Шишков(№3,5,10-13,15-21,23-26,28-32,34-38,40,42,50,52,54), Чаталджа, Черковна, Черно Море, Чуклата, Юрий Гагарин, Янтра, площад Тодор Кирков, местности Бабаковец, Печковец, Сливек и Психоболница, Южна Индустриална Зона, от Гр.Троян: квартали Буковец, Черногор, улици Архимандрит Макарий, Асен И Петър(№1,3,9-15 неч), Бочо Донев, Васил Левски(№51-67 неч,75,84-102 чет,103-105,107-109,111,113-139,141,143,147,156,158-163,165-171 неч,172,173,175,180-185,188,190,194-220 чет), Васил Спасов, Георги Бенковски(№43-49), Георги С.Раковски(№3,5,7,15), Д-р Спас Бояджиев(№1-9 неч), Дядо Петър Табаков, Еделвайс, Здравец, Иван Памукчиев, Любен Каравелов(№1-31,33-53,55-61 неч), Минко Ив.Марковски, Минко Николов, Минко Радковски, Незабравка(№19-55 неч,58-80 чет), Осми Март, Охрид, Пейо К.Яворов, Пенчо Х.Найденов, Петко Р.Славейков, Проф.Никола Шипковенски, Радецки, Св.Св.Кирил и Методий, Симеон Велики(№98-134 чет,141-193 неч,197), Стара Планина, Стефан Караджа(№2-14 чет,16-33,35-59,61-69 неч), Тома Хитров(№3,5-12,14,15-23 неч), Хаджи Димитър, Хан Аспарух(№1-19), Христо Ботев(№43-49 неч,53-67 неч,68-72,74,76-93,95-103,105,107,108-140 чет,144-156 чет) и Общ.Елпром, Общ.Машстрой, Общ.Хфз, община Априлци, селата Абланица, Белиш, Брестово, Българене, Врабево, Горно Павликене, Гумощник, Дебнево, Дъбрава, Изворче, Казачево, Къкрина, Лешница, Малиново, Орешак, Патрешко, Прелом, Радювене, Сливек, Соколово, Стефаново, Черни Осъм.
77. Седемдесет и седми изборен район – Ловешки, включващ общините Луковит, Угърчин, Ябланица, селата Бабинци, Български Извор, Галата, Глогово, Гложене, Голям Извор, Градежница.
78. Седемдесет и осми изборен район – Ловешки, включващ от гр.Троян: квартали Балкан, Долно Ливаде, Ливадето, Лъгът, Младост, Попишка, Христо Смирненски, улици 34-ти Троянски Полк, Амбарица, Ангел Кънчев, Асен И Петър(№2,6,8,10), Байкал, Балатон, Балкан, Борова, Бочо Попов, Букова, Буковец, Васил Левски(№3,5,7-36,38,40-49,50-82 чет,193-207 неч,211,215,221-239,241-250,252-254,256-283,285-299,301,302,304-315,317,319-327,329,331-333,335-339,341-400,402-415,417,421,423,425,426,427-451 неч,462,464,467-473,475,477,558,560), Вежен, Власи Илиев, Ген.Карцов, Георги Бенковски(№1,3), Георги С.Раковски(№12,14,16-21,23-31 неч,35,37,41-47 неч,59-107 неч,111,115,117,121-127 неч), Грънчарска, Д-р Спас Бояджиев(№2,4,6,8,11-19 неч), Димитър Гимиджийски, Димитър Икономов-Димитрика, Добруджа, Дрянска Чешма, Дунав, Дъскотина, Дядо Христо Ковачът, Захари Стоянов, Захарий Зограф, Изгрев, Изкуство, Канъчка, Кокиче, Криволак, Лъгът, Лъкарица, Любен Каравелов(№54-62 чет,63,64,65-73 неч), Македония, Мизия, Мир, Незабравка(№1-12,14-17,18-52 чет,56), Нейчо Войвода, Неофит Бозвели, Опълченска, Осъм, Панайот Волов, Пряспа, Расташка, Симеон Велики(№2-19,21-43,45,47-97,99-139 неч), Стадион, Станка Исикийска, Стенето, Стефан Караджа(№1-15 неч), Стефан Стамболов, Стефан Станев, Стою Комитата, Тиха, Тодор Петков, Тома Хитров(№16), Търнето, Феликс Каниц, Хан Аспарух(№20-24,26,28,30), Христо Ботев(№1-25,27,29,30,32-41,42-66 чет,109,111,113,127-133 неч,137-159 неч,160,164,166,168,170-198,200,202-209,211,212,214-234,236,240-276 чет,280-290 чет), Христо Гадевски, Христо Смирненски, Христо Цонковски, Цар Калоян, Цоневска, Черковна, Шести Септември, Шипка, махали Аламанка, Бонковски Дол, Голяма Рибня, Дрянска, Дудевска, Калчевска, Камен Мост, Миревска, Райковска, Рибня, Самичковска, Сеновоза, Стоевци и Общ.Жп Гара, Общ.Ипжз, Общ.Макаравец, Общ.Тончо Стаевски, град Тетевен, селата Балабанско, Балканец, Бели Осъм, Борима, Васильово, Голяма Желязна, Горно Трапе, Дивчовото, Добродан, Дълбок Дол, Калейца, Ломец, Малка Желязна, Рибарица, Старо Село, Терзийско, Черни Вит, Чифлик, Шипково.
79. Седемдесет и девети изборен район – Монтана, включващ от гр.Монтана: булеварди Александър Стамболийски(№16,18,22), Трети Март(№1,5,13,24-26,28,30-33,35,40,42,48-60 чет,64,66,68), улици Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Левски(№34-42 чет,46-60 чет), Веренишка(№2-13,15,17,19-24,26,28-31), Генерал Столетов, Георги С.Раковски(№2-8,10), Димитър Талев, Извора(№8,10,19,20,21-29 неч,30,31,33,35,39,41,43,51,57,59,61,65-103 неч), Камен Цанов(№9,11-22,24-27,29-43,45), Клокотница, Кокиче, Марин Дринов, Опълченска(№1-13 неч), Сан Стефано, Св.Св.Кирил и Методий(№2,4-7,9-11,13), Хан Тервел, Цар Борис III(№13-23 неч,29,31,33,34,35,37,38,39-45 неч,46,47,49-57,59-61,64-74 чет), Черковна, местности Пръчов Дол, Расника, общините Берковица, Вършец, Георги Дамяново, Чипровци, селата Войници, Горна Вереница, Горно Церовене, Сумер, Трифоново
80. Осемдесети изборен район – Монтана, включващ от гр.Монтана: квартал Плиска(№1-3,6,7,12-14,16-19), булеварди Александър Стамболийски(№7,9,11), Парта(№39-53 неч), Трети Март(№51-57 неч,61,63), улици 22-ри Септември, Агликина Поляна, Ангел Кънчев, Антим I, Баба Тонка, Беглишки Мост, Васил Априлов, Веренишка(№32-61,63-71,73-92,94,96-100,102,109,111,113,117,119), Гаврил Душков, Георги Данчов, Георги Пеячевич, Гоце Делчев, Димчо Дебелянов, Драган Цанков, Екзарх Йосиф(№1-26,28-42 чет), Жеравица, Захари Стоянов, Иван Аврамов, Иван Вазов, Извора(№3-17 неч), извън Регулацията(№1,2,7,16,17,22,36,37,49,54,59,100,131,141,213,233,237,263,322,338,393,470,509,510), Иларион Драгостинов(№1-3,5-12), Илия Маринов, Калето, Калиманица, Камен Цанов(№1-3,5), Княз Александър Батенберг(№2,4,6,8,9,13-19 неч,23-47 неч), Неофит Бозвели, Неофит Рилски(№1,3-33,35,37), Никола Сапунджиев, Панайот Хитов, Петко Р.Славейков, Петър Берон, Петър Парчевич, Райна Княгиня, Ропотамо, Свети Климент Охридски(№7,9,13,15,23-35 неч,36,38-68,71-73,76,77,79,81), Свети Патриарх Евтимий, Семчин Дол, Славянска, Сливница(№1-11 неч), Стефан Савов, Стоян Марков, Странджа(№19,21,23-29,31-41 неч), Тодор Каблешков, Трапезица, Филип Тотьо, Цар Борис III(№1-11,14,16,18), Цар Иван Александър, Цар Самуил, Чавдар Войвода(№2-14 чет), Юлиус Ирасек(№1-3,5,7,11-13,15-17), Юрий Венелин, Яне Сандански, площад Жеравица, местности Парта 18, Парта 19, Парта 20, Парта 21, Парта 22, общините Бойчиновци, Вълчедръм, Якимово, селата Винище, Вирове, Габровница, Доктор Йосифово, Крапчене, Липен, Николово, Стубел, Студено Буче.
81. Осемдесет и първи изборен район – Монтана, включващ от гр.Монтана: квартали Изгрев, Младост, Плиска(№4,8-11), Пъстрина, булеварди Александър Стамболийски(№15,17,19,23-26,30,31,33,34-44 чет,46-55,57,58,63,66-90 чет), Генерал Арнолди, Елин Пелин, Монтана, Парта(№1-13,15-37 неч), Пейо Яворов, Трети Март(№2,4,8-22 чет,65-71 неч,72,73,75,79,83,85,89-95 неч,99,100,101-115 неч,117-135,142,146,150-160 чет,166-206 чет,218), Хаджи Димитър, Христо Ботев, улици Акад.Иван Дуриданов, Анастас Стоянов, Андрей Попов, Арда, Арх.Младен Кръстев, Асен Златаров, Атон, Бачо Киро, Беласица, Болярска, Братя Миладинови, Бързия, Вардар, Васил Левски(№5-15,17,19-23,25,27-30,31-63 неч), Васил Петлешков, Велико Търново, Вит, Витоша, Вихрен, Георги Бенковски, Георги С.Раковски(№11,12,14-22,26,28,30), Гладстон, Граф Игнатиев, Гривица, Д-р Стамен Илиев, Д-р Торосян, Детелина, Диана, Димитър Ерийски, Димитър Подвързачов, Добри Войников, Добри Желязков, Дунав, Еделвайс, Екзарх Йосиф(№27-37 неч), Елтепе, Жельо Войвода, Захари Зограф, Захари Янчев, Здравец, Ивайло, Иван Димитров, Иван Козарев, Иван Павлов, Иван Хаджийски, Иглика, Извън Регулацията(№21,31,42,47,191,200,228,285,294,344,365,391,401,432,446,449,451-457,461), Иларион Драгостинов(№17-28,30-42 чет), Индже Войвода, Индустриална, Искър, Йордан Радичков, Йордан Цеков, Камчия, Капитан Дядо Никола, Княз Александър Батенберг(№12-26 чет,38,42,44,53-73 неч), Ком, Константин Фотинов, Кочо Честименски, Крайна, Лацията, Лъката, Любен Каравелов, Макгахан, Македония, Мальовица, Марица, Мария Димова, Митко Палаузов, Младен Томов, Морава, Мусала, Неофит Рилски(№34-42 чет,46-48,50,52,53,54-60 чет), Никола Вапцаров, Никола Войновски, Никола Обретенов, Нишка, Нов Живот, Оборище, Огоста, Одрин, Опълченска(№2-12 чет,14-24,26,28,30), Отец Паисий, Охрид, П.А.Славков, Панайот Волов, Панчо Владигеров, Петко Каравелов, Петър Богдан, Петър Делян, Пирин, Подп.Богдан Йорданов Илиев, Поп Андрей, Поп Пунчо, Поп Харитон, Рила, Родопи, Сава Муткуров, Св.Св.Кирил и Методий(№14,16-26,28,30-34,36-41), Свети Климент Охридски(№1-6,8,10,12,16-34 чет,98,100,102), Свети Наум Охридски, Синчец, Славчо Красински, Сливница(№2-12 чет,14-27,29-39 неч), Средец, Средна Гора, Стадион, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Странджа(№1,3-18,20,22,30-48 чет), Теменуга, Тимок, Тинтява, Тодорини Кукли, Тунджа, Филип Станиславов, Хайдут Велко, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Хан Пресиян, Христо Смирненски, Христо Ясенов, Цар Асен, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Симеон, Чавдар Войвода(№7-19 неч,20-30 чет), Чайка, Червен Бряг, Чернила, Черноризец Храбър, Чучулига, Шести Септември, Шипка, Юлиус Ирасек(№18,20,22-27,29-35 неч), Яница, Янтра, местности Лъката, Парта 17, селата Безденица, Белотинци, Благово, Долна Вереница, Долна Рикса, Долно Белотинци, Клисурица, Славотин, Смоляновци.
82. Осемдесет и втори изборен район – Монтана, включващ общините Брусарци, Лом, Медковец.
83. Осемдесет и трети изборен район – Пазарджик, включващ от гр.Пазарджик: булевард Христо Ботев(№117-137 неч), улици Буная(№14-22,24-34 чет), Георги Бенковски(№91,93,95,113-155 неч), Иванчо Пенов, Никола Фурнаджиев(№2,4,5,6-36 чет), Петър Берон, Петър Бонев(№19-29 неч,30-52 чет), Стара Планина, Стоян Ангелов(№9-31 неч), Теофил Бейков, Цанко Церковски(№26,28,30-55), Юмрукчал, местност Панагюрско Шосе, общините Лесичово, Панагюрище, Стрелча.
84. Осемдесет и четвърти изборен район – Пазарджик, включващ от гр.Пазарджик: булевард Христо Ботев(№18-54 чет,55-62,64-70 чет,72-96,98-116,118-138 чет,139-141,142-220 чет), улици Акад.Стоян Аргиров, Алабак, Александър Стамболийски(№6-22 чет,38,44-54 чет,62,64-89,91,93,95-115,117,119,121,188-196 чет), Асен Златаров(№25-35 неч,36-40,42), Атанас Гюдженов, Атон, Бачо Киро, Боримечка, Боян Мирков, Братя Андонови, Братя Евлоги И Христо Георгиеви, Братя Консулови, Братя Миладинови, Брацигово, Бузлуджа(№1-21,23-59 неч), Буная(№2-10 чет), Бунтовник, Васил Левски(№11-39 неч,40-53,55-61 неч,62,64), Васил Петлешков, Велико Търново, Верила, Веслец, Вит I(№12-26 чет,28-57), Витоша(№24-34 чет,36-66,68-95), Вихрен, Владислав, Връх Братия, Върба, Генерал Гурко(№22-52 чет), Генерал Скобелев, Генерал Шувальов, Георги Бенковски(№1-4,6,14-17,19,27,30-36 чет,38-52,54-60 чет,63-77 неч,86-122 чет,128), Георги Брегов, Георги Пенев, Георги Райков, Гладстон, Градски Пазар, Гълъбец, Д-р Илия Матакиев, Димитър Бояджиев, Димитър Казаков-нерон, Добри Чинтулов, Епископ Дионисий(№6-46,48), Железарска, Златица, Иван Клинчаров, Иван Соколов, Иван Чунчев, Илион Стамболиев, Камчия, Кесари Поп Василев, Киселец(№6,8-35,37-43 неч), Клокотница, Княз Борис I, Козлодуй, Ком, Константин Величков(№56-66 чет), Коце Хаджиангелов, Кочо Честименски, Люлин, Мадара, Макгахан, Марица(№2-20 чет), Мария Шутич(№4), Металик, Михаил Куманов, Михо Стефанов(№13-19 неч,22,24), Мургаш, Найден Геров, Найчо Цанов(№35,37-70,72,74), Никифор П.Константинов, Никола Вапцаров(№1,3,5-25,27-47 неч,48-56 чет), Никола Петринин, Никола Ръжанков(№3-11 неч,30-46 чет,57,59,63,65), Никола Стоименов, Никола Фурнаджиев(№1,3,7), Ованес Соваджиян, Огоста(№31-625 неч), Одрин, Освобождение, Осми Март, Отец Кирил, Отон Иванов(№12,14-70,72,74,76), Павел Бобеков, Петко Машев, Петрохан, Петър Бонев(№1-18,20-28 чет,31-53 неч,54-63,64-154 чет), Петър Мусевич, Пирдоп, Плиска, Пловдивска(№71-109 неч,110,111-125 неч), Преспа(№17-67 неч), Райко Алексиев(№1-27), Райко Даскалов, Република, Рила, Ропотамо, Руй, Свети Арахангел, Свобода, Славянска, Софроний Врачански(№1,3,5-18,20-42 чет), Спартак(№28-110 чет), Средец(№10,12-15,17,23), Средна Гора(№21-31 неч,32-38 чет), Старобанска, Стефан Караджа(№15,17,46-52 чет,54-76,78-87,89,91,93,102-110 чет), Стоян Ангелов(№1,3,5,7,10-30 чет,32-52,53-103 неч,117), Стоян Василев, Стоян Михайловски, Съзлийка, Сютка, Тодор Велчев, Тодор Каблешков, Трапезица, Търговска(№1-31 неч), Хаджи Найден Иванович, Хаджи Р.Хаджиилиев, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Смирненски, Цанко Церковски(№1-15,17-25,27,29), Цар Асен, Цар Иван Асен II, Цар Калоян(№34-87,89-145 неч), Цар Освободител(№43-89 неч,90-99,101,103,105), Цар Симеон, Чавдар Войвода, Шейново, Ягода, Яков Матакиев, Яне Сандански, площад Съединение, местности Азмака, Атчаир, Татар Екин.
85. Осемдесет и пети изборен район – Пазарджик, включващ от гр.Пазарджик: булевард Христо Ботев(№3-11 неч), улици Дзс, Запрян Цоков, Здравец, Кокиче, Константин Величков(№68-86 чет,88-99,101-117 неч), Люляк, Минзухар, Панайот Волов(№1-18,20-30 чет), Райко Алексиев(№29-35 неч), Теменуга(№1-10,11-33 неч), Тинтява, местност Чукур Савак, от С.Огняново: улици Ал.Стамболийски, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Левски(№57,59,61,65,71,73,75-80,83-90,93-101 неч,105-113 неч), Захари Стоянов, Иван Вазов, Извън Регулацията(№2-5), Капитан Петко Войвода, Кочо Честименски(№6-12), Луда Яна, Никола Вапцаров, Отец Паисий(№28,31,32,34-39,41,42,44,45,47,51-59 неч), Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пеньо Пенев, Райко Даскалов, Св.Св.Кирил и Методий(№15-25 неч,27-36,38,40,41,44-60,62-64,70,72,74), Свети Георги, Стефан Караджа(№9,11,13,15-22,24-39,41-43,46,48), Стоян Захариев(№2,4,9,11-13,15-27,33,35), Съединение, Трапезица, Хайдушка(№16,17,19-21,23,27), Хан Аспарух, Христо Ботев, общините Брацигово, Пещера, село Синитово.
86. Осемдесет и шести изборен район – Пазарджик, включващ от гр.Пазарджик: булеварди България(№1-49,51-65 неч), Княгиня Мария Луиза(№1-71 неч,73-170,172-178 чет), Стефан Стамболов, Христо Ботев(№1,12-16,17-53 неч), улици 27-ми Пехотен Чепински Полк, Алеко Константинов, Александър Стамболийски(№23-53 неч,59,61,63), Ангел Кънчев, Антим I, Асен Златаров(№1-24,26-34 чет), Атанас Бабата, Батак, Бейко Войвода, Беласица, Белмекен, Болнична, Братя Петкови, Бузлуджа(№22-32 чет), Булаир, Васил Априлов, Васил Левски(№2,4,6,8), Венец, Виделина, Вит I(№1,3,5,7,8-10,11-21 неч), Вит II, Витоша(№6,8,10-23,25-35 неч), Владая, Втори Януари, Гаврил Кръстевич, Ген.Майор Гурко Мархолев, Генерал Гурко(№1-8,10-20 чет), Гео Милев, Георги Герасимов(№8-26 чет,27-30,31-47 неч), Георги Кендеров, Георги Машев, Градинарска, Граф Игнатиев, Д-р Лонг, Д-р Никола Ламбрев, Димитър Греков, Димитър Петков, Димчо Дебелянов, Дойран, Драва, Дрин, Дрян, Дунав, Единадесети Август, Екзарх Йосиф, Епископ Дионисий(№1-5), Есперанто, Заводска, Завоя На Черна, Ивайло, Иван Вазов, Искра, Йордан Ненов, Казармена, Каймак Чалан, Киселец(№1-5,7), Климент Охридски, Княз Ал.Батенберг, Константин Величков(№1-6,11,13,15,16-28 чет,30-44,46-48,49-87 неч), Криволак, Лозенград, Луда Яна, Маестро Атанасов, Марин Дринов, Марица(№1-19 неч,21-42,43-335 неч), Мария Шутич(№1-23 неч,27), Места, Мильо Войвода, Михо Стефанов(№1-12,14-20 чет), Морава, Мур, Мусала, Мътница, Найчо Цанов(№2-5,7-34,36), Неофит Бозвели, Никола Вапцаров(№2,4), Никола Ръжанков(№2,10,13,15,17-29,31-39 неч,45-55 неч), Оборище, Огоста(№1-29), Опълченска(№10,12-22,24,26), Орлово Гнездо(№1,3,5), Осъм, Отец Паисий, Отон Иванов(№1-11,13), Панайот Волов(№32,34,36), Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Петко Д Петков(№1-51,53-73 неч), Петко Ю Тодоров, Петър Трумбев, Пирин, Пловдивска(№1-70,72-88 чет), Победа, Преспа(№2-38 чет), Проф.Иван Батаклиев, Райко Алексиев(№37-47 неч), Резовска, Росица, Русалка, Сан Стефано, Св.Св.Кирил и Методий, Света Петка, Свети Иван Рилски, Сергей Румянцев, Синитевска, Софроний Врачански(№2,4), Спартак(№1-27,29-75 неч), Средец(№1-9,11), Средна Гора(№5,7,9-20,22-30 чет), Стефан Захариев, Стефан Караджа(№5,7,9-13,14-44 чет), Стоян Бакърджиев, Странджата, Струма, Теменуга(№12-42 чет), Теодор Траянов, Тодор Банчев, Тодор Мумджиев, Тодор Пенев, Тодор Христович, Тополница, Тракийска, Тунджа, Търговска(№2-56 чет), Хаджи Димитър, Хаджи П.Тилев, Хан Омуртаг, Христо Касабвелев, Цар Калоян(№12-33), Цар Освободител(№6-42,44-88 чет), Цар Самуил, Цар Шишман, Царица Йоанна, Чая, Червен Стоян, Черни Връх, Черноризец Храбър, Чинар, Шар Планина, Шипка, Яденица, Янтра, площади Бесапара, Васил Левски, Възраждане, Константин Величков, местност Сазлъка.
87. Осемдесет и седми изборен район – Пазарджик, включващ от гр.Пазарджик: булеварди България(№50-66 чет,67-91 неч), Княгиня Мария Луиза(№2-72 чет), Христо Ботев(№4,6,8,10), улици Гарибалди, Георги Герасимов(№1-6,7-25 неч), Георги С Раковски, Иван Войводов, Кара Никола Ангелов, Любен Боянов, Любен Каравелов, Марица(№44-140 чет), Огоста(№30-78 чет), Опълченска(№1-9,11), Орех, Орлово Гнездо(№2,4,6), Петко Д Петков(№52-72 чет), Портокал, Сливница, Спартак(№77-111 неч,112-125,126-286 чет), Станислав Доспевски, Хеброс, Цанко Дюстабанов, Цар Калоян(№1-11), Цар Освободител(№1-5), Явор, Ясен, от С.Огняново: улици 3-ти Март, Васил Левски(№2,5,7-10,13,19-21,23-27,29,31-38,40-53,55,58,60,64-74 чет), Възраждане, Георги Бенковски, Извън Регулацията(№1), Кочо Честименски(№1-4), Марица, Отец Паисий(№1,3,4,7-9,11,13-17,19-25,27,29), Райна Княгиня, Св.Св.Кирил и Методий(№1-6,9-14,16-22 чет), Стефан Караджа(№1-6,8,10), Стоян Благоев, Стоян Захариев(№3), Страхил Войвода, Топола, Хайдушка(№1,2,4-9,11-13,15), Цар Симеон, Царевец, Шипка, местности Долна Ада, Срещу Баира, селата Априлци, Братаница, Величково, Гелеменово, Главиница, Говедаре, Добровница, Драгор, Звъничево, Ивайло, Крали Марко, Ляхово, Мало Конаре, Мирянци, Мокрище, Овчеполци, Паталеница, Пищигово, Росен, Сарая, Сбор, Тополи Дол, Хаджиево, Цар Асен, Черногорово, Юнаците.
88. Осемдесет и осми изборен район – Пазарджишки, включващ град Велинград, селата Абланица, Алеко Константиново, Алендарова, Биркова, Бозьова, Бутрева, Враненци, Всемирци, Горна Биркова, Горна Дъбева, Дебръщица, Долна Дъбева, Кандови, Кръстава, Пашови, Рохлева, Света Петка, Цветино, Црънча, Чолакова, Юндола.
89. Осемдесет и девети изборен район – Пазарджишки, включващ общините Батак, Ракитово, Сърница, селата Грашево, Драгиново.
90. Деветдесети изборен район – Пазарджишки, включващ общините Белово, Септември.
91. Деветдесет и първи изборен район – Перник, включващ от гр.Перник: квартали Бела Вода, Драгановец, Инжинерен, Клепало, Красно Село, Кристал Блокове, Монте Карло, Нов Безистен, Проучване, Радина Чешма, Стара Чешма, Твърди Ливади, Христо Смирненски, улици 1-ва(№15,17,19-36,38), 101 (кв.Радина Чешма), 105 (кв.Радина Чешма), 113 (кв.Радина Чешма), 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, Айтос, Арда, Асен Златаров, Асенова Крепост, Асеновград, Ахтопол, Балчик, Банско, Бенковска, Берковица, Битоля, Болград, Ботевград, Бояна, Боянски Водопад, Брайла, Братя Миладинови, Брацигово, Брегалница, Бреза, Брезник, Булаир, Бургас, Бяла Слатина, Вардар, Варна, Васил Левски, Васил Стоин, Велинград, Видин, Владая, Владислав Граматик, Враца, Върбица, Габрово, Ген.Владимир Вазов, Гергина, Гоце Делчев, Граово, Граховска, Григор Парличев, Григорий Цамблак, Даме Груев, Детелина, Димитър Талев, Добри Чинтулов, Драгалевци, Дряново, Дубровник, Дъб, Екзарх Йосиф, Емине, Епископ Киприян, Ерма, Есперанто, Етрополе, Железничарска, Земен, Златица, Златни Мостове, Знеполе, Иван Александър, Иван Асен Втори(№20-90 чет), Иван Рилски, Илинден, Илия Бешков, Илия Блъсков, Искър, Ихтиман, Казанлък, Калиманци, Камчия, Кап.Петко Войвода, Карлово, Кестен, Китка, Кладница, Княз Александър Батенберг, Косово Поле, Котел, Кракра, Красимир Величков, Крепок, Кресна, Крум Асенов, Крушовска Република, Кърджали, Ловеч, Лясковец, Мария Луиза, Мелник, Места, Миньор(№1,2,12,20,24), Михаил Георгиев, Михаил Герджиков, Найчо Цанов, Никола Карев, Нова Загора, Нови Пазар, Огоста, Одрин, Омуртаг, Отец Паисий, Охрид, Павликени, Пантелеи, Пере Тошев, Петко Каравелов, Петрич, Пирдоп, Пирот, Пиротска, Плевен, Пловдив, Позитано, Поп Пейо, Презвитер Козма, Преспа, Прилеп, Първи Май, Радомир, Разлог, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Раковска, Рено, Розова Долина, Росица, Руй, Рупите, Русалка, Русе, Самара, Самоков, Св.Св.Кирил и Методий(№2-10,12-16,31), Свищов, Севлиево, Симеон Радев, Симеоновград, Софроний Врачански, Средец, Стара Болница, Стара Загора, Струга, Струма(№1-17,19,21-54,62-78 чет), Тако Пеев, Тодор Влайков, Тодор Паница, Топола, Троян, Трън, Трявна, Тунджа, Търговище, Търговска, Угърчин, Физкултурна, Хайдут Велко, Хризантема, Христо Ботев, Цани Гинчев, Цанко Церковски, Цар Самуил(№15,17,19,20,21,23,27,29,30,33,35), Царевец, Черешово Топче, Черноризец Храбър, Чичо Стоян, Шумен, Яне Сандански, площад Кракра Пернишки, махали Багова, Зарина, Мухарска Махала, Шумак и Блокове На Р-к Тева, Гара Перник, Дом Майка И Дете, Подстанция Кристал, Подстанция Селимица, град Батановци, селата Богданов Дол, Вискяр, Витановци, Зидарци, Лесковец, Мещица, Планиница, Радуй, Расник, Селищен Дол, Черна Гора, Ярджиловци.
92. Деветдесет и втори изборен район – Перник, включващ от гр.Перник: квартали Бели Брег, Васил Левски, Горно Могиличе, Димова Махала, Железни Заводи, Караманица, Куциян, Мошино, Тева, Тева (къщи), Христо Ботев, Хумни Дол, Цалева Круша, улици 1-ва(№1-14,16,18), 10-та, 11-та, 12-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Алеко Константинов, Ален Мак, Арх.Йордан Миланов, Арчар, Атанас Буров, Бабуна, Балван, Балкан, Балканджи Йово, Батак, Батуля, Бачо Киро, Беласица, Бели Кладенци, Бистрица, Богдан, Божур, Боянова Поляна, Бродо, Будиславец, Бузлуджа, Буная, Бунтовник, Бързия, Варшава, Васил Априлов, Васил Петлешков, Велчова Завера, Венец, Верила, Веслец, Вит, Витоша, Вихрен, Владимир Комаров, Вола, Въча, Гео Милев, Георги Мамарчев, Голо Бърдо, Голобръдска, Горицвет, Горски Извор, Градище, Гробарска, Двадесет И Втора, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Девети Май, Депо (бараки), Джерман, Димчо Дебелянов, Добруджа, Дойран, Достоевски, Дъга, Еделвайс, Ела, Елбрус, Елена, Захари Зограф, Захари Стоянов, Златна Панега, Златоград, Зоя Космодемянская, Зюмбюл, Ивайло, Иван Вазов, Иван Земнухов, Кадиевка, Калина, Капитан Векилски, Кладенец, Клисура, Козлодуй, Кокиче, Колош, Колуница, Ком, Краище, Крали Марко, Кръстец, Къкринско Ханче, Лев Толстой, Лермонтов, Лилия, Липа, Лисец, Луганск(№1,3-68,70-84 чет), Луда Яна, Любен Каравелов, Люлин, Люлякова, Мадара, Майска Роза, Максим Горки, Малашевска, Мальовица, Манастирски Път, Марина Бара, Металик, Миджур, Миньор(№6,8,10,30,32,36), Мир, Младен Стоянов, Младост, Момина Сълза, Монтана, Морозов, Мургаш, Мусала, Найден Геров, Незабравка, Никола Козлев, Нов Живот, Оборище, Огнян Станков, Околчица, Олег Кошевой, Освобождение, Осогово, Острица, Осъм, Отдих, Павел Корчагин, Палма, Панайот Волов, Панайот Хитов, Парижка Комуна, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Перущица, Петко Ефтимов, Петрохан, Петър Берон, Пирин, Победа, Предел, Преслав, Протожерица, Пушкин, Пхенян, Радомирска Република, Рашо Димитров(№64-70 чет,97,99,101,105-153 неч,159-175 неч,179,181,183), Република, Рига, Рила, Родопи, Роза, Ропотамо, Рудничар, Самодивска, Сан Стефано, Св.Св.Кирил и Методий(№59,61,63), Света Петка, Селимица, Сергей Есенин, Сергей Румянцев, Силистра, Сини Вир, Сини Връх, Синчец, Славей, Софийско Шосе, Средна Гора, Станционна, Стара Планина, Стефан Караджа, Столетов, Стоян Заимов, Странджа, Струма(№80), Съединение, Съзлийка, Теменуга, Тодор Каблешков, Тополница, Трети Март, Тутракан, Търново, Улан Батор, Урса, Хавана, Хаджи Димитър, Ханой, Христо Ясенов, Чавдар, Черковна, Чернишевски, Чинар, Чипровско Въстание, Чумерна, Шибой, Шипка, Юрий Гагарин(№1-11 неч,129,153), Ялбовец, местности Ралица, Шевърляк, махали Бранище, Ракьовец, Чекърчийска, Чолева, Шахта и Гара Разпределителна, Минен Резервоар, Общежитие На Кариерата, Тец Република, Цоф Бараки.
93. Деветдесет и трети изборен район – Перник, включващ от гр.Перник: улици Аврора, Айдарица, Александър Стоянов, Ангел Кънчев, Антим Първи, Асен Търновски, Атанас Накев, Ахелой, Баба Парашкева, Баба Тонка, Балева Махала, Белоградчик, Белоградчишки Скали, Благой Гебрев, Бор, Борис Първи, Боровец, Ботьо Петков, Боян Чонос, Братя Кокарешкови, Бучински Път, Ваклин Церковски, Валентина Терешкова, Вела Пеева, Владайско Въстание, Волга, Волгоград, Воронеж, Вулкан, Възход, Грамаге, Девин, Димитровград, Димитър Благоев, Димитър Рибарски, Димитър Хранов, Добри Миланов, Драва, Дунав, Дъбрава, Евгении Ачанов, Еднофамилни Къщи, Жива Вода, Иван Асен Втори(№1-19,21-29 неч), Иван Срацимир, Иван Шишман, Иларион Макариополски, Йордан Благоев, Йордан Лютибродски, Калинин, Калофер, Карл Маркс, Кирил Тупанков, Кишинев, Клемент Готвалд, Климент Охридски, Клокотница, Ковачевци, Костенец, Краснодар, Крум Накев, Кръстина Михайлова, Куйбишев, Кюстендил, Лазар Робев, Леденика, Ленин, Ленински Проспект, Лиляна Димитрова, Лом, Луганск(№69-83 неч,85-179,181,183-190,192-198 чет), Мадарски Конник, Малчика, Маниш, Мануш Войвода, Марин Дринов, Матей Преображенски, Металург, Минск, Момин Проход, Мъглиж, Неофит Бозвели, Несебър, Никифор Панкев, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Никола Парапунов, Никола Чучулков, Николай Островски, Новгород, Огнян Ягодински, Одеса, Олимпи Панов, Опълченска, Оряхово, Паисий Хилендарски, Петър Пенчев, Пещера, Превалец, Ракитовец, Рахила Ангелова, Рашо Димитров(№1-55,57-63,65,67,69,71-81,83-95 неч,177), Рилски Езера, Родина, Света Гора, Сините Вълни, Созопол, Ставропол, Станке Димитров, Стомана, Страцин, Стримон, Танчовица, Тинтява, Тодор Йорданов, Трайко Живков, Училищна, Филип Тотю, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Хан Маламир, Хан Омуртаг, Хан Персиян, Хан Тервел, Харков, Хасково, Хемус, Христо Кърпачев, Христо Македонски, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Самуил(№1-8), Цар Симеон, Цветна Градина, Църква, Черни Връх, Черно Море, Чехов, Чуйпетлово, Юрий Гагарин(№2-16 чет,17-23,25,27,29-40,42,44,46), Явор, Ямбол, махали Горна Църква, Захаринова, Портарева, Тутулова, Чешкарова и Бараки Тмк Ленин, селата Боснек, Големо Бучино, Дивотино, Драгичево, Кладница, Кралев Дол, Люлин, Рударци, Студена, Чуйпетлово.
94. Деветдесет и четвърти изборен район – Пернишки, включващ общините Брезник, Земен, Ковачевци, Радомир, Трън.
95. Деветдесет и пети изборен район – Плевен, включващ от гр.Плевен: квартал Сторгозия(№1-5,55,56), булеварди Данаил Попов (в.Ленин)(№5,7,9,11-18), Русе(№2,4,6,17,21-27 неч,31-45 неч), Христо Ботев(№2,4,16,34-42 чет), улици Ангел Кънчев(№1,3-10,12,14,15,17-20,22-24,29-37 неч,41,43,45), Белмекен, Берковица, Битоля, Богомил, Божурица, Братя Миладинови, Бунтовник, Бъкстон, Васил Априлов, Васил Ганчев, Васил Друмев, Васил Левски(№1,11,110-120 чет,125,128,130-132,137,145,147-149,151,168,175-189 неч,192), Васил Петлешков, Владимир Бурмов, Враня, Върбишка, Г.С.Раковски(№16,18-23,28-30,31-39 неч,40,41,44-46,48,52,54,56,57), Гена Димитрова, Генерал Скобелев(№4-18 чет), Георги Бенковски, Георги Костадинов, Георги Кочев(№12,14,16,29,31,33,34,36-39,57-71 неч,76,78), Гоце Делчев, Гренадирска(№10,24,30-40 чет,77,84,86,90,95-97,99,100,106,108,110,116), Гривишко Шосе, Д-р Г.М.Димитров(№2-12 чет,16-70 чет,74,84,86,100,110-116 чет), Д-р Л.Заменхоф, Д-р Петър Берон, Даме Груев, Даскал Димо, Дебър, Димитър Константинов(№2,4,9-13,15,16), Добри Чинтулов, Дойран(толбухин К.Златарев)(№33,35,37,41,53,55,71,160-168 чет), Дрин, Елин Пелин, Зайчар, Захари Зограф, Захари Стоянов, Ивайло, Иван Вазов, Иван Данов, Иван Рилски, Каварна, Кайзерслаутерн(№1-9,11,13), Калофер, Карлово, Козлодуй, Кокиче, Константин Величков, Копривщица, Копринка, Коста Хаджипакев, Кръстец, Лайка(№1-13,15,16,22,24-26,27-39 неч), Лозенка, Люлин, Мелник, Милин Камък, Митрополит Климент(№7,22,24,26), Морава, Найден Геров, Неофит Рилски, Огражден, Орлица, П.Р.Славейков, Панайот Волов, Парашкев Цветков, Пирин, Пирот, Плиска, Подполковник Калитин, Полтава, Преслав(№1,2-10 чет,16-20,22), Прилеп, Райко Жинзифов, Ракитин, Ресен, Родопи, Св.Параскева, Св.Св.Кирил и Методий(№9-15 неч,19-29 неч,35), Симеон Коцов, Сопот, Софроний Врачански, Стефан Караджа(№23,25,27), Стефан Стамболов, Стоян Заимов(№4-13,15), Тимок, Тодор Каблешков, Уилиам Гладстон(№2-4,6,12,16), Хаджи Ангел, Хаджи Димитър(№3,5,7,9,13,15,17,21-31 неч,37,39,45-51 неч,55,57), Хан Аспарух, Хан Крум(№4,6,8,10-14,16,18), Цанко Церковски, Цар Борис III(№1-3,5,9,11,12), Цар Калоян, Цар Симеон, Цоню Матев, Янко Сакъзов(№1,3-9,11-13,17), площади Македония, Свободата, местност Табакова Чешма, от Гр.Славяново: улици Ал.Димитров, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Бяло Море, Варна, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Вола, Генерал Скобелев, Георги Димитров, Девети Септември(№3,25), Добри Войников(№6), Дунав, Захари Стоянов, Искър, Кракра, Лом, Марица, Маршал Толбухин, Милин Камък, Мусала, Нова Загора, Одерец, Осъм, Отец Паисий, Палаза, Панагюрище, Патриарх Евтимий, Петко Петков, Петко Р.Славейков, Петрини(№1), Петър Берон, Пещера, Плевен, Радецки, Райко Даскалов, Росица, Сергей Румянцев, Спас Дупаринов, Стоил Енчев, Струма, Суворов, Тополница, Троян, Хемус, Христо Смирненски, Цанко Бакалов, Цоню Матев, Чепеларе, Чепино, Шейново, Юмрукчал, Ямбол, Янко Сакъзов, Янтра, от С.Коиловци: улици Божин Гърков, Борис Бардушев(№1-11,13,15), Братя Гъркови, Васил Априлов, Васил Коларов(№1,3,5-9,12-18 чет), Витоша, Владимир Заимов, Владимир И.Ленин(№1,3,5,11-17 неч,21-29 неч), Генерал Скобелев, Гео Милев, Георги Димитров(№2-48 чет,52,54), Дунав, Ламби Кръстев, Люлин, Маршал Толбухин, Мусала, Неофит Рилски, Опълченска, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Пирин, Родопи, Сакар, Св.Св.Кирил и Методий(№1-9 неч), Сергей Румянцев, Слави Алексиев, София, Средна Гора(№2,6), Странджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Чаталджа, Шипка, Янко Сакъзов, площад 9-ти Септември, от С.Опанец: улици Александър Стамболийски(№1-30,32,34,36,38-42,44,46-48,50,52,56,58), Асен Халачев, Васил Левски, Лозенка, Петър Габровски(№1,2-12 чет,18), Св.Св.Кирил и Методий, Трети Март(№9,11-80,82,84), Христо Ботев, Христо Сръбски(№40-50 чет,54-62 чет,63), площад Дружба, селата Беглеж, Бохот, Брестовец, Къртожабене, Къшин, Ласкар, Мечка, Николаево, Тодорово, Тученица, Ясен.
96. Деветдесет и шести изборен район – Плевен, включващ от гр.Плевен: квартали Воден (жк Л.Мишев), Дружба(№300,311-319,321-324,326-335,401,403,411-414,422-428), Сторгозия(№21-28,31,34,36-54,98-101,103,104,201,202), булевард Данаил Попов (в.Ленин)(№1-4,6,8,10), улици Алеко Константинов, Александър Малинов, Александър Стамболийски(№1,4-12 чет,16,22), Асен Халачев, Атон, Батак, Богданци, Борис Шивачев, Буря, Българска Авиация, Бяло Море, Варна, Васил Левски(№4,6,38,46,48,58-64 чет,74-80 чет,85,87,88,90,92-101,106-108,109-119 неч), Вит, Върбишко Шосе, Гео Милев, Георги Домусчиев, Георги Кочев(№42,46,50-66 чет,84,87,89-91,93,97,98,102,107,108,111,116,124,171), Гренадирска(№5,6,21,27,29,35,37,39,63,65,69), Д-р Г.М.Димитров(№5,9-79 неч,85,87,89,95,121,123), Димчо Дебелянов, Дойран(толбухин К.Златарев)(№1,2,4-7,13,15,21,32,36-44 чет,48,50,52,62,64,70,80,82,98,100,104,106,112-118 чет,122,124,126,144-158 чет), Драгоман, Дряново, Дунав, Заводска, Иван Миндиликов, Иван Тодоров, Искър, Кала Тепе, Кара Кольо, Кичево, Княз Борис I (в.Ангелов), Котел, Лайка(№41), Лерин, Лиляна Бърдарова, Луи Пастьор, Любен Каравелов, Майска, Мария Кюри, Митрополит Климент(№10,12), Монтажник, Найчо Цанов, Неофит Бозвели, Никола Д.Петков, Осъм, Отец Паисий, П.К.Яворов, Панайот Хитов, Панега, Полк.Инж.Цветан Лазаров, Стадионка, Текийски Орман, Тетевен, Тодор Табаков, Трапезица, Хан Крум(№5,7,9,17), Хан Кубрат, Хилендар, Цар Борис III(№65,73,74,77,88,95,102), Цар Самуил(№1,2,7-9,11,13,24,31,33,35,36,37,39,45,53-65 неч,73-83 неч,91,93), Чорлу, Ю.И.Венелин, площад Иван Миндиликов, местности Бъчвата, Кожухарска Чешма, Комудара, Момин Геран, Нежовец I, Нежовец II, Нежовец III, Орлето, Табакова Чешма I, Табакова Чешма II, Табакова Чешма III, Табакова Чешма Iv, Янъка, селата Бръшляница, Буковлък, Върбица, Горталово.
97. Деветдесет и седми изборен район – Плевен, включващ от гр.Плевен: квартали Дружба(№50,52,61,100,111-113,115-119,121-125,131-137,211-217,221-228,231,257), Мара Денчева(№5-13,20-24), Сторгозия Шпк, Сторгозия(№6-20,29,30,35,58-65,67-69,72,88,108,129-135,150), булеварди Русе(№8,10,38,42-48 чет,52,56,58,60,66-82 чет,87,88,91-102,105-107,110-116 чет,117,119,122,135), Христо Ботев(№1,3,5,20,44,48,49-67 неч,68,69-77 неч,85,89,105,115,119,121,123,127,129,133-145 неч,149-159 неч,160-162,164,169,180), улици 12-ти Август, Академик Й.Трифонов, Ангел Кънчев(№47-59 неч), Асен Златаров, Балчик, Браила, Брацигово, Букурещ, Бургас, България, Вардар(№4-24 чет,25-28,30,38,40,46-54 чет), Ведрина, Велес, Велико Търново, Веслец, Витоша(№20,24-30 чет), Г.С.Раковски(№58,60-68), Ген.Л-т Атанас Стефанов(№5-17 неч,23,25,27), Генерал Ганецки, Генерал Колев(№1,2,4,7), Генерал Тошев, Георги Кочев(№1-6,8,10,13,23,25,27), Гривица, Дедеагач, Десети Декември, Драган Цанков(№2,4-7,9,12,14), Емануил Васкидович, Жеравна, Заря, Изток, Изток 1, Индже Войвода(№12,14,16,22,24,26), Йоаким Груев, Йордан Йовков, Кайлъшка, Камчия, Климент Охридски, Клисура, Крали Марко, Къкрина, Молдавия, Момин Кладенец, Москва, Мургаш, Николай Хайтов, Огоста, Одеса, Осогово, Петко Каравелов, Плевенска Епопея(№28-32,35,37-41,48-50,52,58), Пловдив, Пордим, Преслав(№21,39,40), Пробуда, Райна Княгиня, Републиканска, Рибарица, Рига, Рила, Роса, Сан Стефано(№36-64 чет,68-76 чет), Свети Горазд, Свети Сава, Сергей Румянцев, Сирма Войвода, Скопие, Спартак, Стара Планина(№20,30,47,51), Сторгозия(№53), Стоян Войвода, Стоян Михайловски, Т.Г.Влайков, Тирана, Трети Март, Трите Бора, Трифон Кунев, Христо Ясенов, Шести Август, площади Добруджа, Фридрих Енгелс, местности Кайлъка, Чаира.
98. Деветдесет и осми изборен район – Плевен, включващ от гр.Плевен: квартали Кайлъка, Мара Денчева(№25-27), Пърличев, Сторгозия(№73-75,89-97,105,107,140), булевард Христо Ботев(№72,74,86,90-106
чет,110,112,114,120,140,142,148,156,158,163,165,167,171,185,187,189), улици Александър Стамболийски(№7-15 неч,19,24,27,29,39,43,44,45-51 неч), Анастасия Димитрова, Ангел Войвода, Антим Първи, Бачо Киро, Беласица, Босилеград, Бохотска Гора, Бреза, Бряст, Бузлуджа, Бяла Черква, Вардар(№1-3,5,7,11,13,15,19,21,23), Вежен, Витоша(№23-35 неч), Вихър, Гевгели, Ген.Л-т Атанас Стефанов(№2-18 чет,22,28,32,34,36), Генерал Владимир Вазов, Генерал Гурко, Генерал Колев(№13-15,17-23,25-29,33,36-38,40-47,49-59 неч), Генерал Скобелев(№1,3,20,22,24), Генерал Столетов, Генерал Тотлебен, Горталов, Гургулят, Гълъбец, Гюмюрджина, Детелини, Димитър Константинов(№18,20,22,27,29,33-43 неч), Димитър Пападжаков, Добрич, Доброволска, Драва, Драган Цанков(№18,33,35,37), Драгаш Войвода, Драма, Екзарх Йосиф, Емил Димитров (марица), Железничар, Знеполска, Иларион, Илинден, Илю Войвода, Индже Войвода(№9-19 неч), Кавала, Кайзерслаутерн(№12,14-18), Катя Попова, Кратово, Кресна, Кукуш, Лозенград, Лъчезарна, Люляк, Мадан, Мануш Войвода, Марагидик, Маргит, Марибор, Марин Дринов, Мир, Мрамор, Мур, Мусала, Мъглиж, Незабравка, Нестор Марков, Ниш, Обединение, Оряхово, Патриарх Евтимий, Пелистър, Перуника, Петко Войвода, Плевенска Епопея(№3,5-14,16-24 чет,25,26), Проф.Илия Бешков, Проф.Христо Бръмбаров, Радецки, Райски Кът, Ралица, Рудозем, Руй, Самара, Сан Стефано(№4-12,14-17,19-24,26-34,39), Св.Св.Кирил и Методий(№4-12 чет,16,18,22-30 чет), Серес, Синчец, Солун, Средец, Средна Гора, Стара Планина(№1-5,11,12,15,17,23), Стефан Караджа(№1,4-12,14,16,18,22,24,39,41,43,47,49-53,55-57,60-66 чет), Сторгозия(№12,21,24,26,98,104,105,107,117-123 неч,131,133,135,139,141,163,165,169,173,175,181-197 неч), Стоян Заимов(№1,2,17,18,20-22,24,25,27), Странджа, Страхил Войвода, Страцин, Тулча, Тунджа, Уилиам Гладстон(№9,11,13,17,19,21), Хаджи Бенчо, Хаджи Димитър(№12,18-26 чет,30-52 чет,53,54,56,58,62,64-66,68,70,71,73,77,81,83,86-89,91), Цар Иван Шишман, Цар Самуил(№4,42,48,52,56,97-125 неч,129-141 неч), Чаталджа, Шар Планина, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин, Явор, Яне Сандански, Янко Сакъзов(№18,20-25,27,28,31,33), площад Възраждане, местности Витска Равнина, Мъртва Долина, Мъртва Долина I, Мъртва Долина II, Плочата, Стража I, Стража II, Стража III, Стража701 и Жп Блокове Стара Гара, от Гр.Славяново: улици Адил Дервишев, Алексей Сегренски, Анастас Тодоров, Божин Гърков, Вежен, Витоша, Генерал Бирюзов, Гео Милев, Георги Кирков, Георги Хаджиев, Девети Септември(№16,18,20,26,29,31-34,36,38,40,42-50,52,54,56-60,62,83,87-159 неч), Димитър Грънчаров, Димитър Дачев, Добри Войников(№2-7), Елин Пелин, Иван Вазов, Изгрев, Козлодуй, Кокиче, Лазар Станев, Люлин, Назъм Хикмет, Осогово, П.К.Яворов, Петрини(№1,3-12,14), Раковски, Рила, Станке Димитров-марек, Стара Планина, Хималаи, Христо Ботев, Христо Ясенов, Шар Планина, Яворец, селата Гривица, Дисевица, Търнене.
99. Деветдесет и девети изборен район – Плевенски, включващ община Долни Дъбник, град Червен Бряг, селата Бресте, Горник, Девенци, Радомирци, Ракита, Реселец, Рупци, Сухаче, Телиш, Чомаковци.
100. Стотен изборен район – Плевенски, включващ общините Белене, Левски, Пордим.
101. Сто и първи изборен район – Плевенски, включващ общините Искър, Кнежа, градовете Долна Митрополия, Койнаре, селата Биволаре, Брегаре, Глава, Горна Митрополия, Гостиля, Лепица, Ореховица, Победа, Ставерци.
102. Сто и втори изборен район – Плевенски, включващ от гр.Славяново: улици Белмекен, Генерал Гурко, Д.Д.Баучър, Димитър Благоев, Лиляна Димитрова, Оборище, Пенчо Славейков, Черни Връх, от С.Коиловци: улици Адил Дервишев, Акалан, Александър Стамболийски, Балкан, Батак, Борис Бардушев(№12,14,16,18-30,33-47 неч,50,51-61 неч), Боровец, Братя Миладинови, Бръшлянско Шосе, В.Левски, Васил Коларов(№2,4,13,15), Васил Топалски, Владимир И.Ленин(№2-18 чет), Георги Бенковски, Георги Димитров(№1-39 неч), Георги С.Раковски, Здравко Бойчинов, Иван Вазов, Искър, Ленко Мишев, Любен Каравелов, Марица, Морава, Одрин, Плевен, Райко Даскалов, Ресен, Рила, Св.Св.Кирил и Методий(№11,13-15), Средна Гора(№8-18 чет,19,20,24,28-38 чет), Стара Планина, Тинтява, Тича, Цанко Церковски, Черно Море, от С.Опанец: улици Александър Стамболийски(№31-37 неч,43,45,49-57 неч,59-66,68-82,84-93,94-136 чет,140,142,144), Бузлуджа, Вит, Георги Бенковски, Георги Кирков, Иван Нанов, Панайот Волов, Петър Габровски(№3-21 неч), Рила, Съгласие, Трети Март(№1-8,10), Хаджи Димитър, Христо Сръбски(№1-39,41-51 неч,52,53-61 неч,65), Цветан Спасов, Янко Забунов, общините Гулянци, Никопол, град Тръстеник, селата Байкал, Божурица, Комарево, Крушовене, Пелишат, Подем, Радишево, Ралево, Рибен, Славовица.
103. Сто и трети изборен район – Пловдив, включващ от гр.Пловдив, район Западен: булеварди 6-ти Септември, Копривщица(№13,15,19-59 неч), Пещерско Шосе(№57,59-61,66,68,70), Свобода, улици Акация, Божур, Братия, Владивосток, Гарибалди, Гусла, Дарвин, Знаме, Копривките(№1-15 неч), Кръстьо Раковски, Парк Отдих И Култура, Перущица, Пчела, Свети Валентин, Тургенев, Чернишевски, Ясна Поляна, от Гр.Пловдив, район Централен: булеварди 6-ти Септември(№35-53 неч,54-57,59,61,63,74,76,82,84,86,100,102), Васил Априлов(№37-95 неч), Копривщица, Марица(№2-10 чет,14-22 чет), Пещерско Шосе(№2-24 чет,28), Свобода, улици Войнишка Слава(№8,10,15-19,21,23-35,37), Волга(№47-53 неч), Върховръх, Ген.Данаил Николаев(№74-92 чет,93,94,96-98,100,101,103-115,117), Ген.Кюркчиев(№14-24 чет), Ген.Столетов, Георги Измирлиев, Данаил Юруков, Днепър, Добрич(№19-25 неч,26,27,30-40 чет), Дружба, Дръзки, Едисон, Загоре, Златия, Иван Радославов, Лебед, Леденика, Лука Касъров, Люлебургаз(№1-9 неч,10,13-22,24-36 чет), Марат, Матинчеви Градини, Михаил Даев, Младежка, Никола Алваджиев, Паганини, Пенчо Славейков, Прогрес, Севастопол, Тракийски Юнак, Тунджа, Христо Чернопеев, от Гр.Пловдив, район Южен: булеварди Академик Петър Динеков(№1-13 неч,14,15,17), Никола Вапцаров(№42,46,50,58,64-102 чет,103-114,116,118), улици Апостол Войвода, Бор, Босилеград(№39,41), Брод, Бяло Море, Витиня, Георги Кондолов(№1-10,11-37 неч,38-40,42,43,44-66 чет), Грамада, Дамяница, Димитър Талев(№1-8,10-16,18,19,21-27,30,31,33,35,41,43,45,46,47), Динамо, Енисей(№1,3,5,7,11-19 неч,20,21,23), Здравец, Калиакра, Комета, Константин Нунков, Лазар Маджаров, Лазар Маринчешки, Липа, Македония(№10-46 чет,50-62 чет), Малгара, Михалаки Георгиев(№5,7-9,14-20 чет), Незабравка, Нестор Иванов, Одеса, Перелик, Петко Войвода, Петрова Нива(№1-3,4-16 чет,20,22,23,25-28,32,34), Петър Васков(№1,2,4,6,8,15,17,20-23,25,27,31,33,35,36,37-55 неч), Петър Стоев(№1-3,5-7,15,17-21,23-38,40,42,44,46-60,62-64,66-69,71,74,75-83 неч,95-107 неч), Прибой, Пряпорец, Светла, Софлу, Стамат Икономов, Стефан Стамболов(№2,4,8-18 чет,22-34 чет,49-69 неч), Студенец(№2-16 чет,21-51 неч), Таврия, Христо Караманджуков, Чорлу(№1-8,10-12,19-25 неч,26,27,31-33,34-42 чет).
104. Сто и четвърти изборен район – Пловдив, включващ от гр.Пловдив, район Западен: булеварди Копривщица(№1-11 неч), Пещерско Шосе(№63-77 неч,78-83,85,87-90,91-115 неч,116,117,119,121,122,123,125-127,129,133,134,137,139,141,142,143-149 неч,153-157,159,161,163,167,182,197,211,213,217), Хаджи Димитър, улици 23-ти Септември, Авлига, Албена, Атон, Багра, Баучер, Бегония, Белица, Белмекен, Бисер, Битоля, Борис Петров, Бряст, Буревестник, Бъдеще, Васил Бараков, Вегетарианска, Велес, Вечерница, Вяра, Ген.Колев, Гергана, Голаш Планина, Дзс Кв Прослав, Дивна, Димитър Страшимиров, Драма, Дрян, Дъга, Елена, Елин Пелин, Жасмин, Западна, Заря, Звезда, Земеделска, Земляшка, Иван Ст.Гешев, Илия Енчев, Илия Иванов, Йордан Гавазов, Китка, Клокотница, Козница, Коматевско Шосе, Копривките(№2-12 чет,17-23 неч), Космос, Лазурна, Лерин, Люба Маврова, Люботрън, Люлин, Маестро Атанасов, Мальовица, Мащерка, Милена, Минзухар, Мир, Момина Сълза, Морава, Мургаш, Надежда, Огоста, Орфей, Пепелаша, Петър Ченков, Пещерско Шосе, Пробуда, Просвета, Прослава, Равнища, Радост, Ранни Лист, Ранобудник, Рая, Ресен, Росен, Ружа, Ружица, Русе, Ручей, Светилник, Сеновец, Сергей Румянцев, Серес, Силистра, Солунска, София, Столетник, Татковина, Тих Кът, Тодор Шопов, Хвойна, Христо Ясенов, Царевец, Цветница, Чемшир, Юндола, Явор, местности Прослав 214, Прослав 226, Прослав 230, Прослав 510, Терзиите 537 и Пловдив Запад, от Гр.Пловдив, район Южен: булевард Никола Вапцаров(№141-147 неч), улици Задруга, Карлъка, Колхида, Коматевско Шосе(№1,9,17,19-23,25,27-32,36-39,41,43-55,57-73 неч,77,196,198), Крим, Модър, Памир, Перуника, Софийска Жп Линия, местност Бадемите 378.
105. Сто и пети изборен район – Пловдив, включващ от гр.Пловдив, район Източен: булеварди 6-ти Септември, Цариградско Шосе(№1,5-49 неч,83), улици Армеец, Батак(№1,3,5-8,9-21 неч,22-26,28-34 чет,35,44,46,48-56,59,64), Босилек, Буная, Бъндерица, Варвара(№3,5-20,25-37 неч), Виделина, Владая(№20-30 чет,56,58-71,73-81 неч), Волност, Вратцата(№14-20 чет), Възход(№1-3,5-24,28,30,44,54,56,60,64), Гледка, Глог, Градина, Грамос, Джебел, Донбас, Дъбрава, Дюлево(№2-18 чет), Елба(№2,4,6,8,15,17,19-24,26,28,29,30-42 чет), Жеравна(№1-3,4-12 чет), Завет, Зенит, Златица, Златорог, Искра, Калина, Капина, Кармен, Кедър, Кемера, Клен, Клисура, Крайна, Крайречна, Лале, Ландос(№1-15 неч,24,26-33,35-47,49,51,52,53-75 неч,79,81,95,99), Липник, Лотос, Малина, Мелник, Мургавец, Острец, Пламък, Правда, Проглед, Простор, Прохлада, Ракита, Роза, Славия(№21,23-26,27-37 неч), Сокол(№1,3,5-11,21-39 неч), Сполука, Спортист, Тъжа, Удроу Уилсън, Успех, Хаджи Гьока Павлов, Храбрец, Хризантема, Чая.
106. Сто и шести изборен район – Пловдив, включващ от гр.Пловдив, район Източен: булеварди Източен, Княгиня Мария Луиза, Марица, Санкт Петербург, Христо Ботев, Цариградско Шосе(№18-32 чет,36-74 чет,77), улици Архитект Камен Петков, Арчарица, Балкан, Батак(№36-43,45,47), Богомил, Борован, Боровец, Братя Свещарови, Варвара(№22-32 чет), Варна, Варшава, Видима, Владая(№4,9,11,21), Волтер, Възход(№25-43 неч), Ген.Радко Димитриев, Гълъбец, Детелина, Елба(№1,3), Зеленика, Зефир, Зорница, Игрище Кубрат, Изток-продължение, Капитан Коста Паница, Крайова, Лев Толстой, Лозенград-продължение, Марин Дринов, Маяковски, Месемврия, Нов Живот, Орловец, Подем, Професор Иван Шишманов, Ралица, Росица, Селимица, Славейна, Славия(№1-19 неч), Славянска, Сокол(№2,4,12-20), Сочи, Стою Н.Шишков, Строител, Тодор Г.Влайков, Трепетлика, Целина, Черноморец, Шумен, от Гр.Пловдив, район Централен: булеварди Източен(№1,3,5,7,13,15,21,23,27,29,31,39-45 неч,49-57 неч,71-77 неч), Княгиня Мария Луиза(№6,10-54 чет), Христо Ботев(№65-79 неч,83-115 неч), Цар Борис III Обединител(№125,129,141-157 неч), улици Антон Тайнер, Арда, Беласица, Богомил, Борислав, Гео Милев, Георги Войтех, Граф Игнатиев, Д-р Владо, Д-р Рашко Петров(№6,8), Добри Войников(№2,6,12-17,19-25 неч,30,32,34,36-45,47,49), Добри Чинтулов, Доспат, Еню Марков, Иларион Макариополски, Каменица, Капитан Райчо(№30-48 чет,49-61 неч,62,63,65,67-70,71-85 неч,86-90,93), Катуница, Киев, Крали Марко(№8-18 чет,22,23,25,31-43 неч), Кричим, Кръстец, Легия, Леонардо Да Винчи(№42,47,49,51,59-68,70-78 чет,82,84), Лозенград, Мали Богдан, Марин Дринов, Места, Николай Гогол, Осъм, Павликенска, Петко Д.Петков(№5,7,11-19 неч,23-29 неч,31-46,48-67), Прага, Родопи(№6,8,10-24,26,28,30,45,47,49,60,64-68,70,73,75-79,80-92 чет,102,104-109,111-117 неч), Сан Стефано(№2,4,44,46,48-71,73-75,85,87), Славянска, Тодор Бурмов, Тодор Г.Влайков, Трапезица, Хайдушка, Хан Аспарух(№1-3,5,7-11,13-17,19-25 неч,66,68,70-73,75-109,111-119 неч), Хан Тервел, Цар Асен(№30-36,39,41), Янтра.
107. Сто и седми изборен район – Пловдив, включващ от гр.Пловдив, район Източен: улици Вратцата(№4-12 чет), Герлово, Дюлево(№1,3), Жеравна(№14-22 чет), Ландос(№18,20,22), Преспа, от Гр.Пловдив, район Тракия: квартал Тракия(№1-16,20-23,26-37,41-56,61,62,70-73,77,80-84,91-100,104,105,265-275,277-283,285-292,310-322,397-399), булеварди Освобождение, Цариградско Шосе, Шипка, улици Вълко Чалъков, Ген.Дандевил, Георги Данчов, Георги Цариградски, Григорий Цамблак, Лудогорие, Св.Княз Борис I-покръстител, Свети Врач, Съединение(№13,30), Ягодовско Шосе.
108. Сто и осми изборен район – Пловдив, включващ от гр.Пловдив, район Северен: булеварди България(№2,4,6,8-35,36-134 чет), Васил Априлов(№129-143 неч,156,158,159,160-170 чет), Дунав(№5-27 неч,61,65,70,73,75-79,89-97 неч,100,101,104-122 чет,130-150 чет,156-204 чет), Марица(№83,89-97 неч), Цар Борис III Обединител, улици Ален Мак, Антон Митов, Барикадите, Белград, Белозем, Благовест, Борба, Борис Дякович, Брезовска(№4-12 чет,14-32,34,36,40,42,44,46-59,61,65,67,69,81), Брезовско Шосе, Васил Левски(№2-14 чет,46,48,52-60 чет,64-82 чет,86-94 чет,95,97-99,101,103,144,152-170 чет,174,178,179,180-210 чет,214,222,236,238,242-250 чет), Васил Урумов, Вежен, Велю Войвода, Веслец, Вит, Вишнева, Водолей, Вук Караджич, Гаганица, Галилей, Гара Филипово-жп Блокове, Георги Байданов, Георги Бенев, Глухарче, Гонда Вода, Гороцвет, Гърличе, Данте, Деница, Дилянка, Димитър Стамболов, Добрин Петков, Добродол, Добруджа, Достоевски, Драва, Еледжик, Жълтуга, Зайчар, Звънче, Златю Бояджиев, Ибър, Иван Драсов, Иглика, Кипарис, Колю Фичето, Ком, Куманово, Кутловица, Лайка, Латинка, Лисец, Лобелия, Малко Търново, Мануш Войвода, Мария Кюри, Медковец, Милеви Скали, Найден Попстоянов, Напредък, Никола Беловеждов, Никола Войновски, Никола Караджов, Оборище(№26,28-41,43,45), Огражден, Орехово, Павел Бобеков, Пазарище, Победа(№58-72 чет), Подбел, Подофицер Георги Котов, Подрумче, Поибрене, Полет, Полковник Бонев, Поп Грую, Поп Златан, Поп Манол, Поп Тодор Евтимов, Пресиян, Р.Марица-рогошко Шосе-1, Разслатица (закрита), Райна Княгиня, Ратания, Рогошко Шосе, Розова Долина, Сакар Планина, Северно От Гара Филипово, Седянка, Стара Планина, Стефан И Обрейко Обрейкови, Стоян Заимов, Строевски Път, Тича, Филипово, Фрезия, Хан Телериг, Чавдар Войвода, Чучулига.
109. Сто и девети изборен район – Пловдив, включващ от гр.Пловдив, район Северен: квартал Марица Гардънс, булеварди България(№37-51 неч,55,57,61,99-125 неч,136-148 чет,156-176 чет,180-190 чет,194-232 чет,236), Васил Априлов(№99-123 неч,124-128,132-138 чет,142-148 чет), Дунав(№2-44 чет,64,66), Марица(№17,21-37 неч,41-57 неч,69), улици Абоба, Амбарица, Анри Барбюс, Арабаконак, Атанас Канарев, Баткун, Бистрица, Богдан, Браила, Братаница, Братя Търневи, Брезовска(№9,11), Бързия, Васил Левски(№1,3,5), Войводиново, Въча, Ген.Кутузов, Голямоконарско Шосе, Гюро Михайлов, Добротич, Драгота, Златна Панега, Иван Арабаджията, Иван Рилски, Ильо Войвода, Йоан Екзарх, Карловска, Ладога, Луда Яна, Мизия, Момчил Войвода, Неофит Рилски, Николай Хайтов, Оборище(№1-3,5-13,15,17,19,20,21), Орлова, Осогово, Пазарджишко Шосе, Панагюрище, Пантелей Генов, Петрохан, Петър Шилев, Пирин Планина, Победа(№1-3,5,7,11-21 неч,22-24,25-33 неч,34,37,38,40,42,44-57,59-65 неч), Полк.Сава Муткуров, Полковник Дрангов, Поп Тачо, Портолагос, Рибница, Русалка, Самара, Сидер Войвода, Синчец, Сливница, Средец, Средна Гора, Стефан Ботев, Стоил Войвода, Сърнена Гора, Тимок, Тинтява, Тиса, Факел, Харитон Куев, Черешово Топче, Чумерна, Щастие, Ян Хус, Ястреб, площад Антон Чехов, от Гр.Пловдив, район Централен: булеварди 6-ти Септември(№67-91 неч,95-111 неч,112-118,120-122,124-127,130-134,136-149,151-164,166-179), Васил Априлов(№70,76-114 чет,120), Марица(№36,38,42-60 чет,68-90 чет,96-102 чет,106-112 чет), Руски(№1-9,12-17,19-23,25,27,29,35,37-46,48), Цар Борис III Обединител(№52,54), улици Алеко Константинов, Александър Екзарх(№1-19,21), Ангел Кънчев, Антим I(№2-34 чет), Антон Страшимиров, Атанас Каменаров, Банкова, Бетховен, Братя Миладинови, Брегалница, Бунтовнишка, Васил Соколов, Висла, Войнишка Слава(№1,2,4-7,9,11), Волга(№1-30,32-38,40-45,46-66 чет), Габър, Ген.Данаил Николаев(№1-25,27-33 неч,35-45,47,48,50-63,65-73 неч,79,83,89,91), Ген.Кюркчиев(№1-10,12), Георги Комитата, Георги Петаков, Д-р Никола Генадиев, Д-р Петър Берон, Дедеагач, Дерменка, Димитър Цончев, Добрич(№1-10,12), Доброволец, Драгоман, Елбасан, Елиезер Калев, Елин Връх, Жан Жорес, Загоричене, Захари Княжевски, Захари Стоянов(№7,9,18,19,21,23-26,28-35,37-45 неч,49,51,53,56-62 чет), Йоаким Груев(№17-25 неч,30,32,34,36-41,43,45,47), Кавказ, Капитан Бураго, Капитан Георги Цанев, Кирил и Методий(№1-6), Княз Богориди(№1,3,5,11-17 неч), Любляна, Люлебургаз(№2,4,6,8), Милин Камък, Митрополит Натанаил, Мостова, Мусала, Никола Обретенов, Никола Петков(№10-22 чет), Николай Палаузов, Опълченска, Осми Март, Парк Бунарджик, Пасаж, Петко Каравелов, Петър Бонев, Пещера(№2,4,6,8), Плевен, Поп Харитон, Поручик Д.Величков, Предел, Презвитер Козма, Равногор, Райко Даскалов(№25,27,29,37,43,47,53-63 неч,67-69), Рожен, Свети Горазд, Свети Климент, Свети Наум, Скайлер, Скакавица, Софроний Врачански, Спас Гинев, Струмица, Съгласие, Тибет, Тодор Балина, Тодор Икономов, Трайко Китанчев, Фредерик Жолио Кюри(№18,26-34 чет), Хан Кубрат, Христо Г.Данов, Цанко Церковски(№2,4,6), Цар Калоян, Цар Самуил, Цоко Каблешков, Чардафон, Чаталджа, Четвърти Януари(№23,25,27,28-38 чет), Юрий Венелин, Янко Сакъзов, площади Кочо Честименски, Цар Калоян.
110. Сто и десети изборен район – Пловдив, включващ от гр.Пловдив, район Тракия: квартал Тракия(№57,58,106-110,114-117,121,126,127,131,132,134,140-146,148-161,170-178,181-196,198,199,201-225,233-256,258,259,262,326-328,330-333), булеварди Константин Величков, Санкт Петербург, улици Асеновградско Шосе, Братан, Войвода Руси Славов, Вълко Шопов, Менделеев, Недялка Шилева, Нестор Абаджиев, Седма-лаута, Спас Зафиров, Стадион, Съединение(№41,43), Шеста-лаута, от Гр.Пловдив, район Централен: булеварди Константин Величков, Санкт Петербург, Христо Ботев(№92-104 чет,108-132 чет,136-152 чет), улици Антон Папазов, Апостол Узунов, Асеновградско Шосе, Бачково, Бдин, Георги Груев, Горолом, Добри Войников(№46,48,51,53), Дон, Дякон Иларион, Илия Блъсков, Колоездачна, Менделеев, Михаил Такев, Найчо Цанов, Персенк, Петко Д.Петков(№69,70-76 чет), Рила, Родопи(№110-118 чет,119,120,121-135 неч), Сан Стефано(№76-84 чет,89-103 неч), Свила, Стадион, Стоян Михайловски, Странджа, Трудовак, Уста Генчо, Хаджи Поптилев, Хан Аспарух(№110-118 чет,120-127,129-137 неч,143,145), Царево, Шаркьой.
111. Сто и единадесети изборен район – Пловдив, включващ от гр.Пловдив, район Централен: булеварди 6-ти Септември(№180,181,182-188 чет,190-215,217,218,220,221,222-240 чет), Васил Априлов(№1-4,6-14,16-36,38-66 чет), Източен(№101-107 неч,111,121-139 неч), Княгиня Мария Луиза(№3-37 неч,43-65 неч), Любен Каравелов, Марица(№124-154 чет), Пещерско Шосе(№1-55 неч), Руски(№47,49,51,52,53-61 неч,65,67,69,70,71,73-77,79-82,84-106,111-125 неч,131-141 неч), Христо Ботев(№5-36,38,41-51 неч,55,60,61,62-80 чет), Цар Борис III Обединител(№53,56,58-65,67,70-78 чет,79,80,89,93,101,120-132 чет,136,138,140), улици 11-ти Август, Абаджийска, Авксентий Велешки, Александър Екзарх(№20-36,38-54 чет), Александър Пушкин, Алцеко, Ангел Букорещлиев, Ангиста, Антим I(№5-49 неч), Антон Безеншек, Артилерийска, Артин Гидиков, Архимандрит Дамаскин, Архитект Христо Пеев, Асен Златаров, Бабадаг, Балкан, Балчик, Блатиста, Божидар Здравков, Бранислав Велешки, Братя Пулеви, Брестовица, Бузлуджа, Булаир, Бунар Хисар, Бургас, Васил Друмев, Васил Кънчев, Велбъжд, Велико Търново, Вериговска Клисура, Весела, Виктор Юго, Витоша, Враня, Ген.Гурко, Ген.Скобелев, Ген.Тошев, Георги Бенковски, Георги Консулов, Георги Мамарчев, Гладстон, Гривица, Густав Вайганд, Д-р Александър Пеев, Д-р Г.М.Димитров, Д-р Георги Вълкович, Д-р Добрев, Д-р Никола Ковачев, Д-р Рашко Петров(№2,3), Д-р Селимински, Д-р Чомаков, Детелин Войвода, Димчо Дебелянов, Дондуков, Драган Манчов, Драган Цанков, Драгоя Божилов, Душо Хаджидеков, Евлоги Георгиев, Екзарх Йосиф, Емил Де Лавеле, Емил Зола, Железарска, Завоя На Черна, Загреб, Захари Зограф, Захари Стоянов(№55-67 неч,69-84,88-102 чет), Златарска, Златибор, Зора, Иван Андонов, Иван Вазов, Иван Караджов, Иван Перпелиев, Ивац, Ихтимански Проход, Йоаким Груев(№2,4-16,18-28 чет), Йоаким Кърчовски, Йордан Йовков, Йосиф Шнитер, Кавала, Калофер, Камчия, Капитан Андреев, Капитан Райчо(№2,21-31 неч,35,37,45), Кардам, Кирил и Методий(№7-16), Кирил Нектариев, Кирил Попов, Кирил Христов, Княз Александър I, Княз Богориди(№2,4,10-16 чет), Княз Церетелев, Княз Черкаски, Кожухарска, Козлодуй, Константин Иречек, Константин Муравенов, Константин Стоилов, Константин Фотинов, Костаки Пеев, Кракра, Крали Марко(№2,4,6,11-17 неч), Кратово, Кресна, Криволак, Крумово, Кръстю Пастухов, Куртевич, Лагадина, Ламартин, Леди Странгфорд, Леонардо Да Винчи(№5,7-22,24,26,30), Лъджене, Лясковец, Магура, Мадара, Май, Макгахан, Мара Гидик, Мечников, Митрополит Панарет, Младежки Хълм, Младост, Мортагон, Моцарт, Мърквичка, Найден Геров, Неофит Бозвели, Нешо Бончев, Никола Войводов, Никола Козлев, Никола Петков(№3-45 неч), Никола Сапунов, Николица Войвода, Ниш, Одрин, Омуртаг, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Пипков, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Петко Д.Петков(№4,6,12-18 чет), Петко Р.Славейков, Петко Ю.Тодоров, Петър Делян, Петър Парчевич, Петьофи, Пещера(№1,3,5), Плиска, Преслав, Пролет, Професор Крикор Азарян, Пулпудева, Пълдин, Радецки, Развигор, Райко Даскалов(№2-50 чет), Райно Попович, Раковски, Рилски Метох, Росини, Сава Филаретов, Сан Стефано(№72), Сатурн, Света Гора, Света Петка, Свищов, Сергей Румянцев, Станислав Доспевски, Стефан Веркович, Стефан Захариев, Стефан Караджа, Стойчо Мошанов, Стоян Чалъков, Страхил, Страцин, Струма, Стръмна, Съборище, Съборна, Съединена България, Теодосий Търновски, Тодор Каблешков, Тодор Самодумов, Тодор Хрулев, Тракия, Тулча, Турист, Фелдфебел Т.Маджаров, Филип Македонски, Фредерик Жолио Кюри(№1-7,10-16 чет), Хеброс, Хемус, Хенрих Хершкович, Христо Дюкмеджиев, Христо Станчев, Хъшовска, Цанко Дюстабанов, Цанко Лавренов, Цанко Церковски(№5,8), Цар Асен(№1-23,25), Цар Георги Тертер, Цар Ивайло, Цар Иван Александър, Цар Иван Срацимир, Цар Иван Шишман, Цариброд, Четвърти Януари(№1-16,18,19), Шейново, Шилер, Щросмайер, Юнашка, Яне Сандански, площади 22 Септември, Александър Малинов, Възраждане, Житен Пазар, Клара Цеткин, Понеделник Пазара, Стефан Стамболов, Централен, от Гр.Пловдив, район Южен: улици Босилеград(№2,4,6), Георги Кондолов(№12-28 чет), Енисей(№2-12 чет), Йордан Ковачев, Маяк, Нарцис, Репин, Спартак, Стефан Стамболов(№1-21 неч).
112. Сто и дванадесети изборен район – Пловдив, включващ от гр.Пловдив, район Южен: булеварди Александър Стамболийски(№2,6-18 чет), Никола Вапцаров(№3,7-13 неч,15-29,31-41,43-55 неч,59-89 неч), улици Архиепископ П.Богдан, Архимандрит Евлоги, Борис Сарафов, Борис Шивачев, Братя Бъкстон, Брацигово, Бръшлян, Бугариево, Васил Ихчиев, Васил Петлешков, Васил Чекеларов, Гевгели, Ген.Тотлебен, Георги Бакалов, Горно Броди, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Д-р Иван Кесяков, Даме Груев, Димитър Талев(№51-57 неч,65,66-86 чет,94-100 чет,104-118 чет), Дрин, Иван Гарванов, Кичево, Крушево, Кукленско Шосе, Кукуш, Лазар Стоев, Лазо Войвода, Люлякова, Македония(№7-37 неч,45,49,51,53,63-79 неч,80-87,89,91,93), Нева, Никола Карев, Николай Коперник, Охрид, Пере Тошев, Петрова Нива(№55,57,59,61-74,76-82 чет,87-95 неч,96,97,99,101,108-124 чет), Прилеп, Радовиш, Райко Жинзифов, Ран Босилек(№1), Родосто(№1-14,16), Светослав Мерджанов, Силиврия(№1-4,6-9,11,12,14), Скопие, Славееви Гори(№1,3,5,7), Смилево, Тарас Шевченко, Тодор Александров, Трети Март, Филип Тотю, Христо Матов, Чипровец, Чорлу(№51-63 неч,85-101 неч), Шар Планина, Щип и Гара Кцм.
113. Сто и тринадесети изборен район – Пловдив, включващ от гр.Пловдив, район Южен: квартали Беломорски, Остромила, булеварди Академик Петър Динеков(№19-27 неч), Александър Стамболийски(№13,15,17,19-36,38-65,67-82,84-104 чет,105-108,109-129 неч), Никола Вапцаров(№56,93-101 неч,117,119-137,139,140), улици Асен Христофоров, Асенова Крепост, Бадемите, Байкал, Балатон, Балканска Зора, Благовец, Болгар, Болград, Боримечка, Братя Шкорпил, Бук, Букет, Вардар, Велека, Воден, Гаврил Кръстевич, Георги Гешанов, Георги Икономов, Георги Кирков, Димитър Талев(№32,34,54,56,58,61,63,71-83 неч,87,101,122-144 чет,150,152,158), Димо Хаджидимов, Драговец, Ела, Енос, Етна, Заводска, Захаридово, Изворна, Каскада, Кокиче, Коматевско Шосе(№33,35,101-113 неч,117-135 неч,143-191 неч,206-212 чет,216-250 чет,254,256,258,262,266-272 чет,278-290 чет,294-306 чет,310,312), Константин Геров, Кузман Шапкарев, Лайпциг, Лозарска, Луна, Люсиен Шевалас, Македония(№66,68,107,109), Мечта, Михалаки Георгиев(№9-21 неч,22-28 чет,34,38,44,46), Никола Димков, Никола Райнов, Обнова, Овощарска, Огнево, Околчица, Павел Калпакчиев, Пампорово, Петрова Нива(№29,44,46-54,56,58,60), Петър Васков(№1-11 неч), Петър Стоев(№8-14,16,84-90 чет,96-112 чет,113,115,117,121,123,125,129-143 неч,147,149,151), Полтава, Порт Артур, Поручик Въльо Стефов, Работник, Ран Босилек(№2,4-11), Родосто(№15,17), Силиврия(№13,15-24,26), Слава, Славееви Гори(№7-13 неч,15-25,27-29,31-55,57,61,63), Снежанка, Стефан Стамболов(№54-62 чет,71-87 неч), Студенец(№1-19 неч), Тиха, Училищна, Фере, Хисар, Христо Казанджиев, Цветарска, Череша, Чинар, Чорлу(№35-47 неч,48-94 чет), Юбилейна, Ягода, местности Гуджуците 312, Остромила-1, Остромила-2, Остромила-3, Остромила-бозлюк 1 и Пловдив Юг.
114. Сто и четиринадесети изборен район – Пловдивски, включващ град Карлово, селата Васил Левски, Войнягово, Дъбене.
115. Сто и петнадесети изборен район – Пловдивски, включващ градовете Раковски, Садово, селата Ахматово, Белозем, Богданица, Болярино, Караджово, Кочево, Милево, Момино Село, Поповица, Селци, Чалъкови, Чешнегирово, Шишманци.
116. Сто и шестнадесети изборен район – Пловдивски, включващ градовете Стамболийски, Съединение, селата Беловица, Голям Чардак, Драгомир, Златитрап, Красново, Кръстевич, Любен, Мало Крушево, Малък Чардак, Найден Герово, Неделево, Ново Железаре, Оризари, Паничери, Правище, Старо Железаре, Старосел, Триводици, Цалапица, Черничево
117. Сто и седемнадесети изборен район – Пловдивски, включващ община Куклен, град Лъки, селата Белащица, Бойково, Болярци, Браниполе, Брестник, Дедово, Извор, Катуница, Косово, Крумово, Лилково, Марково, Моминско, Нареченски Бани, Ситово, Югово, Ягодово.
118. Сто и осемнадесети изборен район – Пловдивски, включващ община Първомай, селата Бор, Боянци, Жълт Камък, Златовръх, Избеглии, Козаново, Конуш, Леново, Новаково, Нови Извор, Патриарх Евтимово, Три Могили, Узуново.
119. Сто и деветнадесети изборен район – Пловдивски, включващ община Сопот, градовете Клисура, Хисаря, селата Богдан, Иганово, Каравелово, Климент, Кърнаре, Михилци, Московец, Мътеница, Певците, Розино, Слатина, Столетово, Христо Даново.
120. Сто и двадесети изборен район – Пловдивски, включващ общините Брезово, Калояново, градовете Баня, Калофер, селата Бегунци, Ведраре, Горни Домлян, Граф Игнатиево, Домлян, Куртово, Марино Поле, Мраченик, Пролом, Соколица, Царимир, Церетелево.
121. Сто двадесет и първи изборен район – Пловдивски, включващ общините Кричим, Перущица, селата Брестовица, Йоаким Груево, Кадиево, Куртово Конаре, Ново Село, Първенец, Скобелево, Устина, Храбрино, Чурен.
122. Сто двадесет и втори изборен район – Пловдивски, включващ от гр.Асеновград: квартал Запад , булевард България, улици 6-ти Септември, Александър II(№7-15 неч,17-38,40-60 чет), Александър Стамболийски(№24,26,30-63,65-85 неч), Ангел Ахрянов, Ангел Кънчев, Апостол Войвода, Асен Карастоянов, Асфалтова База, Атанас Маринов, Атанас Свещаров, Баба Тонка, Бачковска(№6-12,14,15,16-28 чет), Бачо Киро, Безименна-2, Беломорие, Божур, Бойка Войвода, Бор, Борислав, Братя Даскалови, Брегалница, Брегова, Бялата Воденица, Васил Левски(№7-15 неч,19-41 неч,47,53), Васил Петлешков, Вежен, Велико Търново, Велю Войвода, Вигла, Вихрен, Воденска, Волга, Възрожденци, Генерал Гурко, Генерал Данаил Николаев, Генерал Дандевил, Георги Данчов(№14,16,23,25,27), Гергана, Горноводенско Шосе, Гоце Делчев, Градешница(№1-29 неч,30-32,33-59 неч), Даме Груев, Демокрация, Детелина, Добруджа, Драва, Драгоман, Дунав, Еделвайс, Елин Пелин, Жп Гара, Захари Зограф(№4-12,15-21 неч), Захари Стоянов(№11-17 неч,19-37,39-70,72-77,79,81), Захария, Здравец, Зорница, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Иларион Макариополски, Илинден, Искър, Йордан Йовков, Йордан Хаджигеоргиев, Камара, Капитан Петко Войвода, Капитан Райчо, Караджа Войвода, Катунско Шосе, Керемидарка, Клокотница, Княгиня Евдокия, Княз Борис I(№1-17 неч,19-34,36,38,40,41), Копринарска, Космос, Костадин Балтов, Костадин Пенев, Костур, Кочо Честименски, Крайречна, Кракра, Крали Марко, Крепостна Стена(№2,4,8-20 чет), Кресна, Крива, Кръстова Гора, Кукленско Шосе, Къпина, Лазо Войвода, Любен Каравелов, Люляк, Мадара, Македония, Марица, Мария Сарова, Младен Митроколев, Мусала, Найден Геров, Напредък, Нева, Никола Кръстев, Нишана, Овощарски Институт, Околовръстно Шосе, Опълченска, Ореховска, Освобождение, Охрид, Панагюрска, Панарет, Персенк, Пирин, Победа, Полковник Дрангов(№29-45 неч,48-62 чет), Поп Матей(№1-13 неч), Преслав, Пролет, Просвета, Прохлада, Първенец, Първомайска, Райна Княгиня, Рилска, Родина, Родопи, Родопска, Родопско Лале, Руен, Сава Катрафилов, Свети Кирик, Светлина, Свобода, Сирма Войвода, Скакавица, Славей, Славянска, Сокол, Солунска, Спортист, Средна Гора, Станимака(№1,2,4,6,8), Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Съединение(№1-11,14-16,18,19), Теменуга, Тинтява, Тодор Александров, Тракийска Песен, Тракия, Трапезица, Тунджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум(№2-14 чет,33-49 неч), Хан Омуртаг, Харманите, Христо Анастасов, Христо Смирненски, Цар Иван Асен II(№63-89 неч), Цар Освободител, Цар Самуил, Царевец, Чавдар, Чая, Черно Море, Чинара, Шейново(№4,6,8-12), Шести Януари(№1-8,14-66 чет,84), Шипка, Яворово, Язовирска, Яне Сандански, Янтра, площади Авксентий Велешки, България, Цар Калоян и Геоложки Лагер, Кожа База, Мелница Асенова Крепост, Мелница Таньо Войвода, Сепарация, селата Балкан Махала, Бачково, Белица, Борово, Врата, Джурково, Добростан, Дряново, Здравец, Крушово, Лъкавица, Лясково, Манастир, Мостово, Орешец, Сини Връх.
123. Сто двадесет и трети изборен район – Пловдивски, включващ от гр.Асеновград: квартали Баделема, Изток, Изток-1, Изток-5, Изток-7, Изток-9, улици Абоба, Акация, Александър II(№1-3,4-16 чет), Александър Стамболийски(№1-3,5,6,8-17,19-25 неч,29), Ангел Войвода, Арда, Асеница, Асенова Крепост, Атанас Мишев, Бако Динчо, Бачковска(№1-5), Безово, Белмекен, Богомилска, Борис Сарафов, Борова, Братя Бакурияни, Братя Миладинови, Бреза, Бузлуджа, Булаир, Бяла Черква, Васил Априлов, Васил Левски(№1-3,5), Василко Константинов, Винарска, Витоша, Върбица, Генерал Колев, Гео Милев, Георги Ангелов, Георги Бенковски, Георги Данчов(№1-9,11,12,13-21 неч), Гогош, Голаш, Гонда Вода, Градешница(№2-28 чет), Димитър Андреев-ганди, Димоглу, Дружба, Дрянова Глава, Екзарх Антим I, Железарска, Захари Зограф(№2), Захари Стоянов(№2,3,4-18 чет), Изложение, Искра, Капитан Андреев, Карлък, Кирил и Методий, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I(№2,6,8,18), Козановска, Козлодуй, Кокиче, Комитска, Конушка, Костурно, Крайбрежна, Крепостна Стена(№1-15 неч), Кулата, Лале Баир, Латинска, Липа, Лозенград, Македонска, Малина, Мануш Войвода, Марин Дринов, Матей Преображенски, Места, Миньор, Мир, Младежка, Момина Сълза, Моминска, Мулдавска, Мургавец, Мургаш, Наречен, Незабравка, Неофит Рилски, Никола Й.Вапцаров, Оборище, Одрин, Орфей, Осогово, Отец Паисий, Отон Иванов, Павел Костов, Панайот Волов, Панайот Сребров, Патриарх Евтимий, Пенчо Славейков, Пере Тошев, Перелик, Пею Яворов, Пиротска, Плиска, Полковник Дрангов(№1-28,30-44 чет), Поп Ангел Чолаков, Поп Матей(№2-12 чет,14-42,47), Преспа, Пряпошчик Вишняков, Радецки, Ради Овчаров, Раковска, Речна, Родолюбие, Рожен, Росица, Русалка, Садовска, Сан Стефано, Свети Врач, Свети Георги, Свети Димитър, Сини Връх, Скалата, Сливница, Сливов Дол, Станимака(№3,5,7,9,11-24,26-36 чет), Стою Шишков, Странджа, Стръмна, Сушица, Съгласие, Съединение(№20-80 чет), Тодор Каблешков, Трети Март, Тутракан, Училищна, Хан Крум(№1-31 неч), Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Иван Асен II(№1-5,7-23,25,27-62,64-88 чет,90-117,119,122-136 чет), Цар Иван Шишман, Цар Симеон, Чаталджа, Чепино, Червена Скала, Черни Връх, Шейново(№2), Шести Януари(№11-27 неч), Шкилово, Юговска, площади Академик Николай Хайтов, Бански, Богориди, Житен Пазар, Ново Време, селата Горнослав, Долнослав, Мулдава, Стоево, Тополово, Червен.
124. Сто двадесет и четвърти изборен район – Пловдивски, включващ селата Бенковски, Войводиново, Войсил, Динк, Желязно, Калековец, Костиево, Крислово, Маноле, Манолско Конаре, Радиново, Рогош, Скутаре, Строево, Стряма, Трилистник, Труд, Царацово, Ясно Поле.
125. Сто двадесет и пети изборен район – Разград, включващ от гр.Разград: квартали Васил Левски, Лудогорие, Освобождение, булеварди Априлско Въстание(№7,9,15,21,23,44-62 чет), България(№23-29 неч,42-52 чет), Васил Левски, Княз Борис, улици 11-ти Август, 13-ти Март, 28-ми Януари, 6-ти Септември, Анани Явашев, Ангел Кънчев, Антим I, Арда, Бабуна(№7,9-29,31,35), Бачо Киро(№2-12 чет), Бели Лом(№2,4,6,8,12-20 чет,30-36 чет,39,40,41-47 неч,51,53,55-58,60,62), Бистрица, Битоля, Братя Миладинови, Брегалница, Вардар, Васил Априлов, Васил Друмев, Велико Търново, Венелин, Вит, Владимир Василевич, Гаврил Кръстевич, Гвардейска, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Грънчарска, Д-р Петър Берон, Даме Груев, Данаил Дечев, Димитър Хранов, Добруджа, Дондуков(№1,3,8), Дунав, Етър, Жп Гара, Иван Вазов(№23,25,27-30,32-36,38), Ильо Войвода, Искър, Йордан Чобанов, Китка, Крали Марко, Любен Каравелов(№1-13 неч,25-36,38-43), Марин Дринов, Марица, Мачин, Места, Момчил Войвода, Морава, Мраморно Море, Неофит Рилски, Никола Икономов, Никола Сукнаров, Осъм, Отец Паисий, Охрид, Панайот Волов, Панайот Хитов, Панега, Паркова, Перистър(№1,3,5,13), Петко Р.Славейков, Петра, Пирин(№1,3), Поборническа, Преслав, Прилеп, Ропотамо, Росица, Сава Катрафилов, Св.Климент(№2,3,6,8-23,26,30,32,34-38,40-51,53,55,59-67 неч,77-85 неч,86,87), Северен Булевард, Силистра, Сливница, Софроний Врачански, Станка Николица, Стара Река, Стефан Зорзанов, Стефан Попилиев, Струмица, Тимок, Тополница, Трапезица, Тутракан, Хаджи Димитър, Хайдут Велко, Хайдут Сидер, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Хъшове(№1-5,12,13), Цар Симеон, Чавдар Войвода(№1-3,5-7), Черна, Янтра, местности Арменски Лозя, Дянковски Път 2, Дянковски Път 3, Изгрев, Исперихски Път, Обзор, Простор, Стражецки Лозя, община Цар Калоян, селата Гецово, Дряновец, Киченица, Липник, Недоклан, Осенец, Раковски, Стражец, Черковна, Ясеновец.
126. Сто двадесет и шести изборен район – Разград, включващ от гр.Разград: квартали Житница, Орел, булеварди Априлско Въстание(№25,27,29,37), България(№1-13 неч,17,20-22,34), Странджа, Южен Булевард, улици Абоба, Абритус, Александър Матросов, Александър Стамболийски, Ахелой, Бабуна(№30-36 чет,37,38,41-44,46-48,50,51-65 неч), Бачо Киро(№1,5-17 неч), Беласица, Бели Лом(№1,3,5,21-31 неч,35,37), Богориди, Борис Йончев, Бузлуджа, Бърни Бърнев, Варна, Варшава, Велес, Весела, Витоша, Връх Св.Никола, Габрово, Гевгели, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Гео Милев, Гоце Делчев, Граф Игнатиев, Давуз Дава, Димитър Ненов, Добровска, Дойран, Дондуков(№20,22,24-28), Дончо Сумпаров, Драма, Дъбрава, Емил Димитров, Енос, Жеравна, Иван Вазов(№2-4,6,8,12,14,16), Иглика, Илинденско Въстание, Кавказ, Каймакчалан, Кирил и Методий, Костур, Кракра, Кратово, Кресна, Криволак, Кукуш, Лозенград, Любен Каравелов(№44-54,56-58,60,62,100), Люле Бургас, Люлин, Мадара, Мелник, Мидия, Митко Палаузов, Н.Й.Вапцаров, Надежда, Никола Пенев, Огражден, Околчица, Опълченска, Осогово, Перистър(№10-18 чет,19,20,22-27,29-31,33,37-49 неч), Петрова Нива, Пирин(№2,4-12,14,16), Плевен, Плиска, Полк.Лангас, Полковник Марков, Преспа, Прометей, Ресен, Рила, Родопи, Руен, Русе, Сан Стефано, Св.Климент(№88-99,101,103,104,106,108), Силиврия, Скопие, Сребърна, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Търговишко Шосе, Урал, Хан Тервел, Хъшове(№15,16,18-21), Цар Асен, Цигуларска, Цоньо Каракашев, Чавдар Войвода(№14,16), Чаталджа, Щип, Юмрукчал, площад Момина Чешма, местност Малкия Хълм, община Лозница, селата Балкански, Благоево, Мортагоново, Островче, Пороище, Радинград, Ушинци.
127. Сто двадесет и седми изборен район – Разградски, включващ общините Завет, Кубрат, селата Дянково, Побит Камък, Просторно, Топчии.
128. Сто двадесет и осми изборен район – Разградски, включващ общините Исперих, Самуил.
129. Сто двадесет и девети изборен район – Русе, включващ от гр.Русе: булеварди България(№1,2,4,6,7,9,92,100-118 чет), Гоце Делчев(№6,8,12-22 чет,36,38,40,41,42,44,46,53,57,61,64,69), Мидия Енос, Трети Март, улици Агликина Поляна, Адмирал Рождественски, Албена, Амбарица, Антим Първи(№2,4-8,10,11,14,16,20-26 чет,41,42,43-51 неч,57,59,61), Арбанаси, Арда, Ардино, Ахтопол, Балкан, Басарбовска, Бачо Киро, Бели Лом, Белица, Белово, Белослав, Боженци, Божурище, Борисова(№70,74,78-84 чет,88,90,120,122,124), Борова Гора, Боровец, Борущица, Босилек, Ботевград, Братя Миладинови, Брегалница, Бряст, Булаир, Българска Морава, Бяла Паланка, Бяла Черква, Васил Кънчев, Вежен, Велинград, Велчова Завера, Венец, Видин(№14,16,18,19,20,22-27,30,33,35,46,48,55), Вилна Зона, Вит, Витиня, Витоша, Вишнева, Владая, Враца, Върбица, Вършец, Гевгели, Ген.Радецки, Генерал Кутузов, Гергана, Говедарци, Гороцвет, Грудово, Давид(№1-12,14-17,19), Даскал Аверкий, Даскал Драгни, Даскал Тони, Даскал Христаки, Двадесет И Четвърти Май, Девня, Димитър Гичев, Димитър Талев, Добротица, Дондуков Корсаков(№12,14,18-24 чет,31-47 неч), Дора Габе, Дъбрава, Екатерина Каравелова, Екзарх Йосиф, Елисавета Багряна, Елисейна, Елхово, Ерма, Жеравна, Захарий Зограф, Звъника, Здравец, Зелени Връх, Златарица, Златица, Зора, И.С.Аксаков, Ивайловград, Иларион Макариополски, Индже Войвода, Ихтиман, Йордан Йовков, Йосиф Дайнелов, Йосиф Хербст, Йосиф Цанков, Камчия, Кап.Добрев, Капина, Капитан Райчо Николов, Карлово, Карнобат, Кирил Христов, Китен, Китка, Клисура, Козлодуй, Колю Фичето, Ком, Копринка, Кранево, Кремиковци, Кричим, Кръстец, Кула, Къкрина, Лакатник, Левента, Липа, Листопад, Лом, Ломска, Люботрън, Мадан, Мадара, Македония, Мальовица, Мануш Войвода, Мария Луиза(№1,2-16 чет), Матей Попов, Матей Стойков, Мездра, Места, Мими Балканска, Минзухар, Морава, Мура, Найден Геров, Невен, Незабравка, Неофит Бозвели(№1,2,3-11 неч,12-15,18-20,22), Несебър, Николаевска(№29-35 неч,36,37,39,41,42,43,45,46,48,51-53,55-59,67,69,70,72,73-79 неч,80,81,83,84,85-101 неч,107,109), Николай Здравков(№4,6,8,10), Обзор, Огоста, Огражден, Омайниче, Панайот Волов(№10-18 чет,24,26,28,33,35-42,44-52 чет), Панега, Петрана Обретенова, Пирин, Пловдив, Поп Харитон, Преслав, Приморско, Пристанищна(№1), Първомай, Райно Попович, Ракита, Ракитово, Родосто, Рожен, Ропотамо, Росица, Рудозем, Руен, Русалка, Св.Дим.Басарбовски, Св.Неделя, Св.Сава, Света Гора(№7), Света Петка, Свети Георги(№6,8), Свиленград, Сент Уан, Сини Вир, Слав, Созопол, Сокол, София, Стефан Стамболов(№2-32 чет,33-44,46,48,50,52-58,60,62,64,68,70,72,73,74,76,78,99), Страцин, Стремление, Табия, Теменуга, Тинтява, Тодор Минков(№1-5,7-13 неч,14,15,17,21,23), Тодор Страшимиров, Тополница, Тополовград, Троян, Тунджа, Филип Тотю, Хан Кардам, Хан Пресиян, Хан Телериг, Хан Тервел, Харманли, Хасково, Хвойна, Цанко Дюстабанов, Цар Шишман(№11,15-23 неч), Церова Гора, Цибрица, Чепино, Черноризец Храбър, Чинар, Чудомир, Явор, Яворица, Ягода, Якоруда, Ясен, площади Александър Стамболийски, Васил Левски, Македония, местности Буйна Яна, Бъзов Дол, Горнодунавски Лозя, Гълъбец, Девети Километър, Десети Километър, Дяволица, Единадесети Километър, Марчева Нива, Моравата, Пасището, Под Хаберман, Пчелините, Стрелбище, Трите Гълъба, Тръстиките и Алея Освобождение, община Иваново, селата Басарбово, Червена Вода, Ястребово.
130. Сто и тридесети изборен район – Русе, включващ от гр.Русе: булеварди България(№11-19 неч), Ген.Скобелев, Липник(№12,57-65 неч), Придунавски Булевард, Родина(№1-8,10-16 чет), Славянски, Съединение(№2-21,23), Фердинанд, Цар Освободител(№1,2,4,6,7,8,10-22,25,27-29,31-33,35-37,39-42,44-57,59,60,62-75,77,78,80,84,86,92,103-109,111,113,118,122,130,133,135,137,140,147,149,151,152,153-167 неч,173,175,179,181), улици Алеко Константинов, Александровска, Александър Ал.Пушкин, Ангел Кънчев, Антим Първи(№1), Атон, Баба Тонка, Батак, Белоградчик, Бистрица, Богдан Войвода, Болград, Болярска, Боримечка, Борисова(№2,6,8,12,14-16,17-25 неч,26,27,29,31,32,37,38,40-42,44,46-51,54,56,61-71 неч,72,73,75,81,87,91,94,96,97-107 неч,111,113,121), Боянци, Братя Симеонови, Брезник, Бузлуджа, Буров, Вардар, Васил Априлов, Васил Петлешков, Велбъжд, Велес(№1-3,5-7,9), Велико Търново, Видин(№1-10,17,18,30,32,34,39-42,51), Воден(№2-12 чет), Воеводова, Ген.Паренсов, Генерал Гурко, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Гладстон, Гургулят, Д-р Петър Берон, Давид(№21,24,25,27,31), Даскал Никола, Дебър, Деветнадесети Февруари, Димитър Атанасов, Добри Немиров, Добрин Петков, Добруджа, Дойран, Дондуков Корсаков(№5,6,9,10,15,19-27 неч,40,46,50,53,55,57), Доспат, Драган Цанков, Драгоман, Драма, Драч, Духовно Възраждане, Епископ Босилков, Етър, Жул Паскин, Зайчар, Иван Вазов, Ивац, Иларион Драгостинов, Илю Войвода, Кап-лейтен.Евстати Винаров, Кирил Старцев, Клокотница, Княжеска, Коледница, Коневска Планина, Константин Величков, Константин Димчев, Константин Илиев, Константин Иречек, Костур, Краище, Кресна, Кърджали, Лерин, Любен Каравелов, Любомир Пипков, Люле Бургас, Люляк, Майор Атанас Узунов, Малка Кайнарджа, Манастирище, Мария Луиза(№15,19-22,24,26-28,30,31,32-40 чет,41,43-52,54), Мелник, Мехомия, Милевска Планина, Момина Клисура, Момчил Войвода, Мостова, Муткурова, Неофит Бозвели(№18), Никола Воеводов, Никола Палаузов, Николаевска(№1,5,14-22,25,26,34), Николай Здравков(№1,5-13 неч,17-20,22-24,32,34,38,40,43,47,54,56), Ниш(№2-10 чет,16,18,20,26-50 чет), Оборище, Одрин, Олимпи Панов, Осоговска Планина, Отец Паисий, Пазарна, Панайот Волов(№7-15 неч,19,21,23), Панайот Хитов, Пенчо Славейков, Перник, Персенк(№1), Петко Д.Петков, Петко Каравелов, Петко Р.Славейков, Петрич, Пирот, Плана Планина, Поп Богомил, Преспа, Прилеп, Пристанищна(№6,8,10-13,14-24 чет), Проф.Асен Златаров, Проф.Васил Арнаудов, Проф.Саша Попов, Разлог, Райко Даскалов, Ресен, Рибарица, Рила, Розова Долина, Рупчос, Сазлийка, Св.Горазд, Св.Климент Охридски, Св.Наум, Света Гора(№1-3,5-7,9-15), Свети Георги(№9,18-20), Свищов, Симеон Велики, Сливница, Солун(№1-11 неч,12,13,23-45 неч), Софроний Врачански, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Стамболов(№1-23 неч,27,29), Страхил Войвода, Струга, Сяр, Тертер, Тетово, Тодор Александров, Тодор Каблешков, Тодор Хаджистанчев, Тома Кърджиев, Флотска, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Г.Данов, Цар Асен, Цар Калоян, Цар Петър, Цар Самуил, Цар Шишман(№3,5,8,10,14,16,24-44 чет), Царевец, Цариброд, Цариград, Цибър, Църковна Независимост, Чавдар Войвода, Чая, Червен, Черно Море, Шести Септември, Щип, Яне Сандански(№1-7,9-16,18-20), площади Александър Батенберг, Възрожденски, Д-р Мустаков, Дунав, Оборище, Отец Паисий, Света Тройца, Свобода, Хан Аспарух, Хан Кубрат.
131. Сто тридесет и първи изборен район – Русе, включващ от Гр.Русе: булеварди България(№113,117,119,123,184,186,200,269-271,272-312 чет,316), Липник(№64,70,72,74,75,76,80,82,106-114 чет,117-123 неч), Родина(№60,80,82), Тутракан, улици Адриана, Акад.Михаил Арнаудов, Апк Малчика, Арчар, Бабадаг, Бабуна Планина, Бели Рози, Битоля, Браила, Братислава, Бръшлян, Будапеща, Волен, Въча, Гербер, Градина, Гюргево, Д-р Петър Козаров, Доростол(№59,69,71,73,79-85 неч,100-114 чет,124,125,128,129,132,135,136,138,147,148,156), Дрин, Дряновска, Еверест, Едуард Винтер, Жерав, Иван Ведър, Измаил, Инж.Бъркли, Искър, Калина, Кариерата, Касева Чешма, Киев, Котовск(№1,3,4,7,9,10,12), Крайбрежна, Лайка, Лотос, Люлин Планина, Люляците, Малина, Маргарита, Марица, Михаил Хаджикостов(№2-4,6-9,14,28), Мургаш, Нарцис, Никола Петков, Никола Табаков(№1,2), Нови Сад, Орлово Гнездо, Орфей, Охрид, Перуника, Плиска(№83,89,91,96,100-108 чет,112-124 чет), Потсдам, Прага, Пролет, Проф.Димитър Баларев, Райна Княгиня, Рени, Рига, Родопи, Ружа, Руй Планина, Рупел, Свети Валентин, Скопие, Тракия, Тракция, Тулча(№1,5-13 неч), Търговска, Хемус, Хмел, Чемерика, Черница, Черния Кос, Шар Планина, Яна Войвода, площад Проф.Иван Иванов, местности Карантинна База, Кариерата, Пухлево Дере, Слатина, Сухия Кладенец, Тец Изток, Фазаново Стопанство, Хаджигенова Чешма, Хайдушко Дере, Хиподрума и Агробиологична Станция, Алея Акация, Алея Ален Мак, Алея Възраждане, Алея Детелина, Алея Ела, Алея Иглика, Алея Латинка, Алея Перуника, Алея Ралица, Алея Топола, Образцов Чифлик, селата Долно Абланово, Николово, Тетово, Хотанца.
132. Сто тридесет и втори изборен район – Русе, включващ от гр.Русе: булеварди България(№31,51,53,59,73-81 неч,87-93 неч,97,136-162 чет,182,188,196,198,202,204,211,224,230,236,238,242-256 чет,262,264), Васил Левски, Гоце Делчев(№5,7,11,25,26,28,30,31,32,34,35,45,46-52 чет,53,54-60 чет,63,66-68,86-92 чет,98,110-118 чет,124,126,128,132,134,136,140,142,146,148,152,154,156,162,180-188 чет,192), Родина(№13-19 неч,21-32,34-40 чет), Христо Ботев, Цар Освободител(№115,117,123), улици Александър Хаджирусет, Белмекен, Белчинска Планина, Босилеград, Брезите, Васил Друмев, Вега, Веселина, Вискяр Планина(№10,12), Вихрен, Връшка Чука, Ганчо Карамаждраков, Гео Милев, Горица, Градинарска, Григор Пърличев, Даме Груев, Дилянка, Добри Войников, Еленин Връх, Елин Пелин, Згориград(№1-16,18-34 чет,36-46,48,50,52), Земеделска, Зорница, Ибър, Изгрев, Изола Планина, Илинден, Йоаким Груев, Кадин Мост(№19-31 неч), Казанлък, Каменарска, Кап.Петко Войвода, Карлък, Ледено Езеро, Ловеч, Лозарска, Лозенград, Луи Айер, Мермер Камък, Милкова Ливада, Михаил Хаджикостов(№1,5,10), Надежда, Никола Й.Вапцаров, Никола Табаков(№3), Опълченска, Орлова Чука, Панагюрище, Пашаница Планина, Персенк(№4,6,10,11,13-23), Полет, Пчелина, Ради Иванов, Русофили, Слави Шкаров, Славяни, Стоян Михайловски, Стрешер Планина, Стряма, Студен Кладенец, Сухи Чал, Тодор Икономов, Тодор Минков(№6), Устово, Филип Станиславов, Христо Ясенов, Цанко Церковски, Черни Връх, Шипка(№2,6-16 чет,20,22,44,46,48,52-60 чет,64,66,70,74-88 чет), Юрий Венелин, Ябланица, Ямбол, местности Гълъбец, Синигера, Сърнен Дол, Христо Македонски.
133. Сто тридесет и трети изборен район – Русе, включващ от гр.Русе: булеварди България(№99,101,103,109,111), Липник(№16,50,52,54,62,73,85), Родина(№35,41), Съединение(№25-37 неч), улици Байкал, Бакаджици, Борислав, Босна, Бояна, Братя Обретенови, Буная, Българка, Велес(№7,9), Видлич Планина, Вискяр Планина(№1,6), Воден(№1,6,11,14), Георги Чендов, Герлово, Голям Богдан, Голям Купен, Гълъбец Планина, Димчо Дебелянов, Доростол(№1,3-6,8,10,12,20,22,26,28-32,34,36,39-47 неч,51,53), Захари Стоянов, Згориград(№47,61-70,71-111 неч), Кадин Мост(№14,16,17), Капитан Маринов, Козница Планина, Копривщица, Котовск(№2,4), Крали Марко, Лисец, Лозен Планина, Мадарски Конник, Мала Планина, Марин Дринов, Милин Камък, Митрополит Григорий, Мъглиж, Мътивир, Неофит Рилски, Никюп, Ниш(№46,48), Околчица, Патриарх Евтимий, Петрохан, Плевен, Плиска(№1-6,8,16-19,25,30,32,35,36,39,43,48,52-55,56-68 чет,72,78,86-94 чет), Приста, Сакар Планина, Самодивец, Сан Стефано, Св.Св.Кирил и Методий, Сини Камъни, Солун(№2,4,8,10,12,24,26), Сребърна, Стоян Заимов, Студентска, Сърнена Гора, Тича, Тулово, Тулча(№4,6,8,15), Цветница, Чепеларе, Чипровци, Шейново, Шипка(№29-39 неч,45-53 неч,59-65 неч), Шумнатица, Юндола, Яворов, Яне Сандански(№3,5), Янтра, Яребична и Алея Бели Брези, Алея Бели Хризантеми, Алея Възраждане, Алея Горски Теменуги, Алея Еделвайс, Алея Лилия, Алея Младост, Алея Момина Сълза, Алея Роза, Алея Синчец, Алея Трепетлика.
134. Сто тридесет и четвърти изборен район – Русенски, включващ общините Борово, Бяла, Две Могили, Ценово.
135. Сто тридесет и пети изборен район – Русенски, включващ общините Ветово, Сливо Поле, град Мартен, селата Бъзън, Ново Село, Просена, Сандрово, Семерджиево.
136. Сто тридесет и шести изборен район – Силистра, включващ от гр.Силистра: булевард Македония(№146-152 чет,168,170,172,195-207 неч), улици Богдан Войвода(№2,4), Генерал Гурко, Генерал Колев(№1-10,12,14,16,19,21), Гено Чолаков, Георги Сава Раковски, Граф Игнатиев, Десети Февруари, Дочо Михайлов, Дръстър(№1,7,17,19,23-31 неч), Евлампия Стоева, Иван Вазов, Капитан Кръстев, Капитан Мамарчев, Кеворк Арабаджян, Кирил и Методий, Климент Охридски, Княз Борис I, Куюмджи Енчо, Любен Каравелов, Маринчева, Минчо Лъсков, Митничарска, Оборище, Патриарх Дамян, Пейо Крачолов Яворов, Сан Стефано, Седми Септември(№1-17 неч,22), Серес, Симеон Велики(№133,137,139,151,159,163,165), Софроний Врачански, Стоян Заимов, Таню Войвода, Хан Кубрат, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Самуил, Янко Тодоров(№1,3,5,7,9-26,28-36,38,40,42), общините Алфатар, Кайнарджа, селата Айдемир, Бабук, Богорово, Брадвари, Българка, Ветрен, Гарван, Главан, Йорданово, Казимир, Калипетрово, Нова Попина, Полковник Ламбриново, Поляна, Попина, Попкралево, Професор Иширково, Ситово, Слатина, Смилец, Срацимир, Сребърна, Сърпово, Ценович.
137. Сто тридесет и седми изборен район – Силистра, включващ от гр.Силистра: булеварди Велико Търново, Македония(№1-4,6-8,17,19,21,25-33 неч,34-36,38-43,46,47-53 неч,56-59,61,62-72 чет,77,78,80-90,92-97,99-116,120-128 чет,131-149 неч,153,155,161,165-173 неч,177-183 неч), улици Албена, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Архимандрит Панарет, Баба Маринка, Баба Тонка, Балчик, Бачо Киро, Белица, Бесарабия, Богдан Войвода(№5,6,8,14,20), Божур, Бойка Войвода, Бояджи Яни, Братя Миладинови, Бреза, Бръшлян, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Левски, Вежен, Велес, Вит, Витоша, Вихър, Волната, Въча, Генерал Адрианов, Генерал Заимов, Генерал Колев(№28,30-36,38), Генерал Попов, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Генерал Тошев, Георги Бенковски, Гранична, Д-р Анастас Янков, Д-р Петър Вичев, Детелина, Димитър Енчев, Добри Войников, Добрич, Добротица, Добруджа, Драва, Драгоман, Дръстър(№4,6,8,10,14,18,20,33,35,36), Дунав, Еделвайс, Елин Пелин, Захари Стоянов, Здравец, Зорница, Иван Василев, Изгрев, Илия Блъсков, Искър, Йордан Йовков, Кокиче, Константин Иречек, Кубадин, Кълъраш, Лале, Лебед, Лида, Лилия, Лом, Люлин, Люляк, Мадара, Мак, Малина, Маргаритка, Марин Дринов, Марица, Места, Минзухар, Москва, Мъченик Дасий, Мъченик Емилиян Доростолски, Незабравка, Неофит Рилски, Никола Йонков Вапцаров, Огоста, Одеса, Опълченска, Осъм, Отец Паисий, Охрид, Партений Павлович, Патриарх Евтимий, Пеликан, Петко Каравелов, Петър Берон, Петър Бояджиев, Петър Мутафчиев, Пирин, Плевен, Плиска, Преслав, Пролет, Първи Октомври, Радецки, Ради Тодоров, Райна Княгиня, Ралица, Рила, Родопи, Росица, Ряхово, Сава Огнянов, Саул Авербух, Светлина, Седми Септември(№19,23,25-30,32,34,36,38-48,50-52,56-80 чет,84,86,88,92,94,102,104,108-114 чет,118-124 чет,128), Седянка, Симеон Велики(№1-15,17-21,36-38,40,41,43,45,52,54,57-59,65-75 неч,76,81,101,106,107,112,114,116,117-127 неч,149), Синчец, Славянска, Сливница, Солун, София, Средна Гора, Стара Планина, Старо Село, Стефан Караджа, Странджа, Страцин, Струма, Теменуга, Тимок, Тича, Тодор Каблешков, Тодор Пеев, Толстой, Трепетлика, Тридесет И Първи Полк, Тулча, Тунджа, Тутракан, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Асен, Цар Шишман, Чая, Черни Връх, Черно Море, Шар Планина, Шейново, Шипка, Шумен, Юрий Венелин, Явор, Янко Тодоров(№37), Янтра, Ясен, площади Петко Рачов Славейков, Свобода, Тракия, местности Акъръджето, Албена, Арабаканка, Арабаканка Ул.Втора, Крепостта, Кючюк Мустафа, Кючюк Мустафа Ул.Втора, Меджиди Табия Ул.4-та, Меджиди Табия Ул.Втора, Меджиди Табия Ул.Осма, Меджиди Табия Ул.Пета, Меджиди Табия Ул.Трета, Над Родопа, Над Родопа Ул.Първа, Орехова Гора, Орта Борун Ул.Трета, Сър Йолу, Сър Йолу Ул.Първа.
138. Сто тридесет и осми изборен район – Силистренски, включващ община Дулово.
139. Сто тридесет и девети изборен район – Силистренски, включващ общините Главиница, Тутракан, селата Босна, Добротица, Ирник, Искра, Любен, Ястребна.
140. Сто и четиридесети изборен район – Сливен, включващ от гр.Сливен: квартали Асеновец, Клуцохор, Колю Фичето, Република, Слънчев Бряг Алеите, булеварди Стефан Караджа(№4,8,10,12,16,24,40), Тракия, Хаджи Димитър(№1-11,13,14,17-39,41), Христо Ботев (толбухин)(№1,13-27 неч,45,47), Цар Освободител, Цар Симеон(№11,13,27-41 неч), улици 17-ти Януари, 19-февруари, 22-ри Септември, Абаджийска, Абланово, Аксаков, Алеко Богориди, Александър Екзарх, Александър Стамболийски, Алтънлъ Стоян Войвода, Ангел Кънчев, Антим I, Антон Пану, Априлско Въстание, Арх.Йордан Йорданов, Асен Златаров, Асенова, Асеновска, Асеновско Дефиле, Аспарух, Баба Тонка, Бдин, Беломорска, Бенковски, Битоля, Борис Търновски, Братя Миладинови, Брацигово, Булаир, Бъкстон, Васил Априлов, Васил Петлешков, Великокняжевска, Верила, Веслец, Витоша, Волентирска, Възрожденска, Г.Трънкин, Гани Михалев, Ген.Гурко, Ген.Столипин, Генерал Драгомиров, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Гео Милев, Георги Гюлмязов, Георги Икономов, Георги Сава Раковски, Граф Игнатиев, Гребенец, Гунчо Войвода, Д-р Захари Димитров, Д-р Иван Селимински, Д-р К.Стоилов, Д-р Миркович, Д-р Начо Планински, Джеймс Баучер, Джордж Уошбърн, Дим.Пехливанов-добрович, Димитър Добрович, Димитър Кавалджиев, Добри Димитров(№1-21 неч,22,23-29 неч), Добри Чинтулов, Добротица, Донка И К.Константинови, Драган Цанков, Драгойчова, Драгоман, Дрин, Дунав, Ел.Багряна, Елин Пелин, Железни Врата, Злати Войвода, Иван Александър, Иван Вазов, Иван Добровски, Иларион Драгостинов, Индже Войвода, Иречек, Искър, Йордан Кювлиев, Йосиф Щросмайер(№1,3-14,16-18,21-27 неч,28,37), Каблешков, Калето, Капитан Мамарчев, Кирил и Методий, Кишинев, Клокотница, Княз Батенберг, Козлодуй, Колишница, Конда Войвода, Константин Фотинов, Копринка, Криволак, Кутелка, Лозарска, Лъдженска, Любен Каравелов, Люлин, Маестро Атанасов, Макгахан, Марин Дринов, Марица, Митрополит Серафим, Михаил Колони, Михаил Ценов, Михаил Чайковски, Мишо Тодоров, Момина Клисура, Момина Сълза, Московска, Мочурите, Мургаш, Найден Геров, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Карев, Никола Кичуков, Никола Михайловски, Никола Палаузов, Николай Дойчев, Николай Петрини, Ниш, Оборище, Овчарска, Одрин, Орешака, Охрид, Павел Милюков, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Каравелов, Петко Славейков, Пирот, Плевен, Поборническа, Поп Богомил, Поп Йордан, Поп Харитон, Попска, Предел, Преслав, Прилеп, Работническа, Радецки, Радой Ралин, Райко Даскалов, Райко Жинзифов, Райна Княгиня, Раково, Рила, Рилски Манастир, Родопи, Роза, Розова Долина, Сава Доброплодни, Сава Райнов, Сан Стефано, Свобода, Симеон Табаков, Сирак Скитник, Славянска, Сливница, Солун, Софроний Врачански, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Егаров, Стефан Пейчев, Стефан Петров, Стефан Серткостов, Страхил Войвода, Струма, Таньо Войвода, Текстилец, Тертер, Тича, Тодор Икономов, Трапезица, Тунджа, Търговска, Устрем, Хаджи Вълкова, Хаджи Маринка, Халката, Хан Крум, Харкан, Хилендар, Христо Смирненски, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман, Царица Йоанна, Чаталджа, Четник, Чудомир Кантарджиев, Шар Планина, Шаркьой, Шейново, Шести Септември, Шипка, Шипченска Епопея, Янтра, площади Васил Левски, Добри Желязков-фабрикаджият, Стоил Войвода, Хаджи Димитър, местности Алея 2-с.Димитров, Асеновско Дефиле, Бадемлика, Батмиш, Вратичката, Дивичково, Дъбака, Кироолу, Партизанска Чешма, Плоски Ръд, Помпена Станция, Попов Път, Припека, Речица, Селището, Терасите, Туида-гаговец, Чинтулово.
141. Сто четиридесет и първи изборен район – Сливен, включващ от гр.Сливен: квартали Българка, Дружба(№1-21,31,32,39-41,50,54-62,85,86,88,93), Сини Камъни, булеварди Бургаско Шосе(№4), Г.Данчев(№1-9 неч,29-39 неч,40-42,43-89 неч), Панайот Хитов(№1-11,13-17,19-23,25,26,27-113 неч,117), Христо Ботев (толбухин)(№2-50 чет), улици 8-ми Март, Агликина Поляна, Акад.Любомир Милетич, Алеко Константинов, Ален Мак, Антон Иванов, Антон Страшимиров, Аргира Жечкова, Байкал, Балатон, Божур, Братя Кутеви, Братя Шкорпил, Васил Димитров, Владислав Очков, Габрово, Гаговец, Ген.Кирил Ботев, Д-р Иван Жечков, Дибич Забалкански, Димитър Калъкчията, Димчо Дебелянов, Добри Войвода, Добри Димитров(№2-28 чет,30-50,52), Добри Добрев, Дончо Димов, Жельо Войвода, Илия Цеков, Йордан Богдар, Йосиф Каломати, Йосиф Щросмайер(№30-38 чет,40-53,55,57,58,59-73 неч), Капитан Петко Войвода, Карандила, Лазар Маджаров, Лъвова Чешма, Мур, Никифор Минков, Пейо Яворов, Пенка Тодорова, Планинска, Равна Река, Роза Люксембург, Ропотамо, Русчо Симеонов, Сергей Румянцев, Синчец, Слънчева Поляна, Стоян Войвода, Стоян Папазов, Теменуга, Тинтява, Тодор Димитриев, Трифон Войвода, Тяна Недева, Феликс Каниц, Харамиите, Цанко Церковски, Царевец, Цончо Родев, Черно Море, Янка Войвода, местности Андреева Чешма, Барутни Погреби, Дълбоки Дол, Дюлева Река, Каменка, Кладенче, Лозарски Връх, Мацулка, Моллова Гора, Мочурите, Орта Синур, Рамануша, Руините, Сотирски Път, Среди Дол, Сухата Чешма, Хисарлъка.
142. Сто четиридесет и втори изборен район – Сливен, включващ от гр.Сливен: квартали Даме Груев, Дружба(№22-24,26-30,33-38,65), Младост, Стоян Заимов, булеварди Бургаско Шосе(№1-41 неч), Г.Данчев(№2,4,20), Панайот Хитов(№115), Стефан Караджа(№38), Стефан Стамболов, Хаджи Димитър(№43,62,64,68), Цар Симеон(№53,63), улици 3-ти Март, Акация, Атанас Николов, Банско Шосе, Батак, Бачо Киро, Бреза, Бършен, Възраждане, Възход, Георги Обретенов, Гогол, Горска, Гоце Делчев, Дамян Войвода, Дели Ради, Детелина, Дивичково, Димитър Топалов, Димо Хаджидимов, Драва, Дъб, Еделвайс, Единство, Здравец, Зора, Зорница, Ивайло, Иглика, Изворите, Изгрев, Йордан Йовков, Калиакра, Калитин, Кара Атанас, Кара Колю, Кокиче, Коста Велков, Кошарите, Крайречна, Крали Марко, Кръстю Асенов, Кръстю Пастухов, Латинка, Лев Толстой, Лермонтов, Лилия, Люляк, Малина, Матей Преображенски, Милин Камък, Мир, Михаил Греков, Н.Господинов-брадата, Невен, Никола Аджема, Никола Фурнаджиев, Опълченска, Освобождение, Отец Паисий, Перуника, Перущица, Петко Д.Петков, Петко Напетов, Петьофи, Пирин, Подем, Полк.Борис Дрангов, Поп Грую, Преображенска, Пролет, Пушкин, Развигор, Ракита, Росица, Сава Филаретов, Самарско Знаме, Самуиловско Шосе, Св.Иван Рилски, Светлина, Спартак, Средногорска, Стефан Газибаров, Стефан Господинов, Стефан Султанов, Съединение, Тодор Асенов, Тома Николов-поп Тома, Трайчо Китанчев, Утро, Филип Тотю, Фрезия, Хан Кубрат, Христо Войвода, Цар Калоян, Шибой, Юрий Венелин, Юрта, Яне Сандански, Янко Забунов, Ясен, площад Гаров Район, местности Алея 3-мтс, Барутни Погреби, Бършен, Зарево-изгрев, Кише Дермен, Къра, Магарешки Дол, Пещерна Река и Извън Регулацията, Слив.Мин.Бани, село Сотиря.
143. Сто четиридесет и трети изборен район – Сливенски, включващ град Нова Загора, селата Богданово, Бял Кладенец, Дядово, Езеро, Еленово, Загорци, Каменово, Коньово, Любенец, Любенова Махала, Млекарево, Научене, Новоселец, Омарчево, Пет Могили, Питово, Полско Пъдарево, Прохорово, Радево, Радецки, Сокол, Стоил Войвода, Събрано, Съдиево, Съдийско Поле, Ценино.
144. Сто четиридесет и четвърти изборен район – Сливенски, включващ община Котел, селата Блатец, Божевци, Въглен, Глушник, Горно Александрово, Градско, Драгоданово, Желю Войвода, Зайчари, Изгрев, Ичера, Калояново, Камен, Новачево, Раково, Средорек, Стара Река, Тополчане, Трапоклово.
145. Сто четиридесет и пети изборен район – Сливенски, включващ община Твърдица, град Кермен, селата Асеновец, Баня, Биково, Бинкос, Бозаджии, Брястово, Бяла, Гавраилово, Гергевец, Глуфишево, Голямо Чочовени, Злати Войвода, Караново, Ковачите, Кортен, Крива Круша, Крушаре, Малко Чочовени, Мечкарево, Младово, Николаево, Панаретовци, Самуилово, Селиминово, Скобелево, Старо Село, Струпец, Чинтулово, Чокоба.
146. Сто четиридесет и шести изборен район – Смолян, включващ град Смолян, село Габрица.
147. Сто четиридесет и седми изборен район – Смолянски, включващ общините Баните, Мадан, Чепеларе, селата Белев Дол, Бостина, Букаците, Виево, Влахово, Вълчан, Горово, Градът, Дунево, Еленска, Ельово, Змиево, Катраница, Кокорово, Кутела, Левочево, Липец, Лъка, Люлка, Момчиловци, Орешец, Остри Пазлак, Петково, Писаница, Подвис, Полковник Серафимово, Река, Ровина, Селище, Сивино, Славейно, Смилян, Соколовци, Стража, Сърнино, Тикале, Требище, Търън, Фатово, Хасовица, Чеплетен, Чокманово, Чучур.
148. Сто четиридесет и осми изборен район – Смолянски, включващ общините Борино, Девин, Доспат, селата Алиговска, Арда, Билянска, Бориково, Буката, Водата, Върбово, Гела, Гоздевица, Горна Арда, Гращица, Гудевица, Димово, Заевите, Исьовци, Киселчово, Кошница, Кремене, Кукувица, Магарджица, Милково, Могилица, Мугла, Надарци, Пещера, Попрелка, Потока, Речани, Сливово, Солища, Средок, Стикъл, Стойките, Турян, Ухловица, Чамла, Черешките, Черешово, Черешовска Река, Широка Лъка.
149. Сто четиридесет и девети изборен район – Смолянски, включващ общините Златоград, Неделино, Рудозем.
150. Сто и петдесети изборен район – София, включващ от гр.София, район Витоша: булевард Братя Бъкстон(№27,31,33), улици Ген.Стефан Тошев(№64,66), Казбек(№20,30,32,33-41 неч,45-57 неч), Лъвски Рид(№3,4,6-8,10-12,14,16), Пирин(№22-38 чет,50-62 чет), Ралевица(№84,90,92,94,95,96,98,100), Родопски Извор(№60), Тодор Каблешков(№39,53), от Гр.София, район Красно Село: квартали Белите Брези(№27-29,33-35), Бъкстон(№3-8), Красно Село Кв.Борово, Красно Село(№2,9-20,27,32-35,191,195,196,205-210), булеварди Братя Бъкстон(№6,10,22,24,26), България, Гоце Делчев(№15-17,19,21,24,25,27,31,32,34,37,39,42-46,48-52,53-67 неч), улици 656-та (Красно Село), Битоля(№18), Борово, Браила (Горник), Ворино(№15-23), Ген.Стефан Тошев, Грамада, Дебър(№42,44,46), Дечко Йорданов(№42,44,52,56,60,64), Дойран(№15,35), Ладога, Лерин(№36,39-46,48,50-52,53-67 неч), Невестина Скала, Никола Грамовски, Пирински Проход(№32,34,36-43,45-47,50,51,55), Подуево, Природа, Проф.Д-р Дим.Атанасов(№10-32 чет), Пчела, Разград, Родопски Извор, Света Марина (Бандера), Смърч(№26), Солун, Тодор Каблешков(№32,52,54,68), Топли Дол, Хан Паган, Хубча(№16,24), Царица Елеонора, Ястребец.
151. Сто петдесет и първи изборен район – София, включващ от гр.София, район Витоша: квартал Бъкстон, булеварди Александър Пушкин(№4,6-16,18,20-23,25-34,36,38-45,47-49,52,53,55,56-64 чет,84), Братя Бъкстон(№28,35-63,65-75,77-82,84,85,86-92 чет,96), България, Никола Петков(№1,2,4-7,9-16,18,19,21,23-26,29-32,35-38,75,77,81-87 неч,91,93,97,101,103,107-121 неч), Цар Борис III(№178,180,182,186-188,190,192,193,195,197,200-209,211,212-218 чет,223-225,227-229,231-254,256-258,260,261,263,264,265-299 неч,303,305), улици 633-та (Витоша), 698-ма (Витоша), Акад.Димитър Попов, Акад.Илчо Димитров, Арбанаси, Бай Михал, Белмекен, Белоток, Богомил Райнов, Борис Димовски, Борован, Боянски Възход, Будилник, Букет, Буря, Българска Легия, Бяла Акация, Бяла Лилия, Бяла Ружа (728-ма), Бяло Поле, Великан, Ветрушка, Витошка Поляна, Витошко Лале (635-та), Вихрен, Войводина Могила(№45,49,51,53,57,59), Всеволод Гаршин, Върба (704-та), Ген.Стефан Тошев(№70-82 чет,90,94,96,98), Ген.Суворов, Гена Кунчева, Гербер (708-ма), Голям Братан, Дамяница, Деспот Слав, Дивна, Доброволец(№1-4,6-8,10), Дъбрава (706 И 707), Евлия Челеби(№3,9-17 неч,22-36,39,40,42-44,46,48-50,52,54-59,61), Живописна (702-ра), Знаме На Мира, Ива(№1-6,8,10-12,14), Иван Сусанин, Ирис(№3,5,6-12 чет), Казбек(№1,7,8-14 чет,18,25,29,58-61,63,65), Карамфил(№4,6,8,10,14), Кедър, Китна (727-ма), Княжевска(№26-33,35-51,53,55,58-65,67,68,69-75 неч,79), Кореняците(№4-6,8-16,18-28,30-32,34,38), Кота 1050, Красна Китка, Купените, Лазурна, Лъвски Рид(№19,21,23), Любляна, Мадара(№1,3,5,7), Майстор Алекси Рилец (664), Майстор Д.Софиянлията (666), Майстор Мил.Радомирец( 667), Майстор Павел От Кримин, Маринковица(№1-29 неч), Маринчо Бенли, Миле Попйорданов, Михаил Панталеев, Мур, Мусала, Народен Певец, Никола Мавродиев, Огнеборец, Околовръстен Път, Омая (703-та), Паша Христова, Пелистер, Петър Папакочев, Пирин(№1,3,5,7,8,10-14,17,20,23-35 неч,40-48,51,53,59-65 неч,69,71,73,77-85 неч,89,91), Плевен, Повет (705-та), Подножие, Полк.Стойно Бачийски(№1-17,19-23,25-28,30,31,32-40 чет), Преки Път(№1,3-7,11-50,52-66 чет), Проф.Велизар Велков, Проф.Дочо Леков (636), Проф.Иван Дуйчев, Равен, Ралевица(№40,42,44,48,50,55-60,64,65,67-73,75-78,80-83,85-88,101), Родопски Извор(№59,61,62,64-68,72-76,78,79,85,93,97-100,102,106,108), Русокастро, Сакар Планина, Света Екатерина, Седянка, Симеон Радев(№2,3-11 неч,22,23,26-30,32-41,43-45,47-56,58-70,78-88 чет,136), Синанишко Езеро, Сияйна (701-ва), Слънце, Средорек, Стефан Пешев, Тодор Каблешков(№3,13,55,61,69), Фердинанд Урбих, Христо Иванов-големия, Чинар, Юнашка Песен.
152. Сто петдесет и втори изборен район – София, включващ от гр.София, район Витоша: квартал Панорама Бояна, булеварди Александър Пушкин(№57-63 неч,65-73,75,76,78-81,83,84,86,90-98 чет,102-108 чет,112,114,117,122,127,129,130,154), Братя Бъкстон(№110,112,118-126 чет,129,132,134,135,139,140,143,147,158), Никола Петков(№39-49 неч), Цар Борис III(№266,272,274,278-284 чет,288-294 чет,298,300,302,308,310-312,314-341,343,344,346-348,349-357 неч,358,359,361,362,364,365,367,368-376 чет,377,379,380,382-388,390-395,397-404,406,407,409,411-415,417,419-423,425,427,428,430-432,434,435,437,439,441-448,451,453-455,457-459,461,463-468,469-485 неч,489,491,493,509-525 неч,577), улици 600-на (Витоша), 601-ва, 605-та (Витоша), 612-та (Витоша), 614-та (Витоша), 626-та (Витоша), 627-ма (Витоша), 654-та (Витоша), 684-та (Витоша), 689-та (Витоша), 695-та, 711-та (Витоша), 713-та (Витоша), 714-та (Витоша), 718-та (Витоша), 719-та (Витоша), 720-та (Витоша), 721-ва (Витоша), 722-ра (Витоша), 724-та (Витоша), 729-та (Витоша), 732-ра (Витоша), 773-та (Витоша), 776-та (Витоша), 777-ма (Витоша), 781-ва (Витоша), Абанос, Акад.Михаил Арнаудов, Акация (Бояна), Андезит, Арам Хачатурян, Ардино, Асен Георгиев (730-та), Багра, Баевица, Байкал, Балканска Война, Белата Чешма, Белите Брези, Белия Кладенец, Беловодски Път, Богова Стъпка, Боженци, Божур, Бойна Слава (615-та), Бойница, Боровица, Ботко Войвода (611-та), Боянец, Боянска Китка (625-та), Боянска Легенда (610-та), Боянска Песен (774-та), Боянска Река, Боянски Майстор, Боянско Езеро, Брезите, Брезовица, Брусенска, Бръшлян (620-та), Букара, Буките, Булаир (613-та), Бял Нарцис, Бял Равнец (621-ва), Васил Чекаларов, Васка Баларева, Виден Табаков, Витошки Бор (712-та), Витошки Извори, Витошко Цвете, Вл.Димитров-майстора (772), Воденичница, Войводина Могила(№52,54,55,56-62 чет,64-74,76,78-85,87-92,94-102,104,108-116 чет,117,118,120-124,126,128,130-137,139-146,158,160,166), Войнягово, Вълко Войвода, Върба (Бояна), Габровница (639-та), Геле Китов, Ген.Кутузов, Георги Войтех (734-та), Георги Рилски, Герганица, Голяма Могила, Горска Пътека, Горска Теменуга, Градина, Грамада, Грамос, Д-р Д.Съселов, Даскал Стоян Попандреев, Десети Километър, Десислава, Детелина, Детски Мир, Деян Гьоргов (612-та), Див Кестен (623-та), Димитър Съсълов, Добри Божилов, Доброволец(№9,11,12,14-33), Дренето, Дрян (643 И 640), Дъбова Гора, Евлия Челеби(№43,68-98 чет), Ела, Елите, Елша, Еровете, Жеравна, Живата Вода, Звездица, Ива(№1,7,9,16,18,20), Иван Багрянов, Иваница Данчев, Изгрев, Илия Кутев (608-ма), Ирис(№7,9,11,13-22,24-32 чет,36), Искра, Кавак, Казанджията, Калинка, Калоянова Крепост (731-ва), Камен Дял, Каменарче (631-ва), Каменно Здание, Камчатка, Капина, Капка, Карамфил(№1,3,5,13,15-21,23,24,28-40 чет,44,46,50,52,54), Кикиш, Кипарис (726-та), Клек (618-та 616-та), Княжевска(№1,2,4,6-25), Комините, Копитото, Копрен, Коприва, Кореняците(№42-52 чет,53-55,57-65,67,69), Краище (735-та), Кумата, Лазарополе, Лескова Гора, Лунна Папрат (669-та), Лъвчето, Люлински Път, Люти Дол, Мадара(№8,12,20), Майска Роза, Мала Курия, Малкото Копито, Маломир, Марини Круши, Маринковица(№2,6,8,12,16-22 чет), Маруша, Матей Преображенски(Витоша), Медвен, Меча Поляна, Младост, Момина Могила, Момина Скала, Морени, Найден Николов (607-ма), Орешарска, Острица, Панорамен Път, Пантелей Николов (624-та), Панчерица, Петко Войвода, Петко Наумов, Петър Петров, Планинарска Песен, Планинец, Планинско Цвете, Подграмада, Поетична (606-та), Поибрене, Полк.Антон Кръстев, Полк.Стойно Бачийски(№33-39 неч,41-51,53-55,58-69,71-86,88-94,96-102 чет,103,104,106,108-113,115,123,125-127,129-132,134), Полско Цвете, Поп Евстати Витошки, Поточе, Преки Път(№6,55-61 неч,65,67,68,71,73,75-82,86,88,90,94,96), Преслав, Пролет (775-та), Пролет (Бояна), Проф.Георги Шишков, Проф.Д-р Коста Стоянов, Проф.Илия Йосифов, Проф.Николай Державин, Прохлада, Равна, Радецки (733-та-витоша), Радин Дол, Райска Градина, Ралевица(№1-3,6,7,9-35,39-53 неч), Резньовете (Р-н Витоша), Розариум, Розмарин (709-та), Росен, Росянка (710-та), Саша Попов, Св.Лука (723-та), Свети Йоан Богослов, Свети Никола, Свети Сава, Сговорна Дружина, Севастократор Калоян, Секвоя, Селище, Симеон Радев(№71-89 неч,90-92), Синята Скала, Сири Дол, Скакавица, Смесна Китка, Смрика, Сребриста Липа (630-та), Сребърна Гора, Стамен Панчев (771-ва), Стар Беловодски Път, Стоил Слатински (622-ра), Студен Кладенец, Сълзица, Сърнела, Терелик, Тис (619-та), Три Кладенци, Тричкова Могила, Утринна Роса, Учителят, Хан Телериг, Христо Патрев, Цанка Ганчева, Цветна, Църквище, Чукар, Шишманова Конница (620-та), Юрий Буков, Явор (Витоша), Яньовица (609-та), площади Сборище, Сред Село, местности Горски Разсадник, Гърдова Глава, Егреците, Киноцентъра, вилна зона Черния Кос, от Гр.София,кв.Симеоново, район Витоша: квартал София Парк, улици 1-ва (В.З.Малинова Долина), 183-та, 186-та, 187-ма (Кв.Мал.Долина), 199-та(В.З.Малинова Долина), 248-ма (В.З.Мал.Долина), 45-та, 50-та (В.З.Север), 53-та (В.З.Север), 58-ма (В.З.Север), 64-та (В.З.Север), 68-ма (В.З.Север), Акад.Спиридон Казанджиев, Александър Муратов (61-ва), Арх.Алекси Начев (194-та), Арх.Антон Торньов (192-ра), Арх.Георги Фингов (201-ва), Арх.Иван Данчов (204-та), Арх.Иван Татаров, Арх.Коста Николов (198-ма), Арх.Наум Торбов (206-та), Арх.Никола Лазаров (197-ма), Арх.Никола Юруков (195-та), Арх.Пенчо Койчев (193-та), Арх.Станчо Белковски, Архитекти Васильов И Цолов, Бистришко Шосе, Босилек (46-та), Български Апокриф (65-та), Ватопедска Грамота (48-ма), Вельо Топаловски (62-ра), Георги Пешаков (47-ма), Д-р Кръстю Кръстев (63-та), Епископ Иларион Мъгленски, Игликина Поляна (55-та), Йеромонах Гаврил Лесновски, Клен(В.З.Мал.Долина), Куила, Матей Граматик (57-ма), Неофит Хилендарски (1-ва)(№1-13 неч,17,21,47), Панорама София, Поп Пейо (56-та), Приятели, Проф.Кирил Мирчев (67-ма), Проф.Теодор Горанов(203-та), Проф.Юрдан Данчов (196-та), Рачо Петков Казанджията, Света Мария Магдалина(№2-10,12-15,17,19-21,23,26,28,29,32-35), Симеоновско Шосе(№99,101,105-115 неч,119-143 неч,147,149,150,151-157 неч,161,163,165-171,173,192,194,198,202,208,210,214), Цар Иван Владислав (52-ра), Цсио-ханчето, град София,кв.Драгалевци, селата Владая, Мърчаево.
153. Сто петдесет и трети изборен район – София, включващ от гр.София, район Връбница: квартал Връбница-2(№608-610,614), улица Златен Клас(№5), от Гр.София, район Илинден: квартали Гевгелийски, Захарна Фабрика, Илинден, Света Троица, булеварди Вълчо Иванов, Константин Величков, Сливница, улици 3014-та (755 Илинден), 753-та (Илинден), 754-та (Илинден), Алдомировска, Бачево, Варна, Видин, Враня, Габрово, Ген.Столетов, Димитър Петков, Зайчар, Зографски Манастир, Илийчо П.Илиев, Качаник, Крум Хр.Стоянов, Найчо Цанов, Перник, Петрич, Пиротска, Пловдив, Попчево, Преображенско Въстание, Русе, Сава Михайлов, Св.Св.Кирил и Методий, Суходол, Хайдут Сидер, Хвойна, Хисаря, Цар Симеон, Ямбол, от С.Мрамор, район Връбница: улици 3-ти Март, Александър Стамболийски, Блато (21-ва), Васил Левски(№9-15 неч,21-27 неч,33,35,39,43,45,67,89,165), Върба (9-та)(№1), Емилиян Станев (22-ра), Йордан Йовков (24-та), Коста Спасов, Майски Ден (27-ма), Мичур(№1-22,24,26,28,32,38,40), Мраморен Рид, Нарцис (19-та), Пламък (25-та), Република (20-та), Росица, Св.Св.Кирил и Методий, Христо Ботев, Чичовци (26-та).
154. Сто петдесет и четвърти изборен район – София, включващ от гр.София, район Връбница: квартали Военни Общежития (Обеля), Обеля 1(№114,118-121,123,124,130,135-137), Република-2, Толева Махала, булеварди Европа, Ломско Шосе(№207), Сливница, улици 10-та (Обеля), 11-та (Обеля), 12-та (Обеля), 13-та (Обеля), 14-та (Обеля), 15-та (Обеля), 16-та (Обеля), 17-та (Обеля), 18-та (Обеля), 19-та (Обеля), 20-та (Обеля), 21-ва (Обеля), 22-ра (Обеля), 23-та (Обеля), 23-ти Декември, 24-та (Обеля), 25-та (Обеля), 26-та (Обеля), 275-та (Обеля)(№25), 28-ма (Обеля), 3-та (Обеля), 3019-та (Връбница), 3020-та (Връбница), 3021-ва (Връбница), 3022-ра (Връбница), 357-ма (Връбница), 359-та (Връбница), 360-та (Връбница), 361-ва (Връбница), 362-ра (Връбница), 363-та (Връбница), 364-та (Връбница), 365-та (Връбница), 366-та (Връбница), 367-ма (Връбница), 368-ма (Връбница), 369-та (Връбница), 370-та (Връбница), 371-ва (Връбница), 372-ра (Връбница), 373-та (Връбница), 374-та (Връбница), 375-та (Връбница), 376-та (Връбница), 377-ма (Връбница), 378-ма (Връбница), 379-та (Връбница), 381-ва (Връбница), 4-та (Обеля), 5 (Толева Махала), 5-та (Обеля), 6-та (Обеля), 7-ма (Обеля), 8-ма (Обеля), 9-та (Обеля), Адам Мицкевич, Акад.Дмитрий Лихачов (2-ра), Академична, Антон Кецкаров, Арека, Баба, Босилеград, Братя Станиславови, Брянска Гора, Ванда, Ведрина (Р-н Връбница), Великден, Велинград, Виделина, Виткова Ливада, Войводово, Восъче, Връх Манчо, Връшка Чука, Вълчо Георгиев, Вяра, Георги Живков, Годеч (Гургулят), Дафиново Клонче, Динамо, Дружба, Енисей, Еньовче, Ерика, Ефрем Чучков (1-ва Обеля), Железен Мост, Живи Камъчета, Жълт Равнец, Зарниче, Звезден Жасмин, Иван Дим.Ненов, Извор (Връбница), Инж.Никола Димков, Какач, Камбанка, Кирил Дрангов, Красино, Кронщадт, Кутловица, Майски Сняг, Майстор Манол, Маслиново Клонче, Методи Македонски, Модерно Предградие, Муза, Мукден, Мъглиж, Надежда (Тежкия Танк), Обединение, Обичка, Паричка, Пламъче, Подкрепа, Проф.Янаки Моллов (Стачник), Пустинна Роза, Рила (14-та Обеля), Ростов, Сабина, Салвия, Светла, Сибирски Синчец, Справедливост, Старата Църква, Стефан Дуньов, Странджата, Суходол, Тишина, Топола, Трайчо Синапов, Трицветна Теменуга, Хан Кубрат(№57,85,89), Цариброд, Цветница, Шабла, от Гр.София, район Люлин: квартали Люлин(№1-18,20-34,201-203,220), Района На Ткзс (Люлин), булеварди Европа(№63,69-81 неч,85,89,91,95,99-109 неч,112,116-126 чет,129,130-138 чет,142-146,153,171,177), Сливница, улици 109-та (Люлин), 117-та (Люлин), 3-та (Обеля), 328-ма (Люлин Връбница), 329-та (Люлин), 330-та (Люлин), 331-ва (Люлин), 332-ра (Люлин), 333-та (Люлин), 335-та (Люлин), 337-ма (Люлин), 732-ра (Люлин), 733-та (Люлин), Андрей Германов, Арх.Лазар Парашкеванов, Веселин Ханчев, Ген.Конст.Константинов, Генерал Казимир Ернрот(№1,136), Георги Караславов, Годеч (Гургулят)(№40), Добринова Скала(№14,20), Ефрем Каранфилов, Крим(№21), Обелско Шосе, Околовръстен Път, Проф.Александър Станишев, Филиповско Шосе(№1,2,4-7,8-22 чет,26,32,38), Фортов Път(№8,10,12,15,17), Щастие(№9,11,18) и Подстанция Люлин, от С.Мрамор, район Връбница: булевард Ломско Шосе, улици Алеко Константинов, Васил Левски(№2-14 чет,20,21,24-38 чет,42-58 чет,88,146,148,152,164), Върба (9-та)(№3,7,9,14,16), Еделвайс (2-ра), Захари Зограф, Захари Стоянов, Ивайло, Иван Вазов, Кладенчето, Любен Каравелов, Мичур(№23-41 неч,42,44-54,56,58,60,66,68,70,76,78,86), Момина Сълза (13-та), Орхидея (8-ма), Папрат, Пенчо Славейков, Росна Китка (31-ва), Теменужка, Хайдутин (11-та), Явор (12-та), град София,кв.Република, село Волуяк.
155. Сто петдесет и пети изборен район – София, включващ от гр.София, район Връбница: квартали Връбница-1, Връбница-2(№601-610,614-617,621-623,632-638), Надежда III, Обеля 1(№101-113,115-117), Обеля 2, булеварди Ломско Шосе(№169-193 неч,198,200-205,210,212,215,216-226 чет,230,232,234,238,239,242-254 чет,261), Панчо Владигеров, улици 106-та (Обеля), 108-ма, 115-та (Обеля), 214-та (Връбница), 215-та (Връбница), 222-ра (Връбница), 229-та (Връбница), 266-та (Обеля), 269-та (Връбница), 271-ва (Връбница), 273-та (Връбница), 275-та (Обеля)(№3,5,7,9-13,19,20,22,28,32,34,36), 276-та (Връбница), 278-ма (Връбница), 280-та (Връбница), Асен Трайков, Атанас Цветанов, Бели Дунав, Борислав Кръстанов, Владимир Зограф, Гайдарче, Дико Илиев, Златен Клас(№5), Илия Георгов, Лазарица, Лютиче, Магнолия, Майска Песен, Никола Зозиков, Обелски Път (Об.Шосе), Околовръстен Път, Острова, Парижка Комуна, Петър Михайлов, Ръжана (Три Уши), Тричко Велев, Хан Кубрат(№67).
156. Сто петдесет и шести изборен район – София, включващ от гр.София, район Възраждане: квартали Зона Б-18, Зона Б-5(№14), Света Троица, Сердика, булеварди Александър Стамболийски(№130-138 чет,142,148-154 чет,155,156,159-165 неч,166-168,175), Инж.Иван Иванов(№1-11 неч,17,18,21-23,27-49 неч,57-63 неч,66,68,70), Константин Величков, Тодор Александров(№135), улици Алдомировска, Апостол Войвода, Арх.Петко Момчилов, Батолова Воденица, Ген.Цончев, Гюешево, Д-р Калинков, Димитър Петков, Добри Желязков, Зайчар, Земляне, Камен Андреев, Незнаен Воин, Одрин(№2), Охридско Езеро, Партений Нишавски(№42,44,46), Паяк Планина, Перник, Пиротска(№99-115 неч,120,121-127 неч,129-139,141-149 неч,153-159 неч), Позитано(№117-123 неч,129,135,136-146 чет,152), Сини Вир, Три Уши(№74,84,103,105,107,113-125 неч), Хайдут Велко, Хмелница, Цани Гинчев, Цар Симеон(№215-221 неч,278,280), Царибродска, от Гр.София, район Сердика: квартали Банишора(№5,16-41,43-45,50,53,54,56-58,69-71,92,145,147), Фондови Жилища(№217), булеварди Княгиня Мария Луиза(№91,97,99,103,105,109,125,127,145,147), Сливница(№109,113,117,121,123,125,129-155 неч,159,169-183 неч,187,193,195,197,203,205,207,213-219 неч,223-233 неч), Христо Ботев, улици Алдомировска, Антим I, Беласица, Братя Миладинови, Враня, Габър, Ген.Иван Чернаев, Ген.Столетов, Иван Тургенев(№1,3,5), Илийчо П.Илиев, Кавала, Калофер, Каменно Цвете, Карлово, Китна, Клокотница(№1,9-19 неч,23-29 неч,32-36,38,40,42,46,48,50,57,67), Княз Борис I, Козлодуй(№18,20,28-62 чет,66-72 чет,74-88,90-102,104,106,109-114,116-120,122,124-130,132-140 чет,141,142,144,146-162,164-169,173-183 неч), Коритник, Кортен, Кресна, Круша Планина, Кръстец, Лада, Листопад, Люти Брод, Опълченска, Охрид, Пере Тошев, Подполковник Калитин, Свищов, Селиолу, Сливен, Софроний Врачански, Странджа, Струга(№16-22 чет,28), Харалампи Карастоянов, Хасково, Цар Самуил, Цветан Минков, Черни Лом, Шумен, Яворова Чука.
157. Сто петдесет и седми изборен район – София, включващ от гр.София, район Възраждане: квартали Зона Б-5(№2-13,15-18), Зона Б-5-3, булеварди Александър Стамболийски(№20,22,24-38,40-42,44,46,47,49,51-57,59,61,63,65- 74,81,84,86,88,89,90,96,100,102,104,108,112-120 чет,124,126-128,143,147), Генерал Скобелев, Инж.Иван Иванов(№28,30,42-62 чет,76-98 чет,102), Княгиня Мария Луиза, Сливница, Стефан Стамболов, Тодор Александров(№9,13,15,19,21,23,30,35-45 неч,63-73 неч), Христо Ботев, улици Антим I, Балкан, Братя Миладинови, Брегалница, Българска Морава, Георг Вашингтон, Гривица, Екзарх Йосиф, Иларион Макариополски, Княз Борис I, Лавеле, Лозенград, Ломска, Марко Балабанов, Овче Поле, Одрин(№64,67,69-77,79-85,87,90,92-96,98,99,101-105,107,109,111,114-118,120-122,124-128,130-132,134-141,143-145,146-164 чет), Опълченска, Осогово, Отец Паисий, Партений Нишавски(№13), Пиротска(№1,3,6,8,10,12-19,21-28,30,31,33,37-54,56-66,70,72-75,77,79-90,92-98,100,102), Позитано(№8,12-17,22,24,32,34,35,36-52 чет,60,62,64,68,70,72,86,114), Поп Богомил, Пордим, Св.Св.Кирил и Методий, Света София, Софроний Врачански, Средна Гора, Странджа, Трапезица, Три Уши(№10,12,35), Цар Самуил, Цар Симеон(№61,63,65,69-75 неч,79,81,83-87,89-95,97-107,109-123,126-130,132-142,144,146,148-151,153-171,173-176,178,194,196,200-236 чет), Чипровци, Шар Планина, площади Възраждане, Лъвов Мост, от Гр.София, район Оборище: булеварди Васил Левски(№110-128,130-148 чет), Генерал Данаил Николаев(№8,10,18,20), Сливница(№202-208 чет,212), улици 11-ти Август(№28-46 чет), Ангиста, Бели Искър, Димитър Горов, Дунав(№31,33,35,36,37,39-45,58), Екзарх Йосиф(№76,80,82,84,87-95,97-103 неч,107,109,115,117,121-127 неч), Искър(№65,67-69,71-73,77,79,81,82,83,84-100 чет), Кешан, Майор Агов, Панайот Волов(№10,12-16,19-23,25-27,29-31,37-49 неч), Петра, Св.Св.Кирил и Методий(№1-9,11-16,18,20,21,23), Стара Планина(№20,22-29,31-35,37,41), Христо Ковачев, Цар Симеон(№1,2,4-6,8-10,12-14,16,17,19-22,24-26,28,30), Чаталджа(№1-13 неч), Черномен, Чумерна(№12,13,14-22 чет,24-37,39,41).
158. Сто петдесет и осми изборен район – София, включващ от гр.София, район Изгрев: булеварди Г.М.Димитров(№24-32 чет,36), Драган Цанков(№13-19 неч,25-31 неч,45,47), Цариградско Шосе, улици 131-ва (Изгрев), 170-та (Изгрев), Акад.Методи Попов, Антон П.Чехов, Асен Пейков, Атанас Далчев, Вълко Радински, Георги Бакалов, Д-р Любен Русев, Д-р Стамен Григоров, Димитър Л.Гичев, Димчо Дебелянов, Еужен Поатие, Константин Щъркелов, Латинка(№2,5-10,13-27,42,43), Лъчезар Станчев, Люлякова Градина, Майор Юрий Гагарин, Незабравка(№1-15 неч,23,42,56,58,59), Николай Островски, Николай Хайтов(№1-3,6,8), Пиер Дегейтър, Проф.Д-р Ганчо Ганчев, Райко Алексиев, Самоков(№1,3,4,6,8,10,11,14,16,20,22,24,28,47), Светослав Обретенов, Тарас Шевченко, Тинтява(№1,2,4,6,7,8,10,12,13,14-24 чет,28), Тодор Стоянов, Фредерик Жолио Кюри(№1-19,87), Чарлз Дарвин, от Гр.София, район Лозенец: булеварди Джеймс Баучер(№4-34 чет), Драган Цанков, Евлоги И Христо Георгиеви, Христо Смирненски, улици Акация, Арх.Йордан Миланов, Борова Гора, Бряст, Вишнева, Гороцвет(№4,6), Димитър Димов, Добри Войников, Добър Юнак(№12,14,16,20), Елин Пелин, Зелено Дърво, Йоан Екзарх(№45-48,50,52,53-63 неч), Калиакра(№2), Кокиче, Криволак(№1-14,16-18,20-22,24,25,27,33,34,40,45,49,51,53), Крум Попов(№1-6,8-12,14,15,16-36 чет,44-47,49-51,54,55,57), Кръстю Сарафов, Лозенец(№17,21,23), Малуша, Миджур(№1-4,6-23,25-31 неч,35-55 неч), Милин Камък(№1-5,7-13,15,21,23,25,31,33,35,36,38-43,45,49-59,61-67 неч), Митрополит Кирил Видински, Момин Кладенец, Неразделни, Орлово Гнездо, Орфей, Презвитер Козма(№25-27,29-32,34,45,47,54,56), Равнец(№1,3,4,6,8,10), Развигор(№2,4,6), Розова Долина(№9,11,13), Сава Огнянов, Св.Наум(№17-51 неч,58-66 чет,70,72), Света Гора, Свети Теодосий Търновски(№1-9 неч), Синчец, Стара Стена, Стоян Заимов, Стрелча, Университетска, Цанко Церковски(№1-34,36-40,42-55,57-60,62,68,70,82,84), Черноризец Храбър, Яворец, Янко Соф.Войвода, площади Велчова Завера, Журналист, Папа Йоан Павел II.
159. Сто петдесет и девети изборен район – София, включващ от гр.София, район Изгрев: квартал Дианабад, булеварди Г.М.Димитров(№54,58,62,76), Драган Цанков(№22-34 чет,46,59), Симеоновско Шосе, улици 132-ра (Изгрев), 151-ва (Изгрев), 157-ма, 158-ма (Изгрев), Акад.Илия Петров (130-та), Апостол Карамитев, Буенос Айрес, Васил Калчев, Ген.Щерю Атанасов, Д-р Г.Атанасович (115-та), Елемаг, Жетварка, Константин Кисимов, Константин Попрусинов, Крум Кюлявков, Латинка(№28-40,42-45,47,65,71,73), Ловен Парк, Незабравка(№2,33,315), Никола Габровски, Никола Мирчев, Николай Хайтов(№32,34), Пимен Зографски, Русаля, Самоков(№13,15,66-82 чет), Тинтява(№17-27 неч,118), Фредерик Жолио Кюри(№21,44-50 чет,71,82-84,86,312-314) и Гара Пионер, от Гр.София, район Лозенец: квартал Градина, булеварди Никола Й.Вапцаров(№11,15,18,21-35 неч,43,47,51,53,57,61), Симеоновско Шосе, Черни Връх(№44,46-51,54-59,61-63,65,66,68-70,72-84,86,88-93,95,96,97-107 неч,113-121 неч,147,149,151,155,157,161), улици Акад.Иван Буреш, Акад.Петър Динеков (445-та), Александър Божинов (439-та), Ангел Каралийчев (433-та), Арарат, Асен Йорданов (486-та), Асен Разцветников (431-ва), Аспарух Лешников (484-та), Атанас Дуков, Банат, Борис Арсов, Борис Руменов (482-ра), Братя Чакрин (438-ма), Георги Райчев (434-та), Георги Янакиев, Д-р Миньо Стоянов, Данаил Дечев, Данаил Крапчев (442-ра), Димитър Бояджиев (475-та), Димитър Шишманов (446-та), Димитър Яблански, Екатерина Ненчева (448-ма), Емануил Попдимитров (432), Иван Панталеев, Иван Пейчев (443-та), Иван Радоев (456-та), Йордан Бадев (436-та), Йордан Радичков, Йордан Стубел (444-та), Кирил Буюклийски, Кишинев, Козяк(№17-27 неч,31-43 неч,47), Константин Петканов (437), Леа Иванова, Лиляна Паница, Люба Величкова (497-ма), Марин Тодоров, Могилата, Никола Недев, Нилс Бор, Околовръстен Път, Орел, Петър Карапетров, Проф.Ал.Балабанов (435-та), Проф.Васил Арнаудов, Проф.Васил Стоин (440-та), Проф.Георги Йолов, Проф.Жечо Атанасов, Проф.Константин Гълъбов, Проф.Кръстьо Мирски, Проф.Милко Борисов, Проф.Милчо Лалков, Проф.Петър Шапкарев, Проф.Станчо Ваклинов, Ради Радев, Рилски Езера, Русалийски Проход, Сашо Николов-сладура (483), Светослав Минков, Слав Караславов, Сребърна, Ст.Л.Костов (477-ма), Стефан Гечев, Страцин, Тодор Кожухаров (453-та), Тодор Ф.Чипев, Трифон Кунев (441-ва), Фани Попова-мутафова (479), Филип Кутев, Флора Кънева, Хага, Хенрик Ибсен (Сребърна), Хижите, Христо Ценов, Чавдар Мутафов (452-ра), Яна Язова (447-ма), местности Витоша Вец-симеоново, Кръстова Вада.
160. Сто и шестдесети изборен район – София, включващ от
от гр.София, 160. Софийски изборен район – включва от Гр.София, район Искър: квартал Дружба(№2-18,20-26,28,33-35,37,38,41-51,54-60,82-120,125-140,142,143,181-187,190-192), булевард Асен Йорданов (Хо Ши Мин), улици 5-015 (Искър), 5-036 (Искър), Кап.Димитър Списаревски, Тирана(№3), Туше Делииванов(№11), от Гр.София, район Слатина: улици 501-ва (Слатина), 502-ра (Слатина), 503-та (Слатина), 504-та (Слатина), 505-та (Слатина), 506-та (Слатина), 507-ма (Слатина), 508-ма (Слатина), 509-та (Слатина), 510-та (Слатина), 511-та (Слатина), 512-та (Слатина), 513-та (Слатина), 514-та (Слатина), 515-та (Слатина), 516-та (Слатина), 517-та (Слатина), 518-та (Слатина), 519-та (Слатина), 520-та (Слатина), 521-ва (Слатина), 522-ра (Слатина), 523-та (Слатина), 524-та (Слатина), 525-та (Слатина), 526-та (Слатина), 527-ма (Слатина), 528-ма (Слатина), 529-та (Слатина), 530-та (Слатина), 533-та (Слатина), 554-та (Слатина), 555-та (Слатина), 557-ма (Слатина), 558-ма (Слатина), 559-та (Слатина), 584-та (Слатина), Бесарабия, Витиня, Владимир Минков-лотков, Георги Спасов (Съби Дичев), Източна Тангента, Летоструй, Мими Балканска, Поп Грую, Саранци, Стоян Попов.
161. Сто шестдесет и първи изборен район – София, включващ от гр.София, район Искър: квартали Абдовица, Димитър Миленков, Дружба(№501-519,523,524,526-528), булевард Цариградско Шосе, улици Димитър Пешев, Искърско Шосе(№1,2,4,5,9,10), Обиколна(№5), Пловдивско Шосе, градовете Бухово, София,кв.Ботунец, София,кв.Враждебна, София,кв.Кремиковци, София,кв.Сеславци, София,кв.Челопечене, София,кв.Чепинско Шосе, селата Бусманци, Горни Богров, Долни Богров, Желява, Яна.
162. Сто шестдесет и втори изборен район – София, включващ от гр.София, район Искър: квартали Гара Искър, Дружба(№27,29,36,61-77,80,121-124,145-162,164-173,194,195,198,199,202,205-228,251-275,278,280-287,290,301,302,304-324,330,401,402,404-423), Канала, булеварди Копенхаген, Кръстю Пастухов, улици 5-002 (Искър), 5-004 (Искър), 5-007 (Искър), 5-008 (Искър), 5010, Амстердам, Делийска Воденица, Излак, Илия Бешков, Искърско Шосе(№21,22,33), Мария Нейкова, Мюнхен (5-005), Обиколна(№29,32,47,56,111), Подпоручик Йордан Тодоров, Полк.Васил Златарев, Полковник Христо Арнаудов, Поручик Неделчо Бончев, Поручик Христо Топракчиев, Проф.Цветан Лазаров, Тирана(№15,17,19,23,25), Туше Делииванов(№7,9), Хайделберг, местност Нови Силози и Жп Кантон, Общежитие Зхм (Искър).
163. Сто шестдесет и трети изборен район – София, включващ от гр.София, район Красна Поляна: квартал Илинден(№55,56), булеварди Възкресение(№40,78,80,82,84-112,114-143,145-155 неч), Никола Мушанов(№114), Президент Линкълн, улици 300-та (Красна Поляна), 301-ва (Красна Поляна), 301-ва А (Красна Поляна), 302-ра (Красна Поляна), 303-та (Красна Поляна), 304-та (Красна Поляна), 305-та (Красна Поляна), 306-та (Красна Поляна), 307-ма (Красна Поляна), 308-ма (Красна Поляна), 309-та (Красна Поляна), 311-та (Красна Поляна), 312-та (Красна Поляна), 312-та А (Красна Поляна), 313-та (Красна Поляна), 315 А (Красна Поляна), 315-та (Красна Поляна), 316-та (Красна Поляна), 318-та (Красна Поляна), 320-та (Красна Поляна), 321-ва (Красна Поляна), 322-ра (Красна Поляна), 323-та (Красна Поляна), 349-та (Красна Поляна), 709-та (Красна Поляна), 734-та (Красна Поляна), 735-та (Красна Поляна), 736-та (Красна Поляна), 746-та (Красна Поляна), 761-ва (Красна Поляна), 762-ра (Красна Поляна), 763-та (Красна Поляна), 764-та (Кр.Поляна Ов.Купел), 765-та (Красна Поляна), 766-та (Красна Поляна), 767-ма (Красна Поляна), 768-ма (Красна Поляна), Банско, Барите, Белослав, Богданица (Кр.Поляна), Бойчо Бойчев, Борис Сарафов(№1-13,15,17,40,42,44,48,52), Бъдеще, Владимир Куртев, Гайтанци, Георги Папанчев, Доростол, Друган, Дръстър, Елисейна, Иван Гарванов, Кирил Григоров, Книжовник, Крепост, Кубан(№1-11 неч), Лайбниц(№26,28,30,31,32,34,36,39,43,49), Лвов, Метал, Метковец, Метохия, Мирни Дни, Монтевидео, Народоволец, Несебър, Николай Хрелков, Нов Живот, Околовръстен Път, Павел Шатев(№1-8,10-14,16,18-20,22-27,29,31-42,44-54 чет), Полска Калина, Рижки Проход, Сали Яшар, Среброструй, Стрезимировци, Стубела, Суходолска(№24-38 чет,42-48 чет,54,68,70,78,80,86,89-97 неч,98,100,101-107 неч,108,111-129 неч,133-175 неч,183,185,189,199,201), Тумба, Фортов Път(№117), Христо Стоянов, от Гр.София, район Овча Купел: квартал Овча Купел(№8,48,54,65,401-423,425,426,429-431,501-527,601-612), булевард Президент Линкълн(№70), улици 659-та (Овча Купел)(№3), 765-та (Овча Купел), Акад.Константин Пашев, Вацлав Роубал, Гълъбова, Д-р Васил Караконовски, Месечинка (745-та)(№15), Монтевидео(№37,39,47,51,63,70,72,74,80,82,84,85,90,92,96,98), Промишлена.
164. Сто шестдесет и четвърти изборен район – София, включващ от гр.София, район Красна Поляна: квартали Западен Парк, Красна Поляна I Част, Красна Поляна II Част, Красна Поляна III Част, Разсадник Коньовица(№20-24,61,62,87), булеварди Александър Стамболийски(№259-265 неч), Вардар, Възкресение(№1-25 неч,26,27-33 неч), Никола Мушанов(№138), улици 319-та (Красна Поляна), 385-та (Красна Поляна), 386-та (Красна Поляна), Алеко Туранджа, Атанас Кирчев, Блага Вест, Борис Сарафов(№14,16,18-36,41), Борущица, Ботевград, Братин Дол, Братска Дружба, Булина Ливада (Р.Петков), Даскал Коле, Добротич, Златна Добруджа, Зли Дол, Кенали, Колю Фичето, Криворечна Паланка, Кубан(№2,4,6), Лайбниц(№1-7,9-17,19-25,27,29,33,35,37), Методи Кусевич, Мечка, Младежка Искра, Обеля, Одоровци, Орлица, Освобождение, Павел Шатев(№1), Проф.Вайганд, Пчиня, Радичевци, Самодивско Изворче(№2-16 чет,45,47), Св.Тома, Сирма Войвода, Спас Вацов, Суходолска(№11,12-22 чет,23,59,77-83 неч), Ташкови Ливади, Трънски Майстор(Трън.Отряд), Уста Генчо, Фортов Път(№1,2,5,11,21,22,24,83,90,113,115,119,141,146,151), Христо Благоев, Хъшове, Чемерика, Шемница, местност Долни Смърдан.
165. Сто шестдесет и пети изборен район – София, включващ от гр.София, район Красна Поляна: квартали Илинден(№1,2,5-43,45-52,54,57-65,114), Разсадник Коньовица(№9-14,25-31,65,75-82,87,106,107), булеварди Александър Стамболийски(№182,195,215-239 неч,247-257 неч), Константин Величков, улици Атон, Д-р Калинков, Индже Войвода, Коньовица (Мико Папо), Методи Патчев, Михалаки Ташев, Надежда, Позитано, Райна Княгиня, Рибен Буквар, Самодивско Изворче(№19), Татарли, Три Уши, Троян, от Гр.София, район Люлин: квартал Люлин(№101-123,131-149,151-159,169,170), булеварди Вълчо Иванов, Д-р Петър Дертлиев(№3,25), Европа(№1,3,5,11,13,21,25-31 неч,37), Царица Йоанна(№15), улици 3002-ра (Люлин)(№6,44), 3003-та (Люлин), 324-та (Люлин), 325-та (Люлин), 326-та (Люлин), 387-ма (Люлин), 707-ма, Архиепископ Прохор Охридски, Белинска Равнина, Беломорец, Ген.Владимир Динчев(№1), Ген.Никола Генев, Генерал Казимир Ернрот(№20), Гоце Делчев(№9), Димитър Талев, Добринова Скала(№25), Майски Ден, Македония, Модерно Предградие, Момково, Орион(№2-6,8,10,12,33), Партений Зографски (Гранит)(№1,3,10,13-16,20,21), Тома Давидов (Раз.Целина), Ялта, град Банкя, селата Иваняне, Клисура.
166. Сто шестдесет и шести изборен район – София, включващ от гр. София, район Красно Село: квартали Белите Брези(№1-26,30-32), Хиподрума(№5,11,133,134,139,141-145), булевард Цар Борис III(№63), улици Битоля(№2,4,6,20), Ворино(№31,33-41,45,49-61), Гребенец, Добри Христов (421-ва), Дойран(№6,8,10,17,23,25,29,31), Звъника, Искърски Пролом, Кюстендил(№11-17 неч,21,23,28,29), Лерин(№22,24-27,29-31,33,37,54-64 чет), Нишава(№1-3,5,17,38-40,42,44-48,50,52,55,56,58-62), Осоговски Проход, Погановски Манастир, Проф.Д-р Дим.Атанасов(№1,3,4,6,8,9-15 неч,19), Смърч(№3,5,9-11,13,14-24 чет,25,27-34,36,38,40), Хайдушка Гора(№21-28,30-42,44-62,64,66), от Гр.София, район Триадица: квартал Стрелбище, булеварди България(№5-13 неч,41-47 неч), Гоце Делчев(№103,105,113,115,149,153,155,157), Петко Ю.Тодоров, улици Бадемова Гора(№3,5,7,11,19,21), Боровец, Деде Агач, Добри Христов (421-ва), Доспейски Проход, Дюленски Проход, Енос, Златишки Проход(№15), Златни Врата, Йордан Йовков, Кестенова Гора(№2,4,6,8,12-18 чет,19-21,23-26), Косово Поле, Костенски Водопад(№1,4-8,10,14), Костина, Котленски Проход, Майор Първан Тошев, Мидия, Мила Родина, Нишава, Орехова Гора, Роженски Проход, Руен, Твърдишки Проход(№1-17 неч,18,19-27 неч), Траянова Врата, Тулча, Хайдушка Гора, Червена Роза(№13,32-38 чет,39,40,42,44,57).
167. Сто шестдесет и седми изборен район – София, включващ от гр.София, район Красно Село: квартали Бъкстон(№1,2,31), Красно Село(№2,3,5-8,181-189,192-194,197-204,211-213), Лагера(№80), Славия, Хиподрума(№2-4,6-8,12-23,25-27,30-43,45,46,48,101-117,119-122,128,129,132,138-140,142,146), булеварди Акад.Иван Евстратиев Гешов(№36,38,100,102,104), Братя Бъкстон(№7,11), Гоце Делчев(№4-9,11,12), Цар Борис III(№1-15 неч,19,23-31 неч,35,37,39,59,61,65,67,69,73-78,80-82,84-87,89-94,96-100,102-112,114-116,118-121,123-125,128-130,131-139 неч,145-185 неч), улици 691-ва (Красно Село), Александър Македонски, Ами Буе(№74-88 чет), Баба Илийца, Балканджи Йово(№2,4,6,8,15,17,19,23-33,35,36,38,41), Балчик, Видлич, Ворино(№1-13), Връх Тумба, Гебедже, Ген.Суворов, Григор Начевич, Дебър(№3,12,14,15,19,21,29,39), Дечко Йорданов(№3,9,10,14,18,36,38,40), Добрич, Дойран(№1,2,9,12,22,26,28), Емине, Житница(№1-9,12-14,16,18-22), Завалска Китка, Иван Йончев, Каварна, Карпати, Княгиня Клементина, Кратово, Кюстенджа, Кюстендил(№37-51 неч,52-56,58,60-64), Лелинска Чука, Лерин(№2-4,6,10-18 чет,19,21), Майор Горталов, Нешково, Нишава(№32-37,41,43), Омайниче, Отечество, Пирински Извор, Пирински Проход(№3,5,19,21,23-27,29,31), Плиска, Смилица, Смърч(№2,4,6,8), Софийски Герой, Съвет На Европа, Тодор Каблешков(№2-10 чет,16), Урвич, Хайдушка Гора(№2-20), Хайдушка Поляна(№3,7,9,26), Хайдушко Изворче, Хан Персиян, Хризантема, Христо Матов(№17), Хубча(№1,3-10,12,14), Царево Село, Церова Гора, Чепино, Чучулига, Юнак.
168. Сто шестдесет и осми изборен район – София, включващ от гр.София, район Красно Село: квартали Лагера(№1-62), Хиподрума(№1,9,10,24), булеварди Акад.Иван Евстратиев Гешов(№1,2,4-6,9,18-28 чет,32,34,40-52 чет), Ген.Тотлебен, Генерал Скобелев, Горнобански, Македония, Пенчо Славейков, Прага, Христо Ботев, Цар Борис III(№2-10 чет,21,56-62 чет,66-72 чет), улици 20-ти Април, Абоба, Ами Буе(№1-20,23-37,39-52,55,57,58,60-64,66-72 чет), Балканджи Йово(№3-13 неч), Баница, Благатица, Богдановец, Боговец, Бузлуджа, Виктор Григорович, Владайска, Георги Данчов Зографина, Григор Пърличев, Дамян Груев, Даскал Манол, Димитър Трайкович, Добрила, Добруджански Край, Доспат, Драгшан, Дукатска Планина, Евстати Пелагонийски, Житница(№22,24,26,30,32), Захари Круша, Звездел, Ивайло, Йоаким Кърчовски, Кирил Пейчинович, Константин Иречек, Костенец, Крива Река, Лайош Кошут, Люлин Планина, Мокренски Проход, Мъглен, Найден Геров, Пиърс Омахони, Позитано, Предел, Райко Жинзифов, Св.Георги Софийски, Свети Иван Рилски, Смолянска, Сотир Андонов, Стрешер, Тодор Бурмов, Троянски Проход, Тунджа, Феликс Каниц, Хайдушка Поляна(№4,8,16,18,20,55,57,59), Христо Матов(№1-3,5), Шандор Петьофи, Яков Крайков.
169. Сто шестдесет и девети изборен район – София, включващ от гр.София,
район Лозенец: булевард Черни Връх(№1-17 неч,21), улици Бисер, Добър Юнак(№1-9), Калиакра(№5,7,17,19,25,27,29), Кап.Андреев, Криволак(№46,48,50,55-65 неч), Липа (Уйлям Гладстон), Лозенец(№1-6,8,10,14,15,16-22 чет), Розова Долина(№2-32 чет,36,38), Цанко Церковски(№81,83,85-88,90), от Гр.София, район Триадица: квартал Южен Парк, булеварди Арсеналски, Витоша, Генерал Скобелев, Патриарх Евтимий, Пенчо Славейков(№21,25-41 неч), Петко Каравелов, Прага, Христо Ботев, улици Адриана Будевска, Алабин И.Вл., Баба Неделя, Балша, Бистрица, Бузлуджа, Бурел, Бяла Черква, Верила, Гургулят, Д-р Стефан Сарафов, Димитър Манов, Доспат, Емил Берзински, Забърде, Здраве, Ивайло, Иван Денкоглу, Княз Борис I, Козяк, Краище (Тодор Атанасов), Кърниградска, Лавеле, Милосърдна, Михаил Буботинов, Неофит Рилски, Никола Образописов, Никола Славков, Орфано, Патлейна, Петър Парчевич, Позитано, Порто Лагос, Разслатица, Родосто, Св.Георги Софийски, Свиленица, Славище, Солунска, Стефан Малинов, Три Уши, Тунджа, Удово, Узунджовска, Уйлям Гладстон, Хан Аспарух, Христо Станчев, Цар Асен, Цар Петър, Цар Самуил, Шандор Петьофи, Янко Забунов, Ярослав Вешин, площади Баба Неделя, Позитано.
170. Сто и седемдесети изборен район – София, включващ от гр.София, район Лозенец: булеварди Арсеналски, Джеймс Баучер(№17,25,33,58,60,71,75,76,77-83 неч,87,91-99 неч,100,101,103,114-124 чет), Никола Й.Вапцаров(№2,6,16,36-38), Пейо К.Яворов, Черни Връх(№6-22 чет,23-26,28,29,31-35,38-42), улици Бабуна Планина, Беломорски Проход, Бигла, Богатица, Болград, Борис Пожаров, Бреза, Бунтовник, Бяла, Васил Кирков, Ведрина, Вежен, Вискяр Планина, Връх Вола, Галичица, Голо Бърдо, Гороцвет(№3,5,7,9), Горски Пътник, Гребен Планина, Д-р Марин Русев, Деница, Димитър Търкаланов, Димитър Хаджикоцев, Добър Юнак(№11-19 неч), Драгалевска, Елин Връх, Златен Рог, Златовръх, Зорница, Йоан Екзарх(№1-14,16-23,25,27), Кап.Тодор Ночев, Кожух Планина, Козяк(№1-15 неч), Кораб Планина, Котел, Криволак(№26-32 чет), Кричим, Крум Попов(№29-37 неч,38-41,59-64,67-75 неч,76-78), Лале, Лозенец(№24,34,36), Лозенска Планина, Любата, Люботрън, Майор Томпсън, Мала Планина, Миджур(№24,26,28), Милевска Планина, Милин Камък(№14,18,22-32 чет,44,46,48,60,64,66), Минзухар, Никола Козлев, Николай Лилиев, Обербауер Йосиф, Персенк, Петър Станчев, Плана Планина, Плачковица, Попово, Презвитер Козма(№1,8-10,12-20,22), Проф.Хараламби Тачев, Равнец(№7,9,11), Развигор(№3), Ран Босилек (461-ва), Резньовете (Денчо Минков), Розова Долина(№5,7,19-29 неч,35,37), Руй Планина, Св.Наум(№1,3-7,9-11,14-18,20,24-30 чет,36), Свети Св.Седмочисленици, Свети Теодосий Търновски(№6,8,10-14,16,18,26-34 чет,44,54,60), Симеоново, Славище, Стоян Михайловски, Трепетлика, Христо Ганчев, Цанко Церковски(№63,67,71,75,76,78-80), Цветна Градина, Църноок, Червена Стена, Якубица, площад Велчова Завера.
171. Сто седемдесет и първи изборен район – София, включващ от гр.София, район Люлин: квартал Люлин(№204-219,221-240,261-264,276,279,280,290,301-303,305-333,340-352,361-371,380,384-389,401-426,429,435,441-447,464,467), булеварди Захари Стоянов, Панчо Владигеров(№46,60,74), Царица Йоанна(№102,108,114,160,162), улици 221-ва (Люлин), 309-та ( Люлин ), Ген.Михаил Савов, Георги Дражев, Ицках Грациани, Матей Преображенски, Петър Бонев.
172. Сто седемдесет и втори изборен район – София, включващ от гр.София, район Люлин: квартал Люлин(№427,428,430-434,436,437,501-529,531-535,538-546,549-552,561-565,601-606,608-640,643-645,647-650,662,666-669), булеварди Д-р Петър Дертлиев(№56,57,60,81,90,97,103,111,127), Джавахарлал Неру(№29,31,37,41), Панчо Владигеров(№15), Райко Даскалов, улици Добринова Скала(№57,60), Звънче, Малобучински Път, Никола Беловеждов, Полк.Никола Попов, местност Смърдана-южна Тангента, градовете София,ж.К.Филиповци, София,кв.Филиповци.
173. Сто седемдесет и трети изборен район – София, включващ от гр.София, район Люлин: квартал Люлин(№701-727,729-738,740-744,750-752,756,759,761,765,766,769,770,773-775,778,785,788-791,796,802,803,805-818,820,821,832,881-883,901-919,954-958,961-964,981-986), булеварди Д-р Петър Дертлиев(№40,42,51), Джавахарлал Неру(№4,6,12,28,30), Европа(№23,35,41-49 неч,55,114), Царица Йоанна(№29,49,57,61,65,68,70,72), улици 3002-ра (Люлин)(№46,48,52,54,58), 3004-та (Люлин), 3005-та (717 Люлин), 3011-та (Люлин), 338-ма (Люлин), 339-та (Люлин), 340-та (Люлин), 383-та (Люлин), 392-ра (Люлин), 397-ма (Люлин), 705-та (Люлин), 711-та (Люлин), Арх.Георги Ненов, Балатон, Беравица, Бръшлянска Низина, Ветрен, Ген.Асен Николов (Ив.Ботев), Ген.Владимир Динчев(№26,35-37), Генерал Казимир Ернрот(№22,26,28,33,34,36,46-52 чет,56), Годеч (Гургулят)(№1,3,5,21,34-40 чет,41,43), Гоце Делчев(№11,53-61 неч,98-104 чет,108,112), Добри Немиров, Добринова Скала(№42), Иван Бойчев (Кореняк), Илия Цанов (Класова Борба), Кап.Никола Божков, Крим(№28,30), Луи Пастьор, Минск, Орион(№78,80), Партений Зографски (Гранит)(№18,19,22,26-32,35-41 неч,50), Преполац, Своге, Тодор Г.Влайков, Търново, Филиповско Шосе(№13,15,23), Фортов Път(№47), Христо Фотев (391-ва Люлин), Цветница, Череша, Щастие(№20), Юмрукчал.
174. Сто седемдесет и четвърти изборен район – София, включващ от гр.София, район Младост: квартал Младост 1(№1-42,45-54,70-77,121-132,141-146,148,150,156,168,181), булеварди Ал.Малинов(№6,16,18,30), Асен Йорданов (Хо Ши Мин), Христофор Колумб, Цариградско Шосе(№40,60,62,64,68,92,96,111,113,115,119,121,123,127-137 неч,138-142,144,147,149,150,159,163,180), улици Андрей Сахаров(№4,11,23,25,48,50,52,56), Боян Дамянов, Владимир Пашов, Генерал Йордан Венедиков, Д-р Стоян Чомаков, Димитър Моллов, Йерусалим(№1,3,6,11,12,16,22), Константин Костенечки, Магнаурска Школа, Митр.Серафим Сливенски, Михаил Тенев, Никола Генадиев, Проф.Петър Мутафчиев, Проф.Цветан Лазаров, Усмивка, Чудна Градина, местност Полигона и Дом Надежда, от Гр.София, район Студентски: квартал Дървеница(№1,18,19), булевард Климент Охридски(№5,7), улици Бели Мел, Дъбница, Иван Боримечката, Константин Игнатов, Пловдивско Поле(№8), Трайко Станоев.
175. Сто седемдесет и пети изборен район – София, включващ от гр.София, район Младост: квартал Младост 4, булеварди Ал.Малинов(№77,79,85-91 неч,111), Цариградско Шосе(№120,267), улици 406-та (Младост 4), Бизнес Парк София, Бъднина(№15,17), Васил Радославов, Д-р Атанас Москов, Детска Мечта, Нов Ден, Околовръстен Път, Филип Аврамов(№29,38), град София,кв.Горубляне.
176. Сто седемдесет и шести изборен район – София, включващ от гр.София, район Младост: квартали Младост 1(№43,44,55-69,78,79), Младост 1а(№501-510,512-521,529-532,534-537,539,548-552), Младост 2, булеварди Ал.Малинов(№7,19,23,27,31,33,36-38,74,78,80), Андрей Ляпчев(Универсиада)(№57,66,70-72,80), Климент Охридски, улици 181-ва (Младост), 182-ра (Кв.Мал.Долина), 183-та (Кв.Мал.Долина), 184-та (Кв.Мал.Долина), 185-та (Кв.Мал.Долина), 186-та (Кв.Мал.Долина), 187-ма (Кв.Мал.Долина), 188-ма (Кв.Мал.Долина), 189-та (Кв.Мал.Долина), 190-та (Кв.Мал.Долина), 191-ва, 192-ра (Кв.Мал.Долина), Ана Ахматова, Андрей Сахаров(№1,12,14,16,20,60,70), Банишка Река, Васил Карагьозов, Григорий Горбатенко, Детска Приказка, Димитър Доспевски, Йерусалим(№5,15), Кръстю Раковски, Малкият Принц, Методи Андонов, Проф.Д-р Ал.Теодоров-балан, Проф.Д-р Васил Златарски, Свети Киприян (К.Каприелов), Слънчевото Зайче, Сто Усмивки и Алея Флойд Бляк, Манастир Св.Пророк Илия, Общежитие на Ви Мвр.
177. Сто седемдесет и седми изборен район – София, включващ от гр.София, район Младост: квартали Младост 1а(№511,522-528,553-557,560,563,564), Младост 3, булеварди Ал.Малинов(№41,43,45,51,57,63,75), Андрей Ляпчев(Универсиада)(№68,75), улици Александър Паскалев, Бъднина(№1-3), Д-р Николай П.Николаев, Д-р София Аврамова, Инж.Георги Белов, Полк.Владимир Серафимов, Ресен, Свето Преображение, Сърчице, Филип Аврамов(№1,3,7,17).
178. Сто седемдесет и осми изборен район – София, включващ от гр.София, район Надежда: квартал Надежда Iv, булевард Ломско Шосе(№148-156 чет,160-170 чет,178-184 чет), улици 236-та (Надежда), Бели Дунав(№2,8,10), Братя Шкорпил (240-та), Бял Люляк, Ген.Никола Жеков(№22,24), Дилянка(№1,2,4-6,8,9,12), Днепър, Еделвайс (Надежда), Екзарх Стефан(№101,110,115), Иван Момчилов, Йордан Хаджиконстантинов(№136,138,141,143), Калия, Котис (226-та), Леда, Люлин, Марко Лерински, Росна Китка, Тричко Велев, Търговска, Христо Силянов(№66-72 чет), град Нови Искър, селата Балша, Войнеговци, Доброславци, Житен, Кубратово, Кътина, Локорско, Мировяне, Негован, Подгумер, Световрачене, Чепинци.
179. Сто седемдесет и девети изборен район – София, включващ от гр.София,
район Надежда: квартали Лев Толстой, Надежда II(№239-241,244,248-250,252-258,261-266,270-272), Свобода, булеварди Ломско Шосе(№8-14 чет,18-32 чет,36-72 чет,76,80-112 чет,116-146 чет), Рожен, улици Александър Михов, Андрей Протич, Априлско Въстание, Будинци, Бяла Бука, Вардар, Военна Рампа, Гарова, Ген.Никола Жеков(№10,12), Горни Порой, Гуслари, Дилянка(№20), Добри Чинтулов, Дравски Бой, Екзарх Стефан(№2,7,9,13-31 неч,32,33,35,37,39-78,80-98), Елов Дол, Жабокрек, Жорж Дантон(№1,2), Илинденско Въстание(№1-5,7,9,11), Йордан Хаджиконстантинов(№50,88-94 чет,97,116-130 чет), Йосиф Хербст (206-та), Кирил Дрангов(№78,80,82-87,89,93), Княз Георгий Лвов, Кубадин, Митрополит Авксентий Велешк, Недко Войвода(№27,29-37,40,49,51), Осми Март(№1,3,5,7,10), Петко Д.Петков, Петър Панайотов (281-ва), Проф.Петър Ников, Република(№12,16), Рударка, Св.Николай Чудотворец, Света Петка Търновска(№5,7,13-19 неч,26-34 чет), Свети Климент, Свети Никола Нови, Свободна(№6,8), Сергей Румянцев, Старозагорско Въстание(№45,47-49,51-54,56), Стражица, Търновска Конституция, Хаджи Мано Стоянов, Христо Силянов(№35,39-45 неч,49-65 неч), Чудомир и Гара Север, градовете София,кв.Илиенци, София,кв.Требич.
180. Сто и осемдесети изборен район – София, включващ от гр.София, район Надежда: квартали Надежда I, Надежда II(№201-238,246,247), Надежда III, булевард Ломско Шосе(№1-3,5,11,15,19-41 неч,45,49,53,55,63-71 неч,79-87 неч,93,97-111 неч,115-123 неч,127,129,133-145 неч,153,155,157,161-167 неч), улици 222-ра (Връбница), 23-ти Декември, Анастас Лозанчев, Бедек, Бели Дунав(№30), Благовец, Болярска, Борислав, Бъдник, Виолетка, Враил, Възрожденска, Георги Войтех (Танкист), Георги Стаматов, Граничар, Д-р Кръстьо Кръстев(211-та), Демир Капия, Дечко Узунов, Дядо Иван Добрев, Епископ Евгени Босилков, Железен Мост, Житен, Жорж Дантон(№3-10,33-41 неч,45,47,49-52,54,79-81), Захари Стоянов, Зографина, Иван Мърквичка, Илинденско Въстание(№6,8,15,17,19,28-34 чет), Кап.Атанас Бендрев (220-та), Кирил Дрангов(№12,14,65,67,73,77,79), Константин Бодин, Кумановски Бой, Леви Искър, Любородие, Магнолия, Майор Дим.Думбалаков, Мара Белчева, Мартина Падина, Мрамор, Недко Войвода(№6,15,16,19,22,23,25), Никола Петров, Осми Март(№46), Панега, Парижка Комуна, Перун, Пещера, Подпоручик Футеков, Република(№79,83,85,93), Ръжана (Три Уши), Сава Филаретов, Света Петка Търновска(№52,59,67,74,80,82), Свободна(№30), Село Кръвеник, Старозагорско Въстание(№32,34,36-39,42,44), Стефансон, Стрема, Теодор Теодоров, Теодор Траянов (277-ма), Траен Мир, Хан Кубрат, Христо Огнянов, Христо Силянов(№67,69,71,72,73,75,83-93 неч,111-119 неч,148,150,152,158-164 чет), Христофор Жефарович (210), Царевец, Цветан Витов, Чайка, Чепеларе, Червено Знаме, Чипровско Въстание, Чудотворци, Шибой, Явор (Надежда).
181. Сто осемдесет и първи изборен район – София, включващ от гр.София, район Оборище: булеварди Васил Левски(№90,92,94,97-107), Генерал Данаил Николаев(№32,34,36), Евлоги И Христо Георгиеви, Княгиня Мария Луиза, Княз Ал.Дондуков-корсаков, Мадрид, Ситняково, Сливница(№172,180,184,186,188,192,198,200), Янко Сакъзов, улици 11-ти Август(№1-5,7-17,19,20,23-26,27-45 неч), Алеко Константинов, Анжело Ронкали, Бачо Киро, Богдан, Будапеща, Буная, Бяло Море, Васил Априлов, Васил Друмев, Велико Търново, Веслец, Врабча, Върбица, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Герлово, Гълъбец, Димитър Греков, Драговица, Дунав(№1-4,6-29,32,34,47,49,53-59 неч), Екзарх Йосиф(№20-26 чет,28-33,35,36,38,42-45,47-51,53-58,60,62,64,66-75,77-85 неч), Земен, Злетово, Знаме, Искър(№3,6-8,10,11,13,15-21,23-26,28-32,35-60,66), Каймакчалан, Калиманци, Кракра, Лисец, Люлебургас, Мадарски Конник, Малкара, Марагидик, Марин Дринов, Марица, Московска, Мърфи, Оборище, Огражден, Панайот Волов(№1,4-9,11), Париж, Победа, Полк.Борис Дрангов, Поп Богомил, Попова Шапка, Поручик Пачев, Проф.Асен Златаров, Проф.Джовани Горини, Проф.Милко Бичев, Росица, Русалка (Йордан Кискинов), Сан Стефано, Св.Св.Кирил и Методий(№22,24,26,29,31-37,39-43,45-55,62,66-74 чет,80,82,86,88), Сердика, Силистра, Стара Планина(№1,2,3,5,7,9,10,12,14-17,19,21,40-54 чет,74-84 чет,88), Струма, Султан Тепе, Тракия(Ген.Хр.Луков), Триадица, Франсис Де Пресансе, Хан Омуртаг, Цар Симеон(№27,29,31-34,36-52,54,55,57,58-78 чет,82), Чамкория, Чаталджа(№2-12 чет,14-32,34,36,38,42,44,48,49,51-55,57-65,67-69,71,74,76), Черковна, Чумерна(№1,3,4,6,7,9,11), Шипка, от Гр.София, район Средец: квартал Яворов, булевард Михай Еминеску (Ситняково), улици Бойчо Войвода(№2,4,6), Леге(№6), Николай Ракитин(№2,4), Хан Омуртаг(№82,84,86), Цар Иван Асен II(№64-70 чет,99).
182. Сто осемдесет и втори изборен район – София, включващ от гр.София, район Овча Купел: квартали Васил Попов, Овча Купел(№1-9,11-15,17-35,37-46), булеварди Никола Петков, Овча Купел, Президент Линкълн(№8,15,16,19,23,29,60,66,68,74,76,78,82,84,86,90,92,94,104,105-111 неч,114,116,130,143), Проф.Никола Милев, Цар Борис III, улици 1006, 1008, 637-ма (Овча Купел), 638-ма (Овча Купел), 639-та (Овча Купел Витоша), 640-та (Овча Купел), 641-ва (Овча Купел), 642-ра (Овча Купел), 643-та (Витоша Овча Купел), 646-та (Овча Купел), 647-ма (560 Овча Купел), 648-ма (Овча Купел), 649-та (Овча Купел), 650-та (Овча Купел), 658-ма (Овча Купел), 659-та (Овча Купел)(№7), 660-та (Овча Купел), 661-ва (Овча Купел), 662-ра (Овча Купел), 663-та (Овча Купел), 668-ма (Овча Купел), 670-та (Овча Купел), 671-ва (Овча Купел), 672-ра (Овча Купел), 674-та (Овча Купел), 675-та (Овча Купел), 676-та (Овча Купел), 677-ма (Овча Купел), 678-ма (Овча Купел), 679-та (Овча Купел), 680-та (Овча Купел), 681-ва (Овча Купел), 682-ра (Овча Купел), 683-та (Овча Купел), 685-та (Овча Купел), 686-та (Овча Купел), 687-ма (Овча Купел), 688-ма (Овча Купел), 692-ра (Овча Купел), 693-та (Овча Купел), 694-та (Овча Купел), 696-та (Овча Купел), 697-ма (Овча Купел), 736-та (Овча Купел), 737-ма (Овча Купел), 738-ма (Овча Купел), 739-та (Овча Купел), 740-та (Овча Купел), 741-ва (Овча Купел), 742-ра (Овча Купел), 743-та (Горна Баня), 744-та (Горна Баня), 745-та (Горна Баня), 746-та (Овча Купел), 747-ма (Горна Баня), 747-ма (Овча Купел), 748-ма (Горна Баня), 748-ма (Овча Купел), 749-та (Овча Купел), 750-та (Овча Купел), 754-та (Овча Купел), 755-та (Овча Купел), 756-та (Овча Купел), 757-ма (Овча Купел), 758-ма (Овча Купел), 759-та (Овча Купел), 760-та (Овча Купел), 761-ва (Овча Купел), 762-ра (Овча Купел), 763-та (Кр.Поляна Ов.Купел), 764-та (Кр.Поляна Ов.Купел), 767-ма (Овча Купел), 770-та (Овча Купел), 782-ра(Овча Купел), Акад.Михаил Маджаров, Александър Вейнер, Александър Геров, Ангелов Връх, Арх.Франк Лойд Райт, Ахелой, Белите Борове, Бисерно Изворче(Горна Баня), Божидарица, Бойчо Бойчев, Бойчо Огнянов, Боряна, Босилек, Брезов Рид, Буен Поток, Буземска, Букет, Бързарица, Валозите, Вейниците, Вейниче (Горна Баня), Велик Завет, Венец, Вечерна Прохлада (Г.Баня), Вечерница, Видима, Витошка Поляна, Войводина Могила, Войнишка Песен, Войнишко Въстание, Георги Богровски, Гладиола, Горица, Градище, Гръстниче, Гусла, Д-р Люба Григорова, Даскал Стефчо, Две Липи, Диамант (Горна Баня), Димитър Чинтулов (554-та), Димитър Шишманов (752-ра), Дон, Драгоман, Дъбето, Дъга, Дядо Цоне, Евлия Челеби, Еделвайс (Овча Купел), Ехо, Жамбилица, Загребска, Здравец, Зелена Ливада, Зеленика (743-та), Земеделска, Земляне, Иван Радоев (Уляна Громова), Иглика (Горна Баня), Извор, Инж.Борислав Огойски, Институтска, Калояново, Камелия, Каменист Път, Каменица, Киевска, Китна Пролет, Коломан, Коста Илиев, Костур, Крива Река, Кристал, Крушовски Връх, Кукуряк (651-ва), Кърпикожух (744-та), Лазур (Горна Баня), Лазурно Утро, Лебед, Леденче (652-ра), Летовищна, Лечебен Извор, Ливада, Лилия, Лиляче (Лиза Кало), Лозище, Лотос, Любляна, Люлинска Котловина, Люлинска Скала, Люлинско Поточе, Маджарица, Маестро Кънев, Мак, Маньово Бърдо, Маргаритка, Маркова Баня, Месечинка (745-та)(№1-10,12-18 чет), Мечово Усое, Мечта, Момина Баня, Момкова Баня, Монтевидео(№2,3,5,7,8,10,13,15,16,18,20-24,26,28,30-34,36,38,40,41,43,44,52,53,54-60 чет,66,103,108,109,111,117,118), Народен Герой, Народно Хоро, Невен (Горна Баня), Нестинарка (Г.Баня), Николай Хрелков, Нов Век, Ново Село, Обзор, Опълченец (Горна Баня), Ореховски Дол, Орхидея (753-та Ов.Купел), Орчо Войвода, Острушка, Отдих, Отец Михал, Павит, Палма, Паскал Тодоров, Патриот, Перуника, Пладнище, Планета, Планиница, Поглед, Подлозище, Полет, Полски Венец, Прибойница, Проф.Иван Спасов, Проф.Михайло Парашчук (690), Първенец, Пъстроцветна, Равнище, Райльовско Градище, Ракита, Рачка, Ридо, Роден Кът, Рождество, Роза, Росна, Росна Китка, Салют, Св.Крал, Синьо Езеро, Славянка, Софийска Панорама, Стефан Кънев, Стубело, Теменужка (653-та), Тихи Кът, Топло Изворче, Тутракан, Урал, Феникс, Фиданка, Харманлийско Въстание, Христо Стефчов, Цветан Вучков, Чардаклия, Черешова Градина, местност Подлозище, вилна зона Люлин, град София,кв.Суходол, село Мало Бучино.
183. Сто осемдесет и трети изборен район – София, включващ от гр.София, район Подуяне: булевард Ботевградско Шосе(№94,160,164,166,168,174,178,180), улици 541-ва (Кв.Левски), 577-ма (Кв.Левски), Баба Тонка(№3,5,7,9-18,20-26,28,30), Бесарабия(№20,22,26-42 чет), Ген.Георги Вазов(№13,15,17,21-25,27,28,30-38), Ген.Инзов(№1-17,19-23,25), Григорий Цамблак, Д-р Иван Селимински(№13,15,16,18-27,28-54 чет), Добромир Стрез, Дряновски Манастир, Елтимир(№5,7,9-14,16,18), Иван Добровски, Йосиф Соколски, Княгиня Косара(№2-10 чет,12-30,32-42,44,46,48), Княз Черказки, Коньо Войвода(№7-15), Летоструй(№116-128 чет,129,131,132,148-154 чет,162-174 чет), Поп Грую(№5-25,27-39 неч), Проф.Антон Митов, Рилска Обител(№1-22,24,26,30,32), Саранци, Станислав Доспевски(№1-32), Фружин, от Гр.София, район Слатина: квартали Гео Милев(№43,47,109,112,113,115,117,118,134-136,140-149,244-249), Христо Смирненски(№1-28,30-33,35-49,51,64-71,73-77,79-82), булевард Цариградско Шосе(№125), улици 589-та (Слатина), 592-ра (Слатина), 593-та (Слатина), 595-та (Слатина), 596-та (Слатина), 598-ма (Слатина), 599-та (Слатина), Акад.Георги Бончев, Акад.Никола Обрешков, Александър Фон Хумболт(№34,36,43), Асенова Крепост, Атанас Узунов(№20,22,24,25,26,29,30,32,34-46,48-56,58-65,67,69), Боян Магесник(№26,28,30,34,66,68,84,96,102-110 чет,116), Братован, Братя Жекови, Братя Пешеви, Велчо Атанасов(№31,33,37-59 неч), Владово, Галилео Галилей(№32,37,43,52,54), Гео Милев(№132,150,152,155,158,167,169,171,179,191), Георги Минчев, Георги Обретенов, Даскал Никита, Детелин Войвода, Зора, Иван Димитров-куклата(№11,13,15), Иван Миланов, Иван Щерев, Иларион Драгостинов(№20-22,25,27-50,52), Кадемлия(№12-24 чет,26-51,53), Каймакчалан(№10-44 чет,45,46,47-85 неч), Калиманци(№55-87 неч), Камчия, Кирил Божиков, Коста Лулчев(№2,10,12,14,20), Коста Петрунов, Кривина, Маестро Михаил Милков, Марагидик(№48-56 чет,60-68 чет), Марко Бочар, Мирково, Мъдрен, Нектар, Никола Караджов, Околчица, Острец(№16,18-25,29,31-39,41,43), Погледец(№3,5,7,11,19,21,23), Поп Харитон, Попова Шапка(№13-19 неч,23-29,31,33,35-39,41-54,56-74 чет), Прелом (Асен Халачев), Проф.Цветан Лазаров, Роглец, Румен Войвода, Слатинска, Слатинска Река, Спътник, Стоил Войвода, Теменуга, Хаджи Хр.Панката, Ханово, Христо Чернопеев, Царичина, Циклама, Яребична Планина и Аерогарата, Жп Помпена Станция, Жп Спирка Хр.Смирненски.
184. Сто осемдесет и четвърти изборен район – София, включващ от гр.София, район Подуяне: квартал Хаджи Димитър(№55,57,93,95,98,100,102,103,104,106,108,172,173,180,181,188,189), улици Арчарица, Баткун, Бдин, Боруй, Бояджик, Васил Петлешков(№5,7,9,17-35 неч,39,75), Видбол, Видини Кули, Градинарска, Иван Маринов Йончев(№4,6,7-13 неч), Ильо Войвода(№20,22,24,27,29), Кап.Георги Мамарчев, Къкринско Ханче, Меджидие, Найден Георгиев(№1,17), Никола Войновски, Павлина Унуфриева, Панайот Хитов(№3,8,10,12,34,37,45), Резбарска, Румяна Войвода, Уошбърн(№7-15 неч,16-19,21), Филип Тотю(№1,5,10,12-15,17,19), Цанко Дюстабанов, от Гр.София, район Сердика: квартали Банишора(№40-42), Фондови Жилища(№1-6,8,11,13,17,19-21,23,26-30,32-43,46,47,203-216,218), булеварди Илиянци, Княгиня Мария Луиза(№62-68 чет,76,78,80,92,104,106,108,112-126 чет,132,193), Сливница(№237,239,243-265 неч,269-297 неч,301,303,305,309), улици 228-ма (Сердика), 250-та (Сердика), 251-ва (Сердика), 252-ра (Сердика), 253-та (Сердика), 254-та (Сердика), 255-та (Сердика), 256-та (Сердика), 258-ма (Сердика), 259-та (Сердика), 279-та (Сердика), Александровска, Александър Невски, Арда, Березина, Богдан Моцев, Босилеградска, Будапеща, Варшавско Въстание, Вела Чорбова, Веслец, Вишовград, Влах Камък, Воднянка, Военна Рампа, Войвода, Ген.Коста Георгиев(Ударник), Гено Киров (Самолет), Георги С.Раковски, Герено, Градините, Гъдуларче, Димитър Бочуков, Димитър Гущанов, Дунав, Дупница, Емборе, Есперанто, Железопътна, Заводска, Заря, Знаме На Труда, Иван Попов, Иван Тургенев(№12), История Славянобългарска, Калач, Каменоделска, Капиновски Манастир, Керч, Кестен, Кирил Пърличев, Клокотница(№2,4,6,8,55,56), Кожарска, Козлодуй(№1-3,5-12,13-45 неч,49,51,53,57,61-73 неч), Ком, Константин Преславски, Константин Стоилов, Копринарска, Костадин Рачев Христов, Костадин Т.Петров, Коце Ципушев, Куманово, Лавандула, Лазар Михайлов, Локомотив, Локорска, Лястовица, Магда Петканова(Ем.Пугачов), Малашевска, Мара Бунева, Марин Дачев Христов, Мелодия, Милан Делчев, Мир, Моравча, Нешо Бончев, Николай Райнов, Нов Градец, Овчарска, Одеса, Орач, Павел Бобеков, Панагюрище, Панайот Хитов, Пет Могили, Петър Б.Величков, Планинско Цвете, Подем, Поручик Орозов, Пощенска, Пражка Пролет, Пробуда, Простор, Проф.Иван Георгов, Първа Българска Армия, Разливо, Разлог, Рила, Родопи, Роман, Рояк, Русалка, Сапунджийска, Свобода, Свързочник, Сините Камъни, Скопие, Снежник, Солениците, София, Старата Воденица, Староселска, Стоил Финджеков, Столетник, Стоян Стоименов, Струга(№29), Сулина, Съзнание, Тайга, Тангра, Тимок, Тодор Кръшков, Училищна, Химик, Христо Батанджиев, Христо Станишев, Христо Трайков, Царево, Цвета Зографска, Цигов Чарк, Чая, Чорлу, Шлосер, Ясен, площад Лъвов Мост и Жп Блокове, Пром.Зона Илиянци, Тец София, град София,кв.Бенковски.
185. Сто осемдесет и пети изборен район – София, включващ от гр.София, район Подуяне: квартали Левски Зона В, Левски Зона Г, Хаджи Димитър(№1-11,13-16,19-29,32-35,40,41,53-55,67-73,128-133,135-145,147,148,150,151,168-171,174-179,200), булеварди Ботевградско Шосе(№227,243), Владимир Вазов, улици 542-ра (Кв.Левски), 543-та (Кв.Левски), 544-та (Кв.Левски), 545-та (Кв.Левски), 546-та (Кв.Левски), 547-ма (Кв.Левски), 548-ма (Кв.Левски), 553-та (Кв.Левски), 560-та (Кв.Левски), 563-та (Кв.Левски), 564-та (Кв.Левски), 565-та (Кв.Левски), 566-та (Кв.Левски), 567-ма (Кв.Левски), 568-ма (Кв.Левски), 570-та (Кв.Левски), 571-ва (Кв.Левски), 572-ра (Кв.Левски), 573-та (Кв.Левски), 574-та (Кв.Левски), 575-та (Кв.Левски), 576-та (Кв.Левски), 578-ма (Кв.Левски), 579-та (Кв.Левски), 582-ра (Кв.Левски), 583-та (Кв.Левски), Ангел Войвода, Антон Безеншек, Баба Вида, Баба Тонка(№31,33-52,54-60 чет), Бесарабия(№15-27 неч,31,33,37-43 неч,44,45,47-56,58-76,78,80-86,88,90,92,96-104 чет,110), Брезник, Вакарел, Васил Кънчев, Велбъжд, Вила Рустика (534-та), Витиня(№3,7-35 неч), Воднянка, Ген.Георги Вазов(№1-7,9,12-20 чет), Ген.Инзов(№26,28,30-34,36-38,42,45), Георги Гачев, Георги Илиев (536-та), Гинци, Дан Колов, Дончо Ватах, Друшлявица, Дунавски Лебед, Жак Дюкло, Златица, Иван Чушков, Кап.Райчо Николов, Клисура, Княгиня Тамара, Константин Фотинов(№104-110 чет,112-145,147-171 неч), Лавандула, Лепенец, Летоструй(№1-6,8-14,16,20,21,23-32,34-40,42,44,46,47,48,50-68,70,71,75-81,83-93,95-101,103,104,105-113 неч), Липов Цвят, Лясковец, Найден Георгиев(№43,45,46-54 чет), Немирович Данченко, Острово, Поп Грую(№30-42 чет,43,44,46-70,72,73,75,77,82,86), Поручик Георги Кюмюрджиев, Проф.Беньо Цонев, Проф.Иван Шишманов, Рилска Обител(№27,31-37 неч,39-49,51-53,55-67,69-71,77), Родина, Русалски Лък, Св.Тома Иконописец, Селимица, Сопот, Станислав Доспевски(№33,38-41,43-63,66,70-72,79,83,89-95 неч,101,103), Теофил Ганев, Тополница, Уошбърн(№57-67 неч), Хан Кардам, Ярослав Хашек (569 Левски).
186. Сто осемдесет и шести изборен район – София, включващ от гр.София, район Подуяне: квартали Сухата Река, Хаджи Димитър(№79-83,87-92,94,97,106-122,182-187,190-194), булевард Ботевградско Шосе(№20), улици 540-та (Подуяне), 549-та (Подуяне), Александър Екзарх, Арабаконак, Байлово, Батак, Батуня, Бесарабия(№10,14-16,18,21), Болярин Илица, Ботю Петков, Брацигово, Брод, Васил Петлешков(№6,8,12,14,16,20,22,24,28-38 чет,78,80,82), Видул Войвода, Витиня(№1-9,11-14,17-22,26-42 чет,46,48,58,62-70 чет,74,76,82,84), Вършец, Въстаник, Въча, Ген.Липранди, Д-р Алберт Лонг, Д-р Иван Селимински(№1-12,14), Д-р Людвиг Заменхов, Девня, Димитър Великсин, Доганица, Екатерина Симидчийска, Елтимир(№1-4,6,8), Емануил Васкидович, Железни Врата, Златоструй, Иван Божилов, Иван Маринов Йончев(№14,16,17,19,21), Иван Шонев, Ильо Войвода(№26,28,30,31-45 неч), Йоаким Груев, Йосиф Ковачев, Княгиня Косара(№1-11 неч), Константин Фотинов(№21,38,49,70-74,75-95 неч), Коньо Войвода(№1-6), Кочо Честименски, Ламби Кръстев, Липов Рът, Майчина Слава, Макгахан, Маркови Кули, Митрополит Панарет, Михаил Сарафов, Момина Клисура, Найден Георгиев(№33), Неофит Бозвели, Панайот Хитов(№14-20 чет,24), Пасарелски Язовир, Пастирна, Петрохан, Плакалница, Подуенска, Поп Йовчо (552-ра), Райно Попович, Рудозем, Сава Радулов, Сава Цонев, Самодивец, Самуилец, Скайлер, Стефан Богориди, Сухиндол, Съзлийка, Тодорини Кукли, Уошбърн(№32,41), Филип Тотю(№40,69), Хан Севар (Стефан Чомаков), Христаки Павлович, Царева Ливада, Черковна, Яворица, площад Родина.
187. Сто осемдесет и седми изборен район – София, включващ от гр.София, район Слатина: квартали Гео Милев(№3,45,46,50,103-107,118,119,122,123,125-133,152-158,240,250,251,255), Христо Смирненски(№62,63), Яворов, булеварди Михай Еминеску (Ситняково), Ситняково, Цариградско Шосе(№73), улици 105-та (Слатина), 22-ри Септември, Александър Жендов, Александър Фон Хумболт(№1,3,5,8,9,14,16,20,23,25-31,33,35), Алфред Нобел, Андрей Николов, Атанас Узунов(№1,3,5,8,10,12-15,17,18,21), Бетховен Л.В., Блага Димитрова(Вл.Тричков), Благородна, Борис Христов, Боян Магесник(№1,4-12 чет,18-24 чет), Бричебор, Българка, Велчо Атанасов(№1-9,11-20,22,24,26,27,36-54 чет), Венера, Виница, Владимир Башев, Галилео Галилей(№15,20,42,44-46), Ген.Сан Мартин, Гео Милев(№1,3-31,33-45,47-69 неч,112,114,116), Георги Пеячевич, Голаш, Горазд, Гълъбец, Димитър Софиянец, Добромирка, Едисон, Елисавета Багряна, Живко Николов, Загоричане, Иван Димитров-куклата(№4), Иларион Драгостинов(№1-11,15,17), Кадемлия(№1-11,13), Кадин Връх, Каймакчалан(№6,8,19-43 неч), Калиманци(№4,10,12,19-22,24,26,33,35,37,41-49 неч,53), Калина Малина, Климент Денчев (101-ва), Кобилино Бранище, Коста Лулчев(№7,11,15,17,21-27 неч,31,58,60), Кочани, Кутловица, Лидице, Манастирска, Марагидик(№15,17-19,21-29,31-39,42,47-53 неч), Николай Коперник, Острец(№1,2), Петър Богдан, Петър Митов, Плачковски Манастир, Погледец(№1,2,4,6,14,16,22,24), Попова Шапка(№7,9), Постоянство, Проф.Д-р Г.Павлов, Разлъка, Рибарица, Светлоструй, Симеонов Век, Сирак Скитник, Слава, Стефан Киров, Съединение, Трудолюбие, Филип Станиславов, Хемус, Христо Максимов, Хубавка, Цветан Радославов, Чар, Шипченски Проход, Юндола.
188. Сто осемдесет и осми изборен район – София, включващ от гр.София, район Средец: булеварди Васил Левски, Витоша, Евлоги и Христо Георгиеви, Патриарх Евтимий, Цар Освободител, Цариградско Шосе, улици 13-ти Март, 6-ти Септември, Авицена, Аксаков, Алабин И.Вл., Ангел Кънчев, Бойчо Войвода(№1,3,7), Васил Априлов, Виктор Юго, Ген.Гурко, Ген.Паренсов, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Гечкенли, Граф Игнатиев, Гургулят, Д-р Г.Вълкович, Д-р Петър Берон, Данте, Добромир Хриз, Добруджа, Достоевски Ф.М., Дякон Игнатий(Васил Левски), Женева, Загоре, Иван Вазов, Иван Денкоглу, Ивац Войвода, Карнеги, Княз Александър I, Кракра, Крали Марко, Кузман Шапкарев, Лакатица, Леге(№1,3,5), Леонардо Да Винчи, Луи Леже, Любен Каравелов, Мальовица, Мануш Войвода, Мизия, Модест Мусоргски, Мургаш, Неофит Рилски, Николай В.Гогол, Николай Павлович, Николай Ракитин(№1,3,7-19 неч,23), Огоста, Петър Делян, Петър Парчевич, Позитано, Преспа, Проф.Никола Михайлов, Проф.Фритьоф Нансен, Рачо Димчев, Река Осъм, Сан Стефано, Св.Климент Охридски, Светослав Тертер, Славянска, Солунска, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Струмица, Съборна, Тича, Тулово, Уйлям Гладстон, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг(№2-50 чет,54,60,62,66-78 чет), Христо Белчев, Цар Иван Асен II(№1-10,12-25,27-63,65-75 неч,79-87 неч,93,95), Цар Калоян, Цар Шишман, Чавдар Войвода, Шейново, Шипка, Юри Венелин, Янтра, площади Народно Събрание, Петко Р.Славейков, Райко Даскалов, Света Неделя.
189. Сто осемдесет и девети изборен район – София, включващ от гр.София,
район Студентски: квартали Витоша, Дървеница(№2,9-13,15-17,21-23,27-29,33-36,38,40,42-50), Малинова Долина, Младост 1, Студентски Град, булеварди Андрей Ляпчев(Универсиада), Г.М.Димитров, Климент Охридски(№8,9,12,13,25-31 неч,33-40,45,47-50,53-59,62,66-68,71-74,76,78,80,81,84-86,88-90,92,93,97,98,102-104,108,109,111,112,114,119,120,122,125,127,129,130,132,148,166,168,174,176), Симеоновско Шосе, улици 2-ра (Кв.Мал.Долина), 21-ви Век (Студентски), 3-та (Кв.Мал.Долина), 5-та (Кв.Мал.Долина), 7-ма (Кв.Мал.Долина), 8-ми Декември, Акад.Ангел Балевски, Акад.Борис Стефанов, Акад.Йордан Трифонов, Акад.Николай Стоянов, Акад.Стефан Младенов, Академик Жак Натан, Атанас Манчев, Баку, Висарион Белински, Въртопо, Георги Кьосеиванов (8-ма), Д-р Йордан Йосифов, Джон Ленън, Дим.Страшимиров (451-ва), Димитър Стефанов, Дървенишка Река, Евгений Силянов (9-та), Жеко Войвода, Зелена Поляна, Иван Багрянов, Илия Димушев, Инж.Стоимен Сарафов (1-ва), Канарче, Константин Муравиев (4-та), Константин Попгеоргиев, Маричини Езера, Марко Цепенков, Никола Габровски, Овчаренски Водопад, Перперикон, Пловдивско Поле(№4,9,11,15,19,23,40,61,67), Преславска Планина, Проф.Александър Фол, Проф.Арх.Петър А.Ташев, Проф.Арх.Храбър Попов, Проф.Атанас Иширков, Проф.Витали Таджер, Проф.Георги Брадистилов, Проф.Георги Златарски (454), Проф.Д-р Димитър Добрев, Проф.Д-р Иван Странски, Проф.Кирил Попов, Проф.Марко Семов, Проф.Николай Генчев, Проф.Петър Джидров, Проф.Рашо Рашев, Проф.Саздо Иванов, Проф.Стоян Киркович, Проф.Христо Вакарелски, Проф.Христо Данов, Пъстър Свят, Равногор, Росарио (Пр.Хаджихристов), Софийско Поле, Станимир Станимиров (6-та), Тодор Кожухаров (453-та), Университетски Парк, Франсоа Митеран, Фредерик Шопен, Чавдар Мутафов (452-ра), Яна (Дървеница).
190. Сто и деветдесети изборен район – София, включващ от гр.София, район Триадица: квартали Гоце Делчев, Кръстова Вада II, Манастирски Ливади, Манастирски Ливади – Б, булеварди Акад.Иван Евстратиев Гешов, България(№49-55 неч,73,75,79-85 неч,109,111), Гоце Делчев(№1,102,116,154), Пенчо Славейков(№52), Черни Връх, улици 402-ра (Триадица), 406-та (Триадица), 408-ма (Триадица), 409-та (Триадица), 412-та (Триадица), 413-та, 418-та (Триадица), 420-та (Триадица), 488-ма (Триадица), 498-ма (Триадица), Акад.Вера Мутафчиева, Акад.Георги Наджаков (410), Акад.Чудомир Начев, Асен Йорданов (486-та), Асен Найденов (493), Бадемова Гора(№32), Безименна, Боянски Водопад, Васил Стефанов, Гатьо Шишков, Ген.Иван Колев (489), Генерал Кирил Ботев, Георги Тутев, Григор Чешмеджиев, Д-р Борис Вълчев, Деян Белишки, Джон Атанасов (487-ма), Димитър Дюлгеров, Димитър Манчев, Димитър Сагаев, Емилиян Станев (490-та), Златишки Проход(№60-70 чет,74), Иван Андонов (491-ва), Йордан Бакалов-стубел (419), Йосиф Брадати, Кестенова Гора(№30,51), Киро Тулешков, Костенски Водопад(№45,47,55,57,59,65,67,94,96,98,107-110,112,114,115,117,119,120), Луи Айер, Майор Павел Павлов (416), Манфред Вьорнер (495), Метличина Поляна, Мичман Тодор Саев (496), Никола Крушкин Чолака (494), Околовръстен Път, Проф.Марин Големинов (485), Риккардо Ваккарини, Силиврия, Славовица, Спас Соколов, Твърдишки Проход(№29,35,37,41,45,47), Тодор Джебаров (417), Тодор Каблешков, Тодор Попов, Троянски Проход, Флора, Хенрик Ибсен (Сребърна), Химитлийски Проход, Червена Роза(№60), Чужденец, Шарл Шампо (407 и 414).
191. Сто деветдесет и първи изборен район – София, включващ от гр.София, кв.Симеоново, район Витоша: квартал Света Магдалена, улици 11-та, 18-та (В.З.III Част), 19-та (В.З.III Част), 21-ва (В.З.III Част), 69-та (В.З.Север), 70-та, 71-ва (В.З.Север), 73-та, 75-та (В.З.Север), 76-та (В.З.Север), 77-ма, 78-ма (В.З.Север), 79-та (В.З.Север), 80-та, 81-ва (В.З.Север), 82-ра, 83-та (В.З.Север), 84-та, 85-та, 86-та, 88-ма, 9-та, Акад.Димитър Ангелов(74-та), Андрей И Конст.Петкович, Балеви Ливади, Божур, Бор (260-та), Боримечка (7-ма), Буката (225-та), Бяла Бреза, Бяла Черква (13-та), Васил Попович (8-ма), Венец (272-ра), Витошки Езера, Витошко Лале, Голяма Брезовица, Горска Алея, Горска Ела (22-ра), Дядо Йоцо (10-та), Еминица, Жасмин (14-та), Здравец, Зелен Бор, Зелена Гора, Зелена Круша, Златен Век (9-та), Иван Богданов (20-та), Извор (72-ра), Йоасаф Бдински (3-та), Каменица, Киселица, Китка, Крайречна, Малина, Малка Брезовица, Митр.Партений Зографски, Мишова Орница, Момин Кладенец, Момина Сълза, Мост, Неофит Хилендарски (1-ва)(№2,4,8,10,12,16,18,20,24,26,32,34,36,42), Никола Пиколо (17-та), Нова Земя (15-та), Околовръстен Път, Отечество Любезно (12-та), Падината, Падината(Цв.Герчева), Панорама (274-та), Погледец, Проф.Александър Милев, Проф.Боян Ничев (16-та), Проф.Димитър Пасков, Пряка Поляна, Роза, Света Мария Магдалина(№37,40,43,44,46,49,50-56 чет,59-61,65,67,68,70,71,73,74,76), Симеон Пиронков, Симеоновска, Симеоновско Шосе(№175-207 неч,213,215,217,219-223,225,226,228-234,236-238,240,244,250-262 чет,267-269,274-280 чет,284,286,288,294-314 чет,318,328,332,334,338,340,342,346-368 чет,380,390-400 чет,404-412 чет,416,418,420,430), Синьо Лято, Скакавец (271-ва), Студено Кладенче, Теменуга, Тодор Пеев (4-та), Чемшир, Чифлишка, Чичовци (6-та), Шумако, Ягода, вилна зона Изток, селата Бистрица, Герман, Долни Пасарел, Железница, Казичене, Кокаляне, Кривина, Лозен, Панчарево, Плана.
192. Сто деветдесет и втори изборен район – Софийски, включващ град Ботевград, селата Боженица, Врачеш, Гурково, Елов Дол, Краево, Липница, Литаково, Новачене, Радотина, Рашково.
193. Сто деветдесет и трети изборен район – Софийски, включващ град Самоков, селата Алино, Бели Искър, Белчин, Белчински Бани, Гуцал, Доспей, Злокучене, Клисура, Ковачевци, Лисец, Маджаре, Мала Църква, Поповяне, Продановци, Рельово, Шипочане, Яребковица, Ярлово.
194. Сто деветдесет и четвърти изборен район – Софийски, включващ общините Антон, Златица, Копривщица, Мирково, Пирдоп, Чавдар, Челопеч, селата Григорево, Елешница, Мусачево, Огняново, Потоп, Равно Поле, Столник, Чурек.
195. Сто деветдесет и пети изборен район – Софийски, включващ общините Божурище, Драгоман, Сливница, град Костинброд, селата Богьовци, Бучин Проход, Дреново, Дръмша, Понор, Чибаовци.
196. Сто деветдесет и шести изборен район – Софийски, включващ от общините Годеч, Своге, селата Безден, Голяновци, Градец, Драговищица, Опицвет, Петърч, Царичина.
197. Сто деветдесет и седми изборен район – Софийски, включващ общините Горна Малина, Етрополе, Правец, селата Скравена, Трудовец.
198. Сто деветдесет и осми изборен район – Софийски, включващ от гр.Ихтиман: булеварди Димитър Попов, Цар Освободител(№1-8,10,12-22,25,26,28,30-36,40-45,47-54,56-65,67,70-76 чет,140,142,144,150,164-172 чет,199-207 неч), улици Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Антим Първи(№1,3,5-13,15,17,19), Арх.Генадий Ихтимански, Божур, Булаир, Васил Левски(№1-3,5-12,30,34-46 чет,53-71 неч), Витоша, Ген.Столетов, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Гео Милев, Георги Раковски(№2-26 чет,30,34,36,40,42,45-53,56-66 чет,70), Горски Разсадник, Димитър Ралов, Димитър Русинов, Елин Пелин, Западна, Захари Стоянов(№12-32 чет,33,35,37,43), Ивайло(№1-26,28-36 чет), Иван Вазов(№25,27-31,33-37), Иван Шишман, Искър, Йордан Цонев, Калето, Кирил И Методи(№41-45,47-51,53,55), Кирил Стоилов, Кочиово(№1-13,15,16,18-30,33-47 неч), Крали Марко, Кръста, Люле Бургас, Марин Дринов, Мизия, Мъти Вир, Околовръстна, Опълченска, Оташлия, Отец Паисий(№1,3,5,7,11,13,17,21), Панайот Волов, Парчевич(№22-28 чет,29-31,33-41,43,45), Пейо Яворов, Пенчо Славейков(№1), Петко Михов, Петър Берон, Пирин, Плиска, Полковник Борис Дрангов(№2,7,9-34,36-42 чет), Преслав(№15,19-22,24,26), Пчелин, Свети Климент Охридски, Свети Патриарх Евтимий(№50,55-65 неч), Свети Софроний Врачански(№4-16 чет,34-44 чет,59-93 неч), Сергей Румянцев, Средна Гора, Станоя Балабанов(№23,25-34,36,38), Стефан Караджа(№19-27 неч,31,33-35,40-42), Стефан Стамболов, Стипон(№52-62 чет,66-76 чет), Тракия, Траянова Врата, Трети Март, Три Уши, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Хан Тервел, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Самуил(№1-29,31,33,35,89,91,93,95-99,101-104,106-108,109-121 неч,125,126,127-135 неч), Цар Симеон, Царчино(№1-7,9-11,13,15), Шести Септември, Шиндар, Шипка, местности Милчово Дере, Царчино, общините Долна Баня, Костенец, селата Белица, Говедарци, Горни Окол, Долни Окол, Драгушиново, Любница, Марица, Мирово, Мухово, Нейкьовец, Ново Село, Радуил, Райово, Стамболово, Широки Дол.
199. Сто деветдесет и девети изборен район – Софийски, включващ от гр.Ихтиман: квартал Стипон, булевард Цар Освободител(№69-79 неч,83,89,99,105,107,109-113,115,116,118,121,125,127,130,132,135-141 неч,145,149,151,171-179 неч,183,189-197 неч), улици Ангел Кънчев, Антим Първи(№2,4), Белмекен, Братя Миладинови, Васил Левски(№14-22,24-26,27-49 неч), Вражебъра, Георги Бенковски, Георги Раковски(№1,3,7-19 неч,25,29-43 неч), Гьончо Белев, Даскал Цветко, Димчо Дебелянов, Дунав, Егерика, Екзарх Йосиф, Еледжик, Захари Стоянов(№1-4,6,8,17-27 неч,31), Здравец, Ивайло(№27-37 неч,38-40,42-51,54-64 чет), Иван Вазов(№2,4-7,9,13,15,17,22-24,26), Иглика, Йордан Балчев, Кирил и Методи(№2-4,6-8,10-16,18-40), Кокиче, Кочиово(№32-44 чет), Липа, Любен Каравелов, Люляк, Македония, Малина, Малчика, Марица, Михаил Сестримски, Мусала, Отец Паисий(№4,10,12,14,18,20,22,23,25,27,31,33,37-57 неч), Парчевич(№1-5,7-15,17-21,23,25,27), Пенчо Славейков(№3,6,8,10,12-31,33), Пеньо Пенев, Полковник Борис Дрангов(№5), Преслав(№1-14,16,18), Рила, Роса, Руен, Ружа, Сан Стефано, Свети Княз Борис I, Свети Патриарх Евтимий(№1,2,5-9,11-17,19-31,33,34,36-39,41-47,49,51,53), Свети Софроний Врачански(№1-19 неч,21-35,37-57 неч), Станоя Балабанов(№1-22,24), Стефан Караджа(№1,2,4-6,8-14,16-22 чет,26,28,32), Стипон(№1-8,10-15,17-25,27,30-35,38-42,44-50,51-71 неч), Странджа, Теменужка, Топик, Търново, Училищна, Хаджи Димитър, Хелице, Христо Ботев, Цар Самуил(№30,32,34,39-43,45-48,50-53,55-57,59-61,63,64,66-68,70-76,78-88,90), Царчино(№14,16-31), Чайка, Черни Връх, Юрий Гагарин, Явор, Янтра, площад Съединение, град Елин Пелин, селата Бальовци, Банчовци, Богданлия, Богдановци, Боерица, Борика, Бузяковци, Бърдо, Вакарел, Венковец, Веринско, Габра, Голема Раковица, Джамузовци, Доганово, Елин Пелин (Гара Елин П, Живково, Караполци, Костадинкино, Крушовица, Лесново, Мечковци, Нови Хан, Пановци, Пауново, Петково, Полянци, Поповци, Ръжана, Селянин, Черньово.
200. Двестен изборен район – Стара Загора, включващ от гр.Стара Загора: квартал Индустриален, булеварди Княз Ал.Батенберг(№10,12,26), Митрополит Методи Кусев(№2,4,22,24,26,31,33-38,40-46,48,49,51,53-63,65,66,67-75 неч), Руски, Св.Патриарх Евтимий(№21,33,48,50,57,59,65,67,69,73,75,81,83,91,93,97,117,119,121,125,141-151 неч,155,163,165), Цар Симеон Велики(№65,67,69,75,77,83,85,93,97,100,104,106,116,117,119-121,124), улици 12-ти Пехотен Полк, 31-ви Юли, Августа Траяна(№13-18,20-28 чет,29-31,32-40 чет,47,48,50,52,56,58,60), Ален Мак, Боруйград(№8,10,13-17,21,23,25-32,34,36,38,39,40,42,44-49,51-56,58,60,63,65,67,70,71-77 неч,83,85,89-109 неч), Братя Жекови(№62,65-71 неч,73-79,87-93 неч,97-107 неч), Васил Априлов, Васил Левски(№6,8,10,11,12,22,24,28,30,32,38,43,44,46,49-58,60-64,65-81 неч,85-95 неч), Верихови, Гвардейска, Ген.Гурко(№60,64,66-76,78-80,82,83,84-90 чет,93-97), Ген.Ст.Тошев, Ген.Столетов(№20,26,28,30,36,42,44,46,47,49,50,52,60,64,66-69,91,93,95,105-111 неч,123,125,127,131,133,135,141), Гео Милев, Георги Апостолов(№1,5), Георги Кюмюрев, Георги Райчев, Георги С.Раковски, Госп.Михайловски, Граф Николай Игнатиев(№6,10,12-15,17,20,22), Димитър Наумов, Дунав(№16-28 чет), Дъга, Екзарх Антим I(№42,49,59,62,66,68,71,72,77,79), Железни Врата, Железничар, Житна, Захари Княжески(№38,73,75,77,81,83,89), Иван Мирчев, Изгрев, Инж.Иван Азманов, Кенали, Кольо Ганчев, Константин Иречек, Мадарски Конник, Майор Таньо Кавалджиев(№76,78,87,105,107,119,125,127,129,133,137,139,143-149 неч,150-152,170,171,175,177,179), Марин Дринов, Напредък, Осми Артилерийски Полк, Пазарска, Пенчо Минев, Петър Парчевич, Подполковник Димитър Филов, Поп Богомил, Поп Минчо Кънчев(№89,91-95,97,100-102,104-111,113,120-126 чет,135,141,142,144,147,149,151,154,163,164,169,170-176 чет,181,182,184-188,190,192-194,196,198-200,202-204,205-219 неч), Русалка, Руси Аргов, Сава Силов(№48,49,50-58 чет,60-67,70,72,74-78,83,84,86,92-95,97,99,100-106 чет,119,124,128,130), Св.Апостол Карп, Св.Княз Борис(№29,31,33,37-43 неч,53,61,63-67,70,72-74,76,78-81,84,85,87,88,90,92,98,106,108,110,114,163), Св.Отец Паисий(№84-88,92,96,98,100,101,102,104,120,122,139,146,148,153,155,161,164-170 чет,171,172,173-187 неч), Св.Троица(№79,93,95,98,99-107 неч,112-118 чет,146,148,152,159,161,163,166-170,174-184 чет,190-210 чет,211-214), Синева, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Стамболов(№27), Странджа(№5,7,9,10), Уйлям Гладстон, Утро, Феникс, Хаджи Димитър Асенов(№70,74,76,80,82,86-88,90-92,95,96,103-107,109-115,117-119,121-123,127-130,133-142,145,153,155,157), Хан Аспарух(№1-5,7-9,11,13,17,19,21,22,23-37 неч,47), Христо Ботев(№80-90 чет,94-112 чет,113,117-119,121,123,127,131,133,135,143,145,147), Цар Иван Асен II(№83-95 неч,96,97,99,101-117,119,121,123,124,125,127,129,130,132-137,139,141,144,147,149,150,151-157 неч,158-160,165-168,173,175,177,185,187,189,193-199 неч), Цар Иван Шишман, Цар Калоян(№18-21,23-30,34,36,41,43-46,48,51-53), Юрий Венелин, местност Съборения Мост и Жп Секция, Лагера-кв.К.Ганчев II Р.
201. Двеста и първи изборен район – Стара Загора, включващ от гр.Стара Загора: квартал Кантон, булеварди Св.Патриарх Евтимий(№2,4,6,7,10,11,12-28 чет,32-42 чет,80,82,86,102,112,116-134 чет,138,152,156,168-190 чет,196), Славянски(№104,111), Хан Тервел(№1,3,5), Цар Симеон Велики(№123,127,132,133-141 неч,142-144,151-157 неч,158,161,163,166-168,170,172,190,198,200,218), улици 6-ти Септември, Августа Траяна(№49-55 неч,62,64,66,70), Ангел Кънчев, Антон Марчин, Атанас Кожухаров, Братя Жекови(№86,109,111,132), Бреза, Българско Възраждане, Българско Опълчение, Ведрина, Велики Преслав, Веселин Ханчев, Ген.Гурко(№98,100-102,104,106,119,135,137,139,140,144,148,150,209), Ген.Радко Димитриев, Ген.Столетов(№72,74,78,82,84,86,90,100,149,153-181 неч), Градинарска, Граф Николай Игнатиев(№24,27,29,31-39,41-46,48,50-56), Детелина, Димитър Караджов, Димитър Подвързачов, Добруджа, Евлоги Георгиев, Загоре, Захари Зограф, Звезда, Златан Станчев, Иван Вазов, Иван Хаджихристов, Кап.Райчо Николов, Клокотница, Козлодуй, Кольо Райнов, Копринка, Лилия, Любен Каравелов, Марио Жеков, Мизия, Милкини Скали, Надежда, Петко Р.Славейков, Петър Ангелов, Пирин, Плиска, Подполковник Калитин, Прогрес, Пролет, Проф.Н.Кожухаров, Радецки, Радост, Райна Кандева, Райна Княгиня, Св.Богородица, Св.Климент Охридски, Св.Княз Борис(№101,103,107,109,115-120,122-126,129,131,136,138,140,143,145,147-152,155,157,158-166 чет,167,168,170,175,181,183), Св.Св.Кирил и Методий, Синчец, Славей, Слънчева, Ст.Михайловски, Стефан Караджа, Стефан Сливков, Тодор Пъндев, Тракийка, Трапезица, Хан Аспарух(№36), Христина Морфова(№1-8,10), Христо Ботев(№124-130 чет,149,151,201,205,213), Христо Смирненски, Цанко Церковски, Черешово Топче, Чипровско Въстание и Ел.Подстанция, село Змейово.
202. Двеста и втори изборен район – Стара Загора, включващ от гр.Стара Загора: квартали Дъбрава, Казански, булеварди Княз Ал.Батенберг(№1,3,5,19,21,23,32,51,77-85 неч,89,93,95), Митрополит Методи Кусев(№1,5,7,9), Славянски(№1-4,6,8,15,17,19,35,37,41,43), Цар Симеон Велики(№2-6,8-13,15-19,21-23,25-28,29-39 неч,40-42,45,46,53,55,59,60,72,74,76,84,88-96 чет), улици Августа Траяна(№1,3,7,9,11), Александър Екзарх, Анастасия Тошева, Априлско Въстание, Арда, Армейска, Берое, Бор, Боруйград(№1-3), Братя Жекови(№2-4,6,7,9-13,31,35,37,38,40,42,43,45,46,47-57 неч,58), Братя Митови, Български Войн, Бяло Море, Васил Левски(№1,2,4,5,7,9,13,15,17,21,23,27,29,31,35,37), Верея, Въча, Габър, Ген.Гурко(№2-10 чет,18,22,24,27,28,30-32,37,38,40,42,43,44,47,51,53-57,59), Ген.Столетов(№2-7,9-15 неч,18,19-45 неч), Георги Апостолов(№14,16,17), Георги Байданов, Георги Бенев, Герасим Папазчев, Гоце Делчев, Д-р Т.Стоянович, Димчо Стаев, Дойран, Дравска Епопея, Дунав(№2-14 чет), Евридика, Екзарх Антим I(№13,15,18-24 чет,28,45,81-87 неч,91,97,101,103,104,106,108,112,114,116-121,123,125,127,131,133,135), Заря, Захари Княжески(№2-12 чет,16,18,20,21,22,29,33,37,39,43,45,57), Захари Стоянов, Знание(№4), Зюмбюля Талимова, Иван Вазов-къщи, Иван Гарванов, Илинден, Илия Куртев, Иринополис, Искър, Калина, Каменец, Кап.Петко Войвода, Крайна, Леска, Липа, Мавзолея, Майор Таньо Кавалджиев(№3,38,55,59,60,63,69,71-75,77,79-81,83,85,161,163-167,169,173), Марица, Милин Камък, Мусала(№2,32,38), Неофит Рилски, Никола Дечев, Никола Икономов, Оборище, Одринска Епопея, Орешака, Орфей, Охрид, Пейо Яворов, Полк.Димитър Димитров, Поп Минчо Кънчев(№1,26,30,40-49,51-53,55,61,68,70,71,81,83,84,87,88), Поручик Стефан Канев, Проф.Митко Гогошев, Рила, Росица, Сава Силов(№2-4,7,19,21-23,25,35,38,39), Св.Княз Борис(№2-6,8,10,12,14-18,20,22,23,24-34 чет,35,46,48), Св.Отец Паисий(№14,16,33,35,36-46 чет,47,50,56-59,61), Св.Троица(№61,65,71,75,216-218,219-239 неч), Свежест, Свещ.Георги Клисаров, Скалиста, Слънчев Ден, Стамо Пулев, Стефан Стамболов(№7,8,13,14,16,37-44,65-71 неч,72,82,86-92 чет,96,100), Странджа(№1-4,6,8), Страцин, Стръмна, Тича, Тунджа, Хаджи Димитър Асенов(№2,5,18,22,33,35-37,39,41,54-59,79,81), Хвойна, Христо Ботев(№1-7,9-11,13,15,18-23,25,27-31,35,41-47 неч,50,52,55,57,59-63,65,67,69,70,72,74,99,109,111), Цар Иван Асен II(№5,21,24,26,28,35,38,40-45,47-50,61,63,69,79,82,84), Цар Калоян(№4-7), Чавдар Войвода, Чая, Черно Море, Чумерна, Шампион, Явор.
203. Двеста и трети изборен район – Стара Загора, включващ от гр.Стара Загора: квартали Зора, Самара, булеварди Никола Петков, Хан Тервел(№6,9,10,12-16,18,20,22,23,24-52 чет), Цар Симеон Велики(№169,171,179-205 неч,226,228,234-244 чет,252-258 чет,268,272,274,282,286,288), улици 3-ти Март, Брацигово, Василий Верешчагин, Ведро Небе, Виктор Юго, Волна Песен, Ген.Драгомиров, Ген.Скобелев, Георги Бенковски, Даскал Петър Иванов, Единство, Златен Клас, Знаменосец, Камчия, Люлин, Малина, Малка, Мальовица, Орлово Гнездо, Освобождение, Персенк, Петър Алабин, Подполковник Беляев, Подполковник Кесяков, Поручик Кисьов, Родопи, Самарско Знаме, Сирма Войвода, Сливница, Трета Опълченска, Христина Морфова(№9,11-35,37,39,41,48), Хрищенско Шосе, Хрищян Войвода, Шейново, Шипка, Шопова Могила, местност Бойчо Бунар и Новозагорско Шосе, общините Гурково, Николаево, селата Бенковски, Братя Кунчеви, Бъдеще, Ветрен, Горно Ботево, Дълбоки, Загоре, Калитиново, Колена, Люляк, Маджерито, Малко Кадиево, Могила, Оряховица, Памукчии, Петрово, Плоска Могила, Подслон, Преславен, Пшеничево, Руманя, Сливито, Стрелец, Хан Аспарухово, Хрищени.
204. Двеста и четвърти изборен район – Стара Загора, включващ от гр.Стара Загора: квартали Трите Чучура, Трите Чучура – Зск, Трите Чучура – Къщи, улици Алеко Константинов, Арх.Никола Лазаров, Арх.Христо Димов, Беласица, Белмекен, Бистрица, Богдан, Братан, Бузлуджа, Бял Равнец, Венера Жк Железник, Витоша, Вихрен, Вяра, Ген.Иван Пашинов, Генерал Стефан Азманов, Гьоновец, Елица, Загорка Жк Железник, Здравец, Знание(№1-13 неч), Ивайло, Иван Киров Вазов, Калисто, Кап.Никола Андреев, Кармен, Ком, Липите, Мазалат, Майор Коста Паница, Мечта, Младост, Момчил Войвода, Мургаш, Мусала(№1-21 неч,22,23-97 неч), Наум Шопов, Огоста, Околчица, Осогово, Петкана Захариева, Планинец, Руен, Сакар, Св.Георги Победоносец, Спартак, Средногорско Шосе, Старозагорско Въстание, Стоян Войвода, Стрема, Сърнена Гора Жк Железник, Теменуга, Темида, местност Зайчова Поляна и Общ.Панорама, Студентско Градче.
205. Двеста и пети изборен район – Старозагорски, включващ община Павел Баня, градовете Крън, Шипка, селата Бузовград, Голямо Дряново, Горно Изворово, Горно Черковище, Долно Изворово, Дунавци, Енина, Копринка, Средногорово, Хаджидимитрово, Шейново, Ясеново.
206. Двеста и шести изборен район – Старозагорски, включващ общините Братя Даскалови, Чирпан, селата Арнаутито, Богомилово, Борилово, Борово, Воденичарово, Еленино, Елхово, Казанка, Калояновец, Кирилово, Козаревец, Ловец, Лозен, Лясково, Малка Верея, Михайлово, Ново Село, Остра Могила, Пряпорец, Пъстрово, Ракитница, Самуилово, Сладък Кладенец, Старозагорски Бани, Сулица, Християново, Яворово
207. Двеста и седми изборен район – Старозагорски, включващ общините Гълъбово, Опан, Раднево.
208. Двеста и осми изборен район – Старозагорски, включващ от гр.Казанлък: квартали Васил Левски, Изток(№1-15,19-30,32-35,39-48,51,60,71-76), булеварди 23-ти Пех.Шипченски Полк(№3,5,7,9,13-31 неч,59-69 неч,101,102,104,105,107,108), Княз Ал.Батенберг(№2,6-12 чет,175-199 неч,203), Никола Петков(№1-5,7-19,21,23-26,28-35,37,39,41,45,47,49), Освобождение, улици 19-ти Февруари, 3-ти Март, 8-ми Март, Акация, Алеко Константинов, Александър С.Пушкин(№28), Александър Стамболийски(№9-17 неч,23,25-36,38-42,43-57 неч), Антон Митов, Антон Страшимиров, Бор, Братя Жекови, Бузлуджа, Бъкстон, Бяло Море, Васил Априлов, Велико Търново, Войнишка, Възраждане, Възрожденска, Ген.Гурко, Ген.Драгомиров, Ген.Радецки, Ген.Скобелев, Ген.Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гладстон, Гоце Делчев, Д-р Петър Берон, Д-р Христо Баев, Дерелика, Детелина, Добри Кехайов, Добруджа, Евридика, Емануил Манолов, Есперанто, Зефир, Иван Енчев-видю, Иван Милев, Иван Найденов, Иван Недялков, Иглика, Изворово, Иларион Макариополски, Инж.Феликс Вожели, Искра, Кадемлия, Кап.Петко Войвода, Капрони, Княз Дондуков, Княз Мирски, Кокиче, Ком, Константин Бозвелиев, Константин Иричек, Кремона, Крън, Лилия, Любен Каравелов, Любомир Кабакчиев, Люляк, Люлякова Градина, М-р П.Попов, М-р Ф.Горталов, М-р Чиляев, Магнолия, Македония, Максим Горки, Малина, Малуша, Маргарита, Михаил Лермонтов, Младост, Надежда, Незабравка, Ненко Балкански, Неофит Рилски, Никола Самев, Николай Некрасов, Овощник, Одрин, Олимпиада, Опълченска, Орешака, Орлово Гнездо, Орфей, Отец Паисий Хилендарски, П.Р.Славейков, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Перник, Петко Д.Петков, Петко Стайнов(№1-6,8,10), Петрова Нива(№14,26,27,35), Петьо Ганин, Пирин, Пролет, Рила, Ръжена, Св.Св.Кирил И Методи, Света Троица, Свети Никола, Севт Трети, Севтополис, Сергей Румянцев, Славянска, Сливница, Спортна, Станьо Гъдев, Стара Планина, Старозагорска(№2,4,6,8,14-24 чет), Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Стефан Хаджиенов, Стоян Михайловски, Стоян Янъков, Страхил Войвода, Съединение(№1-3,5), Теменуга, Тимок, Трапезица(№1,3), Тунджа, Тюлбенска, Узана, Филип Тотьо, Хан Крум, Хан Кубрат, Хемус, Христо Ботев(№37-42,44,46-57,59-66,68,70,74,76), Христо Патрев, Цар Асен, Цар Борис I, Цар Калоян, Цар Симеон Велики, Царевец, Чавдар Войвода, Черганово, Чудомир, Шейновска, Шипченска Епопея, Юнашка, площад Севтополис, местност Казмера.
209. Двеста и девети изборен район – Старозагорски, включващ от гр.Казанлък: квартали Изток(№31,52,53), Км Бани , Летището, булеварди 23-ти Пех.Шипченски Полк(№2-32 чет,40,62-68 чет,78-84 чет), Княз Ал.Батенберг(№3,5,7,16,18,19-29 неч,30,31,33,35,36,38,39,41,53-65 неч,69,71,73,87,93,109-119 неч,171,173,200,201,220,224,226,274), Никола Петков(№38-50 чет,51-53,55-66,68-76 чет), Розова Долина, улици 24-ти Август, 6-ти Септември, Александър С.Пушкин(№1-7,9-15,17,19), Александър Стамболийски(№1-3,5-7,8-22 чет), Ален Мак, Ангел Кънчев, Арда, Балатон, Банянска, Батак, Бачо Киро, Битоля, Братя Миладинови, Българка, Вардар, Витоша, Вола, Георги Кондолов, Градинарска, Граф Игнатиев, Д-р Кръстю Кръстев, Д-р Стамболски, Драва, Дунав, Еделвайс, Екзарх Йосиф, Захари Стоянов, Земеделска, Зора, Ивайло, Иван Вазов, Изгрев, Илинден, Индустриална, Искър, Кайнарджа, Кенали, Козлодуй, Козница, Константин Величков, Крали Марко, Лев Толстой, Мазалат, Маньо Стайнов, Мара Пенкова, Марица, Москва, Мургаш, Мусала, Мъглиж, Наум, Оборище, Орлик, Пейо Яворов, Пеньо Черньоолу, Петко Стайнов(№11-13,15-21,23,25), Петрова Нива(№1,2), Преображение, Преслав, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Рахаил Душанова, Родопи, Розово, Сан Стефано, Свети Климент Охридски, Свобода, Сердика, Софроний Врачански, Средна Гора, Старозагорска(№1-27 неч), Стефан Орешков, Странджа, Струма, Съединение(№4,6,8,9,11-20,22-27,29-33,35,36,39,41), Тодора Бакърджиева, Тонзос, Тракия, Трапезица(№5,7,9,10,12,14), Тулово, Тъжа, Феликс Каниц, Хаджи Димитър, Хаинбоаз, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Хината, Христо Ботев(№1-4,6,7,10,12,13,15-17,19-22,24-29,31-33), Христо Смирненски, Цанко Минков, Цанко Церковски, Цар Иван Шишман, Цар Освободител, Цар Петър, Черно Море, Юрий Венелин, Янтра, площад Севтополис, град Мъглиж, селата Борущица, Бънзарето, Дъбово, Държавен, Зимница, Кънчево, Овощник, Радунци, Розово, Ръжена, Селце, Тулово, Черганово, Шаново, Юлиево, Яворовец, Ягода.
210. Двеста и десети изборен район – Търговище, включващ от гр.Търговище: квартал М П Стоп Двор, булевард Митрополит Андрей(№70,74-84 чет,85,86-98 чет,108-138 чет), улици Адигея, Албена, Александър Стамболийски(№1,3,5,9,13,15,17,23,25,27,41,43,47-57 неч,58-62,64-80,82-86,88-91,93,99-103,105-107,109,111-113,115-117,119,120,122,124,125,130-146 чет), Анна Предич, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Баба Тонка, Беброво, Божур, Бор, Боряна, Бяло Море, Васил Друмев, Васил Левски(№29-39 неч,40,42-45), Вежен, Велес, Велчова Завера, Вихрен, Волга, Гарибалди, Генерал Гурко, Гео Милев, Герен, Гладстон, Гоце Делчев, Григор Парличев, Гълъбец, Д-р Петър Берон, Девин, Димчо Дебелянов, Добри Войников, Дойран, Драва, Еделвайс, Елена, Елин Пелин, Захари Зограф, Захари Стоянов, Ивайло(№9,12-14,16,17,18-32 чет), Иван Димов, Игликина Поляна, Илю Войвода, Йордан Йовков, Китка, Козлодуй, Ком, Кочо Честименски, Кракра, Крумово Кале, Кукуш, Люляк, Мадара, Мальовица, Мануш Войвода, Марица, Мелник, Мизия, Милин Камък, Мусала, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Одрин, Околчица, Опълченска, Орлово Гнездо, Осогово, П.К.Яворов, Панайот Волов, Панега, Патриарх Евтимий, Победа, Полковник Калитин, Радецки(№14-22 чет,23,24,27,29,30,32-40,42), Радомир, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Рожен, Руен, Сергей Румянцев, Сива, Сирма Войвода, Скопие, Славей, Стоян Заимов, Страцин, Струма, Таньо Войвода, Тимок, Тополница, Тунджа, Тутракан, Филип Тотю, Хан Аспарух, Хан Маламир, Хан Омуртаг, Хан Тервел, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Борис I, Цар Калоян, Цар Петър, Цар Самуил, Цар Симеон(№3,5,7,11-17 неч,21,23,25,40,42,44), Чайка, Черни Връх, Чудомир, Чучулига, Шип, Юрий Гагарин, Явор, площад Възраждане, селата Алваново, Александрово, Априлово, Баба Тонка, Баячево, Берковски, Бистра, Божурка, Бракница, Братово, Буйново, Буховци, Вардун, Васил Левски, Водица, Гагово, Глогинка, Голямо Ново, Голямо Соколово, Горица, Горна Кабда, Давидово, Долец, Драгановец, Дралфа, Дългач, Здравец, Иванча, Копрец, Кошничари, Кралево, Кръшно, Лиляк, Ловец, Макариополско, Маково, Манастирица, Миладиновци, Мировец, Момино, Надарево, Овчарово, Осен, Острец, Пайдушко, Певец, Подгорица, Преселец, Пресиян, Пресяк, Пробуда, Пролаз, Разбойна, Ралица, Росина, Руец, Стража, Съединение, Твърдинци, Търновца, Цветница, Черковна.
211. Двеста и единадесети изборен район – Търговище, включващ от гр.Търговище: квартали Запад, Изток, Калково, булеварди Двадесет И Девети Януари, Митрополит Андрей(№1,6,8,10,14,18,20-22,24-26,28,30,32-43,46,50,52,54,56-69,71-83 неч), Трайко Китанчев, улици Аксаков, Алеко Константинов, Александър Стамболийски(№2-20 чет,24-38 чет), Ангел Кънчев, Антим I, Априлов, Арда, Беласица, Белгун, Бистрица, Богомил, Бойчиновци, Боровец, Бояна, Братя Бъкстон, Братя Миладинови, Брегалница, Бузлуджа, Вардар, Васил Левски(№11,13,15,19-21,23,25,28,32), Васил Петлешков, Велико Търново, Веслец, Вит, Витоша, Владая, Войнишка, Вършец, Въча, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Генерал Янков, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Герлово, Граф Игнатиев, Дамян Груев, Девня, Добрич, Доспат, Драгоман, Екзарх Йосиф, Епископ Софроний, Здравец, Ибър, Ивайло(№6,8,10), Искър, Камчия, Капитан Данаджиев, Климент Охридски, Клисура, Клокотница, Копривщица, Крали Марко, Кресна, Куманово, Кюстенджа, Лилия, Лудогорие, Любен Каравелов, Морава, Мургаш, Неофит Рилски, Никифор Богданов, Никола Петков, Никола Симов, Одеса, Орловец, Осъм, Охрид, Паисий, Палаузов, Панагюрище, Парчевич, Перник, Петко Р.Славейков, Петра, Петрохан, Пирин, Плевен, Поленца, Полковник Карганов, Поп Сава Катрафилов, Преселци, Преслав, Пролет, Първи Май, Радецки(№1-3,5,7,11-21 неч), Република, Рила, Родопи, Росица, Рудозем, Сава Геренов, Сава Доброплодни, Св.Св.Кирил и Методий, Сердика, Славянска, Сливница, Спиридон Грамадов, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Куцаров, Странджа, Тетевенска, Тодор Каблешков, Тракия, Трапезица, Трети Март, Троян, Урвич, Хаджи Димитър, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Христо Самсаров, Цар Иван Асен, Цар Освободител, Цар Симеон(№4,8,20-32 чет,36,38), Цар Шишман, Царевец, Чепино, Черно Море, Чипровци, Шейново, Шипка и Кз Гранит Общ.
212. Двеста и дванадесети изборен район – Търговищки, включващ община Опака, град Попово, селата Долна Кабда, Дриново, Еленово, Заветно, Зараево, Захари Стояново, Звезда, Кардам, Ковачевец, Козица, Конак, Ломци, Марчино, Медовина, Осиково, Паламарца, Помощица, Посабина, Садина, Светлен, Славяново, Тръстика, Цар Асен.
213. Двеста и тринадесети изборен район – Търговищки, включващ общините Антоново, Омуртаг.
214. Двеста и четиринадесети изборен район – Хасково, включващ от гр.Хасково: булевард България (Г.Димитров)(№2-12 чет,18-24 чет,28,34-74 чет,78-100 чет,104-122 чет,126,128,136-142 чет,146), улици Аида, Ал.Паскалев (Й.Стефанов), Алабин, Албена, Алеко Константинов, Амазонка, Амур (Панорама), Ангел Войвода, Априлско Въстание, Арда, Аспарух Лешников(Чепино), Атанас Узунов, Балатон, Балчик, Бисер, Битоля, Борба, Боровец, Босилек, Бояна Войвода, Братя Миладинови, Бреза, Бряст, Буките, Бъдеще (Комсомолска), Бяла Слатина, Бяло Море, Вакарел, Васил Априлов, Васил Петлешков, Веслец, Владая, Войводска, Враня, Враца, Вяра (Кънчо Иванов), Габър, Гагарин (Свобода), Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Герлово, Горски Пътник, Граф Игнатиев, Д-р Георги Китов(№75,163,175,227,279), Д-р Петър Берон, Двадесети Януари, Деветнадесети Февруари, Добруджа (Г.Даск.Д.Канев)(№5,7,9,11-19,22-25,27-31,33-35,37-58,60,62,63,65-71,73,75,77), Драва Соболч, Драгойна, Дряново, Елин Пелин, Елица, Енисей, Епископ Софроний, Есперанто, Етрополе, Жасмин, Зайчар (Митьо Ганев), Захари Стоянов (Т.Паунова), Звездец, Здравец, Златица, Златоград, Иван Вазов, Индже Войвода, Ихтиман, Кавала (Пети Конгрес)(№1-5,7,9,11), Каварна, Казанлък, Каменна (Никола Терзиев), Кап.Емил Тодоров (Градина), Кенана, Кипарис, Княз Богориди, Козлодуй(№21,23), Константин Величков, Константин Фотинов, Кочо Честименски, Крали Марко, Къпина, Латинка, Лилия, Лозенград, Лом, Люлин, Майска Роза, Мара Гидик, Марони (Пеньо Докузов), Марса (Бойко Чавдаров), Мечковец (Каменна), Момина Сълза, Найчо Цанов, Недялка Симеонова, Незабравка, Независимост, Неофит Бозвели, Николай Палаузов (Асти), Нил, Обзор, Отец Станчо Кожухаров, Охрид, Панайот Хитов, Панорама, Панчарево, Перперек (Стефан Симеонов), Персенк, Перущица, Петко Каравелов, Петко Р.Славейков, Петър Янев, Пещера(№2,4,6,10-58 чет,62,65,68-96 чет,100), Плиска, Поборническа, Пожарникарска, Полк.Веселин Вълков(№105,129,151,203,235), Преслав (Ташкент)(№26,28,30,31,32,35,39,41), Проф.А.Златаров, Райна Княгиня, Ракита, Ралица, Рахила Душанова (Катюша), Родопи(№3,5,7,9,14-34 чет,38-56 чет), Св.Харалампий (Ив.Райков), Септемврийци, Сирма Войвода, Средец, Стоян Заимов, Страхил Войвода, Страцин, Теофана Златарова (В.Пеева), Тодор Каблешков, Тракия, Трапезица, Трети Март, Трявна, Устрем (Петър Ангелов), Фрезия, Хайдут Велко, Хан Кардам (Ангел Киров), Хан Пресиян (Петър Мирчев), Хан Тервел (Тодор Велев), Хасковска, Христо Ботев, Цар Освободител, Чавдар Войвода, Чепеларе, Червена Стена, Чучулига, Шейново, Шипка, Янко Кожухаров, Янко Сакъзов, местности Дерекьой Топра, Казан Топра, Каменец, Каменец-2, Каменец-3, Каменец-4, Каменец-5, Каменец-6, Каменец-8, Кекличево Стопанство, Кекличево Стопанство-а, Кекличево Стопанство-б, Кенана, Кенана-1, Кенана-2, Кенана-5, Кенана-зона М, Къс Чешма, Старите Лозя и Дом За Стари Хора (Бпфк), селата Александрово, Брягово, Войводово, Въгларово, Гарваново, Големанци, Горно Войводино, Гълъбец, Динево, Долно Войводино, Долно Големанци, Елена, Клокотница, Книжовник, Корен, Криво Поле, Любеново, Малево, Манастир, Мандра, Маслиново, Момино, Николово, Нова Надежда, Орлово, Подкрепа, Родопи, Стамболийски, Стойково, Узунджово, Широка Поляна.
215. Двеста и петнадесети изборен район – Хасково, включващ от гр.Хасково: квартал Бадема (Тримата Ремсисти), булеварди България (Г.Димитров)(№1-19 неч,23-37 неч,43,45,49,55,57,59,63,65,73,75,77,81,87,171), Васил Левски(№6,8,17,19,21,23-27,29,33-39,47), Георги Сава Раковски, Никола Радев, Сан Стефано (Д.Благоев), Стефан Стамболов, Съединение (Ленин)(№2,5,7,9-26,28-33,37-43 неч,47,50), улици 22-ри Септември, Акация, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антим I, Армейска, Асенова Крепост, Атон (Гочо Грозев), Бадема, Балкан (Жеко Димитров), Банска (Тодор Атанасов), Белмекен, Беломорска, Бобов Дол, Болярска, Братя Минчеви, Брацигово, Брегалница, Брод, Булаир, Бургас, Вардар, Варна, Васил Друмев, Велико Търново(9-ти Септ), Видин, Виница, Витоша, Г.Данчов-зографина (Д.Йорд), Габрово, Гаврил Кръстевич, Генерал Гурко, Генерал Карцов, Генерал Колев, Генерал Радецки, Генерал Тотлебен, Георги Бенковски, Георги Кирков, Градинска, Гургулят, Д-р Георги Китов(№31,126,143,178,179,211,238,318), Девети Май, Доброволец, Дойран, Драма, Дунав (Ана Май)(№2-16,18-40 чет,56,58,66), Еделвайс, Единство(№1-9 неч), Екзарх Йосиф, Елбрус, Елешница, Ерма, Железни Врата, Ибър, Ивайло, Иглика, Изток, Кавала (Пети Конгрес)(№6,8,13,15,17), Кавказ, Карамфил, Карлово, Кенали, Кичево, Климент, Клисура, Клокотница, Кнежа, Княз Александър, Княз Борис I (Дойчо Дойчев), Княз Дондуков, Ком(№1,2,4-7), Константин Симитчиев, Кооператор, Кратово, Кюстенджа, Лайка, Лестър, Липа, Лозенец, Любен Каравелов, Мадара, Мал Тепе, Марин Дринов, Марса-запад, Места, Металик, Мидия, Милин Камък, Мирчо Попов, Михаил Минчев, Мургаш, Мъглиж, Оборище, Одрин, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Песнопой, Пети Октомври (Октомври), Петър Берковски, Пирин, Пирот, Пловдивска, Повиен, Полк.Веселин Вълков(№4,5), Поройна, Преслав (Ташкент)(№23,25), Пролетарска, Просвета, Първи Май, Рила (Кочо Господинов), Роза, Розова Долина, Руен, Русе, Ручок, Сакар-балкан, Св.Св.Кирил и Методий, Серес (Баба Ванга), Скопие, Сливница, Смолян, Средна Гора (В.Караджов), Стара Планина, Стефан Караджа(№1,3,7,13,15), Странджа Планина, Стрелец, Струма, Сърница, Таню Войвода (Извор), Тимок, Тополница, Трайчо Китанчев, Три Уши, Тринадесети Март, Тунджа, Тутракан, Търн.Конституция (5-ти Д), Узунджово, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хайдушка, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Хризантема, Христо Златаров, Цар Иван Асен II, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Страшимир, Царевец, Цариброд, Черешево Топче, Черно Море, Чернозем, Чинар, Шести Септември, Щерю Вапцаров, Юг, Юри Венелин, Явор, Ягода, площади Лебеда (Пл.Дзержински), Свобода(Девети Септември), Спартак, местности Кенана-3, Кенана-4, Компл.Станция, Куба, Куба-1, Куба-2.
216. Двеста и шестнадесети изборен район – Хасково, включващ от гр.Хасково: квартал Орфей, булеварди България (Г.Димитров)(№154-166 чет,170-194 чет,198-204 чет,208-228 чет), Васил Левски(№1-4,5-15 неч,28,30,32,61,63,64,66,71,75,76,78,80,88), Илинден (Георги Грозев), Освобождение (Толбухин), Съединение (Ленин)(№56,67,69,71-78,80-88 чет,89,90,92,94,108,110), улици Аврора, Айтос, Ален Мак, Асеновград, Ахрида (Бригадирска), Баба Вида, Байкал, Барикада, Бачо Киро, Беласица, Белоградчик, Берковица, Бистрица, Божур, Божурище, Бойдю Панайотов, Бойчиновци, Ботевград, Братия, Брезник, Будапеща, Бузлуджа, Букет, Буря, Бъндерица, Варшава, Ветрен, Вит, Вихър, Волга, Връх Богдан, Вършец, Георги Кондолов (Петолъчка), Гергьовден (23-ти Септемв), Гледка, Горна Оряховица, Горски Път, Гоце Делчев, Грамада, Граничар, Гюмюрджина, Даме Груев (Сърп И Чук), Дебър, Деде Агач, Дервент, Димитър Маджаров (Ч.Звезда), Днепър, Добруджа (Г.Даск.Д.Канев)(№1-4,6,8,10), Драгоман, Дружба, Дуган Хисар, Дунав (Ана Май)(№19,21), Единство(№2,6,10-18,20-22,25,27,28,29-49 неч), Житница, Завоя (Кап.Ангел Тодоров), Заря, Звезда, Иларион Макариополски, Искра, Искър, Калето, Каменица (Велинград), Кап.Дойчин Бояджиев, Картечар, Козлодуй(№1,3-8,10-16 чет,17,20), Кокиче, Ком(№23), Комуна, Кресна, Кричим, Лале, Лозарска, Лонгоза, Лютиброд, Мадан, Македония, Мелник, Мир, Мих.Герджиков (Мл.Гвардия), Младежка, Могила, Момчил Войвода, Момчилград, Н.Марков, Надежда, Нешо Брайков (Черв.Армия), Никопол, Нов Живот, Одеса, Осми Март, Пазарджик, Панагюрище, Парижка Комуна, Петрич, Пещера(№1,3,5,11,15-25 неч,29-61 неч,65-77 неч), Пионер, Пирдоп, Побит Камък, Подвиг, Подем, Правда, Преображение (Болшевишка), Природа, Прогрес, Пролет, Проф.Александър Танев, Прохлада (Червено Знаме), Република, Родина, Родопи(№2-12 чет), Родосто, Рожен, Росица, Рудозем, Самара, Санкт Петербург (Ленинград), Свети Георги (Г.Тончев), Светлина, Свищов, Север, Симеон Стоянов, Славянска, Слънце, Слънчев Бряг, Спорт, Стефан Караджа(№6-16 чет,17,19,20,21-27 неч), Строител, Съгласие, Танкист, Тракийска Низина, Търговска, Хаджи Иванчо Минчев, Хлебозавода, Цар Симеон Велики (Спартак), Чайка, Чая, Черешка, Щип, Южна, Юндола, Яне Сандански, Янтра, Ястреб, Ятак, местности Гара Движение, Изгрев, Изгрев-1, Изгрев-2, Каменец, Каменец-1, Орфей, Сучукмаз, Халилово и Площад Веспрем.

217. Двеста и седемнадесети изборен район – Хасковски, включващ общините Ивайловград, Любимец, Маджарово, Стамболово.
218. Двеста и осемнадесети изборен район – Хасковски, включващ общините Свиленград, Тополовград.
219. Двеста и деветнадесети изборен район – Хасковски, включващ общините Симеоновград, Харманли.
220. Двеста и двадесети изборен район – Хасковски, включващ от гр.Димитровград: булеварди България, Г.С.Раковски(№3,5,7,8,10,16,18,21-28,30,34,36,38,39,43-49 неч,83-103 неч), Димитър Благоев(№3,5,7,9,21,48,52-74 чет,75-78,79-117 неч,129), Н.Й.Вапцаров, Стефан Стамболов, Трети Март, Христо Ботев, улици Александър Стамболийски, Ана Маймункова, Ангел Кънчев, Анри Барбюс, Асен Халачев, Беласица, Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Левски, Веслец, Вилхелм Пик, Владимир Поптомов, Волгоградска, Втори Септември, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Иванов, Гоце Делчев, Гросето, Груди Кирков(№1-19,25,27), Девети Май, Димитър Димов(№1-13 неч), Добри Чинтулов, Елин Пелин, Емилиян Станев, Захари Зограф, Захари Стоянов, Ивайло, Иван Асен II(№2-36 чет), Иван Богоров, Иван Вазов(№10-15,17), Иванка Хр.Ботева, Илинден, Индже Войвода, Йорданка Николова, Казинцбарцика, Капитан Петко Войвода, Кирил и Методий, Козлодуй, Колю Фичето, Кооперативна, Лайпциг, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Мария Кюри, Милин Камък, Найден Геров, Неофит Бозвели, Оборище, Отец Паисий, Охрид, Панайот Волов, Панайот Хитов, Панорамен Път Пеньо Пенев, Патриарх Евтимий, Пети Ноември, Петко Напетов, Петър Берон, Пирин, Подполковник Калитин, Простор, Първи Май, Радецки, Ромен Ролан, Св.Климент Охридски, Сергей Румянцев, Сливница, Софроний Врачански, Струга(№1-3,5,7), Фредерик Жолио Кюри, Хаджи Димитър, Хасковска (хасково), Хасковско Шосе, Химик, Христо Г.Данов, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Борис I, Цар Симеон, Чудомир, Шандор Петьофи, Шейново, Шипка, местности Втори Стоп.Двор, Габера, Панорама, Район Тец-3 и Площад Стара Загора.
221. Двеста двадесет и първи изборен район – Хасковски, включващ от гр.Димитровград: булеварди Г.С.Раковски(№40-48 чет,66-90 чет), Димитър Благоев(№11,16,17,19,23-27,29), Съединение, улици Агликина Поляна, Антим Първи, Атанас Велчев, Баба Иванка, Баба Тонка, Балкан, Батолия, Бачо Киро, Бели Брези, Бригадирска, Бяло Море, Васил Петлешков, Вела Пеева, Витоша, Вихрен, Втора, Възраждане, Възход, Генерал Карцов, Граничар, Груди Кирков(№26-32 чет), Девета, Десета, Димитър Димов(№15-21 неч), Димитър Талев, Димчо Дебелянов, Добруджа, Драва, Дунав, Еделвайс, Заводска, Здравец, Зора, Иван Асен II(№1-9 неч), Иван Вазов(№1-7,9,16,18,20), Изгрев, Искър, Йордан Йовков, Камчия, Клокотница, Лонгоза, Люлин, Марбас, Марица, Мария Тодорова, Меричлерска, Места, Милеви Скали, Митко Палаузов, Мусала, Нов Живот, Опълченска, Осма, Осми Март, Пета, Плиска, Поп Андрей, Първа, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Родопи, Седемнадесета, Седма, Септемврийци, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоил Войвода, Странджа, Струга(№2,4,6,8,9-15 неч), Теменуга, Тракия, Трета, Тунджа, Търново, Хан Аспарух, Хеброс, Христо Кабакчиев, Чавдар Войвода, Червеноармейска, Черни Връх, Черно Море, Четвърта, Шеста, Яне Сандански, Янтра, местности Рудник Кипра, Черничева Махала и Жп Гара Север, община Минерални Бани, град Меричлери, селата Бодрово, Брод, Бряст, Великан, Воден, Върбица, Голямо Асеново, Горски Извор, Длъгнево, Добрич, Долно Белево, Здравец, Златополе, Зорница, Каснаково, Козлец, Конуш, Крепост, Крум, Малко Асеново, Радиево, Райново, Светлина, Скобелево, Сталево, Странско, Текето, Тракиец, Черногорово, Ябълково.

222. Двеста двадесет и втори изборен район – Шумен, включващ от гр.Шумен: булеварди Велики Преслав(№1,3,5,6,8-13,15,17,21,22,30,33,37-40,42-46,48,49,52,53,54-60 чет,68,72-78 чет,82-88 чет,92-100 чет,138,140,144-150 чет,154-172 чет,176,180-198 чет,202,204,206,212-236 чет), Мадара, Плиска, Преслав, Ришки Проход, Славянски, улици Алдемировци, Алеко Константинов(№4,6,8,9,11,13,20,24), Александър Стамболийски, Ален Мак(№1,2,4-14), Андрей И Веселин Стоянови, Априлско Въстание, Атанас Вълчев, Беласица, Божур(№3-11 неч), Боримечка, Браила, Брезник, Бунтовник, Васил Априлов(№3,5,18,25-27), Васил Друмев, Васил Дяков, Васил Каракашев, Вела Благоева, Вела Пискова, Вит, Вичо Папазов, Владайско Въстание(№1-5,7,17-25,29-47 неч,48-53,56-59,61-71,73-82,85,87-91,93,95-102,104-108,110-129,131,133-146,148,149,151-155,157-163,166,168,170,172-178,180,182,185-193 неч,194-204 чет), Владимир Вичев, Войвода, Възрожденец, Гаврил Георгиев, Генерал Тошев, Генчо Панайотов(№37-53 неч,57-65 неч,69-89 неч), Герила, Господин Рафаилов, Димитър Блъсков, Добри Войников(№2-14 чет,15,16,18), Добротица, Добруджа, Доктор Заменхоф, Доктор Петър Берон(№2,4,7,9-11,13,15), Доктор Петър Кърджиев, Драгоман, Елена Златарова, Жечко Попов, Ивайло, Иван Моллов, Иван Петров, Иван Рилски, Иван Станчев(№10-20 чет), Илчо Войвода, Искра, Йоан Екзарх, Калиакра, Карел Шкорпил, Карл Маркс(№9,11-14,16-26,28-42 чет), Килийно Училище, Кирил и Методий(№15,19-23,25-32,35,37,38,41,42,44,46-50,52,56,66), Кирил Пейчинович(№2-4,6-11,13-15), Климент Охридски(№1,3,5-8,10-17,19-25 неч), Княз БорисI, Козлодуй, Константин Преславски, Кръстю Кючюков, Кубадин, Кубрат, Лом, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марица(№14,16,18,47-61 неч), Мария Станчева, Мизия, Милан Борисов, Милин Камък, Московска, Народни Будители, Независимост, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Поп Тодоров, Николай Коперник, Николай Чернишевски, Опълченец, Освобождение(№5,6,8-15,17,27), Осми Март, Отец Захари Димов, Охрид(№1,5-14,17), Панайот Волов(№1-5,7-9,11-17,19,27,49,51,53), Парижка Комуна, Партизанка, Патлейна, Пенчо Славейков, Перуника(№2,4,6,8,12,16), Петко Д.Петков, Петра, Петър Делян, Петър Енчев, Пирот, Победа, Поп Андрей, Порек(№6,9,24,37,38,44,64,65,67,68,71-74,76,77,79,80,123,356), Правда, Презвитер Григорий, Пчелина, Първи Май, Рафаил Попов, Република, Ружа Тенева-северина(№2-16 чет,20-26 чет), Сакарка, Свобода, Селиолу, Септемврийци, Сергей Румянцев, Силистра, Скопие(№1-3,5-16), Спартак, Станционна, Стефан Изворски, Стефан Маринов, Стилиян Чилингиров, Съединение(№12,16,18,41,45,51,55,59,61-63,65,66,68,83,95,97,101,111,113), Тодор Минев(№2-20 чет,21,22,24,26,27,28), Тодор Петков, Тодор Петров, Тодор Рахнев, Тодор Ченгелиев, Трети Март, Фридрих Енгелс(№9-19 неч,20,21,23-25,27,28-44 чет), Хан Аспарух, Хан Кормисош, Хан Крум, Хан Омуртаг, Хан Пресиян, Хан Сабин, Хан Тервел, Харалан Ангелов, Христо Генчев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Асен, Цар Иван Александър(№3-13 неч,14-17,19-29,31,34,36,37,39,42,44,46,49,50,53,54,56,59-64,66,68-72,75,77-79,80-88 чет,89-92,94,96,98,104,106,110,112), Цар Освободител(№1,3,6-14,17,19-25,27,29,33,41-47 неч,53-63 неч,69,71,73,88,99,101,103-107), Цар Петър, Цветан Зангов, Червени Ескадрони, Черешово Топче, Черноризец Храбър, Шести Септември, Шести Юли, Шуменска Комуна, Янко Сакъзов, площад България, местности Куванлък, Порек и Комплекс Херсон, селата Белокопитово, Ветрище, Градище, Мараш, Новосел, Овчарово, Панайот Волово, Радко Димитриево, Салманово, Средня, Струино, Черенча.
223. Двеста двадесет и трети изборен район – Шумен, включващ от гр.Шумен: булеварди Велики Преслав(№55,57,59,63-99 неч,102-106,108,111-119,121-133,135-151 неч,169,179), Симеон Велики(№1-9 неч,10,11,14,15,17,19,23-33 неч), улици Адалберт Антонов, Александър Димитров, Асен Златаров, Баба Тонка, Брод, Велико Железов, Висока Поляна, Витоша(№2,4,7,9,10,12,13,15,18-20,23,24,31,35,39,41,43,51,61,69,109,116,137,150,277), Вичо Атанасов, Втора, Генерал Белокопитов, Генерал Драгомиров(№2,5,6,8,11-16,18,38,40,42), Генерал Паренсов, Генерал Радецки(№1-3,5-9,11,13,15,19,21,23,31,32,34,37,40,44,46,48), Генерал Скобелев(№1,2,4-16,79-85 неч,93,129), Генерал Тотлебен(№12,16-19,21-32,34,36,37,39-45,47), Генчо Панайотов(№1,2,4-8,10-15,17-36,38-62 чет), Гео Милев, Гладстон, Горен Дъбник, Горчо Боянов, Гоце Делчев, Граф Игнатиев(№25-32,34,36), Дедеагач, Димчо Попов(№2-6,8), Доктор Стоян Чакъров, Дунав, Дъбрава, Ела, Елба, Зоя Космодемянская, Иван Кръстев Ивански, Иван Станчев(№1-9,11-21 неч,25), Изворна, Искър(№1,3,5,15), Йорданка Николова, Капитан Колесников, Карл Маркс(№1-8,10), Колю Фичето, Лиза Чайкина, Лозенград, Люле Бургас, Люлин, Люлякова, Марин Чолаков, Марица(№137-145 неч,153), Млада Гвардия, Никола Вапцаров, Никола Симов, Нишава, Огражден, Одрин, Освобождение(№1-4), Пею К.Яворов, Плана, Плевен, Пловдив(№29,31), Подуево, Поройна, Преселка, Първа(№40-65,67-77 неч), Родопи, Сакар, Самара(№10,12,14), Свилен Русев, Северна, Софийско Шосе(№20,22), Спас Панайотов, Средна Гора(№2,3,5), Стара Загора, Стара Планина(№25-33 неч,35-73,77,79-83,85,87,89,90,91-105 неч,106-111,113-121 неч), Староселка, Странджа, Страцин, Строител, Тодор Велков, Тодор Минев(№1-17 неч), Тракия, Фридрих Енгелс(№1-5,7,8-16 чет), Чапаев, Шеста, Шестте Ястребинчета, Шуменско Плато, Щабна, Яне Сандански, площад Гривица, местности Под Манастира, Сакарка, Стража, Топхането, Чаир Дере, Чашка и Кантон-пу, Общежитие На Нииж, Общежитие На Пп Успех, Общежитие На Сст В.Коларов, Подстанция Изток, Промишлена Зона, Старата Оранжерия, градовете Каспичан, Плиска, селата Благово, Васил Друмев, Велино, Вехтово, Върбяне, Дибич, Златна Нива, Илия Блъсково, Кладенец, Коньовец, Косово, Костена Река, Кюлевча, Мадара, Марково, Могила, Царев Брод.
224. Двеста двадесет и четвърти изборен район – Шумен, включващ от гр.Шумен: квартал Южен Бряг, булевард Симеон Велики(№44,46,52-58 чет,59,67-73 неч,74,76), улици 1300 Години България, Август Попов, Акация, Акварел, Албена, Алеко Константинов(№15,17,21,23,25-30,46,60), Александър Буйнов, Александър Пушкин, Ален Мак(№15,17-24,26-33,35-57,59-70,73-87,89,91,95-119 неч,125), Анастасия Паскалева, Ангел Кънчев, Антим I, Арменска, Атанас Стойков, Атанас Стоянов, Балкан, Батак, Бачо Киро, Бели Лом, Белмекен, Бистрица, Битоля, Богориди, Божур(№2-14 чет), Бор, Борба, Боровец, Боян Пенев, Братя Миладинови, Брегалница, Бреза, Българско Опълчение, Валентина Терешкова, Вардар, Варна, Васил Априлов(№28-34 чет,36-41,43,46,47-55 неч,56-58,61,62,64,67-70,72,84), Васил Левски, Васил Петлешков, Вела Пеева, Витоша(№3,5,50), Владайско Въстание(№195,197,199,216-224 чет,234-248 чет,252,254-258,260,262,266,268), Връх Айгедик, Връх Свети Никола, Гевгели, Генерал Вановски, Генерал Ганецки, Генерал Гурко, Генерал Драгомиров(№22-28 чет,29,30-36 чет,44-56 чет), Генерал Радецки(№49,52,55,57,58,62,63,102-104,106-111), Генерал Скобелев(№24,25,26-34 чет,35,36,38,40,41,43-45,50,53,55,57,58,59-65 неч,67-73,75,77,78-110 чет,114-126 чет), Генерал Столетов, Генерал Тотлебен(№1,2,4,5,7-9), Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги Сава Раковски, Гиньо Писков, Горица, Гостивар, Граф Игнатиев(№2,4-7,9-24), Гълъбец, Дебър, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Димчо Маринов, Димчо Попов(№9,11-14,16,18-20,22), Добри Войников(№1,7,9), Добро Поле, Дойран, Доктор Петър Берон(№17-23 неч,29,31-36,38,40-43,45-47,49,51,56,58-64,66,69,72), Донника, Дружба, Еделвайс, Елин Пелин, Етър, Жеко Спиридонов, Захари Стоянов, Здравец, Зелена Гора, Златица, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Илия Р Блъсков, Ильо Войвода, Индже Войвода, Искър(№8,10,12,18-24 чет), Камчия, Капитан Андреев, Капитан Гаргачков, Капитан Петко, Катюша, Кирил и Методий(№4,6-12,14,16,59,63-69 неч,70,71,73-79,80-100 чет), Кирил Пейчинович(№16,18,19,21,23), Китка, Кичево, Кишинев, Климент Охридски(№35), Козе Бърдо, Кокиче, Колю Трифонов, Константин Величков, Константин Иречек, Кочо Чистеменски, Крайна, Крайречна, Крали Марко, Кресна, Крум Арнаудов, Круша Планина, Крушево, Лайош Кошут, Лале, Лешница, Лиляна Димитрова, Липите, Ловеч, Лозенец, Люботрън, Мадара, Мадарски Конник, Македония, Марица(№1-11,13,15,17,19-37,39-41,43,45,63-135 неч), Мир, Митко Палаузов, Момчил Войвода, Надежда, Найден Геров, Нанчо Попович, Невен, Никола Михайлов, Никола Парапунов, Новоселско Шосе, Оборище, Орляк, Отец Паисий, Охрид(№18,22-28 чет,34,36,38,42,44,48,50), Паламара, Панайот Волов(№35,37-46,52-60 чет), Панайот Хитов, Панчо Владигеров, Перуника(№18-26 чет), Перущица, Пета, Петко Българанов, Петър Парчевич, Пею Ю.Тодоров, Пирин, Плачковци, Пловдив(№2-28,30-56 чет,61), Полковник Калитин, Порек(№81-84,86-89,100,102), Прилеп, Пролет, Проф.Иван Иванов, Първа(№1-19,21-39), Райна Княгиня, Рила, Роза, Ропотамо, Ружа Тенева-северина(№1-19 неч,23,25,29,35), Сава Доброплодни, Самара(№1-3,5), Сан Стефано, Света Гора, Свети Врач, Свети Райко Шуменски, Седма, Септемврийско Въстание, Синчец, Скопие(№17,19,20,22-25,28,29,31), Смилево, Софийско Шосе(№3-9,11-17,19), София, Софроний Врачански, Спортист, Средец, Средна Гора(№4,6-10), Стадион, Стара Планина(№1,3,5-11,13-15,17-24,84), Стефан Караджа, Стефан Янев, Страхил Войвода, Страшка, Струга, Струма, Съединение(№72-90 чет,96-106 чет,112,114,117-132,134,136-155,157-159,161,163,164,165-215 неч,219-227 неч), Теменуга, Тетово, Тича, Тодор Икономов, Тополите, Трапезица, Трета, Тунджа, Университетска, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хаджи Сава, Хараланка Българанова, Христо Ботев, Хъшове, Цар Иван Александър(№97,99,114,116), Цар Иван Асен II, Цар Калоян, Цар Освободител(№64,80,81,83,86,87,89,91,95,108-112,114,116-122,124,125,129,131,133,134,135,137,139,147,149-152,161,163,165), Цар Самуил, Цар Шишман, Царевец, Цвята Кънчева, Чавдар, Чавдар Войвода, Чайка, Червена Роза, Червена Стена, Червено Знаме, Черно Море, Четвърта, Чумерна, Шейново, Шипка, Шуменска Крепост, Янко Христов, площад Освобождение, местности Дивиз.Болница, Кече Баир, Крумови Порти, Лозевско Шосе, Смесе, Хижата и Дом За Стари Хора, Жп Кантон Мътница, Лесопарк Кьошковете, Руска Болница.
225. Двеста двадесет и пети изборен район – Шуменски, включващ общините Велики Преслав, Върбица, Смядово, селата Друмево, Ивански, Лозево.
226. Двеста двадесет и шести изборен район – Шуменски, включващ общините Венец, Каолиново, селата Вълнари, Крива Река, Никола Козлево, Пет Могили.
227. Двеста двадесет и седми изборен район – Шуменски, включващ общините Нови Пазар, Хитрино, селата Векилски, Каравелово, Каспичан, Красен Дол, Ружица, Хърсово, Цани Гинчево, Църквица.
228. Двеста двадесет и осми изборен район – Ямбол, включващ от гр.Ямбол: квартали Васил Левски, Възраждане, Диана, Зорница, Хале, улици Аврен, Алеко Константинов, Александър Богориди, Александър Зограф, Асенова Крепост, Атанас Кожухаров, Атанас Кратунов, Ахелой, Балатон, Батак, Белмекен, Битоля, Бобов Дол, Богдан, Бояджик, Брезник, Будак Стоян Войвода, Бунар Хисар, Варна, Вежен, Велес, Велико Търново, Ветрен, Виза, Вихрен, Галац, Гали Поле, Генерал Ст.Ковачев, Георги Гарабчи Войвода, Георги Шейтанов, Гоце Делчев, Грабово(№2-14 чет), Граф Игнатиев(№5,9-27 неч,39-45,47,51,53,55-84,86,87,89-94,95-133 неч,141,145,147,151,153,155,165,173,201,233,234,252,254,256,266,273,275,279), Д-р П.Брънеков, Д-р Петър Берон, Даскал Ст.Белчев, Димчо Дебелянов, Добри Войвода, Добри Чинтулов, Доктор Кръстев, Драма, Еледжик, Емине, Енос, Жеко Андреев, Захари Величков, Ивайло, Иван Рилски, Изгрев, Ил.Драгостинов, Индже Войвода, Кавала, Клокотница, Козлодуй, Кокиче, Ком, Коста Войвода, Ксанти, Лазар Маджаров, Лом, Любен Каравелов, Люлин, Мечта, Мидия, Милин Камък, Минзухар, Мраморно Море, Мургаш, Недялко Месечков, Неофит Бозвели, Оборище, Охрид, П.К.Яворов, Панагюрище, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Перелик, Петко Р.Славейков, Петрова Нива, Плиска, Преображенско Въстание, Преспа, Призрен, Проф.Нойков, Ради Ив.Колесов, Руен, Русе, Свети Георги, Серес, Силиврия, Скопие, Софлу, Стоил Войвода, Струга, Струма, Тракия, Тутракан, Търговска(№80,87,88,92-106 чет,114-120 чет,124,126,130-148 чет,156,158,160), Феризович, Филип Тотю, Хан Кардам, Хан Омуртаг, Цар Асен, Цар Петър, Чепеларе, Черни Връх, Чумерна, Шести Септември, Юндола, площади Георги Дражев, Страшимир Кринчев, местности Бахчите, Манаф Чаир, Табите.
229. Двеста двадесет и девети изборен район – Ямбол, включващ от гр.Ямбол: квартали Георги Бенковски, Златен Рог, Кос (безмер), Райна Княгиня, Христо Ботев, улици Абланово, Акация, Ален Мак, Амбарица, Анка Александрова(№10,12,14-17,19), Арда(№1,3,5,8,10,12,16,22), Балкан, Бистрица, Божур, Боровец, Братя Миладинови, Бъкстон, Българка, Видин, Вит, Витоша, Въча, Георги Кондолов, Д-р Димитър Дончев, Дамполис, Джон Попов, Димитър Благоев(№2-18 чет,19,32), Добруджа, Драва, Дружба, Дъбилино, Железничарска, Жорж Папазов(№11-21 неч,22,26-40 чет,44), Илинден, Йордан Йовков(№48,50,52,57-75 неч), Капитан Петко Войвода, Китка, Кичева, Кожух Планина, Константин Иречек(№15,17,19), Константин Марангозов, Крайречна, Крушево, Латинка, Люляк, Малко Търново, Мальовица, Мара Гидик, Марица, Матвей Вълев, Места, Мир, Михаил Лъкатник(№2,6-14 чет), Михаил Шишман, Мусала, Нарцис, Неготин, Николай Петрини(№1,3,5,7,11-35 неч,36-38,62-68 чет,86,88,90), Обходен Път Запад, Огоста, Панайот Хитов(№32,34-36,38-69,71-83 неч), Пирин, Плачковица, Полк.Н.Бакланов, Преслав(№61-73 неч,74,75,77-84,86-129,131-155,157-165 неч,166-169,171-173,175-184,188,192-208 чет,209-214,216,217,218-224 чет,225,228,230-239,241,242,244-254,256-258,260,262-266), Радецки, Резовска, Река Тича, Река Черна, Ресен, Родопи, Рожен, Ропотамо, Росица, Сакар Планина, Сердика(№1,3), Сливница, Сокол, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа(№76-82 чет,84-109,111-123 неч), Стидовска, Странджа, Съединение, Твърдица, Теменуга, Тетово, Тимок, Тонзос, Тополница, Тунджа, Хайдушки Камък, Хемус, Цар Ив.Александър(№14-20 чет,21-23,25-41), Царевец, Чая, Черно Море, Шипка, Ямболен, Ямболска Комуна, Ямболска Крепост, Ямболска Стачка, Яне Сандански, Янко Сакъзов(№1-5,7-13 неч,15-24,25-59 неч), площад Захари Стоянов, местности Кайнашки Баир, Курткая, Марчева Могила, Нови Лозя, Плачи Могила, Под Язовира, Стари Лозя, Чатал Могила.
230. Двеста и тридесети изборен район – Ямбол, включващ от гр.Ямбол: улици Ал.Стамболийски, Ангел Кънчев, Анка Александрова(№1-6), Антим I, Арда(№2), Бакаджик, Бели Дрин, Богомил, Браила, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Априлов, Васил Карагьозов, Волга, Гаврил Кръстевич, Генерал В.Заимов, Георги Дражев, Георги С.Раковски, Грабово(№38,42), Граф Игнатиев(№1,3,6), Джон Атанасов, Димитър Благоев(№1,3,5,7,11,15,17,20,33,35,52,54,56,60-94 чет), Дурацо, Екзарх Йосиф, Елена Янкова, Еркесия, Жельо Войвода, Жорж Папазов(№1,6,14,20), Зора, Иван Вазов, Искър, Йордан Йовков(№3,4,6,9,19-25 неч,26,28,34), Кабиле, Кара Кольо, Каранова, Константин Иречек(№3,5,7,9,10,11), Крали Марко, Криволак, Луда Камчия, Марин Дринов, Марко Бехар, Михаил Лъкатник(№1,3,5,7), Независима България, Николай Петрини(№14-20 чет,24-34 чет), Одрин, Опълченска, Осогово, Паисий Хилендарски, Панайот Хитов(№1-27,29,31), Пети Януари, Петър Парчевич, Преслав(№1-6,8,10-24,26-36 чет,46,48,49,51,52,54-58,64), Роман Хайнацки (дарданели), Св.Св.Кирил и Методий, Сердика(№2), Славянска, Солун, Срем, Стефан Караджа(№1-15,17-19,21-29,31,33,35,36,39-69,71-81 неч), Стефан Стамболов, Стефан Чирпанлиев(беласица), Стилияна Параскевова, Страхил Войвода, Търговска(№4,6,10,12-18,20-26,28,29,31,32,34,35,43,56-64 чет,68-73,75,76,78), Хаджи Димитър, Хан Крум, Хан Кубрат, Хан Тервел, Христо Смирненски, Цар Ив.Александър(№1-7,9,17,19), Цар Иван Шишман, Цар Освободител, Цар Самуил, Цар Симеон, Черни Дрин, Шар Планина, Янко Сакъзов(№30,32,34,40,42,44,50), площад Освобождение, селата Безмер, Болярско, Ботево, Бояджик, Веселиново, Видинци, Генерал Инзово, Генерал Тошево, Голям Манастир, Гълъбинци, Дражево, Драма, Дряново, Завой, Златари, Кабиле, Калчево, Козарево, Коневец, Крумово, Кукорево, Маломир, Меден Кладенец, Межда, Миладиновци, Могила, Овчи Кладенец, Окоп, Победа, Роза, Савино, Скалица, Стара Река, Търнава, Хаджидимитрово, Ханово, Чарган, Челник
231. Двеста тридесет и първи изборен район – Ямболски, включващ общините Болярово, Елхово, Стралджа, селата Асеново, Каравелово, Робово, Симеоново, Сламино, Тенево.
232. Двеста тридесет и втори изборен район, включващ Франция, Италия, Малта, Швейцария, Белгия, Нидерландия и Люксембург.
233. Двеста тридесет и трети изборен район, включващ ФР Германия, Австрия и Скандинавски страни (Дания, Швеция, Норвегия и Финландия).
234. Двеста тридесет и четвърти изборен район, включващ Испания, Португалия и Северна Африка.
235. Двеста тридесет и пети изборен район, включващ Централна, Източна и Югоизточна Европа, страни от ОНД и Близкия Изток.
236. Двеста тридесет и шести изборен район, включващ Великобритания и Република Ирландия.
237. Двеста тридесет и седми изборен район, включващ Тихоокеански регион (Северна, Централна и Южна Америка, Австралия и Океания, Източна и Югоизточна Азия), Централна и Южна Африка.
238. Двеста тридесет и осми изборен район, включващ Република Турция – области (вилаети) Одрин, Къркларели, Текирда и Истанбул.
239. Двеста тридесет и девети изборен район, включващ Република Турция – области (вилаети) Ялова и Бурса.
240. Двеста и четиридесети изборен район, включващ Република Турция извън области (вилаети) Одрин, Къркларели, Текирда, Истанбул, Ялова и Бурса.

Коментирайте от Фейсбук

Коментари (5)

  1. Tova e noviat Trump – Slavi Trump. Glupostite nechoveshki! shte ni nahaka oshte poveche cigani I turci v upravlenieto. Ako sega v parlamenta ima 5ma ciganina, ako se prieme tova, shte stanat 60- zashtoto tova e majoritarnata sistema. Oshte 60 turchina, 10 armeneca, 5 rusnaka I 5 kazalbasha, 5 pomaka I tn. Shte imame pystro pravitelstvo. Ne na glupostite na Slavi – lichno mnenie

  2. Ха-ха тези индивиди утре ще наредят и състава на бъдещото НС със “личности”, а може и да наредят бъдещо правителство.За наглостта граници няма.

  3. Пълен буламач. Гр. Ихтиман разделен на две. Елинпелинска община разделена на две. На едно место градът на друго селата.Друго не съм гледал но само този факт ме навежда на мисълта че е пълна глупост. Това никога не е било. И преди 9 и след девети. Ахмащина

  4. Да не допускаме по вече, комунисти да ни казват какво да правим, къде да ходим… Тя Историята го показа… Защо се разпаднаха сами,?? ! Те затриха нацията…

Отговорете

error: Съдържанието на trud.bg и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права.